dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w warszawie/tarchomin ul. Myśliborska. Mieszkanie o pow. ok. 43 m2, usytuowane na 1piętrze w 3 piętrowym budynku z 2005 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śliska

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, nowoczesne, wyremontowane, całkowicie urządzone mieszkanie w samym centrum śródmiejskiej Warszawy przy ul. Śliskiej! Bezpośredni widok na Pałac Kultury i Nauki, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fregaty

Mokotów,Warszawa

6 600 zł124 m² 53,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Atrakcyjny i słoneczny apartament o powierzchni 130mkw. w skład którego wchodzi salon, gabinet, dwie sypialnie,kuchnia, łazienka, toaleta, pralnia, garderoba oraz taras o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atrakcyjna kawalerka na woli- świetna lokalizacja, blisko ch klif I arkadia 39-metrowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie na warszawskiej Woli. Przestronne i świetnie nasłonecznione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

5 500 zł75 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy 3-pokojowy apartament na Wilanowie przy alei Wilanowskiej ( początek miasteczka Wilanów ). Apartament posiada łącznie 6 pomieszczeń wykończonych wysokiej jakości materiałami : salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szwoleżerów

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł90 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękne, dwupoziomowe mieszkanie na Powiślu, ul. Szwoleżerów. Interesująca propozycja dla osób szukających przestronnego lokalu w spokojnej, zielonej okolicy. 90m2 dwa poziomy: *3 pokoje (salon +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

4 300 zł62 m² 69,35 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowy apartament do wynajęcia znajdujący się w Warszawie przy ul. Woronicza 31 w nowoczesnym apartamentowcu Qbik nawiązującym do architektury postindustrialnej. Cichy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

3 500 zł84 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

84 m2, 3 pokoje (sypialnia, gabinet, salon z otwartą kuchnią), łazienka z wanną i toaletą, osobna toaleta, pomieszczenie gospodarcze/garderoba. Mieszkanie w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł28 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne, klimatyczne, całkowicie wyposażone i urządzone mieszkanie po generalnym remoncie. Mieszkanie składa się z części dziennej wyposażonej w nową wygodną kanapę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

2 450 zł44 m² 55,68 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe o wysokim standardzie i w bardzo dobrej lokalizacji (przy stacji drugiej linii metra "Rondo Daszyńskiego"). Usytuowane w biznesowej części Woli na granicy ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

2 500 zł83 m² 30,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowe mieszkanie trzypokojowe o podwyższonym standardzie z pięknym widokiem na park. Mieszkanie znajduje się na dwóch poziomach i ma 83m2 powierzchni mieszkalnej (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cynamonowa

Ursynów,Warszawa

3 200 zł48 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładne mieszkanie w nowym apartamentowcu przy ulicy Cynamonowej 19. Mieszkanie o powierzchni 48 m2, narożne, na 8 p, salon z aneksem + sypialnia, duża loggia oraz komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

3 500 zł190 m² 18,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 5 pokojowy segment piętrowy z garażem na Białołęce - blisko stacji skm Warszawa Płudy Lokal umeblowany i wyposażony i składa się z:- 4 sypialni, salonu, kuchni, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

5 500 zł137 m² 40,15 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament na 4 piętrze przy ul. Gwiaździstej. 137 m2, na zamkniętym osiedlu Apartamenty Gwiaździsta na Kępie Potockiej. Przestronny apartament duży hol, bardzo duży salon, 2 sypialnie, 2 łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni ok. 45m2. Doskonała lokalizacja na ul. Pięknej tuż przy placu konstytucji. Mieszkanie składa się z kuchni połączonej z pokojem, sypialni i łazienki, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grochowska

Kamionek,Warszawa

2 100 zł86 m² 24,42 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajecia 3 pokojowe mieszkanie plus dodatkowo duży salon z tv na osiedlu Sonata przy Parku Skaryszewskim i Stadionie Narodowym. Osiedle zamknięte, chronione, wejście z recepcją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie, 40m2. 2 pokoje, kuchnia, łazienka, balkon. Mieszkanie mieści się w całkowicie odrestaurowanej kamienicy na ulicy Dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Daniłowiczowska

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ulica Daniłowiczowska, w okolicy: plac Teatralny, bielańska, senatorska, plac Bankowy, stare Miasto. Komunikacja: metro, tramwaj, autobusy. Mieszkanie 48 metrów, w tym dwa pokoje (sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerniowiecka

Mokotów,Warszawa

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz 2 pokojowy luksusowy apartament z aneksem kuchennym. W całodobowo monitorowanym, nowoczesnym budynku na czwartym piętrze z windą. Do dyspozycji najemcy będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

4 800 zł90 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesny, przestronny, jasny apartament usytuowany w wielokrotnie nagradzanym osiedlu 'ażurowych okiennic' pomiędzy Wilanowem i Mokotowem. ( al. Wilanowska) Apartament składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dembowskiego

Ursynów,Warszawa

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od marca 2016r umeblowana kawalerka z przepięknym widokiem na prawie cały Ursynów. Pokój (ok 18m), z balkonem (ambona). Pokój jest umeblowany - kanapa, regał, stół, krzesła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe, przytulne mieszkanie w Śródmieściu, al. Solidarności. Jeśli szukają Państwo mieszkania w centrum Warszawy umeblowanego i wyposażonego, ta oferta na pewno Państwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

5 500 zł64 m² 85,94 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament z dużym tarasem w jednej z najpiękniejszej części Warszawy. Lokalizacja łączy prestiż Powiśla, przy jednoczesnej dostępności do śródmiejskich atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

2 490 zł50 m² 49,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajecia 2 pokojowy apartament Mokotów ul. Orzycka. Idealne miejsce zamieszkania dla osób ceniących sobie ciszę ,komfort. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposazone w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nabielaka

Mokotów,Warszawa

3 200 zł84 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokoje. garaż podziemny, ciche, ochrona, 500m do Łazienek, kompletnie wyposażone i umeblowane, salon, 2 sypialnie, 2 łazienki, loggia, 3 piętro w 5 piętrowym, nowe budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Śródziemnomorska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia w pełni umeblowane, 3-pokojowe mieszkanie wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym w budynku z 2007 roku. Mieszkanie o powierzchni 70m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

2 600 zł57 m² 45,61 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 57 m2 na Mokotowie w sąsiedztwie ul. Bobrowieckiej i ul. Chełmskiej. Osiedle strzeżone z 2008 r., piętro 6/8. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie w bliskim sąsiedztwie Wola Parku. Parter. Metraż 55m2 z bezpośrednim wejściem na ogródek 200 m2 i garaż podziemny. Nowy budynek z 2013 r. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładny apartament po kapitalnym remoncie w zabytkowej kamienicy w ścisłym centrum (blisko Marszałkowskiej). Salon od ul. Hożej, sypialnia, gabinet i kuchnia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Samarytanka

Targówek,Warszawa

2 100 zł41 m² 51,22 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 41 m2 składające się z dwóch pokoi, przedpokoju, łazienki oraz aneksu kuchennego i ogródka. Mieszkanie mierzy 3 metry wysokości (sprawia wrażenie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sienna

Wola,Warszawa

3 399 zł48 m² 70,81 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na szóstym piętrze w apartamentowcu przy ul.Siennej w Warszawie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi z aneksem kuchennym, łazienki i logii. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Stanów Zjednoczonych

Grochów,Warszawa

2 550 zł70 m² 36,43 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piekne mieszkanie. Pokój z aneksem kuchennym oraz dwa pokoje sypialnie duzy hal z duzymi szafami komandor lazienka wc. Lokalizacja Praga Poludnie Rondo Wiatraczna idealny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

3 400 zł75 m² 45,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajecia 3 pokojowe ,ciche, spokojne mieszkanko, ślicznie urządzone, nowy sprzęt agd (w tym zmywarka), balkon z widokiem na patio, osobne wc, duża osobna kuchnia z jadalnią, salon, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Bielany,Warszawa

3 899 zł95 m² 41,04 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 4 pokojowe idealne dla rodziny w bardzo dobrej lokalizacji na Bielanach - blisko C.H. Bemowo i Fortów Bema. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne mieszkanie 2 pokojowe w pełni umeblowane i wyposażone, przestronne, widne i komfortowe. Jednostronne- okna wychodzące na południe, przestronny salon z tv LCD (nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

4 400 zł80 m² 55 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Duże słoneczne mieszkanie w centrum Warszawy, róg ulicy Hożej i Poznańskiej. Osiedle strzeżone z monitoringiem i ochroną. Mieszkanie znajduje się na 6 ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie w Wilanowie, ul. Prymasa Augusta Hlonda. Świetna oferta dla osób szukających przestronnego, dwupokojowego lokum w spokojnej okolicy jaką z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie przerobione na studio (możliwość ponownego wydzielenia sypialni i oddzielnej, widnej kuchni - 3 duże okna w mieszkaniu). Mieszkanie w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

2 650 zł44 m² 60,23 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowy, luksusowo wykończony apartament, w bardzo dobrej lokalizacji - przy stacji metra Rondo Daszyńskiego. Mieszkanie: apartament świeżo odebrany od dewelopera, zaaranżowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bohaterów Warszawy

Ursus,Warszawa

1 789 zł53 m² 33,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia lokal biurowy typu open space o powierzchni 53 m2 znajdujący się na 1 piętrze - 500 m od stacji skm Warszawa Ursus. Lokalizacja: bardzo dobry dojazd do Centrum Warszawy zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

2 300 zł78 m² 29,49 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest usytuowane na Ursusie przy ulicy Skoroszewskiej. Mieszkanie mieści się na czwartym piętrze z siedmiu, w budynku z 2010roku. Lokal mieszkalny ma powierzchnię 78 m2. Składa.