dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nicejska

Mokotów,Warszawa

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszanie przy ul. Nicejskiej - 48 metrów, 2 nieprzechodnie pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta. Bardzo dobry punkt komunikacyjny - w pobliżu pętla autobusowa przy ul. Bonifacego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska

Śródmieście,Warszawa

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciekawe, nietuzinkowe, bardzo klimatyczne mieszkanie w stylowej kamienicy. Dwa pokoje ze sciana dzialowa wyburzona w duzej czesci. Okna wychodza na zagospodarowana zielenia przestrzen miedzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łucka

Wola,Warszawa

3 200 zł76 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajduje się w ciekawym architektonicznie budynku mieszkalnym w centrum miasta. Wykończone zostało w wysokim standardzie. Z okien widać panoramę Warszawy. Stan: idealny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartoszka

Mokotów,Warszawa

1 500 zł31 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, wolne od 2.04.2014r. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolívara

Targówek,Warszawa

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie- duży pokój, oddzielna, widna kuchnia + łazienka w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Położone przy ulicy Bolivara na 3 piętrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meksykańska

Saska Kępa,Warszawa

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ładne mieszkanie dwupokojowe, urządzone, po generalnym remoncie, nowe meble, 38 m2, 2 windy, schody, rampa dla wózków przy wejściu, domofon, w mieszkaniu podwójne drzwi, klimatyzacja, tv lcd 32",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Śródmieście,Warszawa

1 600 zł21 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka po generalnym remoncie w ścisłym centrum Warszawy. mieszkanie składa się z pokoju, kuchni w przedpokoju, łazienki. W przedpokoju znajduje się również duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podwale

Śródmieście,Warszawa

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jednopokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na Starówce. Wysoki standard wykończenia, meble, zabudowa kuchenna oraz sprzęt agd. Mieszkanie w pełni umeblowane. Kameralne z klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Norwida

Wola,Warszawa

1 100 zł25 m² 44 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka 25m kw. przy ul.Norwida, po remoncie: duży pokój z balkonem, łazienka z WC i aneks kuchenny. Wyposażenie: sprzęt agd, meblościanka prl, stół, fotele, krzesła. Brak łóżka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Znanieckiego

Praga-Południe,Warszawa

1 700 zł53 m² 32,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie składające się z dwóch oddzielnych pokoi, jeden większy około 20m2 z balkonem, drugi mniejszy ok 10m2. Oddzielna widna kuchnia, łazienka w dobrym standardzie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Topiel

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 56m2. Dwa pokoje. Salon (23m2). Sypialnia (15m2) z wyjściem na balkon ( 3m2). Widna kuchnia (7m2)- z zabudową i w pełni wyposażona. Łazienka razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starej Baśni

Bielany,Warszawa

1 650 zł36 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie po remoncie, na Bielanach w cichej i spokojnej okolicy, ul. Starej Baśni. Mieszkanie jest po remoncie, w kuchni, łazience i przedpokoju położona glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Włochy

Włochy,Warszawa

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zupełnie nowe, umeblowane mieszkanie, 52 m2, na osiedlu Zielona Italia-Włochy. Salon, jadalnia z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, garderoba, garaż i komórka lokatorska. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Bielany

Bielany,Warszawa

1 250 zł25 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po remoncie nowe okna podłogi, sanitariaty I glazury W łazience I nowe szafki W kuchni. mieszkanie umeblowane w pokoju wersalka, narożnik, stół, 4 krzesła odmalowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 500 zł64 m² 39,37 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

63-metrowy apartament z tarasem, al.KEN-metro Stokłosy Czynsz : 2500zł+opłaty licznikowe Znakomita lokalizacja - Ursynów, Al. Ken w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Stokłosy. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

3 000 zł67 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie z nowymi meblami w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. spokojna i cicha okolica. Całodobowa ochrona. Rozkład mieszkania: przedpokój z dużą szafą wnękową, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klimontowska

Wawer,Warszawa

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe, nowe mieszkanie, wykończone i częściowo wyposażone. Jest to mieszkanie na nowo wybudowanym osiedlu zamkniętym. I piętro w bloku trzypiętrowym z windą. Z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

1 400 zł28 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 28m2 na Saskiej Kępie ,przy ulicy Międzynarodowej ,idealne połączenie z centrum miasta komunikacją miejską (10 minut) liczne punkty handlowo-usługowe. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marysieńki

Wilanów,Warszawa

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w Wilanowie przy ul. Królowej Marysieńki. Mieszkanie znajduje się na dziesiątym piętrze w 12-piętrowym bloku i składa się z dwóch pokoi (18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kaden-Bandrowskiego

Bemowo,Warszawa

3 200 zł78 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz. mieszkanie na Bemowie (ul. Juliusza Kaden-Bandrowskiego). Piętro : 3/12 z windą. Metraż : 78 m2, 3 oddzielne pokoje sypialne + duży salon z aneksem kuchennym, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

2 900 zł78 m² 36,94 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Promocja! Do końca maja bez kosztów pośrednictwa! Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie, od zaraz. Mieszkanie jest doskonale zlokalizowane na Grochowie, praga Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Sympatyczne 2-pokojowe, bardzo przestronne i wygodne mieszkanie w samym sercu miasta (ul. Wspólna przy Emilii Plater). Usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowej kamienicy zaskakująco ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siemieńskiego

Ochota,Warszawa

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne mieszkanie 2-pokojowe, 38 m na Ochocie. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku na 2 piętrze. Miejsce jest doskonale skomunikowane, w pobliżu znajdują się przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

1 350 zł34 m² 39,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Garaż/miejsce parkingowe miejsce parkingowe, parking strzeżony Dodatkowe zalety internet, tv kablowa, winda, centralne ogrzewanie, ogrzewanie miejskie, domofon, ochrona, teren ogrodzony Okolica sklep,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rosoła

Ursynów,Warszawa

2 000 zł71 m² 28,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone w prestiżowym, zamknietym osiedlu "dębina", w Parku Natolińskim. Dwustronne, ciche z dużą loggią ok. 7m2 i oknami na zieleń!jest winda do garażu. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrowskiego

Ochota,Warszawa

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Cicha, spokojna okolica. Obok bloku sklepy spożywcze, kiosk, budka z warzywami, apteka. Blok z lat 50-tych. Dwa pokoje, wys. mieszkania 2,80 m Kuchnia widna, otwarta na pokój, umeblowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubelska

Praga-Południe,Warszawa

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie zlokalizowane w doskonałym punkcie komunikacyjnym - autobusy, tramwaje, skm (dworzec Wschodni), niebawem stacja metra Stadion. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Traugutta

Śródmieście,Warszawa

1 450 zł20 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

mieszkanie doskonale położone - 100m do Krakowskiego Przedmieścia i Uniwersytetu Warszawskiego!, ciekawe - dwupoziomowe, z antersolą, ładna łazienka po remoncie. Całkowicie umeblowane, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Deotymy

Wola,Warszawa

2 600 zł80 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Budynek ogrodzony z garażem wolnostojącym na terenie osiedla przy samym Parku Moczydło.Wspaniała okolica do zamieszkania i relaksu po pracy.Liczne rozległe parki w okolicy,w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

1 900 zł51 m² 37,25 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Położenie: apartamentowiec sawa dom usytuowany jest ok. 15-20 min od Śródmieścia. W pobliżu znajdują się tereny zielone - park Sowińskiego i Moczydło (z kompleksem basenów) a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe w idealnym stanie. Mieszkanie może być z meblami lub bez, do ustalenia. Niska zabudowa, spokojna okolica, ul.Bora-Komorowskiego. 3 oddzielne pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

1 200 zł32 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia tanie mieszkanie w centrum Warszawy 32 m2 przy ul. Andersa. Blisko stacje metra (plac Bankowy ok. 5min). Okolica: park Krasińskich, skwer Więźniów Politycznych Stalinizmu, skwer T.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyszatycka

Wawer,Warszawa

1 090 zł31 m² 35,16 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Domek parterowy wolnostojący, 1-pokojowy , ocieplony, świeżo wyremontowany, z dużym placem, położony ok. 100 m od ronda Wał Miedzeszyński i Trakt Lubelski. Działka ogrodzona płotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wałowa

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł76 m² 32,89 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Cena wynajmu 2.500 zł (1.850 zł najem+ 650 zł czynsz) (co, woda ciepła, zimna, ścieki PONAD RYCZAŁT OPŁACONY W CZYNSZU ),+ media energia elektryczna, gaz Mieszkanie odnowione, w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 300 zł25 m² 52 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 25 m2 na Mokotowie, ul. Janka Bytnara. Po remoncie, nowe meble. Aneks kuchenny z szafkami w zabudowie, lodówką i płytą gazową. W łazience kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

2 500 zł80 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Duży pokój dzienny (19m), 3 niezależne pokoje (11m, 9m, 9m), gabinet z oknem (5m), kuchnia z oknem (11m), łazienka z oknem (4m), wc, balkon typu loggia. Niewielki, 5 piętrowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie 38m w Wawrze.Miłe,przytulne, w pełni urządzone i umeblowane. W pobliżu znajduje się całe zaplecze handlowo-usługowe, w tym apteki i bankomat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 w chronionym, ogrodzonym apartamentowcu na ul. Czerskiej. Mieszkanie znajduje się na 4 pietrze, jest nowocześnie urządzone i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grenady

Wola,Warszawa

2 400 zł60 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze, przy cichej jednokierunkowej ulicy Grenady. Dobra lokalizacja - 10 minut do centrum tramwajem lub autobusem. W sąsiedztwie: przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nugat

Ursynów,Warszawa

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwu pokojowe (43m2) na Ursynowie przy stacji metra Natolin. Mieszkanie w budynku z 2008r. składa się z dwóch pokoi (szafy, łóżka, stolik, krzesła) salon otwarty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Ochota

Ochota,Warszawa

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajme nowoczesne studio w bloku na 1go Sierpnia (11 te pietro) z pieknym widokiem, 1 pokoj, otwarta kuchnia,lazienka, balkon. Umeblowane lub nie. Dostepna kablowka, telefon.