dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 937 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 937 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

559 000 zł34 m² 16 297,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie o powierzchni 34,30 m , położone na Warszawskiej Ochocie, w budynku z cegły zlokalizowanym przy ul. Szczęśliwickiej. Budynek znajduje się w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lazurowa

Chrzanów,Warszawa

1 235 000 zł60 m² 20 583,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Metro Zachód Bemowo, warszawa Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji, w nowoczesnym kompleksie Metro Zachód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

9 500 zł99 m² 96,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Penthouse 98M2, 4 pokoje, 2 łazienki, odnowione, branickiego, miasteczko wilanów pet friendly Budynek: czteropiętrowy budynek na zamkniętym osiedlu. Do dyspozycji mieszkańców zadbane, zielone patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

999 000 zł51 m² 19 588,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Oferujemy na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone w sercu prestiżowej dzielnicy Warszawy - Żoliborzu. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

3 900 zł40 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości tel. Oferujemy do wynajęcia nowe mieszkanie 2 pokojowe o pow. 40 m przy ul. Racłwickiej tuż przy zbiegu z ul. Puławską na 2 piętrze w 5 piętrowym strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bonifacego

Stegny,Warszawa

898 000 zł54 m² 16 629,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego na warszawskim Mokotowie, w jednej z najbardziej pożądanych części dzielnicy - Stegnach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

886 000 zł39 m² 22 607,80 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem oferty jest mieszkanie na Warszawskiej Pradze Południe. Tel: lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Warszawskiej dzielnicy Praga-Południe w kompleksie soho. Dzięki doskonałemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Konopacka

Nowa Praga,Warszawa

479 000 zł25 m² 18 932,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferowany lokal znajduje się w Inwestycji Deweloperskiej przy ul. Konopackiej 12, będącej unikalnym połączeniem historycznej architektury z nowoczesnym budownictwem, które doskonale wpisuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

1 349 999 zł77 m² 17 557,50 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prezentujemy klimatyczny apartament na sprzedaż w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie nieruchomość : Mieszkanie 76,89 m2 zlokalizowane na I piętrze : * Salon, *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

464 900 zł24 m² 19 370,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnej kawalerki usytuowanej na ósmej kondygnacji zadbanego budynku po termomodernizacji, w doskonałym punkcie dzielnicy Ochota. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

1 600 000 zł80 m² 20 125,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 79,5 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca na prestiżowym osiedlu przy ul. Jana Kazimierza, w dzielnicy Wola. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

10 000 zł110 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament, składa się z 3 pokoi, w tym z dużego salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialni, łazienki z wanną,wc, hol oraz duża loggia. Jedno miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Bielany,Warszawa

660 000 zł30 m² 22 147,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w kameralnym budynku apartamentowym na Bielanach. Zakup od dewelopera -brak pcc oraz prowizji. Szukasz wyjątkowego miejsca do życia? Ta inwestycja to idealne połączenie komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Saska Kępa,Warszawa

1 234 000 zł58 m² 21 275,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Chcesz mieszkać na spokojnym i nowoczesnym osiedlu z dala od zgiełku? A może zależy Ci na mieszkaniu w miejscu doskonale skomunikowanym z centrum Warszawy? Nie musisz wybierać :).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 600 zł59 m² 61 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 59 m2 na nowym, zamkniętym, monitorowanym osiedlu warszawskiej Woli "dobra wola" przy ul. Jana Kazimierza. Oferta aktualna od lipca. Skład przedmiotu najmu stanowi: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Niska

Śródmieście,Warszawa

590 000 zł28 m² 21 071,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę na warszawskim Śródmieściu. Mieszkanie po remoncie. Wykończone materiałami wysokiej jakości. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 070 000 zł46 m² 23 260,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przytulne mieszkanie Z balkonem na ostatnim piętrze | ul. Hlonda 10 | miasteczko wilanów Zamieszkaj w sercu Miasteczka Wilanów jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 1 Sierpnia

Warszawa,mazowieckie

1 245 000 zł64 m² 19 395,50 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Oszczędzasz na prowizji agentów ponad 30 000 zł! Sprzedaż od właściciela 4-pokojowe mieszkanie na 6. piętrze z windą przy Parku Kotańskiego Lokalizacja Okna wychodzą na Park Kotański Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

5 000 zł72 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest słoneczne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie położone w Miasteczku Wilanów, przy ul. Augusta Hlonda na osiedlu Ostoja Wilanów. Budynek Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sielecka

Mokotów,Warszawa

7 900 zł58 m² 136,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w wysokim standardzie w sercu Mokotowa - ul. Sielecka 35 Nowoczesne, stylowe, gotowe do zamieszkania - 58 m | 2 pokoje | loggia 10 m | garaż | wysoki standard Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrzeżna

Służewiec,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dla tych, którzy latają wysoko, ale cenią spokój na ziemi Jeśli jesteś pilotem, stewardessą albo pracujesz na Lotnisku Chopina to mieszkanie zostało stworzone właśnie z myślą o Tobie. Bo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliborska

Tarchomin,Warszawa

1 095 000 zł78 m² 14 020,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Białołęka Tarchomin ul. Myśliborska 98b - autobusy: 550m - tramwaje: 550 m - dojazd do metra Młociny 12 min komunikacją - Galeria Północna 800 m, Lidl 400m, biedronka 600 m - bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

1 750 zł12 m² 145,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia mini-kawalerka w zrewitalizowanej, kameralnej kamienicy z ogródkiem przy ul Igańska 8 w Warszawie. Nieruchomość: lokal został starannie wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oczapowskiego

Bielany,Warszawa

1 595 000 zł66 m² 24 196 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 - pokojowy nowoczesny apartament zlokalizowany na Warszawskich Bielanach. Apartament jest prawdziwą perełką wśród bielańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ponarska

Targówek,Warszawa

890 000 zł60 m² 14 821 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Aligant nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą: w skrócie: targówek, ul. Ponarska 4 Rok budynku 2018 r. Powierzchnia 60,05 m 3 pokoje (w tym salon z aneksem kuchennym) +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Raków,Warszawa

3 200 zł43 m² 74 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie na nowo powstałym osiedlu Aurora w warszawskiej dzielnicy Włochy/ pogranicze ze Sczęśliwicami. Skład przedmiotu najmu stanowi: mieszkanie: 43 M2 - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bracka

Śródmieście,Warszawa

5 800 zł57 m² 101,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament W stylowej kamienicy przy ul. Brackiej 20 W warszawie Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na 3. piętrze w pięknej, zadbanej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wyremontowane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 przy ul. Sarmackiej. Mieszkanie jest położone na trzecim piętrze. Składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przerwana

Włochy,Warszawa

1 220 000 zł73 m² 16 758,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, wysokie mieszkanie z prywatną sauną i dostępem do dobrze wyposażonej siłowni, które jest idealną propozycją dla miłośników komfortu i aktywnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

1 060 000 zł42 m² 25 238,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zakupu 2 pokojowego apartamentu położonego w budynku przy ul. Szczęśliwickiej 54. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia bardzo funkcjonalne i przytulne. Z salonu wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

615 000 zł51 m² 12 058,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 7 piętrowym bloku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej Osiedle jest ogrodzone i strzeżone. Na powierzchnię mieszkania składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marsylska

Stegny,Warszawa

550 000 zł31 m² 17 799 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szukasz mieszkania, które łączy komfort z funkcjonalnością, a przy tym nie obciąży Twojego budżetu? To 2-pokojowe lokum na Stegnach z osobną sypialnią, otwartym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

2 400 000 zł106 m² 22 577,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu 106 m2 słonecznego apartamentu z niezwykłym klimatem i przepięknym widokiem na panoramę Warszawy. Apartament usytuowany pomiędzy Saską Kępą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rejsu

Mokotów,Warszawa

1 989 000 zł77 m² 25 754,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż komfortowy, bardzo cichy, przestronny apartament (77,23 m2) z częściowo zadaszonym drewnianym tarasem (22,80 m2) i rozległym ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

5 500 zł54 m² 101,85 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie dla wymagających, o powierzchni 54 mkw., położone w prestiżowej lokalizacji na osiedlu Bliska Wola Tower - ul. Marcina Kasprzaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pruszkowska

Rakowiec,Warszawa

4 450 zł74 m² 60,14 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie na Ochocie o powierzchni 74 m2, znajdujące się na 5 piętrze w apartamentowcu z windą na zamkniętym strzeżonym osiedlu. Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł45 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 zlokalizowane w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w 5 - piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

875 000 zł66 m² 13 157,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie na warszawskim Ursusie. Mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim położone w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dywizjonu AK Jeleń

Mokotów,Warszawa

5 500 zł55 m² 99,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mokotów | Dywizjonu ak Jeleń. Mieszkanie o powierzchni 55 m , salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka, balkon, 2 miejsca postojowe, komórka lokatorska, klimatyzacja. III piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Międzylesie,Warszawa

598 000 zł41 m² 14 585,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Unikalna lokalizacja. Świetna cena - promocja. Dzwoń! 100 m do lasu - Mazowiecki Park Krajobrazowy. 15 minut pieszo do pkp Międzylesie, do Galerii Ferio Wawer. Mieszkanie 2 pokojowe: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

3 900 zł47 m² 82,98 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania w inwestycji Nordic Mokotów. Budynek: inwestycja Nordic Mokotów została wybudowana w 2018 przy Al. Sikorskiego 9. Budynek jest.