dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Doroszewskiego

Bemowo,Warszawa

2 000 zł68 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Ciche, w niskim bloku, rozkładowe (wszystkie pokoje posiadają wejście z przedpokoju) mieszkanie po odnowieniu: nowe okna, 4 pokoje (25;9;9;8,5m), widna, umeblowana kuchnia (7 m), łazienka (3 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Sobieskiego

Sadyba,Warszawa

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bardzo słoneczne, sadyba Best Mall oddalona kilka kroków, drzewa, bardzo dobra komunikacja, sklepy oraz bazarek w pobliżu, spokojne sąsiedztwo, szkoła w pobliżu. Drugie piętro bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

2 475 zł45 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni 45 m2 w prestiżowej lokalizacji w ścisłym centrum Warszawy w kamienicy przy ul. Nowy Świat. Lokal składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgrupowania Żmija

Bielany,Warszawa

2 500 zł79 m² 31,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Uroczo położone mieszkanie 79m2 na kameralnym zamkniętym osiedlu na Bielanach (ul. Zgrupowania "żmija"). Posiada 3 nieprzechodnie pokoje i w pełni umeblowaną, oddzielną kuchnie, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

2 350 zł50 m² 47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę nowoczesne i przytulne mieszkanie 2-pokojowe, wysoki standard, zaprojektowane przez architekta wnętrz położone w bezpośrednim pobliżu Parku Szczęśliwickiego. Powierzchnia mieszkalna:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Warszawa, śródmieście, ul. Świętokrzyska, dostępne od zaraz! Pow.: ok 30 m Kameralne mieszkanie z klimatem w śródmieściu Liczba pokoi: 1 Piętro: 4 Typ budynku: kamienica Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Banderii

Wola,Warszawa

1 499 zł34 m² 44,22 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Bezpośrednio wynajmę nowoczesną kawalerkę z balkonem w apartamentowcu przy ulicy Banderii 4( bliska Wola). Budynek jest ogrodzony, z całodobową ochroną i monitoringiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

1 500 zł28 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka po gruntownym remoncie, umeblowana, duży balkon, duże okna bokiem w stosunku do ulicy, kuchnia połączona z pokojem, łazienka z kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie na ul. Słomińskiego blisko stacji metra Dworzec Gdański. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do zamieszkania do zaraz. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Meander

Ursynów,Warszawa

1 400 zł44 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji, wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel Ustawne, rozkładowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji, w niskim budynku, usytuowanym przy ul. Meander. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różana

Mokotów,Warszawa

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 60 m 2, dwa samodzielne pokoje , z samodzielną kuchnią umeblowaną i wyposażoną, w kuchni jest zainstalowany lokalny filtr do wody,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reymonta

Piaski,Warszawa

1 400 zł41 m² 34,15 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe umeblowane i wyposażone. salon połączony z kuchnią, sypialnia , łazienka z prysznicem Mieszkanie wyposażone w sprzęt agd - lodówka, pralka, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dwernickiego

Praga-Południe,Warszawa

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia, piękne, klimatyczne mieszkanie. Mieszkanie znajduje się w Warszawie na ul. Józefa Dwernickiego 29. Powierzchnia użytkowa to 50 m na 2 piętrze w pełni odnowionego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, pięknie umeblowane i w pełni wyposażone, wykończone w b. wysokim standardzie. Niska 3 piętrowa zabudowa. Mieszkanie na 1 piętrze. Osiedle zamknięte, strzeżone całodobowo, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wilanowska

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł57 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w trzy piętrowej kamienicy. Składa się z dwóch pokoi o pow. ok 20,24m2, oddzielnej widnej kuchni, łazienki i przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 1 czerwca Piękne mieszkanie tuż przy metrze Wierzbno, al. Niepodległości/ksawerów. Umeblowane i wyposażone we wszystkie niezbędne urządzenia (pralka,zmywarka,lodówka,telewizor).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w stanie idealnym, dwa oddzielne, widne pokoje, okna w mieszkaniu sięgają podłogi co daje poczucie większej przestrzeni, okna drewniane ciemne świetnie izolujące dźwięki, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Unii Lubelskiej

Śródmieście,Warszawa

2 550 zł46 m² 55,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowe , klimatyczne mieszkanie w Centrum Warszawy z pięknym widokiem z okien na Plac Unii Lubelskiej. Nieruchomość położona na IV kondygnacji w przedwojennej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barei

Białołęka,Warszawa

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Widne mieszkanie składające się z dwóch pokoi: salon ( 18,4m2) z balkonem wychodzącym na ciche podwórko sypialnia (10,4m2) oraz oddzielnej, wyposażonej kuchni (7,4m2), łazienki ( 4,1m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

1 750 zł36 m² 48,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę mieszkanie na Bielanach - 36m2. Mieszkanie jest po remoncie, jasne i czyste. Kuchnia z oknem, szafki kuchenne, zlew, kuchenka gazowa, lodówka (bez zamrażarki). Mogę zostawić dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

1 050 zł37 m² 28,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie z balkonem, na I piętrze, w nowym, 2 piętrowym bloku, wyposażonym w windę. 2 pokoje, w tym jeden połączony z kuchnią. Pokoje i kuchnia umeblowane (m. in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł49 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w apartamentowcu o powierzchni 50m2. Dwa pokoje ( 18m2 i 12m2). Mieszkanie ciche od strony zachodniej, duże okna. Jest balkon (8m2). Wykończone w wysokim standardzie. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sosnowskiego

Ursynów,Warszawa

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie jednopokojowe mierzące 30m2, mieszczące się na Ursynowie na ulicy Oskara Sosnowskiego. Kawalerka ładna odświeżona/wyremontowana w ostatnim roku znajdująca się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

1 150 zł24 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam, wynajmę kawalerkę mieszczącą się przy ul. Korkowej na Marysinie Wawerskim. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, czyste i zadbane. Wyposażone w sprzęt agd. Dobry punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Jagiellońska

Nowa Praga,Warszawa

1 200 zł23 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie usytuowane na Pradze Północ,Nowa Praga dogodne komunikacyjnie, ok 100m od Dworca Wileńskiego,Centrum Handlowego Parku Praskiego, zoo, szpitala praskiego, blisko , przystanek autobusowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Żoliborz,Warszawa

1 800 zł53 m² 33,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na starym Żoliborzu, o powierzchni 53m2. Mieszkanie usytuowane jest w Warszawie dzielnica Żoliborz ul. Słowackiego w przedwojennej kamienicy, kilka lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Mokotów

Mokotów,Warszawa

11 500 zł124 m² 92,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prowizja 0% Piękny i klimatyczny apartament na ostatnim piętrze w 3 piętrowym budynku dodatkowo z podwyższonym sufitem- (możliwość zaaranżowania antresoli, jest już gotowy projekt ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

1 739 zł46 m² 37,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie, położone pomiędzy Auchan / Fashion Outlet / Decathlon przy ulicy Puławskiej, na granicy Warszawy z Piasecznem. Mieszkanie świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

1 800 zł57 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Jasne, ciche, przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Dwa oddzielne, pokoje (ok 20m2), kuchnia (11m2), łazienka z wanną. Kuchnia widna, umeblowana, pokoje puste. W pokojach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie jednopokojowe o pow. 32 m2 na Ursynowie, przy samym wyjściu ze Stacji Metro Stokłosy. W cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym. Mieszkanie typu studio, z balkonem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

1 325 zł36 m² 36,81 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 z odrębną kuchnią położone w Nowodworach przy Ulicy Książkowej 9C. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Noskowskiego

Mokotów,Warszawa

1 600 zł46 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie ciche, słoneczne z pięknym widokiem na park w osiedlu Służew nad Dolinką w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych. Duży pok. 20m2, mały 14m2, pokoje oddzielne, kuchnia 5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

2 800 zł93 m² 30,11 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie zadbane, słoneczne i gotowe do wprowadzenia. Salon połączony z kuchnią. Kuchnia w pełni umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

2 500 zł64 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Od 1 marca do wynajęcia mieszkanie na Mokotowie przy ul. Jarosława Dąbrowskiego. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, tj. wymienione okna, podłogi, wszystkie instalacje, nowy piec gazowy, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bytnara Rudego

Mokotów,Warszawa

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe , umeblowane do wynajęcia od zaraz , 7 piętro widna kuchnia , stan mieszkania dobry , kuchnia wyposażona. Opis lokalizacji: komunikacja: i linia metra, linie autobusowe miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wolska

Wola,Warszawa

1 400 zł31 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka po generalnym remoncie. W bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym, ul Wolska, między Płocką a Syreny. Dla jednej lub dwóch osób odpowiedzialnych i spokojnych. Mieszkanie 31m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rodziny Połanieckich

Bielany,Warszawa

1 800 zł44 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa, bielany, ul. Rodziny Połanieckich, 44m - dwa pokoje. Bardzo atrakcyjne, przytulne, jasne mieszkanie, idealne dla pary lub pary z dzieckiem. Umeblowane, pełna zabudowa kuchni:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł92 m² 40,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowy apartament w centrum, cisza, bezpieczeństwo.Osiedle zamknięte, całodobowa ochrona. Mieszkanie na 3 piętrze z oknami na wewnętrzne patio.Loggia. Kuchnia osobna, widna. Nowe meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łucka

Wola,Warszawa

3 200 zł76 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowoczesnym budynku, wykończone w dobrym standardzie. Okna na 3 strony świata. Kuchnia oddzielna, widna, umeblowana i wyposażona w nowoczesny sprzęt agd (zmywarka, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Melomanów

Mokotów,Warszawa

2 300 zł70 m² 32,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3-pokojowe na Dolnym Mokotowie na ulicy Melomanów, w okolicy ul.Gagarina i Czerniakowskiej. Niski, kameralny budynek, i piętro. Zadbany teren osiedla i klatka schodowa. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pory