dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 164 ogłoszenia

2 550 zł32 m² 79,69 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eng 2-pokojowe mieszkanie | 32 m | Marywilska 60a | pet friendly Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32 m , położone na 5. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł37 m² 86,49 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Urocze, wyremontowane mieszkanie w centrum Warszawy, przy skrzyżowaniu ul. Żelaznej i Prostej. Okna wychodzą na ciche, zielone podwórko. Budynek starannie zarządzany, czysty, podwórko ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 zł30 m² 86,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Ursynów, ul. Nowy Służewiec 21, najem na fakturę vat klimatyzacja. Szukasz wygodnego, w pełni wyposażonego mieszkania w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł41,25 m² 77,58 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulny apartament z przestronnym tarasem w sercu Gocławia To wnętrze stworzone dla osoby, która po intensywnym dniu szuka wyciszenia na świeżym powietrzu, nie rezygnując przy tym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 900 zł57 m² 85,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania w centrum Warszawy, ale bez kompromisów między klimatem a wygodą? To mieszkanie przy ul. Długiej łączy charakter przedwojennej kamienicy z funkcjonalnym, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 zł23 m² 103,91 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 1-pokojowe mieszkanie z balkonem- ursynów, ul. Nowy Służewiec 21, klimatyzacja, najem na fakturę vat Szukasz wygodnego, w pełni wyposażonego mieszkania w świetnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł35,50 m² 78,87 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 35,5 m z dużym tarasem 11,1 m i garażem w cenie | Lazurowa 185, bemowo Do wynajęcia komfortowa, w pełni umeblowana i wyposażona kawalerka o powierzchni 35,5.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł61,56 m² 68,23 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy 3-pokojowy apartament z loggią i miejscem parkingowym Warszawa, al. Krakowska Do wynajęcia nowy, komfortowy apartament 3-pokojowy o powierzchni 61,5 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł54 m² 101,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 54 m , położone w prestiżowej inwestycji Rezydencja Narbutta na warszawskim Mokotowie. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje 38 m.kw. do wynajęcia od zaraz. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w budynku przy ul Bracławskiej 10 , róg ulicy Ostrzyckiej przy Trasie Łazienkowskiej i Ostrobramskiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 zł49,40 m² 75,91 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[English below] Praga Północ | Apartament po generalnym remoncie | Panorama Centrum Warszawy| Dobry standard | Klimatyzacja | Garaż podziemny Oferuję do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł74 m² 101,35 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

(polski): luksusowe mieszkanie w koronach drzew tuż przy metrze Wierzbno. Pięknie urządzone, komfortowe, dobrze skomunikowane mieszkanie o powierzchni 74m2 przy ul. Naruszewicza do wynajęcia od.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nie szukaj dalej, oferta wyłącznie w Varso Property (klucze w biurze). Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe i niepowtarzalne mieszkanie znajdujące się w zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł41,66 m² 91,21 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, nowoczesne mieszkanie położone na warszawskiej Woli, w świetnej lokalizacji tuż przy metrze Płocka. Idealne dla osób ceniących komfort, ciszę i szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł63,30 m² 71,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji od najemcy Na wynajem 2-pokojowe (z dodatkowym "otwartym" pokojem, połączonym z sypialnią) mieszkanie o powierzchni 63,3 mkw. na Bielanach - blisko granicy z Żoliborzem przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

7 600 zł60 m² 126,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego apartamentu stworzonego z myślą o osobach ceniących komfort, elegancję i prestiżową lokalizację w sercu Warszawy. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 €200 m² 12,50 €/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Dwukondygnacyjny apartament o powierzchni użytkowej 300 m2, z czego część mieszkalna zajmuje 210 m . Mieszkanie położone w budynku na kameralnym osiedlu apartamentów. Na dolnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł41 m² 96,34 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version bellow Nowoczesne 2 pokoje przy Rondzie Daszyńskiego | Metro | Browary Warszawskie | Garaż Lokalizacja: wola - Rondo Daszyńskiego Do wynajęcia komfortowe i w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament W kamienicy Wysoki standard wykończenia | Klimatyzacja | Kamienica | Wysokie sufity | Po generalnym remoncie | Piwnica | Prestiżowa lokalizacja ***** rozkład pomieszczeń: *.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł78 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lux! 3 pok. z klimatyzacją 78m2/mokotów - Garaż! Do wynajęcia, piękny apartament trzypokojowy zlokalizowany na mokotowie przy al Wilanowskiej 103. Klimatyzowane - 78 m2 znajduje się na 3 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł64,93 m² 69,31 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: wynajmę bardzo jasne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie z dużym balkonem. Mieszkanie jest usytuowane na 8 piętrze w budynku z dwoma windami, jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł128 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas. For English - please scroll down. Jeśli marzysz o zamieszkaniu w spokojnej i zielonej dzielnicy, gdzie wypoczniesz po pracy, a zarazem tylko 10 min. od gwarnego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 zł55 m² 72,71 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone przy ul. Kłobuckiej 23e w Warszawie, na pograniczu Ursynowa i Mokotowa. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł64 m² 101,56 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe z dużym tarasem i ogródkiem | Włochy, ul. Instalatorów Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na parterze nowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł90 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Raków | Nasienna | Apartamentowiec w kameralnej zabudowie. Apartament o powierzchni 90 m , 3 sypialnie, 2 łazienki, balkon 13 m i 1 miejsce garażowe. I piętro. Kameralny, nowy.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł60 m² 108,33 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie z dużym, prywatnym tarasem na Saskiej Kępie przestrzeń, która pozwala naprawdę odpocząć po pracy i spędzać czas na świeżym powietrzu bez wychodzenia z domu.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł40,59 m² 91,16 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajduje się przy ul. Sokołowskiej 11 na warszawskiej Woli dynamicznie rozwijającej się dzielnicy, która łączy wygodę życia w centrum z dostępem do licznych usług.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł80 m² 58,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy Parku Szczęśliwickim. Mieszkanie na wysokim parterze. W cenę w wliczone miejsce w garażu podziemnym. Przedpokój, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł115 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje mieszkanie do wynajęcia na Zawadach o pow.115m2 ,3 pokoje,2 łazienki ,taras. Mieszkanie gustownie urządzone przy użyciu materiałów wysokiej jakości. Duży przestronny, taras.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł30 m² 96,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wykończona w dobrym standardzie przestronna kawalerka na ul. Wiktorskiej. Do stacji Metra Racławicka - 2 min. Niski blok, piętro 1/3, nie ma widny. Mieszkanie odświeżone, czyste. W sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł40,50 m² 106,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa, praga-Północ - Koneser 40,5 m | 2 pokoje | Balkon | Garaż podziemny Na wynajem wyjątkowy, designerski apartament typu loft, zlokalizowany w prestiżowym kompleksie Koneser. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł35,46 m² 87,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie Bemowo, osiedle lumea Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,5 m , położone na 2. piętrze (z 4) w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł78 m² 75,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Eurovilla prezentuje nowe 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym dużym ogrodem i tarasem na wynajem. Przestronne, eleganckie mieszkanie o powierzchni 78 m , po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł104,30 m² 33,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

5 pokoi ; atrakcyjny umeblowany lokal na Gocławiu; ogrodzona posesja, budynek w drugiej linii zabudowy - cicho! Mieszkanie na parterze w czteropiętrowym budynku. Lokal wyposażony w rolety.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł75 m² 133,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament, 75 m , Browary Warszawskie, 2 sypialnie, balkon + loggia, garaż, wola Przedstawiamy do wynajęcia elegancki apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie przy.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł35 m² 140 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie na wynajem 35m | Krochmalna 44 | Browary Warszawskie | Klimatyzacja (eng, ru) Kameralny luksus w sercu miasta Zapraszam do wnętrza, które wymyka się standardom. Prezentuję zupełnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 zł29 m² 79,28 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka - mieszkanie na Żoliborzu o powierzchni 29 m2, znajdujące się na 5. piętrze w apartamentowcu z dwoma windami na zamkniętym osiedlu. Kawalerka dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł56 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na drugim piętrze nowoczesnego apartamentowca na warszawskim Mokotowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

6 350 zł71 m² 89,44 zł/m²

 

Piętro:24/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Royal Space ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy 3-pokojowy apartament o pow. 71 m , zlokalizowany w nowoczesnym centrum biznesowym na bliskiej Woli, przy ul. Łuckiej w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł154 m² 97,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny apartament na popularnym osiedlu eko-park. 3 sypialnie | Cisza i spokój | Otoczenie parków | Znakomite sąsiedztwo ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z kuchnią i jadalnią, *.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł28 m² 89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia umeblowane mieszkanie jednopokojowe położone niedaleko Łazienek Królewskich. Do mieszkania prowadzi przedpokój. Na lewo od wejścia.