dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 935 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 935 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Warszawa

Służewiec,Warszawa

1 550 000 zł69 m² 22 395,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Ładne, dwustronne mieszkanie w świetnej lokalizacji. Salon z aneksem, dwie sypialnie, łazienka, pomieszczenie gospodarcze - w tym momencie jest to pralnia ale jest możliwość przerobienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niedzielskiego Żywiciela

Bielany,Warszawa

1 235 000 zł75 m² 16 488,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Trzy pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Niedzielskiego usytuowane na parterze, z tarasem i ogródkiem. Układ mieszkania: - salon 22,9 m z wyjściem na 6,1 m taras i ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sarmacka

Błonia Wilanowskie,Warszawa

739 000 zł42 m² 17 595,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Słoneczne, ciche i spokojne w enklawie zieleni - to najlepiej określające cechy tego apartamentu. Położone w sercu zielonego osiedla przy ul. Sarmacka 1a. Wysoki standard apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pieskowa Skała

Wyczółki,Warszawa

949 000 zł50 m² 19 171,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

949 000 zł | sprzedaż | 49,5 m2 | 2 pokoje | warszawa | pieskowa skała | ursynów - wyczółki Wirtualny spacer: przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie, usytuowane na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Modzelewskiego

Wierzbno,Warszawa

4 800 zł68 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 68 m2, piętro 6/7 z windą, w budynku z 2001 roku przy ul. Modzelewskiego, mokotów Ksawerów. Idealne dla rodziny z dziećmi. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Nowolipki,Warszawa

679 000 zł37 m² 18 351,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie w wyremontowanej kamienicy z lat 50 w centrum na sprzedaż. Wola / Nowolipki 24 / dwa pokoje / gotowe do zamieszkania / 37mkw + piwnica Przedmiotem oferty jest nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Borowiecka

Miedzeszyn,Warszawa

738 000 zł82 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Uwaga to już ostatni lokal! Państwa uwadze polecam bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie w czterolokalowym budynku mieszczącym się na terenie Wawra przy ul. Wojtyszki, niedaleko ul. Skalnicowej. 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ordonówny

Białołęka,Warszawa

530 000 zł40 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Podsiadamy świetne 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż na Białołęce, za cenę 530 000 zł. To mieszkanie na sprzedaż na 1 piętrze ma 40 m powierzchni użytkowej i 40 m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Ursus,Warszawa

699 000 zł44 m² 15 846,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Bardzo ładne, rozkładowe mieszkanie dla rodziny, singla lub w celach inwestycyjnych, w prężnie rozwijającym się Ursusie. Mieszkanie bardzo czyste, zadbane, gotowe do wprowadzenia. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żywnego

Mokotów,Warszawa

729 000 zł46 m² 15 847,80 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Tylko u nas! Wspaniałe miejsce do zamieszkania, jak również na inwestycję. Zapraszamy na prezentację mieszkania o pow. 45,40 m2 - 3 pokojowego na Mokotowie w pobliżu parków i metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Posag 7 Panien

Szamoty,Warszawa

730 000 zł48 m² 15 051,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty tel. Wyłącznie W biurze sdp nieruchomości spacer wirtualny: trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 z dużym ogródkiem ( 195m2). Podstawowe informacje: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lubaszki

Mokotów,Warszawa

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia zupełnie nowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50m2 zlokalizowane na 6 piętrze w 6 piętrowym apartamentowcu "green Mokotów Stegny" z ochroną i miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lubaszki

Mokotów,Warszawa

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lubaszki

Mokotów,Warszawa

3 300 zł63 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia zupełnie nowe 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w 6 piętrowym apartamentowcu "green Mokotów Stegny" z ochroną i miejscem postojowym w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lubaszki

Mokotów,Warszawa

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

948 395 zł39 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja | duży balkon | park | metro służew | W budowie | wysokie piętro | tor służewiec | 2 pokoje | garaż | oddanie Q1 2026 Zapraszamy do odkrycia mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

1 850 zł17 m² 108,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *funkcjonalna, w pełni wyposażona kawalerka na ul. Słodowiec. *Powierzchnia: 17m2 *3 min do Metra Słodowiec. *W bliskim sąsiedztwie znajdują się sklepy, punkty usługowe. *Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

948 395 zł39 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Wesoła,Warszawa

670 000 zł47 m² 14 210 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dwupokojowy lokal mieszkalny z możliwością adaptacji na biuro lub gabinet. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w kameralnym 2 piętrowym budynku przy ul. Mazowieckiej w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kamionkowska

Kamionek,Warszawa

1 850 000 zł85 m² 21 764,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy do zakupu tego ekskluzywnego mieszkania, które wyróżnia się podwyższonym standardem i wykończeniem przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Oto dlaczego warto zainteresować się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

550 000 zł36 m² 15 222,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Kompaktowe mieszkanie położone na drugim piętrze nowoczesnego dwupiętrowego budynku bez windy wzniesionego w 2021 roku. Obszerny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, przytulna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 115 000 zł52 m² 21 512,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż piękne dwustronne mieszkanie o powierzchni 51,83 m2 położone przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli, w najdynamiczniej rozwijającym się rejonie Warszawy. Doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

879 000 zł38 m² 22 962,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: świetna lokalizacja! - tuż przy budowanej stacji metra - Chrzanów (ok 50 m od wyjścia z budynku będzie stacja metra)! Rewelacyjne miejsce pod wynajem! bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 359 000 zł90 m² 15 016,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bemowo 3 pokoje I blisko metra I 0 prowizji Zapraszam do zakupu mieszkania w kameralnej inwestycji o podwyższonym standardzie. Budynek znajduje się przy ul Powstańców Śląskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 990 000 zł70 m² 28 428,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Prezentuje wykończone w wysokim standardzie 3 pokojowe mieszkanie. Mieszkanie położone jest na warszawskim Śródmieściu Południowym - miejsca tętniącego życiem. Kilka kroków od apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Bemowo,Warszawa

939 000 zł58 m² 16 189,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: bemowo | Galeria Wola Park | 3 Pokoje | 58 m2 | 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

720 000 zł41 m² 17 561 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rewelacyjne mieszkanie W kapitalnej lokalizacji - 2 pokoje - 41,1m2 Świetna lokalizacja! mieszkanie w samym sercu Mokotowa przy puławskiej niedaleko Dolnej Kapitalne otoczenie , świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Wyczółki,Warszawa

1 199 000 zł73 m² 16 424,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością przedstawiam ofertę przestronnego, jasnego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie. Funkcjonalna nieruchomość znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu na monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Garażowa

Ksawerów,Warszawa

3 600 zł39 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 39m2, parter/8 w budynku z windą z 2017r. przy ul. Garażowej, mokotów Wierzbno. Idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób niepalących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Franciszkańska

Śródmieście,Warszawa

4 700 zł56 m² 83,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w pełni wyposażony i umeblowany tuż przy centrum Starego Miasta z pięknym tarasem i widokiem na zieleń. Prestiżowa lokalizacja i wysoki standard budynku powodują,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

3 100 zł34 m² 91 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Wysoki standard! Nowe mieszkanie pierwszy raz wynajmowane! Wszystkie meble i sprzęty są nowe! Do wynajęcia bardzo ładne, ciche, klimatyczne, jasne,(2024 r.) dwupokojowe mieszkanie na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Kabaty,Warszawa

1 724 800 zł102 m² 16 909,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

zakup bez dodatkowych opłat: podatek; wynagrodzenie; od dewelopera do końca roku 2023 przekazujemy klucze! Przestronne 3 pokoje z 2 balkonami - tuż przy stacji metra. Salon z aneksem to aż 46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

2 800 zł27 m² 103,70 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie świeżo po remoncie, wyposażone w nowy, wysokiej jakości sprzęt agd, w pełni umeblowane, klimatyzowane. Mieszkanie zlokalizowane w wyjątkowo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

615 000 zł38 m² 16 057,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie hipoteczne, salon z aneksem kuchennym. I piętro w 4 piętrowym budynku. * treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

566 400 zł48 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór 15, osiedle zostało wybudowane w 2014 roku. Mieszkanie w stanie gotowym do zamieszkania (wymaga małego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

9 100 000 zł151 m² 59 536,40 zł/m²

 

Piętro:27

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament na sprzedaż znajdujący się na 27 piętrze luksusowego apartamentowca zaprojektowanego przez światowej sławy architekta Daniela Libeskinda. Złota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł31 m² 90,32 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dostępne od 2024-02-19 *2-pokojowe mieszkanie w budynku z 2018 roku, położone w centrum biznesowym przy ul. Konstruktorskiej na Mokotowie. *Składa się z sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grójecka

Szczęśliwice,Warszawa

675 000 zł38 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnego od zaraz przestronnego, jasnego mieszkania. Nieruchomość o funkcjonalnym rozkładzie znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Askenazego

Targówek,Warszawa

677 000 zł44 m² 15 213,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzy pokoje przy metrze Trocka Szukasz idealnego miejsca dla Twojej rodziny? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Zapraszamy do odkrycia tego wyjątkowego mieszkania na warszawskim Targówku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

1 397 000 zł75 m² 18 626,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wykończone z niezwykłą starannością o każdy detal 4 pokojowe mieszkanie w ukończonej w 2023 roku inwestycji firmy Dom Development składa się z: - 3 sypialni - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

890 000 zł46 m² 19 139,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,5m2 usytuowane na 2. piętrze w budynku 8 piętrowym z 2015roku, zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Obrzeżnej. Mieszkanie o powierzchni.