dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

4 500 zł38 m² 118,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki, w pełni wykończony i umeblowany 2 pokojowy apartament w stylu loft na 3 piętrze (u zbiegu ul. Kolejowej i ul. Prądzyńskiego). - 30m2 taras pokryty deska z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

4 800 zł37,09 m² 129,41 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie typu studio z wydzieloną częścią sypialnianą! Wyposażenie: salon.

Szczegóły ogłoszenia

4 550 zł61,77 m² 73,66 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 oddzielne pokoje | 2 łazienki | ostatnie piętro | klimatyzacja | pierwszy najem : Krótko: wykończone z dbałością o detale, w wysokim standardzie. Każdy pokój wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł40 m² 92,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 40m2, piętro 4/7 z windą, w budynku z 2022r. przy ul. Bokserskiej, ursynów Wyczółki. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

15 000 zł154 m² 97,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

English version bellow atrakcyjny apartament na popularnym osiedlu eko-park. 3 sypialnie | Cisza i spokój | Otoczenie parków | Znakomite sąsiedztwo ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł90 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Nowe, 4-pokojowe mieszkanie 90 m w nowym budynku z 2025 roku | Garaż podziemny | 2 łazienki | Nieumeblowane pokoje Na wynajem nowe, jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

4 350 zł38 m² 114,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Podstawowe informacje: do wynajęcia 38 metrowe mieszkanie w budynku na osiedlu zamkniętym, trzy minuty od Metra Płocka, nowocześnie umeblowane przez architekta, na 2 kondygnacji 5 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 zł41,89 m² 82,36 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla singla, pary lub 2 znajomych - bez zwierząt - Do podpisania umowy najmu konieczne jest przedstawienie zaświadczenia o zatrudnieniu. Wolne od już Oferujemy do wynajęcia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł40 m² 74,98 zł/m²

 

Piętro:4/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, które oferuje pełen komfort, nowoczesny design i oszczędność czasu? To dwupokojowe mieszkanie przy ul. Grochowskiej 207 w Warszawie łączy w sobie wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł68,20 m² 73,31 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne i eleganckie mieszkanie o powierzchni 68,2 m , położone przy ul. Rydygiera. Nieruchomość została wykończona w wysokim standardzie, z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł51 m² 62,75 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem na Bemowie przy ul. Kazubów 8b w Warszawie. Nieruchomość: składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł62,70 m² 79,74 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Obejrzyj krótki film video! Do wynajęcia mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy, ulica Nowogrodzka 38, tuż obok hotelu Metropol (wspólne podwórko), empiku w byłej Cepelii, na przeciw Urzędu.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł116 m² 81,90 zł/m²

 

Piętro:7/25

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 116 m2 zlokalizowane w apartamentowcu Babka Tower. Apartament wykończony w wysokim standardzie. Dwustronny, wydzielona część dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł97 m² 81,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 97 m , położony na 1. piętrze kameralnego apartamentowca w stylu śródziemnomorskim z 2005 roku, w prestiżowej części Starego.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł52 m² 86,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 52 m położone przy ul. Jana Kasprowicza 48, idealne dla 2-3 osób lub pary. Mieszkanie oferuje trzy komfortowe pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

9 450 zł79,74 m² 118,51 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Przestronne 4-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł96 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania z potencjałem inwestycyjnym w świetnej lokalizacji Warszawy? Ta oferta może być idealna dla Ciebie. Do wynajęcia przestronne, 6-cio pokojowe mieszkanie na warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł47 m² 78,72 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego, w pełni wyposażonego mieszkania w doskonałej lokalizacji na Mokotowie? To 47-metrowe mieszkanie przy ul. Zygmunta Modzelewskiego 23 to idealne połączenie funkcjonalności,.

Szczegóły ogłoszenia

4 650 zł44,70 m² 104,03 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, komfortowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane w bardzo dobrej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum handlowego Arkadia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 290 zł61 m² 53,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis: do wynajęcia bez prowizji przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61 m na Ursynowie-Natolinie, przy ul. Kazury, obok Górki Kazurki z widokiem na Las Kabacki. Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł35 m² 91,43 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na warszawskiej Woli - ul. Jana Kazimierza. Mieszkańcy bloku posiadają dostęp do basenu oraz sauny. Świetna komunikacja - tramwaje, autobusy!.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

*Oferta na wyłączność- nie szukaj dalej* Na wynajem przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok.40m2, położone na wysokim parterze zadbanego budynku przy ulicy Rozłuckiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł140 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo klimatyczne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni na Mokotowie, które znajduje się na ostatnim, 7 piętrze apartamentowca. Rozkład Na parterze znajduje się duży przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł75,70 m² 64,73 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie obok nowej inwestycji Varso Tower. Bezpośrednio odświeżone - zostało odmalowane, a podłogi wycyklinowane. Mieszkanie jest z widokiem na dziedziniec,.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 zł50 m² 82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy i świeżo wykończony apartament z widokiem na Park Skaryszewski. Znajduje się w nowym, ekskluzywnym apartamentowcu z 2024 roku. Idealnie cichy, bardzo widy, z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

4 900 zł38,55 m² 127,11 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł109 m² 91,74 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Fort Służew | 109 m | 4 pokoje | Ostatnie piętro | Taras | 2 miejsca w garażu | świeżo odmalowane Wyobraź sobie poranek na ostatnim piętrze, kiedy miasto dopiero budzi się do życia,.

Szczegóły ogłoszenia

4 980 zł66,48 m² 74,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Marzy Ci się mieszkanie ciche, ale położone zaledwie kilkanaście minut od najważniejszych punktów miasta? Poszukujesz miejsca słonecznego, nowego, nowocześnie urządzonego i widnego Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł25 m² 112 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia świeżo wyremontowaną kawalerkę o powierzchni 25 m , położoną na 8. - ostatnim piętrze zadbanego bloku na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie jest jasne, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł62 m² 95,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bielany, marymont, ul. Zabłocińska, 3 pokoje 2 nieprzechodnie sypialnie, ogród 120 m , pet friendly :dla kogo? Dla pary lub rodziny 2+1 albo 2+2. Dla osób, które cenią prywatny ogród.

Szczegóły ogłoszenia

8 300 zł115 m² 72,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu apartamentu o powierzchni 115m2 przy ulicy Bergamotki 6 w Warszawie! dostępne od 31 Maja! Ten przepiękny apartament składa się z 4 przestrzennych pokoi, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł110 m² 136,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować elegancki, nowo wykończony apartament na wynajem z przepięknym widokiem na Park Skaryszewski i jeziorko. Lokalizacja To idealne miejsce dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł24,90 m² 100,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka położona przy stacji Metra Dworzec Gdański. Na powierzchni 24,9 m2 znajduje się ustawny pokój z wyjściem na mały balkon, aneks kuchenny, łazienka z wanną oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł42,82 m² 81,74 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Bartosz Biernacki tel.   oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Podstawowe informacje: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w inwestycji Bulwary Praskie. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł83 m² 120,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki, słoneczny apartament, zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji na Powiślu. Mieszkanie jest urządzone w wysokim standardzie i całkowicie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł75 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem unikatowe mieszkanie o powierzchni 75 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Bemowie przy ulicy Pełczyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 zł27 m² 92,56 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zupełnie nowe, nigdy nie użytkowane, 1-pokojowe mieszkanie położone w efektownym apartamentowcu z 2025 roku, zlokalizowanym na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli znajdujących się.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem znajdujące się na 4 piętrze w 6 piętrowej kamienicy z windą przy ul. Grójeckiej 116 na.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł59 m² 50,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szajnowicza ursynów kabaty dwa pokoje meble Ładne dwupokojowe mieszkanie na ul. Szajnowicza Kabaty w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Czwarte piętro w budynku czteropiętrowym. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł28,40 m² 95,07 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie - Warszawa, ul. Łopuszańska 57a Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 28,4 m , położone na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku.