dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żywnego

Mokotów,Warszawa

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe Z ciemną kuchnią - prześwit na pokój. Szafa wnękowa pomiędzy przedpokojem I pokojem, sofa. Kuchnia umeblowana Z lodówką (możliwość wstawienia pralki). Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamiany

Ursynów,Warszawa

2 400 zł63 m² 37,97 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio mieszkanie na Ursynowie rodzinie lub 3-4 osobom. Mieszkanie umeblowane ( możliwość usunięcia mebli na życzenie najemcy). Mieszkanie składa się z 3 pokoi (10 m2, 10 m2, 23 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Francuska

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł135 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: garaż: garaż podziemny; meble: umeblowane częściowo; winda: jest; ochrona: ochrona; piętro: 4; liczba pięter: 6; mieszkanie znajduje się w sercu starej Saskiej Kępy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe nowoczesne mieszkanie. Podłoga : parkiet. Kuchnia zabudowana, otwarta na salon i jadalnie, sprzęt: piekarnik, płyta ceramiczna, lodówka i zamrażarka, zmywarka. Szafa wnękowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł72 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwustronne, ciepłe, słoneczne. Dwa pokoje posiadają balkony. Każdy pokój posiada wejście z korytarza (brak przejściowych pokoi). W pobliżu wspaniałe miejsce na spacery (tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od 1 listopada, najchętniej na jak najdłuższy czas. Mieszkanie dwupokojowe (z aneksem kuchennym) o powierzchni 43m2. Mieszkanie jasne, ciepłe i od bardzo cichej, zewnętrznej strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie w dzielnicy Mokotów, ul. Bukowińska, przy Metro Wilanowska. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. Budynek oddany do użytkowania w 2007 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żuromińska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

1 650 zł40 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie z balkonem, po remoncie, kompletnie urządzone: 2 samodzielne pokoje w pełni wyposażone (w każdym: szafa na wieszaki, komoda, szafki na ubrania i rozkładana sofa),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł62 m² 37,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo jasne, ciekawie rozwiazane mieszkanie 65 metrowe z 20 metrowym tarasem. Mieszkanie dwu-pokojowe Jansa wydzielona kuchnia, salon z jadalnia, sypialnia, lazienka (wanna), duza zabudowana szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Żoliborz,Warszawa

1 850 zł38 m² 48,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie (38 m2) przy ul. Kochanowskiego. Oddzielna kuchnia, 2 pokoje. 3 piętro z 4, wokół mnóstwo zieleni. Mieszkanie w świetnym punkcie komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

2 350 zł50 m² 47 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne mieszkanie 2 - pokojowe wykończone w wysokim standardzie tuż przy Metrze Młociny. Rewelacyjna lokalizacja (tylko 15 minut do centrum)! Blok na terenie strzeżonego osiedla wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

3 200 zł81 m² 39,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezpośrednio mieszkanie (81 m2) o wysokim standardzie, utrzymane w nowoczesnym stylu, na Ursynowie w atrakcyjnej lokalizacji. W trzypiętrowym apartamentowcu z 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Ochota,Warszawa

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładnie urządzone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 62 m2 (4 piętro) położone przy ul. Racławickiej 129 (ochota). Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gojawiczyńskiej

Żoliborz,Warszawa

1 000 zł15 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pokój ,/20m i 15m/ stancja, do wynajęcia na Żoliborzu dla jednej lub dwóch osób /umeblowany/. Kuchnia ,łazienka wc,. Pokój zamykany na klucz, parter, parking przed domem, blisko metro stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:suterena/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wygodne 2-pokojowe mieszkanie, w pełni wyposażone i bardzo dobrze skomunikowane ze ścisłym centrum Warszawy (12 min tramwajem do Dworca Centralnego, przystanek: dickensa). Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

1 750 zł47 m² 37,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: mieszkanie dwupokojowe dwustronne oddzielna, duża kuchnia z oknem parter - 47 m Umeblowane i wyposażone: pralka, lodówka, odkurzacz, wersalka, tapczan, szafy Warszawa - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rozkładowe, widne i częściowo umeblowane mieszkanie. Kuchnia osobna, widna i umeblowana. Duży pokój z balkonem (szafy na wyposażeniu) Mały pokój - duże łóżko. Łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Praga-Północ,Warszawa

1 600 zł43 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Pradze Północ (okrzei/targowa). W bloku z 1992 r. Ciche, od podwórka na zamkniętym, chronionym osiedlu, i piętro, z balkonem. Salon +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 400 zł65 m² 36,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

do wynajęcia mieszkanie na Ursynowie przy ul. Surowieckiego, 3 pokojowe, kuchnia połączona z salonem - 27m, sypialnia 11m, pokój 8m, częściowo umeblowane, ale istnieje możliwość dostawienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gawota

Ursynów,Warszawa

1 870 zł57 m² 32,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio mieszkanie 2-pokojowe 57 m2, z miejscem garażowym, bardzo funkcjonalne. Duży salon 25 m2,balkon, oddzielna kuchnia 8 m2, sypialnia 12 m2, łazienka 5m2, zabudowany przedpokój 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

1 800 zł55 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 55m2 - Żoliborz Oferuję do wynajęcia ładne, nowoczesne i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie na Żoliborzu róg ulic krasińskiego/broniewskiego: - 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białobrzeska

Ochota,Warszawa

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w powojennej kamienicy na Starej Ochocie, dwa duże pokoje, oba z funkcją sypialni / salonu, 12 metrowa kuchnia z kątem jadalnym. W odległości 100 metrów basen, fitness,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wiślicka

Ochota,Warszawa

1 250 zł18 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowane, standard Ikea, na życzenie internet,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Warszawy

Ursus,Warszawa

1 200 zł47 m² 25,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche, dobry dojazd do Ochoty i Centrum

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tołwińskiego

Żoliborz,Warszawa

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje, łazienka z wc, osobna kuchnia z oknem. I piętro w cichym czteropiętrowym budynku. Obok znajduje się park, bazarek, supermarket oraz metro marymont. Cisza, spokój, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie na ul. Górczewskiej (wola) na 1 piętrze, 52 metry, 2 pokoje, duża jasna kuchnia, osobno łazienka i wc, balkon. Mieszkanie odświeżone, parkiety, okna pcv, wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

1 700 zł32 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiadam kawalerke do wynajecia 2 min od stacji metro wilanowska- mieszkanie jest nowoczesnie wykonczone z duza lazienka i balkonem. Idealne dla osoby pracujacej lub pary. Mieszkanie jest wyposozano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

1 900 zł33 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie (bez pośredników) w ścisłym centrum Warszawy (rondo onz) Powierzchnia: 33 m2 (2 osobne pokoje); kuchnia z oknem (odrębne pomieszczenie) Piętro 4 (winda); bardzo dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Filtrowa

Ochota,Warszawa

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa - Umeblowane mieszkanie w centrum wynajmę. Do wynajęcia mieszkanie w doskonałej lokalizacji - ul. Filtrowa. Pięć minut pieszo do Pl. Zawiszy i Pl. Narutowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio śliczne mieszkanie przy Pl.Wilsona tuż przy wejściu do metra. Mieszkanie znajduje się w przedwojennej kamienicy ogrodzonej z wewnętrznym podwórkiem. Przy furtce domofon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 950 zł65 m² 45,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

W związku z wyjazdem za granicę pilnie wynajmę (najchętniej bezpośrednio) apartament w Wilanowie o wysokim standardzie wykończenia, klimatyzowany. Apartament mieści się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Abrahama

Gocław,Warszawa

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cena do negocjacji Mieszkanie umeblowane. Na podłodze drewniana klepka, w kuchni i p/pokoju gres. Przystanek autobusowy pod blokiem. W pobliżu centrum handlowe Promenada z kinem, tesco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katowicka

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł170 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: garaż: garaż podziemny; meble: brak umeblowania; ochrona: ochrona; piętro: 3; liczba pięter: 3; wyjątkowy i elegancki apartament w sercu starej Saskiej Kępy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Darwina

Warszawa,mazowieckie

1 600 zł58 m² 27,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: meble: umeblowane; piętro: 1; liczba pięter: 3; media: domofon, internet, tv kablowa; wolne od: 1 września; pow. ok.58m2, I p. w III p., budynek po rem, ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzymalitów

Tarchomin,Warszawa

1 550 zł51 m² 30,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie 2 - pokojowe (51m2) z balkonem na I piętrze. Kuchnia zabudowana. Pokoje umeblowane lub częściowo.Lodówka,pralka W pokoju i przedpokoju szafy wnękowe. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo blisko metra Wierzbno! W poblizu pelna infrastuktura - bazerk osiedlowy i sklepy, apteka, szkoły itp

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

1 500 zł28 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio przytulną kawalerkę z balkonem w apartamentowcu na Bemowie na bardzo ładnym, zadbanym osiedlu strzeżonym (w pobliżu park-Fort Bemowo oraz Centrum Bemowo). Budynek oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerniowiecka

Mokotów,Warszawa

3 500 zł97 m² 36,08 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Bardzo jasne, miłe mieszkanie w znakomitej lokalizacji (blisko metra i infrastruktury miejskiej, a przy tym w zieleni). Ochrona, garaż, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kaliska

Stara Ochota,Warszawa

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Całkowicie nowe mieszkanie w apartamentowcu oddanym do użytku w drugiej połowie 2011 r. Bardzo wysoki standard, zaprojektowane przez architekta wnętrz. Całkowicie umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2pokoje osobne oddzielna kuchnia spokojna okolica przy petli autobusowej "podgrodzie" szybki dojazd wszedzie W czesci umeblowane do obejrzenia po kontakcie telefonicznym edyta   ,ula  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

1 990 zł40 m² 49,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe studio kategorii lux, wykończone z dbałością o szczegóły. Zlokalizowane na osiedlu Inflancka Park w odległości 300m od centrum handlowego Arkadia. Cisza. Mieszkanie umeblowane.