dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 163 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 163 ogłoszenia

2 790 zł25 m² 111,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gotowa kawalerka czeka na nowego najemcę! Do wynajęcia w pełni wyposażona kawalerka w kameralnym budynku na Mokotowie przy ul. Bartyckiej 85a. W skład mieszkania wchodzi: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 zł25 m² 107,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gotowa kawalerka czeka na nowego najemcę! Do wynajęcia (na minimum 12 mcy)w pełni wyposażona kawalerka w kameralnym budynku na Mokotowie przy ul. Bartyckiej 85a. W skład mieszkania wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł31 m² 90,32 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem Lokalizacja: warszawa, powiśle, ul. Górnośląska 29 Do wynajęcia kawalerka z aneksem kuchennym, 31m2, piętro 5/5 Cena najmu: 2.800 pln + prąd W cenie zaliczki na wodę,.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł47 m² 80,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Trzy pokoje na Bielanach, wrzeciono, metro-Wawrzyszew. Mam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o pow. 48 m2, na Bielanach tuż przy stacji metra, na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie typu studio , osobne wejście, osobne licznik elektryczny w domu dwulokalowym typu "bliźniak" do wynajęcia od zaraz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 zł25 m² 111,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażona kawalerka (z balkonem) w kameralnym budynku na Mokotowie przy ul. Bartyckiej 85a. W skład mieszkania wchodzi: - wnęka sypialniana wraz z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 zł25 m² 111,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa, w pełni wyposażona kawalerka w kameralnym budynku na Mokotowie przy ul. Bartyckiej 85a. W skład mieszkania wchodzi: - wnęka sypialniana wraz z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szulborska

Ulrychów,Warszawa

3 200 zł44 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta prywatna bez pośredników *** Scroll down for English version *** Do wynajęcia słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m przy ul. Szulborskiej, wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kłopotowskiego

Praga-Północ,Warszawa

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 38 m | Praga-Północ | blisko metra i Wisły | od maja Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m położone przy ul. Kłopotowskiego 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielone Zacisze

Targówek,Warszawa

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

: do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 42 m , składające się z 2 pokoi, zlokalizowane na Targówku, przy ul. Zielone Zacisze 3 : lokalizacja Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Służewiec,Warszawa

3 100 zł52 m² 60,19 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 51,5m2 - 2-pokojowe, garderoba, łazienka z prysznicem i wanną, loggia. Budynek na zamkniętym i strzeżonym osiedlu z zadbaną zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Paca

Praga-Południe,Warszawa

1 870 zł13 m² 143,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia mini kawalerka w zrewitalizowanej, kameralnej kamienicy z ogrodem przy ul. Ludwika Michała Paca w Warszawie. -Nieruchomość- usytuowany na poddaszu lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

1 670 zł15 m² 111,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przyjazne dla zwierząt studio przy ulicy Żytniej 46 w Warszawie. Nieruchomość: składa się z umeblowanego pokoju połączonego z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Archiwalna

Ochota,Warszawa

3 500 zł37 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni umeblowane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji blisko Warszawskiego Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dolna

Dolny Mokotów,Warszawa

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji mieszkanie po generalnym remoncie Mieszkanie zlokalizowane na bliskim Mokotowie, przy ulicy Dolnej. Przyjemna, zielona okolica. W pobliżu Park Morskie Oko oraz Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

3 700 zł45 m² 82,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przed Tobą mieszkanie na wynajem o powierzchni 45 m , wykończone w wysokiej jakości. Znajdziesz tu pełne wyposażenie: meble, pralka, zmywarka, lodówka, kuchenka i piekarnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcie, międzynarodowa 43, praga południe lokalizacja Ulica Międzynarodowa to doskonała lokalizacja w sercu Praga-Południe w Warszawa, idealna dla osób ceniących wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

2 999 zł52 m² 58,23 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia eleganckie, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 51,5 m , usytuowane na 5. piętrze przy ul Al. Wilanowskie w nowoczesnym budynku na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohdanowicza

Ochota,Warszawa

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below. DO wynajęcia: 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie Ochota, ul. Bohdanowicza 19 umeblowane I wyposażone Świetna lokalizacja! 3 minuty spacerem do ul. Żwirki i Wigury 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Geodezyjna

Lewandów,Warszawa

2 700 zł56 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne mieszkanie z dwoma osobymi pokojami oraz dużymi tarasami. Niezależna kuchnia, wyposażona, ze zmywarką. Lokalizacja: białołęka lewandów leśny ul. Geodezyjna 80b cena: a. czynsz najmu 2700.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Lewandów,Warszawa

2 500 zł56 m² 44,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 56m2 na Białołęce - ul. Skarbka z Gór 21. Mieszkanie składa się z 2 pokoi (18+13,5m), winnej kuchni (10m) otwartej na salon, łazienki z Wc, wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lizbońska

Saska Kępa,Warszawa

3 700 zł49 m² 75,51 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcie, lizbońska, saska kępa Apartament w bardzo dobrym standardzie, w pełni umeblowany i wyposażony. Wyposażone (agd i rtv). Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

3 500 zł43 m² 80,83 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z tarasem zlokalizowane przy ul. Pory na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie o powierzchni 43,3 m znajduje się na 4. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

3 399 zł41 m² 82,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 41 m , położone przy ul. Batalionów Chłopskich 91C na Bemowie w Warszawie. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rajska

Marina Mokotów,Warszawa

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie na Marina Mokotów przy ul. Rajskiej 5 o powierzchni 70 m , położone na 3. piętrze w budynku z windą, na zamkniętym osiedlu. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Stara Ochota,Warszawa

3 300 zł33 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

U w A G A! Do wynajęcia bardzo funkcjonalne, zadbane mieszkanie położone przy ul. Grójeckiej w jednej z najlepiej skomunikowanych części Warszawy. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wiślicka

Ochota,Warszawa

1 770 zł18 m² 98,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka przy ul. Wiślickiej 3 na warszawskiej Ochocie, obok parku im. Zasława Malickiego. -Nieruchomość- powierzchnia 18 m2. Ostatnie,10 piętro. Pomieszczenia są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polki

Ursynów,Warszawa

3 990 zł54 m² 73,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

wolne od 1 maja mieszkanie przy ul. Polki 3 55 m2 -3 oddzielne pokoje + kuchnia + łazienka + balkon + miejsce parkingowe w garażu Mieszkanie ma 3 lata .Od nowości przez 3 lata wynajmowane przez te.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modra

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam, do wynajęcia jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2. Znajdujące się w odległości 5 min. od stacji Metra Wilanowska, blok znajduje się przy ul. Modrej. Jest to oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 700 zł47 m² 78,72 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śródmieście Południowe / ul. Marszałkowska / 47 m2 / 2 pokoje W pełni umeblowane mieszkanie w okolicach Placu Zbawiciela. Mieszkanie Współcześnie wykończone i umeblowane. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

4 200 zł54 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Kaliny Jędrusik 4. o powierzchni 54 m2, znajdujące się na 1 piętrze w apartamentowcu z windą. Mieszkanie jest przystosowane dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

5 000 zł68 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 68m2 z klimatyzacją i ogrodem zimowym oraz przestronną loggią -12m , położone przy ul. Bokserskiej 2 w Warszawie sąsiaduję z terenem Toru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Warszawa

Śródmieście,Warszawa

3 400 zł25 m² 136 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Cicha, jasna kawalerka w Centrum, marszalkowska, metro Świetokrzyska. Pokój z kuchnią i łazienką w sercu Warszawy - Marszałkowska róg Królewskiej. Na dojscie Stare Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w Centrum Miasta o powierzchni 30 m . Lokal znajduje się na wysokim parterze bloku na zamkniętym osiedlu. Układ pomieszczeń: mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

2 400 zł33 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne, jasne mieszkanie tuż przy stacji metra Bródno gotowe do zamieszkania. Do wynajęcia funkcjonalne i zadbane mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji bezpośrednio przy stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 200 zł37 m² 113,51 zł/m²

 

Piętro:10/25

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane na 10 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Kasprzaka. Wyposażenie: mieszkanie składa się z jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolfkego

Bemowo,Warszawa

2 350 zł40 m² 58,75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja I krótkie info: - lokalizacja - Bemowo , ul Wolfkego - Dobrze skomunikowane - przystanek autobusowy, tramwaj - W pobliżu znajduje się sklep spożywczy, park, szkoła podstawowa itp. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Warszawa

Natolin,Warszawa

4 500 zł84 m² 53,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Są miejsca, w których od progu czuć spokój. To mieszkanie jest jednym z nich. Położone przy Skarpie Wiślanej, w otoczeniu wysokich drzew i kameralnej zabudowy, łączy atmosferę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna

Wesoła,Warszawa

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z 2017 roku, świeżo odnowione Warszawa- wesoła, ul. Wspólna 2h, obok Wesolandii. Salon z aneksem kuchennym i balkonem francuskim od płn. Sypialnia z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bonifraterska

Staromiejskie,Warszawa

2 500 zł17 m² 147,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Tylko z eproperties! Kawalerka na drugim piętrze w kamienicy (brak windy), urządzona tak, że chce się tu mieszkać. Bardzo przytulne 17 m2, z : - rozkładaną kanapą ( ta ze zdjęć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

2 800 zł28 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu kawalerkę w stanie idealnym - po remoncie generalnym, po którym jeszcze nie była użytkowana. Mieszkanie ma 28 m2 plus balkon i piwnicę. Lokal przeszedł w 2025r remont.