dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

7 500 zł97 m² 77,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Avenue Estate ma przyjemność przedstawić wyjątkowy apartament w spokojnej części Starego Wilanowa! - English version available below - Atuty Wysoka jakość wykończenia Prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł95 m² 72,63 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 95 m , zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji na Mokotowie, przy ul. Białej Floty 4a. To doskonała oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł60 m² 81,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3- pokojowe mieszkanie na Alei Niepodległości na Mokotowie. Stan dobry. Piętro 4/5 ( brak windy ), cegła, 1952 r. Blisko metro, tramwaj, autobus, liczne sklepy, szkoła Główna Handlowa Czynsz 4900,.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł45,50 m² 74,73 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 2-pokojowe mieszkanie - 45,5 m , ul. Pustułeczki 18 Nowoczesne, komfortowe mieszkanie, gotowe do zamieszkania od zaraz! Idealne dla pary lub singla, którzy cenią wygodę i dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 200 zł64,40 m² 34,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - garderoba, - łazienka, oraz - hol. Prezentowane mieszkanie jest zadbane, gotowe do wprowadzenia. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł42,60 m² 65,73 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie , o powierzchni 42,6 m2 , zlokalizowane w dzielnicy Bemowo przy ul. Powstańców Śląskich. Osiedle strzeżone, zamknięte, świetny dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł49 m² 95,92 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Parter z ogródkiem w sercu biznesowej Warszawy brzmi jak kompromis? Tu go nie ma. Jeśli szukasz wygodnego mieszkania w biznesowej dzielnicy Warszawy, a jednocześnie tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł40 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji |   Szukasz mieszkania w klimacie starej Pragi, ale z nowoczesnym standardem i funkcjonalnym układem? To miejsce jest.

Szczegóły ogłoszenia

29 000 zł99 m² 292,93 zł/m²

 

Piętro:36/52

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Unikalny, trzypokojowy apartament z widokiem na Pałac Kultury english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje unikalny, przestronny trzypokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł63 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Chcesz zamieszkać w przestronnym 3-pokojowym mieszkaniu znajdującym się na Warszawskim Ursynowie? A może oczekujesz doskonałej komunikacji, która w kilka chwil pozwoli Ci dotrzeć.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł55 m² 70,91 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie 55 m , 3 pokoje, balkon, garaż podziemny ul. Czerska 18, warszawa Do wynajęcia jasne, ciche i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł27 m² 107 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka przy Placu Trzech Krzyży/ul. Wilcza topowa lokalizacja Jasna i przytulna kawalerka, położona w samym sercu Warszawy, w reprezentacyjnej części Śródmieścia tuż przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe komfortowe mieszkanie W super lokalizacji - na saskiej kępie, ul Stanów Zjednoczonych róg Afrykańskiej. Miejsce do parkowania w cenie. Lokal już wolny! lokalizacja : 10 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

4 550 zł38 m² 119,74 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Podstawowe informacje: do wynajęcia 38 metrowe mieszkanie w budynku na osiedlu zamkniętym, trzy minuty od Metra Płocka, nowocześnie umeblowane przez architekta, na 2 kondygnacji 5 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

0 % - bez prowizji przy wynajmie Piękne, 3 -pokojowe umeblowane mieszkanie znajduje się w przedwojennej kamienicy z windą, przy ul. Marszałkowskiej 18 Do stacji metra Politechnika spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł45 m² 66,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2 - pokojowe mieszkanie na Włochach o powierzchni 45 m2, znajdujące się na 2 piętrze w świeżo wybudowanym, nowoczesnym bloku z windą. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł44 m² 113,64 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament klasy premium z tarasem o powierzchni 40 m , zlokalizowany na Mokotowie Sielcach. Lokalizacja Mokotów Sielce to jedna z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł20 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta Biura Nieruchomości Przytulna kawalerka ul. Obozowa 56 Kawalerka 20 m2 na 3 piętrze - ustawny pokój, kuchnia oraz łazienka z prysznicem Doskonała lokalizacja z Centrum Warszawy: tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 zł50 m² 112 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia w Warszawie na bliskiej Woli przy ul. Siedmiogrodzkiej. Wola to jedna z najlepiej rozwiniętych i najszybciej rozwijających się dzielnic miasta; znajduje się blisko.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł33,38 m² 68,90 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - 2-pokoje | 0% prowizji | Wola ul. Okopowa | Klimatyzacja Do wynajęcia funkcjonalne, umeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 34 m , zlokalizowane przy ul. Okopowej w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł53 m² 61,32 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonale rozwiniętej części warszawskiej Białołęka, przy ul. Światowida 47. To spokojna i zielona okolica, idealna dla osób ceniących komfort.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50 m , położone na 6 piętrze w budynku przy ul. Broniewskiego Warszawa Żoliborz. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł73 m² 67,12 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 73 m , położone na 5. piętrze 7-piętrowego budynku na prestiżowym osiedlu Hubertus. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł77 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy apartament o powierzchni 77 m , położony na 6 piętrze prestiżowego budynku przy ul. Karowej 18a jednej z najbardziej klimatycznych i reprezentacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł40 m² 95 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowy apartament o wysokim standardzie przy ul. Jaktorowskiej 5 obok Ronda Daszyńskiego. Apartamentowiec oddany do użytku w 2018 roku, zrealizowany w wysokim standardzie: -.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł92 m² 81,52 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciekawie zaprojektowany, trzypokojowy apartament w inwestycji Apartamenty Mokotów Park english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje designerski.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł50 m² 90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 50 m2 na Starej Ochocie. W skład lokalu wchodzą: - pokój z aneksem kuchennym, - pokój - sypialnia, - pokój - sypialnia, - łazienka ok 3m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

4 799 zł44 m² 109,07 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem luksusowy apartament o powierzchni 45 m (faktycznie odczuwalnie większy dzięki antresolom), położony przy ul. Chmielnej (róg ul. Żelaznej) w samym sercu Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł61,42 m² 65,13 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 61,42 mkw, położone na 1. piętrze budynku z 2019 roku przy ul. Cybernetyki na Mokotowie. Mieszkanie jest dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł55 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m z oddzielną kuchnią i garderobą, zlokalizowane przy al. Stanów Zjednoczonych 25 na warszawskiej Pradze-Południe.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł30 m² 95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jasna kawalerka z oddzielną kuchnią Bemowo, ul. Dywizjonu 303 Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30 m , położona na 2. piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł31,83 m² 100,53 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 32 m , położone w dzielnicy Włochy przy ul. Wagonowej. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 5-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł77 m² 123,38 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy, 3-pokojowy apartament na wynajem, zlokalizowany w prestiżowej części warszawskiego Powiśla, przy ul. Dobra 54. Lokalizacja Apartament znajduje się.