Mieszkanie, Trakt Lubelski

Trakt Lubelski, Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • 4 250 zł
  • 70 m²
  • 60,71 zł/m²

Zdjęcie

Dmitriy Derevyag...

Skontaktuj się

Mieszkanie, Trakt Lubelski

Trakt Lubelski, Wawer, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
15 maja 2026

4 250 zł

70 m²

60,71 zł/m²

Mieszkanie, Trakt Lubelski

Zaktualizowane: 15 maja 2026

4 250 zł 70 m² 60,71 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
1/1
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
5 000 zł

Piętro:

1/1

Liczba pokoi:

3

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Kaucja:

5 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 4 250 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 70 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2010
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/1, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Opłaty uzupełniające: 1 350 zł, kaucja: 5 000 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka, telewizor
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: wanna, oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: gazowe
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 68,76 kWh/m² na rok; końcową (EK): 97,2 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 107,7 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0,02 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 0 %
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

НА РУССКОМ НИЖЕ

Na wynajem przestronne, jasne i klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70 m² z kominkiem, położone na 1. piętrze w kameralnym budynku przy ul. Trakt Lubelski na Wawrze.