dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 938 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 938 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu przestronnego , dwupokojowego apartamentu przy ul. Bukowińskiej na Mokotowie. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym o pow.ok 26m2 , sypialni o pow. 12 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamkowa

Elsnerów,Warszawa

3 500 zł77 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m2, piętro 3/3 w budynku bez windy z 1974 roku przy ul. Zamkowej, targówek. Mieszkanie jest świeżo po remoncie (zdjęcia sprzed remontu), idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Foksal

Śródmieście Północne,Warszawa

31 000 zł164 m² 189,02 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament oraz standard wykończenia 4-pokojowy luksusowy apartament z powierzchnią użytkową 164 m znajdujący się na 4 piętrze w luksusowym apartamentowcu Foksal 13/15. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

4 499 zł45 m² 99,98 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Odnowione, jak nowe!, mieszkanie W doskonałej lokalizacji, 3 min. DO stacji metra dworzec gdański. Duży 45-metrowy taras! apartamentowiec, wysoki standard! piękne, zielone I zadbane patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wesoła

Wesoła,Warszawa

497 000 zł45 m² 10 947,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania z ogródkiem o powierzchni 45,4 m2 w stanie deweloperskim w kameralnym budynku w Wesołej. Istnieje możliwość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mehoffera

Nowodworska,Warszawa

579 000 zł62 m² 9 338,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Mieszkanie o powierzchni 62 m2 składa się z: * Salonu z wyjściem na balkon, * Dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

520 000 zł34 m² 15 240,30 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe, funkcjonalne i słoneczne mieszkanie w samym sercu Warszawy - przy ul. Chłodnej 11. Mieszkanie zostało gruntownie wyremontowane (m.in. nowa elektryka, hydraulika, gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tarnowiecka

Gocław,Warszawa

888 000 zł96 m² 9 202 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Biuro ładna willa nieruchomości prezentuje oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W sercu gocławka zamknięta prestiżowa enklawa na strzeżonym osiedlu. Mieszkanie bez windy dwupoziomowe 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

479 000 zł27 m² 17 741 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja! W skrócie: - ul. Broniewskiego 95 / Bielany - kawalerka z wydzieloną sypialnią / 27m2 - Budynek z 1972 roku - Mieszkanie po generalnym remoncie- jeszcze przez nikogo nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Idzikowskiego

Czerniaków,Warszawa

560 000 zł35 m² 15 819,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Opiekun oferty tel. Rozkładowa i cicha kawalerka z własnym miejscem postojowym w garażu podziemnym. Podstawowe informacje: prezentowana nieruchomość znajduje się na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie o pow. 70 m2, garaż, balkon - Idealne dla pary lub singla - Metro Wilanowska, ul. Bukowińska Do wynajęcia jasny, przestronny, 3-pokojowy apartament o pow. 70 m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płużnicka

Białołęka,Warszawa

2 700 zł38 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

* białołęka - blisko zjazdu na most Północny * ul. Płużnicka * dwa pokoje * 37,80 m2 * duży balkon * garaż w cenie * ** gotowe do objęcia do zaraz ** Oferujemy do wynajęcia, nowe, widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Praga-Północ,Warszawa

890 000 zł69 m² 12 857,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Dwupoziomowe mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy przy Ząbkowskiej, doskonały zakup inwestycyjny Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Służew,Warszawa

2 100 zł32 m² 65,62 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mokotów - mieszkanie dla singla lub pary blisko stacji metro-służew; kompaktowe mieszkanie składające się z pokoju 15 mkw (z oknem balkonowym, strona wschodnia) z aneksem kuchennym, małego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kierbedzia

Sielce,Warszawa

1 000 000 zł48 m² 20 890 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) oferta bez prowizji od kupującego Oferta na wyłączność. Mieszkanie nadaje się zarówno na cele inwestycyjne (przez ostatnie 5 lat było.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

6 600 zł93 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkład Apartament składa się z obszernrgo salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na taras, dwóch sypialni, 2 łazienek i holu. Standard Wysoki standard wykończenia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

4 050 zł60 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ul. Wąwozowej o powierzchni 60 mkw. Lokal znajduje się na 2 piętrze (z 5.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

6 650 zł54 m² 123,15 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie położone na 16 piętrze w nowym budynku na osiedlu Bliska Wola. Wynajmowane po raz pierwszy po wykończeniu. Rozkład: mieszkanie o powierzchni 54 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wyścigowa

Służew,Warszawa

1 158 000 zł74 m² 15 577 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

***** biuro nieruchomości ładna willa prezentuje**** rewelacyjna oferta- okazja! przepiękne mieszkanie wraz Z garażem I komórką przy alei wyścigowej W eleganckim apartamentowcu point.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Ursynów Północny,Warszawa

839 000 zł56 m² 14 849,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do kupienia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,5 m2, piętro 10/10 z windą, w apartamentowcu z 2021 r., Ursynów Stokłosy. Mieszkanie w stanie deweloperskim, idealne dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

730 000 zł58 m² 12 695,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania trzypokojowego w spokojnej i cichej lokalizacji. Lokal składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wolska

Wola,Warszawa

4 500 zł49 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładny apartament przy ul. Wolskiej, po remoncie z dużym miejscem postojowym w garażu podziemnym. Rozkład Apartament składa się z dużego przedpokoju, salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

3 000 zł34 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam kawalerkę na wynajem o powierzchni 34 m2 z balkonem, usytuowaną na 3. piętrze budynku z 2020 roku na warszawskiej Woli, przy ulicy Skierniewickiej. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

3 500 zł33 m² 106,06 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w apartamentowcu położonym przy ul Skierniewickiej 34a Mieszkanie o powierzchni 33,15m2, wykończone i wyposażone w bardzo dobrym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka dwupoziomowa, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

615 000 zł28 m² 21 964 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Bez prowizji. Cicha kawalerka przy samym kinie Iluzjon i placu Słonimskiego z widokiem na podwórko. Do sprzedania 28 metrowe mieszkanie składające się z dwóch poziomów oraz sypialnianej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krypska

Praga-Południe,Warszawa

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***oferta na wyłączność*** ***eng below*** ***ukrainian below*** Szanowni Państwo, do wynajęcia słoneczne dwupokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ulicy Krypskiej 30a. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Płatnerska

Rembertów,Warszawa

1 500 zł18 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

*dostępne od 2024-08-20! *przytulna i nowoczesna kawalerka, ul. Płatnerska 61. *W odnowionej kamienicy w warszawskim Rembertowie, blisko Akademii Sztuki Wojennej. *Lokal składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

928 600 zł58 m² 15 949,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Osoba odpowiedzialna za ofertę:+ 48 730.912.312. Kompaktowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 58,5m2 w osiedlu nowoczesnych apartamentowców przy ul. Klimczaka w pobliżu Al. Rzeczypospolitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

780 000 zł46 m² 17 131,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Wygodne, ciche i słoneczne blisko Centrum. Miejsce postojowe i komórka w cienie mieszkania! Do sprzedania słoneczne, ciche, wygodne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,47 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

676 000 zł38 m² 17 677,80 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Umowa przedwstępna Oferuję 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie w sercu Powiśla w zadbanym budynku. Chcesz umówić prezentację? Zadzwoń -> lokalizacja Serce Śródmieścia, powiśle: bulwary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Arabska

Gocław,Warszawa

2 110 000 zł132 m² 15 984,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Oferuję na sprzedaż pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 132 mkw znajdujące się na 1 (z 3) piętrze w budynku z 2001 roku przy ulicy Arabskiej na Pradze Południe (gocław). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

15 500 zł89 m² 174,16 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 89M2, 2 sypialnie, duży taras Z pięknym widokiem, książęca, holland park budynek: inwestycja składa się z dwóch 8-piętrowych budynków, charakteryzujących się specyficznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Przedstawiam do wynajęcia studio z wydzieloną sypialnią w kamienicy, która przeszła w latach 2018 do 2021 roku całkowitą rewitalizację, wymianę wszystkich instalacji, podłóg,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Ochota

Ochota,Warszawa

3 390 000 zł203 m² 16 699,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:2012

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedania apartament dwupoziomow/lokal biurowy w apartamentowcu "pribo" o powierzchni 202 m2 na Ochocie. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Czyste,Warszawa

6 000 zł54 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 54 m2, piętro 10/12 z windą, w apartamentowcu z 2018 r. przy ul. Grzybowskiej, wola Czyste. Dla singla/singielki, pary lub młodej rodziny. Oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wiśniowa

Mokotów,Warszawa

2 900 zł24 m² 120,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładna, nowocześnie umeblowana kawalerka w kameralnej kamienicy na Górnym Mokotowie. Lokalizacja zapewnia zarówno ciszę, zieleń jak i świetną komunikację z resztą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Śródmieście,Warszawa

3 631 500 zł135 m² 26 998 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Szanowni Państwo, z przyjemnością i niekłamaną dumą prezentuję Państwu unikalne mieszkanie o powierzchni 134,51 m2 przy ulicy Radnej, w atrakcyjnej części warszawskim Powiśla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Kołowa

Targówek,Warszawa

1 700 zł13 m² 130,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia ładne, wysokie studio. *Mieszkanie umeblowane i wyposażone w kamienicy, na warszawskim Targówku. *Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł48 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem eleganckie, nowocześnie urządzone mieszkanie o pow. 48 m2 usytuowane na 4 piętrze 9 piętrowego bloku w znakomitej lokalizacji na pograniczu Śródmieścia oraz Woli, zaledwie 800.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł56 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Idealny apartament dla pary. Właściciel preferuje wynajem dla maksymalnie dwóch osób bez zwierząt. Rozkład Nowe mieszkanie, nigdy wcześniej nie zamieszkałe, składa się z 3 pokoi - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ateńska

Praga-Południe,Warszawa

6 200 zł85 m² 72,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie wyposażone i umeblowane w wysokim standardzie. Mieszkanie posiada balkon. Parkiet, skórzane jasne meble, sprzęt agd. W łazience wanna.