dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 163 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 163 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giserska

Ursus,Warszawa

5 500 zł75 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe mieszkanie przy ul. Giserskiej 9, w niedalekiej odległości do ch Factory i Urzędu dzielnicy, blisko szkół i przedszkoli. Powierzchnia mieszkania 75 m2, osiedle nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

3 280 zł56 m² 58,57 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazne dla zwierząt 3-pokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu przy ul. Skoroszewska 7 w Warszawie. -Nieruchomość- powierzchnia 56 m2. Piętro 6, ostatnie. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Giełdowa

Czyste,Warszawa

5 300 zł50 m² 106 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciekawe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na centrum ul. Giełdowa 4D Do wynajęcia eleganckie mieszkanie o podwyższonym standardzie, położone na 4. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

5 500 zł53 m² 103,77 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie w inwestycji Modern Mokotów o powierzchni 53 m2, znajdujące się na 6 piętrze w apartamentowcu z windą na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Guderskiego

Gocław,Warszawa

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do najmu, praga południe, gocław, guderskiego główne atuty - klimatyczna i unikatowa lokalizacja przy jeziorku Balaton - mieszkanie po odświeżeniu, - balkon (zabudowany), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Służew,Warszawa

4 700 zł76 m² 61,84 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia, mokotów, puławska 255 główne atuty - centralna lokalizacja - miejsce postojowe w garażu, - blisko do metra, - w bliskiej odległości pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sierakowskiego

Stara Praga,Warszawa

4 600 zł50 m² 92 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartmanet do wynajęcia, port praski, ul. Sierakowskiego 3 mieszkanie Komfortowe, nowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze. Na jego powierzchnię 50 m2 składa się: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

2 700 zł28 m² 96,43 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W skrócie Mam do zaoferowania na wynajem (najem okazjonalny) kawalerkę o powierzchni 28m2 (bez pośredników), która jest zlokalizowana w jednej z najdynamiczniej rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie jednopokojowe na nowym osiedlu przy ulicy Lanciego 14. Mieszkanie mieści się na 7 piętrze z oknami na wschód. Mieszkanie ma duży zadaszony balkon. Kuchnia jest wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

2 900 zł33 m² 88 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, przestronne, świeżo wyremontowane, wykończone z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, jednopokojowe mieszkanie położone na Grochowie, będącym jedną z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 999 zł35 m² 85,69 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie wykończone, 2-pokojowe mieszkanie położone w efektownym i całodobowo chronionym apartamentowcu z 2020 roku, zlokalizowanym na Wyględowie, będącym niepodważalnie jedną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł36 m² 125,21 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie typu studio z wydzieloną częścią sypialnianą! Wyposażenie: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

4 100 zł58 m² 70,85 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krośniewicka

Zacisze,Warszawa

3 020 zł34 m² 88,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartament premium | styl glamour | 3 M wysokości | klimatyzacja | ogrzewanie podłogowe | garaż | metro zacisze Warszawa Zacisze | ul. Krośniewicka Przestrzeń, która robi wrażenie Wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerska

Dolny Mokotów,Warszawa

2 850 zł41 m² 69,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania w którym odpoczniesz od upałów bez szumu klimatyzacji? Oferuję bezpośrednio wyjątkowo ciche mieszkanie na Czerskiej, zbudowane z litej cegły, która zapewnia idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bytnara Rudego

Mokotów,Warszawa

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane przy ul. Bytnara Rudego 11b na Mokotowie - w spokojnej, zielonej okolicy z bardzo dobrą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

3 491 zł40 m² 87,28 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokoje z dużym balkonem, klimatyzacją i miejscem w garażu | Osiedle Harmonia Mokotów Do wynajęcia funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 40 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

9 000 zł68 m² 132 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Informacja dla pośredników na końcu opisu. |do wynajęcia| Przedmiotem oferty jest Luksusowy Apartament 3 pokojowy w Centrum, przy ul. Grzybowskiej 37. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Południe,Warszawa

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłączna. Prowizję agenta pokrywa właściciel najemca nie ponosi żadnych kosztów obsługi. Do wynajęcia mieszkanie 60 m przy ul. Znicza na Pradze-Południe. Układ z osobną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

5 500 zł59 m² 93,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukają Państwo nowoczesnego apartamentu w nowym budownictwie i świetnej lokalizacji - nasza oferta na pewno przypadnie Wam do gustu! Proponujemy trzypokojowe mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Uboczu

Ursynów,Warszawa

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na Warszawskim Ursynowie przy ul. Na Uboczu w budynku wybudowanym w 2014 r. Lokal o powierzchni 43 mkw znajduje się na 4. (z 4) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

3 950 zł70 m² 56,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane na 1. piętrze usytuowanego na zamkniętym osiedlu, przy ul.św. Wincentego, na Targówku. Układ mieszkania: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

5 500 zł56 m² 98,73 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokoje | 19. Dzielnica | Metro Rondo Daszyńskiego | loggia | garaż Do wynajęcia nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o pow. 55,71 m w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Powiśle,Warszawa

8 000 zł101 m² 79,21 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below Prezentujemy Państwu luksusowy apartament na Powiślu w bliskiej okolicy Centrum Nauk Kopernik oraz Elektrowni Powiśle. Niewątpliwą zaletą mieszkania jest wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Polski Walczącej

Siekierki,Warszawa

4 500 zł40 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament premium | Pierwszy najem | Harmonia Mokotów Nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie z widokiem na zieleń, w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Idealne dla osoby lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Libijska

Praga-Południe,Warszawa

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie na piątym piętrze w apartamentowcu przy ulicy Libijskiej, o powierzchni 53m2. Mieszkanie składa się z: * salonu * sypialni * przedpokoju *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł32 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

kawalerka kapitalny remont 2 lata temu; pokój i kuchnia z oknami na zachód i okno balkonowe na północny zachody, kuchnia szafki kuchenne, kuchnia eteryczna, umeblowane, sprzęt agd - mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z balkonem typu studio w Dzielnicy Wilanów (miasteczko Wilanów). Mieszkanie wykończene materiałami wysokiej jakości. W obszernej łazience wanna i kabina prysznicowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

7 700 zł62 m² 124,01 zł/m²

 

Piętro:5/29

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Belvedere Estate oferuje na wynajem świeżo wykończone mieszkanie na 16 piętrze w nowej inwestycji Towarowa Towers na warszawskiej Woli! mieszkanie nieumeblowane istnieje możliwość wyposażenia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

13 000 zł130 m² 100 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowy apartament premium | 4 pokoje | Mokotów Pole Mokotowskie | taras 30 m + balkon | kominek | garaż podziemny Wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 130 m położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł50 m² 90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ciche mieszkanie po generalnym remoncie, nowocześnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

3 700 zł45 m² 82,52 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne, świeżo wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 1. piętrze w 6-piętrowym budynku z 2025 roku, znajdującym się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

14 000 zł170 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny i komfortowy apartament na granicy Wilanowa. Mieszkanie ma okna z ekspozycją południową wnętrza urządzone w wysokim standardzie. Apartament to łącznie 170m2 rozplanowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Inflancka

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł82 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3 pokoje w apartamentowcu przy ul. Inflanckiej. Osiedle zamknięte, strzeżone. Rozkład pomieszczeń: - salon połączony z kuchnią ( 25 m kw), 2 sypialnie (2 X 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fort Piłsudskiego

Mokotów,Warszawa

5 000 zł33 m² 151,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie Z ogródkiem W świetnej lokalizacji Fort Cze | Prestiżowe osiedle | Blisko zieleni | Klimatyzacja | Pełne wyposażenie ***** rozkład pomieszczeń I standard: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Żoliborz,Warszawa

6 800 zł106 m² 64,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 106 m , położone na 4. piętrze kameralnej kamienicy na ogrodzonym osiedlu w prestiżowej części Żoliborza. Wnętrze zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bednarska

Mariensztat,Warszawa

7 500 zł74 m² 101,35 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below Prezentujemy Państwu apartament na ul. Bednarskiej w przepięknej i cichej okolicy. 74m2 | Duży salon | 2 sypialnie | Stare Miasto | Klimatyzacja Rozkład: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

6 500 zł86 m² 75,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Możliwość doposażenia mieszkania wedle potrzeb Prezentujemy komfortowe mieszkanie przy ul. Giełdowej - idealne połączenie nowoczesności, wygody i doskonałej lokalizacji. Nieruchomość Oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

3 800 zł65 m² 58,46 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Łopuszańskiej 55a. Mieszkanie wykończone w 2024 roku. 3 pokoje (2 sypialnie, salon), aneks kuchenny (otwarty na salon), łazienka, osobne wc. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Pelcowizna,Warszawa

4 900 zł65 m² 75,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie na Pradze - Północ z prywatnym ogródkiem i klimatyzacjaą, położone przy ul. Jagiellońskiej 83a w Warszawie. Lokal jest świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rozłogi

Bemowo,Warszawa

3 500 zł41 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie na bemowskim osiedlu Stella - ul Rozłogi. Znakomita lokalizacja. W otoczeniu rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa - sklepy sieci Biedronka,.