dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Langego

Mokotów,Warszawa

2 800 zł51 m² 54,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51 m2 na Mokotowie przy ulicy Oscara Langego. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze, wykończone w wysokim standardzie, po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeroki Dunaj

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

!W mieszkaniu będą nowe meble, oraz zostanie odmalowane! Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na starym mieście. Mieszkanie zostanie odmalowane, oraz zostaną zakupione nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rosoła

Ursynów,Warszawa

2 800 zł74 m² 37,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73,8 m2, położone na terenie strzeżonego, zamkniętego osiedla w budynku z 2000 roku. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

1 650 zł29 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis: cicha kawalerka w b. dobrym stanie. Okna wychodzą na zachód. Kuchnia - widna, umeblowana, lodówka, płyta el. + piekarnik. Łazienka z kabiną prysznicową, pralka. W całym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na granicy śródmieścia i woli, blisko stacji metra rondo daszyńskiego i rondo onz! Mieszkanie zdecydowanie lepiej wygląda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 60 m2 w Śródmieściu przy ulicy Zygmunta Słomińskiego. Mieszkanie znajduje się na 2 pietrze w apartamentowcu z 2007 roku 5 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kabacki Dukt

Ursynów,Warszawa

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na ursynowie blisko stacji metra kabaty. Ul. Kabacki Dukt. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone (lodówka, zmywarka, kuchenka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w Triton Park -park Szęśliwicki Mieszkanie 51 m2 w atrakcyjnej inwestycji Triton Park. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi z dużymi przeszkleniami okien i balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przejazd

Mokotów,Warszawa

2 900 zł54 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowocześnie wykończone mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 54 m2 na Mokotowie na osiedlu Marina Mokotów, ulica Przejazd. Mieszkanie na drugim piętrze, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kakowskiego

Praga-Południe,Warszawa

2 200 zł56 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe 56m2 przy ul Kakowskiego. Blisko centrum -15 minut, dobra komunikacja do centrum, mieszkanie w bardzo dobrym stanie, pralka, lodówka. W cenie miejsce garażowe, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

4 000 zł64 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękny apartament trzypokojowy zlokalizowany na mokotowie przy ul. Puławskiej 228, blisko stacji metra wilanowska. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Dwie sypialnie, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

35 m2, na nowym osiedlu Regaty, przy ul. Żeglugi Wiślanej na Białołęce w Warszawie. Mieszkanie składa się z dużego pokoju połączonego z kuchnią (17,3 m2), sypialni (9,3 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie przy uroczym pl. Konfederacji, 5 min. od metra, 10 min. od lasku Lindego i lasku Bielańskiego. Spokojna i bardzo ładna okolica. Mieszkanie jest na drugim piętrze czteropiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sławoja-Składkowskiego

Ursus,Warszawa

2 150 zł56 m² 38,39 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe, bardzo czyste, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 56 m kwadratowych, duży balkon. Miejsce postojowe w garażu podziemnym obowiązkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 300 zł48 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękny, luksusowy apartament dwupokojowy zlokalizowany na mokotowie przy ul. Obrzeżnej, blisko ch galeria mokotów. Apartamentowiec z 2015 roku. W pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polinezyjska

Warszawa,mazowieckie

1 000 zł32 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na Ursynowie 100m od stacji metra Imielin. Mieszkanie składa się z umeblowanego pokoju z dużym 7m balkonem, widnej kuchni wyposażonej w sprzęt agd, nowo wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe dwupokojowe mieszkanie w super lokalizacji na Bielanach przy Lasku Lindego. Mieszkanie o pow. ok. 49 m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

3 700 zł82 m² 45,12 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość o powierzchni 82 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni około 27 m2, sypialni dużej około 20 m2, sypialni mniejszej około 16 m2, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

2 900 zł44 m² 65,91 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na mokotowie "eko park", niedaleko stacji metra pole mokotowskie. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Spory balkon. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Samarytanka

Targówek,Warszawa

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe z otwartą kuchnią , salon z rozkładaną sofą, mniejszy pokój z również z rozkładanym lóżkiem, łazienka wyposażona w kabinę prysznicową oraz duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

WE do speak polish, english and french Ładne, ciche, widne i prztulne mieszkanie składające się z dużego pokoju, widnej, dużej kuchni i łazienki. W kuchni znajduje się kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Niska

Śródmieście,Warszawa

1 500 zł28 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Czyste i zadbane mieszkanie w pobliżu Arkadii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

4 000 zł111 m² 36,04 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładny apartament trzypokojowy zlokalizowany na mokotowie przy ul. Woronicza. Mieszkanie na 7 piętrze z panoramicznym widokiem na Mokotów. Przestronny salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzika

Śródmieście,Warszawa

3 100 zł74 m² 41,89 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładne mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane w śródmieściu przy ul. Dzikiej, niedaleko stacji metra dworzec gdański! Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Saperska

Żoliborz,Warszawa

1 800 zł29 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w apartamentowcu zaprojektowana przez architekta wnętrz,super wykorzystana przestrzeń.Salon połączony z kuchnią (jest zmywarka),możliwość wydzielenia części sypialnianej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białobrzeska

Ochota,Warszawa

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pokoje: 25m2 i 18m2. Mieszkanie umeblowane, odnowione, przyjazne zwierzętom. Sprzęt agd: pralka z suszarką, kuchenka gazowa z piekarnikiem elektrycznym, mikrofalówka, zmywarka. Duża szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

2 480 zł38 m² 65,26 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia elegancka, jasna, nowa kawalerka o powierzchni 38 m2, z oddzielonym miejscem sypialnym i balkonem. Przestronny salon z otwartą kuchnią oraz oddzielone miejsce sypialne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Senatorska

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z charakterem w scislym centrum Warszawy, prestizowe miejsce obok Ambasady Belgii,cicha okolica, duzo zieleni. Doskonala lokalizacja blisko metro Ratusz Arsenal,tramwaje,autobusy,Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładna kawalerka z osobną kuchnią, zlokalizowana na mokotowie blisko ch galeria mokotów. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone (zmywarka, lodówka, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

2 700 zł65 m² 41,54 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe na Bemowie umeblowane, bardzo widne, dwustronne (wschód-zachód) z 2 tarasami. W pełni wyposażona osobna kuchnia w meble, lodówkę, kuchenkę i piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursus

Ursus,Warszawa

1 600 zł60 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w Ursusie (okolice pętli Niedzwiadek ztm) 60 m2, trzy pokoje (24 i 12 + 11 m2) + kuchnia (ok. 7 m2) + łazienka (4 m2) Mieszkanie umeblowane. Cicha i spokojna okolica, dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widok

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w śródmieściu przy stacji metra centrum! ścisłe centrum! Mieszkanie po generalnym remoncie. W pełni umeblowane (nowe meble).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

2 250 zł38 m² 59,21 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe - pokoje niezależne, zlokalizowane w śródmieściu przy ul. Hożej, blisko stacji metra centrum! Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe, po generalnym remoncie przy ul. Grójeckiej. Kuchnia widna, oddzielna. Mieszkanie w pełni umeblowane ze sprzętem rtv i agd. W kuchni lodówka z zamrażarką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

3 400 zł65 m² 52,31 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładny apartament trzypokojowy zlokalizowany w śródmieściu blisko stacji metra rondo onz, ul. Sienna 86. Umeblowane i wyposażone (właściciel może dostawić kolejne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Polskie Drogi

Ursynów,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

!może zostać umeblowane! Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na ursynowie niedaleko stacji metra imielin, ul. Polskie drogi 6. PO generalnym remoncie! agd. Miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brylowska

Wola,Warszawa

3 600 zł58 m² 62,28 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 na Woli przy ulicy Brylowskiej. Mieszkanie na 4 piętrze w apartamentowcu z 2015 roku, wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękny apartament dwupokojowy zlokalizowany na ursynowie blisko stacji metra imielin/natolin. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. W sypialni pojemna, czterometrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ponarska

Targówek,Warszawa

2 250 zł42 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

owe, bardzo ładne i kompletnie umeblowane mieszkanie przy ul. Ponarskiej na pięknym os. Wilno w Warszawie. Mieszkanie położne na 1 piętrze w bloku z windą i garażem podziemnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

2 100 zł46 m² 45,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe pachnace świeżością dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 w pobliżu stacji metra Kabaty. Ekspozycja okien na stronę południową - widok na Las Kabacki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stawki

Nowe Miasto,Warszawa

2 500 zł32 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia świeżo wykończone mieszkanie przy ul. Stawki. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynku (duża winda). Mieszkanie składa się z dużego salonu w którym.