dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaukaska

Mokotów,Warszawa

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *zlokalizowane na 9 piętrze w 10-piętrowym bloku na dolnym Mokotowie, niedaleko skrzyżowania ulicy Bonifacego z ulicą Sobieskiego *dwa osobne pokoje oraz widna kuchnia,łazienka, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ząbkowska

Praga-Północ,Warszawa

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal o powierzchni 45m2 znajdujący się w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Ząbkowskiej 5 w przedwojennej kamienicy. - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Warszawa

Wola,Warszawa

3 000 zł30 m² 101,21 zł/m²

 

Piętro:3/26

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament na wynajem wola/warszawa. English below Nieruchomości z dumą prezentuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 29.64m2, reprezentujące elegancję i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wierna

Targówek,Warszawa

3 800 zł57 m² 67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o pow. 57m2 na Osiedlu Wilno na Targówku. Nowe, mieszkanie, ergonomicznie wykończone, usytuowane jest 2 piętrze trójkondygnacyjnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

3 830 zł46 m² 83 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo mieszkanie wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach! Do wynajęcia ładne, klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

3 200 zł54 m² 59,81 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 53,5 m2 z widokiem na zieleń w świetnej lokalizacji na pograniczu Żoliborza i Bielan przy ul. Gwiaździstej. Mieszkanie jest zadbane, jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

3 700 zł58 m² 63,79 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie na wynajem Mieszkanie jest usytuowane na 13 piętrze apartamentowca przy Skierniewickiej 14. Składa się z dużego salonu połączonego z kuchnią, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długosza

Młynów,Warszawa

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 40m2, piętro 6/8 z windą, w budynku z 1960r. przy ul. Długosza, wola Młynów. Idealne dla singla/singielki, pary lub młodej rodziny. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienna

Wola,Warszawa

8 000 zł87 m² 91,95 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy, przy ulicy Siennej 83. Rozkład: mieszkanie składa się z salonu, kuchni, 2 sypialni, 2 łazienek. Do mieszkania przynależy również miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Warszawa

Czyste,Warszawa

3 200 zł30 m² 106,45 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie urządzone studio na woli (kolejowa) budynek: nieruchomość powstała w 2017 roku. W budynku znajdują się 2 windy. Przy drzwiach głównych domofon. Rozkład pomieszczeń: - studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście Południowe,Warszawa

5 800 zł87 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Przeurocze, klimatyczne mieszkanie - biuro Marszałkowska róg Koszykowej - idealne pod gabinet, a także doskonale nadające się na biuro, kancelarię, siedzibę firmy itd- ponieważ jest ładny hol,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartnicza

Bródno,Warszawa

3 100 zł41 m² 76 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 41 m mieszczące się na IX piętrze bloku mieszkalnego przy ul. Bartniczej w Warszawie, dzielnicy Bródno. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiertnicza

Mokotów,Warszawa

5 000 zł80 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania, znajdującego się na piętrze domu jednorodzinnego przy ul. Wiertniczej na warszawskiej Sadybie. Mieszkanie bardzo atrakcyjne, po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Sadyba,Warszawa

6 000 zł90 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

3 pokoje / 90 mkw Z tarasem, na sadybie; umeblowane mieszkanie: salon otwarty na jadalnię i kuchnię ok 40 mkw z wyjściem na zabudowany taras ok.13 mkw, sypialnia ok. 17 mkw z zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kolska

Powązki,Warszawa

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 50m2 z ogródkiem, parter/4 z windą, w budynku z 2015 r. przy ul. Kolskiej, wola, powązki. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 4 000 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Ursynów,Warszawa

4 700 zł50 m² 94 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Możliwość wystawienia faktury! Pokoje nieprzechodnie! Przy Metrze Stokłosy! Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie, bardzo efektownie i nowocześnie zaprojektowane, w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

4 000 zł38 m² 104,93 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu urokliwe i gustownie urządzone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2, usytuowane na malowniczym Bemowie. To idealne miejsce dla pary lub singla, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Ksawerów,Warszawa

17 000 zł122 m² 139,34 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do skorzystania z niepowtarzalnej okazji wynajęcia apartamentu w jednej z najpożądanej lokalizacji na Mokotowie. Apartament o powierzchni 121,3 m zachwyca przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

7 200 zł108 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem 4 pokojowy apartament o pow. 108 m2 usytuowany na 4 piętrze nowoczesnego budynku z 2008 r. na bliskiej Woli. Rozkład: trzy pokoje oddzielnie zamykane, salon, łazienka, kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Filtry,Warszawa

2 700 zł20 m² 135 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesna, świeża kawalerka zlokalizowana w ścisłym Centrum Warszawy. 5 minut piechotą do Dworca Centralnego. Mieszkanie zlokalizowane jest przy Alei Niepodległości 245, na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lirowa

Szczęśliwice,Warszawa

4 200 zł48 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy Apartament z Ogrodem W pierwszej lini zabudowy od parku Mieszkanie świetnie skomunikowane z resztą miasta. Posiada przestronny salon z aneksem kuchennym oraz sypialnię. Ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bazyliańska

Bródno,Warszawa

2 100 zł25 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna, bardzo dobrze doświetlona kawalerka na Bródnie przy ul. Bazyliańskiej. Opis Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju z aneksem kuchennym z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie na Białołęce, na zamkniętym osiedlu z całodobową ochroną. *Dwa niezależne pokoje, widna kuchnia, duży balkon. *W cenie najmu 1 miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałowa

Muranów,Warszawa

4 500 zł40 m² 111,66 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Wałowej na Muranowie, o powierzchni 40,30 mkw. wraz z balkonem, zlokalizowane na 9. (z 9) pięter w bloku z 1960 z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grodzieńska

Szmulowizna,Warszawa

3 900 zł40 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 40m2, piętro 3/4 z windą, w budynku z 2022 r. przy ul. Grodzieńskiej, praga-Północ, szmulki. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 3900zł + 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

3 100 zł57 m² 54,39 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem w budynku położonym przy ulicy św. Bonifacego. Mieszkanie zostało niedawno odświeżone. Mieszkanie: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kacza

Wola,Warszawa

3 800 zł64 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu świetną ofertę wynajmu 2-pokojowego mieszkania na bliskiej Woli. Lokal znajduje się w budynku z 2001 roku przy ul. Kaczej. Budynek jest zadbany, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gieysztora

Wilanów,Warszawa

4 500 zł64 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów przy ul. Gieysztora. Wolne od 1 lutego br. Doskonała lokalizacja z pełną infrastrukturą, w tym terenami zielonymi, ścieżkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Bielany,Warszawa

2 800 zł45 m² 62,08 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45,1 m2 zlokalizowane na 5 piętrze w 10-piętrowym bloku na Bielanach. Obok budynku 3 duże, bezpłatne parkingi. Bardzo dobra lokalizacja - w promieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Ksawerów,Warszawa

3 800 zł38 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia od 1 lutego 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z ochroną przy ul. Zdziechowskiego, oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostroroga

Wola,Warszawa

3 700 zł46 m² 79,91 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie w budynku oddanym do użytku w 2013 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest na Woli przy ul. Ostroroga 27. Aspekty formalne wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

1 900 zł16 m² 118,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

W ofercie małe, ale klimatyczne mieszkanie, w pięknej przedwojennej kamienicy. Metraż ok. 16 m2, na które składa się pokój z aneksem, łazienka oraz mały przedpokój. Mieszkanie idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mehoffera

Tarchomin,Warszawa

2 700 zł48 m² 56,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 47,5 m2, piętro 1/4 bez windy, w budynku z 2006 r. przy ul. Mehoffera, białołęka Tarchomin. Idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Chrobrego

Włochy,Warszawa

3 700 zł61 m² 60,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio! Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie (61m2) z balkonem (8m2) + 2 prywatne miejsca garażowe w garażu podziemnym, warszawa Stare Włochy, 1min do pkp, dojazd do Centrum 15min. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

5 900 zł80 m² 73,75 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

3-pokojowe, pow. 80 m2 - nowoczesne, funkcjonalne, przestronne, z pięknym widokiem! - Ochota, szczęśliwice Elegancki, trzypokojowy apartament, dogodnie usytuowany w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

2 850 zł27 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania Państwu eleganckie mieszkanie na prestiżowym osiedlu na Mokotowie! bez prowizji! informacje O nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 27 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różana

Mokotów,Warszawa

3 550 zł43 m² 83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Zwierzęta są akceptowane! Do wynajęcia ładne, jasne dwupokojowe mieszkanie ok. 450m. od Metra Racławicka Okolica spokojna i zielona. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pogodna

Wesoła,Warszawa

2 300 zł62 m² 37,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wolne od 1 lutego! Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 mkw, przy ul Pogodnej w Starej Miłosnej (wesoła). Mieszkanie mieści się na III piętrze. W skład lokalu wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

4 200 zł60 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu elegancki 60 - metrowy apartament na wynajem położony na ostatnim pietrze ładnego apartamentowca usytuowanego w samym sercu Miasteczka Wilanów przy Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaborowska

Bemowo,Warszawa

4 000 zł74 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, jasne i ciche mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na parterze nowoczesnego, zamkniętego budynku z 2010 r. na Bemowie, w pobliżu stacji metra Ulrychów. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

4 400 zł58 m² 75,86 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie, ciche i jasne mieszkanie o pow. 58 m2 usytuowane na 5 piętrze 11 piętrowego apartamentowca z 2009 r.na Ochocie. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.