dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żurawia

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 37 m w śródmieściu Warszawy, w pięknej kamienicy. Mieszkanie znajduje się na 1-szym pietrze. Okna wychodzą na podwórko. W pełni wyposażone: pralka, kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warowna

Mokotów,Warszawa

5 450 zł86 m² 63,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy apartament położony w centralnym budynku na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Najpiękniejszy widok na Marinie Mokotów z głównego tarasu wzdłuż na całe jezioro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wiktorii Wiedeńskiej

Wilanów,Warszawa

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w Wilanowie. W pełni wyposażone, dostosowane do zamieszkania przez rodzinę lub dwie osoby. Salon z rozkładaną kanapą, tv; sypialnia z łóżkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Natolińska

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł54 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ciche i ciepłe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54m2. Mieszkanie znajduje się w samym Centrum Warszawy, przy ul. Natolińskiej 3 u zbiegu ulic Koszykowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 850 zł55 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe Żoliborz Południowy, ul. Rydygiera, mieszkanie 55mk, 2 pokoje + balkon 7mk. Piętro 3/6, winda, rok budowy 2013. Lokalizacja / Inwestycja Nowoczesny budynek cenionego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne, mieszkanie przy ul. Cybernetyki 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w części nowego Mokotowa w niedalekim sąsiedztwie Galerii Mokotów a z drugiej strony trasy wylotowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł57 m² 49,12 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne, klimatyczne mieszkanie w sercu Starego Mokotowa. Oferta dla szukających nieszablonowego, oryginalnego mieszkania, w którym będzie się po prostu bardzo wygodnie mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oboźna

Śródmieście,Warszawa

10 000 zł125 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny przestronny apartament na Oboźnej, w poblizu Krakowskiego Przedmieścia oraz stacji metra Nowy świat/uniwersytet oraz parku na Powiślu., Mieszkanie ciche, dwustronne położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miodowa

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł48 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne mieszkanie w stylowej kamienicy z widokiem na Zamek Królewski. Po generalnym remoncie. W pełni wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt rtv/ agd (lodówka, pralka, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Graniczna

Śródmieście,Warszawa

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka po generalnym remoncie, blisko stacji metra świętokrzyska! ul. Graniczna 4. Mieszkanie wyposażone. 27m2. 1900zł + woda i prąd + kaucja zwrotna - pracujemy również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Burakowska

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia śliczne studio 1 pokojowe z ogródkiem i otwartą kuchnią, w pełni wyposażoną( lodówka, piekarnik, mikrofalówka, płyta indukcyjna, zmywarka, komplet garnków, naczynia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wańkowicza

Ursynów,Warszawa

1 600 zł33 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia i oglądania od marca 2016. Kawalerka na Kabatach w sąsiedztwie metra, umeblowana, zostaje wszystko (tj meble, agd) za wyjątkiem: ciemnej sofy w pokoju, telewizora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ulicy Pileckiego na Ursynowie. Powierzchnia 47 m2, piętro 5/6, 2004 r. Osiedle strzeżone, monitorowane. Mieszkanie składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł48 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio! Mieszkanie 3-pokojowe rozkładowe (z przedpokoju wejście do każdego pokoju), świeżo po generalnym remoncie, w świetnym punkcie komunikacyjnym waliców/grzybowska, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Freta

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł66 m² 53,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przytulne trzypokojowe mieszkanie w kamienicy na Starym Mieście. Okna wychodzące na dwie strony: ulicę oraz podwórko z wysokimi drzewami; umeblowana i wyposażona kuchnia, ; łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowe 2 pokojowe mieszkanie na nowo oddanym osiedlu wśród jeziorek i zieleni. Okna wychodza na Zach na zieleń. Bardzo widne , słoneczne , przestronne. Bardzo duza loggia przez 2 pokoje. Duze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śmiała

Żoliborz,Warszawa

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wspaniała lokalizacja w zielonej, prestizowej okolicy Żoliborza. Mieszkanie niestandardowe , kameralne. Pokoje przechodnie. Kuchnia oddzielna , wyposazona w sprzet agd:zmywarke, kuchenkę ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie dwupokojowe na wynajem. Bezpieczne, ciche osiedle; blok z roku 2015. Położone 7 minut od stacji metra Rondo Daszyńskiego. Wystrój wnętrza z elementami stylu industrialnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Stary Mokotów,Warszawa

2 800 zł57 m² 49,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie: klimatyczne, 57 mkw, 2 pokoje, stary Mokotów. Wykończone w wysokim standardzie, składa się z oddzielnej sypialni, salonu połączonego z kuchnią i łazienki. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ptasia

Śródmieście,Warszawa

4 300 zł108 m² 39,81 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe z kuchnią i jadalnią. Kompletnie umeblowane z dwoma łóżkami i 3 osobową sofą nierozkładaną. Kompletnie wyposażone, pralka,lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

1 950 zł66 m² 29,55 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie ul. Grochowska - 2 sypialnie + salon z kuchnią. Z 1 sypialni wyjście na balkon, z 2 sypialni na loggie. Mieszkanie na 3 piętrze w 5 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

ul. Bruna Elegancki, nowoczesny apartament do wynajęcia w bardzo atrakcyjnym miejscu w bliskiej odległości od metra Pola Mokotowskie (3 min), parku Pola Mokotowskie (3 min), centrum handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warowna

Mokotów,Warszawa

5 500 zł86 m² 63,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajecia luksusowy apartament położony w centralnym budynku na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Najpiękniejszy widok na Marinie Mokotów z głównego tarasu wzdłuż na całe jezioro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warecka

Śródmieście,Warszawa

5 999 zł92 m² 65,21 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne trzypokojowe mieszkanie na piątym piętrze w apartamentowcu w Warszawie -śródmieście. Okna wychodzące na północ, południe. Wyposażone: armatura łazienkowa, kabina prysznicowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Sobieskiego

Wilanów,Warszawa

9 900 zł150 m² 66 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękny apartament na Sobieskiego 1. Bardzo wysoki standard wykończenia. Dębowe deski w stylu vintage na podłogach. Centralna klimatyzacja sterowana dla wszystkich pomieszczeń. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Arabska

Saska Kępa,Warszawa

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Czyściutkie, świeżutkie 2-pokojowe umeblowane mieszkanie o pow. ok. 50 m2 na ul. Arabskiej ( Saska Kępa). 1 piętro w 3 -piętrowym apartamentowcu z 2003 roku. W budynku windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Superkomfortowy w pełni umeblowany w bardzo dobrej lokalizacji. Świetne połączenie z centrum miasta, lotniskiem oraz wyjazdem poza Warszawę we wszystkich kierunkach. Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

3 500 zł68 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowy , klimatyzowany , umeblowany w wyższym standardzie apartament o powierzchni 68 mkw w ścisłym centrum na osiedlu " 19 Dzielnica ". Drugi etap inwestycji oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

2 950 zł49 m² 60,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe mieszkanie przy ul. Konstruktorska 10b w Warszawie. Jest to mieszkanie 49m2 - sypialnia i salon z aneksem kuchennym wraz z tarasem i ogródkiem 70m2, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ikara

Mokotów,Warszawa

2 600 zł64 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wyjęcia stylowe i klimatyczne mieszkanie na mokotowie w sąsiedztwie metra wilanowska. Mieszkanie jest zaaranżowane w klimacie międzywojennej Warszawy zaprojektowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

2 300 zł78 m² 29,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestrone 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchni 78 m2 na Ursusie blisko lotniska. Składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni oraz łazienki razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różana

Mokotów,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Doskonała lokalizacja ul.Różana róg Puławskiej ,autobus,tramwaj ,metro.Z okien panorama na centrum Warszawy(wieczorem super). 2 pokoje oddzielnie ,kuchnia oddzielnie,łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Niedzielskiego Żywiciela

Bielany,Warszawa

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe jeszcze niezamieszkałe nowoczesne mieszkanie na nowym strzeżonym osiedlu .Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym.Ładny widok z okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Śródmieście,Warszawa

6 799 zł77 m² 88,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament w stylu śródziemnomorskim w kameralnym budynku na Powiślu z wygodnym i szerokim miejscem parkingowym w garażu podziemnym. W okolicy Uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krochmalna

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia nowe, urządzone mieszkanie centrum Warszawy przy ul. Krochmalnej w kameralnym zacisznym miejscu z całodobową ochroną. Blok oddany do użytku w 2015r. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne nowoczesne mieszkanie w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. Budynek mieszkalny w nowej inwestycji, oddany do użytkowania w 2013 r. Znajduje się na ogrodzonym terenie, którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Różana

Mokotów,Warszawa

4 000 zł89 m² 44,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na starym Mokotowie o powierzchni 89m2, budynek w podwyższonym standardzie z ochroną i recepcją. Bardzo dobra komunikacja z centrum z uwagi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

7 999 zł138 m² 57,96 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ekskluzywny apartament w samym centrum Warszawy przy ul. Grzybowskiej. Mieszkanie o powierzchni 134 m2. Okna z balkonami (dwa duże balkony) wychodzą na stronę południowo-zachodnią (widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Dzika

Śródmieście,Warszawa

6 500 zł155 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Apartament dwupoziomowy(penthouse) z pięknym widokiem,w doskonałej lokalizacji w pobliżu centrum handlowego Arkadia.Idealny dla 4 niezależnych osób(4 sypialnie) lub rodziny. pierwszy poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

2 600 zł34 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

mieszkanie oddane do użytku w 2015 roku, o powierzchni 34 m2 na ulicy Kolejowej w Warszawie. Składa się z pokoju, oddzielnej kuchni oraz łazienki. W pełni umeblowane oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Floriańska

Praga-Północ,Warszawa

2 190 zł38 m² 57,63 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe, luksusowe mieszkanie 38m2, metro dw. Wileński, z klimatyzacją, w pełni wyposażone, w nowym apartamentowcu przy ul. Floriańskiej (praga Północ), o niebanalnej architekturze,.