dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

900 zł29 m² 31,03 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane, wyposażone w sprzęt agd, rtv, z widokiem na park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

2 200 zł73 m² 30,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia. Wysoki standard wykończenia. Mieszkanie usytuowane na I piętrze, z 2 oddzielnymi balkonami. Rozkład: salon (w tym komplet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lisa-Kuli

Stary Żoliborz,Warszawa

3 500 zł74 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Stary Żoliborz (blisko Placu Inwalidów) apartament do wynajęcia, 74 m2 3,500 pln mies. Na drugim i trzecim piętrach kamienicy. 2 pokoje. Projektowany przez architekta wnętrz i po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł86 m² 40,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o pow. 86 m2, usytuowane na 1 piętrze w budynku 6 piętrowym z 2003 roku. Spokojna i cicha okolica. Apartament na osiedlu Sonata z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Floriańska

Praga-Północ,Warszawa

3 700 zł90 m² 41,11 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie apartamentowe do wynajęcia, na cele biurowe lub mieszkalne. W pełni umeblowane. Możliwa faktura vat. 3 pokoje, łączna pow. 90 m2. . Pomieszczenia: salon, pokój, sypialnia, kuchnia, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa Nila

Praga-Południe,Warszawa

1 500 zł44 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Dwupokojowe nowe mieszkanie ok 45 m2. Nowy budynek, ochrona, monitoring. Kuchnia umeblowana - otwarta na jeden z pokoi. Pokoje bez mebli. Garderoba. Balkon 12 m2. Okna na patio. Bardzo cicho. Cena 1500 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowo wykończone mieszkanie z garazem podziemnym wynajmę od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

1 300 zł27 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia kawalerkę 27 m2 (pokój z balkonem, osobna, widna kuchnia, łazienka) na Pradze Północ, okolice pl. Hallera. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku z lat 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasnobrodzka

Warszawa,mazowieckie

1 300 zł32 m² 40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

powierzchnia 32,5 m2, pokój z kuchnią, łazienka, p. pokój. pokój: na podłodze panele, w części terakota. kuchnia: widna, zabudowana, terakota, glazura łazienka: terakota, glazura. p.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jarocińska

Warszawa,mazowieckie

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje, łazienka, widna kuchnia, loggia. 5 piętro w bloku, po remoncie. Mieszkanie umeblowane (meble, kuchenka, lodówka, pralka, telewizor). W mieszkaniu mogą swobodnie mieszkać 4 osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świderska

Tarchomin,Warszawa

1 600 zł43 m² 37 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne, całkowicie umeblowane mieszkanie na Tarchominie, w nowym budownictwie. Idealne dla pary lub pary z dzieckiem. Mieszkanie składa się z sypialni, salonu z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

1 650 zł40 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od 1 października br., dwupokojowe, ciche mieszkanie na I piętrze w 4-piętrowym budynku.Urządzone - gotowe do zamieszkania(meble, AGD, RTV). Osiedle zamknięte strzeżone z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leżajska

Ochota,Warszawa

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

1 pokoj 20 m2, kuchnia otwarta na pokoj dzienny 19 m2,balkon 5 m2 c czynsz + liczniki, internet i tv - do zainstalowania, 2 miejsca na parkingu w sąsiednim budynku, standard - Ikea

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kinowa

Kamionek,Warszawa

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia ładne, słoneczne 2 pokojowe mieszkanie w wieżowcu strzeżonym na 15 piętrze. Dojazd do centrum - 10 min. (tramwaje i autobusy). Pod blokiem Park Skaryszewski. Na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

parkiet, dywany, w łazience i kuchni terakota, glazura , pełna zabudowa, zmywarka, lodówka, pralka, duza loggia - przez całą szerokość mieszkania. Mieszkanie położone w odleglości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Majdańska

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł63 m² 34,92 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe na 6 piętrze, 2 mniejsze pokoje + salon połączony z kuchnią jest pokojem przejściowym. Umeblowane. Agd i rtv na wyposażeniu. Ogrzewanie podłogowe w salonie i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Teresy z Kalkuty

Warszawa,mazowieckie

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: garaż: miejsce parkingowe; meble: umeblowane; piętro: 1; liczba pięter: 3; nowy budynek, ładne osiedle segmenty i 3 niskie bloki, 2 pokoje, kuchnia otwarta, nowe 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

2 000 zł54 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, nowoczesne, świetna lokalizacja - 54 m2 praktycznie w centrum Warszawy przy ul. Skierniewickiej Idealne mieszkanie dla dwóch par studentów, które szukają komfortu i znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belgijska

Mokotów,Warszawa

2 200 zł51 m² 43,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 51 m2 składające się z dwóch przestronnych pokoi (duży pokój z balkonem), kuchni, łazienki i przedpokoju. Znakomita lokalizacja na Starym Mokotowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, w pełni wyposażone (tv, sprzęt audio w każdym pokoju, pralka, zmywarka, lodówka, kuchenka, sztućce, naczynia itp.) i umeblowane (szafy wnękowe, łóżko, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

4 300 zł87 m² 49,43 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajme mieszkanie w budynku z 2002 roku, w pełnie wyposazone, umeblowane, 2 pokoje, salon, kuchnia, 2 łazienki, garaż podziemny, ochrona, wolne od zaraz, samo centrum Warszawy Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

2 099 zł42 m² 49,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na 2 p. w starej kamienicy 5 min od pl. Wilsona i minuta od tramwaju (ale nie jest glosne). Odnowiona elewacja budynku, remont klatki w tym roku byl generalny a mieszkania kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Targówek

Targówek,Warszawa

2 000 zł64 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W mieszkaniu pralka, tv, kuchenka, szafa wnękowa duża, polecane dla rodziny, pokoje można zamykać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

2 490 zł50 m² 0,04 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe 50-metrowe mieszkanie zlokalizowane na jedenastym piętrze 15 -kondygnacyjnego budynku przy ul. Radziwie na bliskiej Woli. Budynek jest ogrodzony z 24 -godzinną ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Serocka

Warszawa,mazowieckie

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: garaż: na podwórku; meble: umeblowane; balkon: jest; piętro: 1; liczba pięter: 2; media: domofon, internet, tv kablowa; 2 pokoje 45m2, serocka róg Kordeckiego nowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Esperanto

Wola,Warszawa

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie przy ulicy Esperanto (niedaleko Anielewicza). 47 metrów, 3 pokoje, jeden pokój przechodni, kuchnia otwarta na pokój, balkon, okna i drzwi antywłamaniowe. Wyposażone (lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mołdawska

Rakowiec,Warszawa

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w Berberysowych Ogrodach + garaz podziemny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

1 550 zł30 m² 51,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wyposarzone W sprzęt:pralka,lodówka,odkurzacz naczynia,łóżko,biurko ,dwa fotele, stolik, regał,szafa W przedpokoju. W łazience wanna,drzwi antywłamaniowe gerda.BALKON DO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brukselska

Praga-Południe,Warszawa

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: garaż: garaż podziemny; meble: umeblowane; winda: jest; piętro: 5; liczba pięter: 5; media: domofon, internet, tv kablowa; mieszkanie umeblowane i wyposazone, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

1 900 zł44 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie (44 m.kw.) Al. Solidarności 23a (przy Placu Bankowym, niedaleko metra Ratusz). Po generalnym remoncie. Świeżo wymalowane ściany, świeżo wycyklinowana podłoga (parkiet),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

2 479 zł67 m² 37 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

mieszanie do wynajecia , 10 min od centrum , apartamentowiec, 3 pokoje

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Monte Cassino

Wola,Warszawa

1 850 zł38 m² 48,68 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie świeżo po remoncie, umeblowane, w oknach rolety zewnętrzne umożliwiające całkowite zciemnienie, bardzo dobry i szybki dojazd do centrum, w okolicy parki, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz komfortowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Złotej, tuż przy Złotych Tarasach i Dworcu Centralnym. Doskonała komunikacja: autobusy, tramwaje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna Droga

Grochów,Warszawa

1 550 zł40 m² 38,75 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie świeżo wyremontowane, kompletnie wyposażone, łazienka - wanna, ciepła woda bieżąca, ogrzewanie centralne, balkon 5m2, klatka i elewacja odnowiona, piwnica. W pobliżu sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Środkowa

Praga-Północ,Warszawa

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe bardzo ładne mieszkanie do wynajęcia umeblowane w wysokim standardzie, ulica Środkowa /rόg Wileńskiej (praga Pόłnoc), nadaje sie na mieszkanie lub na male biuro. Mieszkanie jest komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbaraska

Praga-Południe,Warszawa

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: meble: umeblowane; piętro: 1; liczba pięter: 3; media: domofon, internet, tv kablowa; pośrednik odpowiedzialny zawodowo: małgorzata Ziółkowska Nr licencji: 1659 * Treść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Esperanto

Śródmieście,Warszawa

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie38 m kw. po remoncie kuchnia, łazienka,korytarz i 2 pokoje (wiekszy przechodni z balkonem) wyposażone we wszystkie media. Cena 1600 Pln + opłaty za media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pereca

Śródmieście,Warszawa

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie w Centrum, pokój + sypialnia (oddzielne pomieszczenie) , kuchnia w zabudowie, łazienka ( glazura, terakota), w pelni umeblowane i wyposażone, sprzęt rtv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zawierciańska

Warszawa,mazowieckie

1 200 zł31 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: garaż: garaż podziemny; meble: umeblowane; winda: jest; piętro: 2; liczba pięter: 4; media: domofon, internet, tv kablowa; mieszkanie umeblowane i wyposażone, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Północna

Wawer,Warszawa

1 700 zł73 m² 23,19 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 73 m2 na Wawrze na cichym, strzeżonym osiedlu. Mieszkanie składa się z części dziennej oraz nocnej. Od strony południowej znajdują się zabudowana kuchnia ze spiżarnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

325 zł20 m² 16,25 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam, szukamy współlokatorki (osoby pracującej) do pokoju w mieszkaniu dwupokojowym, mieszkają w nim dwie pracujące kobiety, pokój ok. 20 m2 z balkonem, ładny widok z okna.