dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 164 ogłoszenia

3 000 zł37,54 m² 79,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 37,54 m2 znajduje się na parterze w czteropiętrowym budynku z lat sześćdziesiątych. Składa się z dwóch pokoi, otwartej kuchni z oknem, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł74 m² 77,03 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, klimatyzowany apartament o powierzchni 74 m , położony na 1. piętrze eleganckiego budynku z całodobową ochroną i monitoringiem. Starannie wykończone wnętrze zostało.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł38 m² 105,26 zł/m²

 

Piętro:5/25

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodny apartament z widokiem na Centrum Warszawy Apartament 1 pokój + wydzielona sypialnia idealny dla osób, które szukają wygodnego, funkcjonalnego i w pełni wyposażonego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł85,30 m² 93,79 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Hampton Home oferuje na wynajem mieszkanie na ul. Puławskiej 111a w apartamentowcu z 2011 r. z miejscem parkingowym oraz komórką lokatorską. Idealne dla rodziny z dziećmi lub.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

6 200 zł57 m² 108,77 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: salon połączony z aneksem kuchennym. Funkcjonalna garderoba, pomieści całą Twoją garderobę. Wygodna sypialnia z dużym podwójnym łóżkiem. Bardzo duża łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł26 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Westate Wola prezentuje, funkcjonalną i jasną kawalerkę na wynajem o powierzchni ok. 26 m , położona na 11. piętrze budynku przy ul. Marsylskiej na warszawskim Mokotowie. Lokal dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł43,61 m² 64,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 43,61 m z balkonem i miejscem postojowym w garażu wykończone materiałami wysokiej jakości, estetyczne i wygodne. Na wynajem przestronne 2-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł37 m² 135,14 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy i cichy apartament w Browarach Warszawskich jednej z najmodniejszych i najbardziej cenionych lokalizacji w stolicy. Jasne wnętrze zostało wykończone z ponadczasowy.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł72 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below Browary Warszawskie | 72m2 | klimatyzacja | ochrona | blisko Warsaw Spire Do wynajęcia komfortowy, nowoczesny apartament o powierzchni 72 m , położony na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35,40 m² 70,62 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z balkonem o powierzchni 35,4 m , położona na warszawskiej Ochocie, w spokojnej i zielonej okolicy. Lokal został odświeżony i jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł56 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 5 piętrze w 5 piętrowej kamienicy z windą w ścisłym centrum Warszawy - przy ul. Ogrodowej 3. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł47 m² 69,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przyjemne nieduże 3 pokojowe mieszkanie o pow. 47m2 położone w zacisznym zielonym osiedlu otoczonym starodrzewiem, tuż przy Placu Wilsona - ul. Mickiewicza 33, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł55 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Świeże i pachnące mieszkanie w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie jest położone w uroczym zespole kilku kameralnych budynków w sąsiedztwie eleganckich biurowców i szpitala.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł81,66 m² 67,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,66 m2 na Warszawskim Starym Mokotowie przy ul. Wiktorskiej. Ta prestiżowa lokalizacja oferuje szybki dostęp do bogatej infrastruktury miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł80 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, przestronne, mieszkanie w zielonej części Wawra. English description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność przedstawić słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia | 2 pokoje | w pełni wyposażone | Warszawa | ul. Środkowa 20 Dwupokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone w Warszawie przy ul. Środkowej 20, na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł39 m² 102,56 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m położone na drugim piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Pokornej 2 w Warszawie. Lokal znajduje się w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje przy metrze Bemowo | oddzielna kuchnia | balkon z zielenią Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Funkcjonalny układ i pełne umeblowanie. Dostępne od zaraz. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł65 m² 121,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament na wynajem, położony w prestiżowej inwestycji Central House przy ul. Domaniewskiej 47a. To propozycja dla osób, które oczekują połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł41,43 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z loggią | Bemowo, okolice Hali Wola | funkcjonalny układ Do wynajęcia zadbane, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, położone na 3. piętrze w 11-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł122,92 m² 56,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do wynajmu czteropokojowego przestronnego mieszkania ponad 122 mkw, idealnego dla rodzin z dziećmi lub osób ceniących spokój i komfort życia w dogodnej lokalizacji zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł142 m² 176,06 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji Apartament 142 m z oranżerią 28 m i panoramicznym widokiem | Park Mirowski Na wynajem apartament, w którym przestrzeń i widok są realną wartością, a nie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł32,10 m² 77,88 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ciche mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w budynku przy Pejzażowej 2, przy Metrze Wilanowska. W cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym i możliwość korzystania z Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł28,74 m² 100,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe dwupokojowe w pełni umeblowane mieszkanie z bardzo dużym ogródkiem, znajdujące się na kameralnym, ogrodzonym osiedlu z całodobową ochroną. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 740 zł43,50 m² 62,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,5 m , położone na pierwszym piętrze budynku z 2012 roku przy ul. Siecznej na zielonej Białołęce. Kameralne, ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować fantastycznie zlokalizowaną kawalerkę w sercu Śródmieścia Południowego. Mieszkanie po dużym odświeżeniu i w pełni umeblowane łączy.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł49 m² 66,33 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie na Żoliborzu o powierzchni 49 m2, znajdujące się na 1 piętrze w bloku mieszkalnym z windą. Mieszkanie jest przystosowane dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

37 000 zł218 m² 169,72 zł/m²

 

Piętro:11/52

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Złota 44 jest najwyższym budynkiem mieszkalnym w Unii Europejskiej. W prawie 200-metrowym wieżowcu znajdują się ekskluzywne apartamenty. Wyłącznie dla mieszkańców jest dedykowane całe 8.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł70 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Skrót: do wynajęcia przestronne 70m2 mieszkanie w kameralnym budynku, cicha spokojna uliczka, zielona okolica, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Opis: lokal położony na IV piętrze, brak.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł43 m² 63,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 43 m2 na zamkniętym osiedlu przy ulicy Lazurowej 15. Apartament składa się z przestronnego pokoju dziennego z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie z balkonem | Osiedle Wilno | Targówek [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia ofertę najmu funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł50 m² 72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bemowo / ul. Sternicza / 50 m2 / 3 pokoje / balkon /garaż Współczesne, świeżo wykończone mieszkanie, jeszcze niezamieszkałe. Mieszkanie Eleganckie i nowoczesne mieszkanie składające się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[English below] Ursus | 2 pokoje | Balkon | Garaż podziemny Estetyczne mieszkanie | Jasne wnętrza | Gotowe do zamieszkania Oferuję do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Numer oferty w biurze: 2203/4186/omw Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze nowego budynku mieszkalnego z windą. Budynek znajduje się przy Rondzie Wiatraczna stąd duży dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 zł220 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia elegancki przestronny apartament na pierwszym piętrze domu jednorodzinnego z dwoma tarasami i oddzielnym wejściem. Nieruchomość wykończona nowocześnie i w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł117 m² 81,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament 4 pokoje 117 m Mokotów ul. Magazynowa balkon 2 miejsca garażowe Do wynajęcia przestronny i komfortowy apartament o powierzchni 117 m , położony na 1 piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dla singla lub pary. Oferujemy do najmu dwupokojowe mieszkanie przy ul. Księcia Janusza 44 na warszawskiej Woli. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, niezależnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 zł19,62 m² 132,01 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł85,06 m² 146,96 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem wyjątkowy apartament o powierzchni 85 m , położony na 2. piętrze w prestiżowej lokalizacji przy ul. Leszczyńskiej w Warszawie. Dostępny od 1 maja To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł48 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowe, klimatyzowane, komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 znajdujące się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku apartamentowym przy ul. Górczewskiej 255 na.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł37,50 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 37,5 m2 na Warszawskim Mokotowie. W skład lokalu wchodzą: - duży umewblowany pokój, -.