dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 938 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 938 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Białobrzeska

Stara Ochota,Warszawa

575 000 zł35 m² 16 405,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Przedmiotem oferty jest 35-metrowe mieszkanie zlokalizowane w klimatycznej kamienicy w sercu Starej Ochoty, przy ulicy Białobrzeskiej. Lokal położony jest na trzecim piętrze. W budynku nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sławińska

Wola,Warszawa

2 800 zł39 m² 72,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38,57 m2 , w dzielnicy Wola przy ul. Sławińskiej. W pobliżu Dworzec Zachodni i stacja metra - Rondo Daszyńskiego. Nieopodal budynku - park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Idzikowskiego

Mokotów,Warszawa

2 300 zł64 m² 35,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Idzikowskiego 2 o powierzchni 64m2 z balkonem. Usytuowane na 1 piętrze z 3. Dla mieszkańców wydzielony parking za szlabanem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zbytki,Warszawa

1 297 000 zł138 m² 9 402,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 137,94 m z dużym tarasem, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu Zaciszne Ogrody przy ul. Wodniaków na warszawskim Wawrze. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Koprowskiego

Wyczółki,Warszawa

2 800 zł36 m² 76,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 36,5m2, piętro 2/3 z windą, w budynku z 2025r. przy ul. Koprowskiego, ursynów, wyczółki. Nowe, czeka na pierwszego Najemcę, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

1 150 000 zł58 m² 19 827,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

* wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z tarasem o pow. użytkowej 57,68 m2, położone na parterze w 4 piętrowym budynku, zlokalizowane na Saskiej Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakuszanki

Ursus,Warszawa

818 000 zł55 m² 14 981,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 54,60 m | 2 pokoje | balkon | garaż podziemny | komórka lokatorska | gotowe do wprowadzenia Jasne, zadbane i funkcjonalne mieszkanie, położone na 2 piętrze, w 8-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poronińska

Stare Włochy,Warszawa

799 000 zł48 m² 16 645,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Kupujący nie placi prowizji Poznaj ofertę dobrze wykończonego 2-pokojowego mieszkania z dużym balkonem/tarasem Stare Włochy , ul. Poronińska (okolice al. Jerozolimskie/popularna) Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bystra

Zacisze,Warszawa

3 640 zł88 m² 41,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie na wynajem, na pograniczu Targówka Zacisza i Ząbek. Ząbki, ul. Batorego 64 Na wynajem funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe o pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polki

Ursynów,Warszawa

3 750 zł51 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępny od 20.12.2025 Stylowy Apartament w Inwestycji ARCHE Poloneza został wykończony według projektu architekta, wyróżniając się bardzo ładną aranżacją oświetlenia i starannym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

5 700 zł100 m² 57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niezwykły boho apartament na wynajem z 2 tarasami położony w najlepszej części Miasteczku Wilanów w inwestycji Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki. Do wynajęcia na okres od 3 do 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola,Warszawa

3 500 zł41 m² 84,73 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie dla wymagających, o powierzchni 41,31 mkw. położone na Woli, przy ul. Jana Kazimierza 25a. Mieszkanie dwustronne, jasne, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Stegny,Warszawa

785 000 zł41 m² 18 965,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przytulne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 41,39 m , położone na warszawskim Mokotowie przy ul. Pory 55, w inwestycji z 2019 roku. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rembertów,Warszawa

638 130 zł53 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! 0% pcc! Zakup od dewelopera Oddanie w maju/czerwcu w 2026 roku Mieszkania na sprzedaż | Warszawa Rembertów | przy lesie Na sprzedaż mieszkania położone na nowym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stegny,Warszawa

1 650 000 zł82 m² 20 124,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 81,99 m2, piętro 3/6 z windą w budynku z 2021 r., Mokotów, Stegny. Po generalnym remoncie, pięknie wykończone, idealne dla rodziny, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bellottiego

Wola,Warszawa

2 600 000 zł117 m² 22 241,20 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

-nieruchomość dostępna tylko W verano estate - Jeśli szukasz przestronnego, jasnego i funkcjonalnego mieszkania w centrum Warszawy to miejsce idealnie spełni Twoje oczekiwania. Bellottiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionów Chłopskich

Chrzanów,Warszawa

3 900 zł56 m² 69,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko wynajem bezpośredni, pośrednikom dziękuję. Wynajem tylko w formie umowy najmu okazjonalnego. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu, w godzinach 16-21. Do wynajęcia nowe, 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czynszowa

Praga-Północ,Warszawa

990 000 zł67 m² 14 776,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67 m , 5 piętro w 5-piętrowym bloku z windą z 2002 roku -warszawa, praga-Północ, ul. Czynszowa. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Górny Mokotów,Warszawa

15 000 zł110 m² 136,36 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

A spacious, fully equipped 4-room apartment for rent, located in Górny Mokotów, in a modern building with a reception and a green patio. Functional layout, high standard of finishing,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

11 700 zł72 m² 162,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowe, dwustronne mieszkanie przy ul. Wilczej 55, w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji warszawskiego Śródmieścia Południowego. Lokal posiada dwustronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ordona

Wola,Warszawa

4 300 zł55 m² 78,18 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Mieszkanie 3 Pokoje | Ul. Ordona | 2 Balkony | Blisko Parków Układ Salon z aneksem kuchennym: serce domu - przestronna i jasna strefa dzienna, idealna do odpoczynku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

775 000 zł39 m² 19 974,20 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Opiekun oferty tel. Gustowne, po remoncie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,8 m2 z pięknym widokiem na centrum miasta. Podstawowe informacje: mieszkanie po generalnym remoncie w 2024r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Walewska

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł24 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę w pełni wyposażoną w sprzęty i meble o powierzchni 24 m2, III piętro (bez windy) w kameralnym III piętrowym bloku w dzielnicy Praga Południe przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

602 000 zł36 m² 16 862,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z 2014 roku zlokalizowane Ursus- ul.Dzieci Warszawy. Osiedle zamknięte jedną bramą wjazdową na teren całego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł36 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o pow. 36 m2 znajdujące się na trzecim piętrze kamienicy z lat pięćdziesiątych przy Alei Jana Pawła II (róg ul.Elektoralnej). Lokal składa się dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

4 700 zł39 m² 121,86 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English description below Nowoczesne, urządzone przez architekta i klimatyzowane mieszkanie w inwestycji Towarowa Square, tuż przy metrze Daszyńskiego. Zostań pierwszym najemcą i ciesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

860 000 zł31 m² 27 741,90 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością prezentujemy nowoczesne apartamenty inwestycyjne, zlokalizowane w prestiżowych budynkach przy ul. Kasprzaka 29 i 31, w sercu dynamicznie rozwijającej się Bliskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

5 000 zł70 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru pl Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | ul. Szeligowska | Warszawa Do wynajęcia jasne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 70 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna Droga

Czechowice,Warszawa

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53,6 m zlokalizowane w Ursusie (czechowice) na zamkniętym i strzeżonym Osiedlu Jerozolimskim. Kluczowe informacje: komunikacja: 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wolska

Wola,Warszawa

485 000 zł20 m² 24 250 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Oferuję do sprzedaży ciche mieszkanie o pow. 19,64 m2, składające się pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki oraz przedpokoju. Lokal znajduje się na ostatnim, dziesiątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

2 100 zł24 m² 88,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka 23,6 m | umeblowana | Mokotów, ul. Sobieskiego Do wynajęcia funkcjonalna i zadbana kawalerka o powierzchni 23,6 m , położona na 2. piętrze w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bysławska

Wawer,Warszawa

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia duże, 3-pokojowe mieszkanie ( około 70m2) położone na parterze domu jednorodzinnego w Falenicy (dzielnica Wawer), przy ul. Bysławskiej. Budynek znajduje się na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żaryna

Służew,Warszawa

2 250 000 zł98 m² 23 015,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament 86 m2 przy ul. St. Żaryna przy Polach Mokotowskich. 86 m2 | 4 pokoje | 2 łazienka | kuchnia| garderoba| taras. Mieszkanie po liftingu| blisko parku opis: przestronne mieszkanie na 3 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lizbońska

Praga-Południe,Warszawa

2 900 zł44 m² 65,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1.05 nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m wraz z miejscem garażowym, usytuowane w nowym budownictwie przy ulicy Lizbońskiej 5 w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Płocka

Młynów,Warszawa

689 000 zł30 m² 22 814,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Komfortowe mieszkanie po remoncie idealna lokalizacja na warszawskiej Woli - obecnie wynajmowane a czynsz w wysokości ok. 3800 zł/mc! Niedawno podpisana umowa najmu okazjonalnego - świetna opcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Służewiec,Warszawa

3 700 zł57 m² 64,91 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia apartament na Służewcu, dwa pokoje z tarasem, w nowoczesnym budynku z windą, na zamkniętym terenie, w biznesowym sercu Warszawy! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gotarda

Służewiec,Warszawa

930 000 zł53 m² 17 415,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,4 m , położone w atrakcyjnej części Warszawa dzielnicy Mokotów (służewiec), przy ul. Gotarda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sowińskiego

Ulrychów,Warszawa

2 200 zł26 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Nieruchomość jest zlokalizowana przy ul.Sowińskiego 54 na Warszawskiej Woli. 10 minut piechotą do wejściu stacji Metro Ulrychów. W sąsiedztwie Parku Moczydło (15 minut).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

8 600 zł104 m² 82,85 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Na wynajem 4-pokojowe, dwupoziomowe, jasne i ciche mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Przasnyskiej. Rodzaj kuchni: aneks Powierzchnia: 103,8 m2 Piętro: parter + 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 200 zł29 m² 110,34 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak pl, ua, ru, eng Numer oferty: 416047 Komfortowa kawalerka 29 m | Balkon | Garaż | Kasprzaka | Nowoczesny budynek Do wynajęcia jasna, w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłosia

Włochy,Warszawa

3 600 zł63 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia o pow. 63m2 z miejscem postojowym w garażu podziemnym ,mieszczące się na 2 piętrze w budynku z 2001 roku z windą. 2.