dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 937 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 937 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

4 000 zł51 m² 78,94 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Najemca nie płaci prowizji - 0% - re/max Maraton Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem Bemowo, ul. Szeligowska, 150 m od powstającej stacji metra Chrzanów. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marywilska

Targówek,Warszawa

619 068 zł41 m² 15 165,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły mieszkania (0 % prowizji) Oddane do użytku Liczba pokoi: 2 Piętro : 0 salon z aneksem kuchennym (możliwość wydzielenia oddzielnej kuchni) pokój łazienka loggia - dodatkowa przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 500 zł41 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl, eng, ua, ru Do wynajęcia funkcjonalne i jasne mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Wola przy ul. Jana Kazimierza. Duże okna zapewniają bardzo dobre doświetlenie wnętrz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

1 069 000 zł66 m² 16 080 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,48 m , zlokalizowane przy ulicy Odkrytej 15 (białołęka, warszawa), w inwestycji Bliżej Natury - Osiedle Natura realizowanej przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Panamska

Mokotów,Warszawa

1 318 000 zł73 m² 18 121,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Eleganckie Mieszkanie na sprzedaż Mokotów | 73 m | Ogród + loggia | 2020 r. | 34 pokoje | Wysoki standard Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni blisko 73 m, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dolny Mokotów,Warszawa

865 018 zł63 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera | 0% pcc | 0% prowizji Oddanie już pod koniec 2025 Na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 42,95 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fajna

Białołęka,Warszawa

461 372 zł31 m² 14 651,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera Salon z aneksem kuchennym Pokój Hol Łazienka Ogródek 22,13 m2 Zakończenie budowy: IV kwartał 2026 Nowa inwestycja w ofercie, która powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

11 750 zł90 m² 130,56 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

90 metrowy apartament Z ekspozycją na trzy strony świata | znakomita lokalizacja | basen I siłownia Prezentujemy Państwu niepowtarzalny i przestronny 90-metrowy Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

999 999 zł47 m² 21 367,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Villa Kasprowicza | Stare Bielany | 45,6 m + taras 18,7 m | Ostatnie piętro Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w prestiżowym i kameralnym budynku Villa Kasprowicza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

5 900 zł55 m² 107 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Przedstawiamy na wynajem komfortowy 2 pokojowy apartament przy ulicy Krochmalnej 61 na Browarach Warszawskich. Blisko ulice Towarowa, grzybowska, prosta oraz Plac Europejski i Rondo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

615 000 zł37 m² 16 621,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania mieszkanie w dobrym stanie 2 pokoje: salon z aneksem kuchennym oraz sypialnia przedpokój i łazienka. W przedpokoju i kuchni zrobiona bardzo praktyczna i pojemna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wersalska

Saska Kępa,Warszawa

890 000 zł42 m² 21 190,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie położone w sercu jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy - na Saskiej Kępie. Lokal znajduje się przy ulicy Wersalskiej 9,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mrówcza

Wawer,Warszawa

471 667 zł41 m² 11 504,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Informujemy iż mieszkania O większych metrażach zostały już zarezerowane I aktualnie dostępne są lokale O powierzchni 40m I 80m gwarancja dewelopera na okres 5 lat ubezpieczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powsińska

Mokotów,Warszawa

998 792 zł56 m² 17 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe, narożne na osiedlu z niską, kameralną zabudową. W lokalizacji, która łączy w sobie zieleń, ciszę i infrastrukturę stolicy. W mieszkaniu, na powierzchni 56,27mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Ludwiki

Wola,Warszawa

670 000 zł26 m² 25 572,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż stylowe mieszkanie 26,2 m w klimatycznej kamienicy z 1930 roku przy ul. Ludwiki w Warszawie. Lokal znajduje się na wysokim parterze - zapewnia wygodny dostęp i większą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeglugi Wiślanej

Żerań,Warszawa

475 000 zł33 m² 14 221,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim piętrze w niskim bloku z 2009 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Żeglugi Wiślanej. Okolica spokojna i bezpieczna. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

550 000 zł40 m² 13 640,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w spokojnej okolicy, blisko terenów zielonych i z szybkim dojazdem do metra. Gardenia Lagom to kameralne, nowoczesne osiedle z niską zabudową, placami zabaw, alejkami spacerowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magiczna

Grodzisk,Warszawa

710 000 zł50 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49.5m2 usytuowane na wysokim parterze w 3.piętrowym bloku z windą znajdujące się najlepiej lokalizacji na Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Taylora

Ursus,Warszawa

3 900 zł45 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie 43 m przy ul. Taylora w Ursusie. Idealne dla pary lub singla! 2 pokoje: duży salon z aneksem kuchennym oraz sypialnia. Bardzo duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

625 000 zł49 m² 12 703,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

2 pokoje | Strzeżone osiedle | Wileńska 37/39 Wprowadzenie Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,2 m , położone na 2. piętrze w budynku z 1996 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

1 020 000 zł56 m² 18 312,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,7 m , zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji z 2023 roku przy ul. Grochowskiej 87 w Warszawie. Budynek o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poprawna

Gocław,Warszawa

1 020 000 zł80 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentacje, wyjątkowo ładnego mieszkania na granicy Gocławia i Wawra przy ul. Poprawnej. Mieszkanie: poziom pierwszy: 80 m2 na które składa się: - wiatrołap (duży, można trzymać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wschodu Słońca

Raków,Warszawa

7 500 zł61 m² 122,95 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 61 m2, piętro 5/6 z windą, w budynku z 2025r. przy ul. Wschodu Słońca, włochy Raków. Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

6 000 zł83 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować 4-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 83,08 m2 na drugim piętrze, 6 piętrowego budynku przy ul. Włodarzewskiej 30 Ochota. Mieszkanie jest dwustronne. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dolny Mokotów,Warszawa

859 818 zł61 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera | 0% pcc | 0% prowizji Oddanie || kwartał 2026 Na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 60,98 m , położone na 0. piętrze nowoczesnego budynku w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

4 300 zł41 m² 104,88 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Do wynajęcia 41 m2, na które składa się otwarta przestrzeń, w której wydzielono: - salon z wyjściem na taras - Sypialnię - Aneks kuchenny - Łazienka z kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waliców

Wola,Warszawa

910 000 zł50 m² 18 383,80 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3 pokoje po generalnym remoncie w sercu Warszawy zamieszkaj lub zarabiaj od pierwszego dnia Są mieszkania, które się ogląda. I są takie, do których chce się od razu wprowadzić. To jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Dzieci Warszawy 27a. Lokal o powierzchni 40m2 składa się z oddzielnej sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz przestronnego balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Ochota,Warszawa

6 200 zł64 m² 97,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem trzypokojowe mieszkanie na parterze, w apartamentowcu przy ul. Przy Parku 6. Budynek z 2018 r., domofon, monitoring, ochrona. Mieszkanie: - dwa oddzielne pokoje o pow. 12 i 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bielany,Warszawa

2 800 zł30 m² 92,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa, nowa kawalerka o powierzchni 30,28 m , zlokalizowana na drugim piętrze w kameralnym, ogrodzonym osiedlu na warszawskich Bielanach. Teren osiedla jest monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Goleszowska

Wola,Warszawa

4 200 zł40 m² 105,21 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesny i gotowy do zamieszkania 2-pokojowy apartament o powierzchni 39,92 m2 znajdujący się przy ul. Goleszowskiej 3 na warszawskiej Woli. Lokalizacja: nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Stegny,Warszawa

3 900 zł42 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli poszukujesz nowoczesnego i przestronnego mieszkania dla singla lub pracującej pary z ogromnym tarasem i w dogodnej lokalizacji, to to mieszkanie może być właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

4 700 zł38 m² 122,17 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English description below Nowoczesne, urządzone przez architekta i klimatyzowane mieszkanie w inwestycji Towarowa Square, tuż przy metrze Daszyńskiego. Zostań pierwszym najemcą i ciesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

4 500 zł34 m² 132,35 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Elegancki klimatyzowany apartament w samym sercu stolicy na osiedlu Browary Warszawskie przy ulicy Krochmalnej 61. Idealny dla singla lub pary ceniących sobie komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solec

Śródmieście,Warszawa

630 000 zł37 m² 17 027 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja! Oferujemy Państwu mieszkanie dwupokojowe w doskonałej lokalizacji na warszawskim Solcu. Mieszkanie o pow 36,5 m2 w stanie do remontu z dużym potencjałem aranżacyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drzymały

Ursus,Warszawa

485 000 zł30 m² 16 166,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zakupu przytulnej kawalerki położnej w Ursusie przy ul. Drzymały 16. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Bardzo funkcjonalna przestrzeń. Blok znajduje się w otulinie zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Hermana

Ursus,Warszawa

965 000 zł69 m² 13 945,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3 pokoje / 10 minut spacerem do pkp Ursus Niedźwiadek / 69,2 m2 dodatkowo balkon / Zewnętrzne miejsce postojowe Ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym i rozkładowym układzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Stara Ochota,Warszawa

4 000 zł33 m² 121,21 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia lokal idealny na kameralne biuro lub działalność gospodarczą, zlokalizowany przy Placu Narutowicza w jednym z najlepiej skomunikowanych punktów Warszawy. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Antoniewska

Dolny Mokotów,Warszawa

875 000 zł65 m² 13 469,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Antoniewskiej ( Mokotów , Warszawa ). Jest to idealna nieruchomość dla pary, rodziny lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołajczyka

Gocław,Warszawa

1 199 000 zł81 m² 14 857,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

1 199 000 zł I sprzedaż I mieszkanie 3 pokoje 80,70 m2 I warszawa praga pd. I gocław Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe widne mieszkanie o powierzchni użytkowej 80,70 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Północ,Warszawa

560 000 zł33 m² 16 969,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Digital Broker prezentuje mieszkanie o powierzchni 33 m , zlokalizowane na 2 piętrze w kamienicy z 1936 r. na Pradz Północ w Warszawie przy ul. 11 listpada 24. Jest to idealna.