dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

4 800 zł78 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

WE do speak polish, english and french Apartament Londyński 3 pokojowy w pełni wyposażony apartament. Duży taras z przepięknym widokiem na jezioro. Całodobowa ochrona. Ogród utrzymywany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe w kamienicy, zlokalizowane w śródmieściu blisko stacji metro centrum! Wysoki standard wykończenia. Mieszkanie zaprojektowane przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nugat

Ursynów,Warszawa

1 800 zł41 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na ursynowie blisko stacji metra imielin, ul. Nugat. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym 23,4 m2 -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Syta

Zawady,Warszawa

6 000 zł155 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 5 pokojowy apartament o powierzchni 155 m2 na Wilanowie - Zawady. Lokal składa się z: 5 pokoi 2 łazienek pralni kuchni 2 miejsca postojowe w garażu Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rodziny Połanieckich

Bielany,Warszawa

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bardzo ładną, dobrze położoną (10 minut do Metra Młociny, autobus 203) kawalerkę 30m2 na bielanach/chomiczówce. Osiedle ogrodzone, strzeżone. Istnieje możliwość wynajęcia za dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

5 000 zł90 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękny, trzypokojowy apartament na Wilanowie, ul. Sarmacka. Oferta skierowana do osób poszukujących przestronnego mieszkania, znajdującego się w cichej i zielonej okolicy jaką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł47 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lux apartament, dwupokojowy w Atelier Residence przy ul Bagno 2. Bardzo wysoki standard wykończenia i wyposażenia. W łazience zainstalowana wanna z funkcją hydromasażu. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

3 400 zł67 m² 50,75 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem luksusowy apartament 2 pokojowy o powierzchni 67 m2. Umeblowane, wykończone mieszkanie, z przepięknymi podświetleniami. Idealne dla pary, bez dzieci. Salon od sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Śródmieście,Warszawa

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie: 50 mkw, 3 pokoje, powiśle! Mieszkanie w dobrym stanie. Składa się z trzech nieprzechodnich pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki i balkonu. Okna pcv, ekspozycja dwustronna:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Limanowskiego

Wawer,Warszawa

8 000 zł164 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament na osiedlu strzeżonym przy ul. Limanowskiego. Apartament jest na 4 piętrze 5pietrowego apartamentowca o powierzchni 164 m2. Posiada dwa tarasy o powierzchni 25m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

3 000 zł72 m² 41,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od lipca 3 pokoje bez mebli - o pow. ok 72m2 na Kabatach tuż obok metra! Odzielna kuchnia, salon z wyjściem na duży balkon/ ok. 7m2/ od str.płd., dwie sypialnie, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

2 800 zł58 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo komfortowe mieszkanie 2 pok. o pow. 58 m2.Osiedle Nautica wybudowane przez firmę Ronson. Całkowicie umeblowane i wyposażone w wysokim standardzie. Klimatyzacja. W kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz ekskluzywne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 60m2 Całkowicie umeblowane i wyposażone, gotowe do zamieszkania. Salon połączony jest z aneksem kuchennym, przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mirów

Mirów,Warszawa

3 800 zł47 m² 80,85 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

wynajmę mieszkanie kompleksowo urządzone w najwyższym standardzie. Pokój z kuchnią, sypialnią i tarasem. Wyposażona kuchnia, łazienka i sypialnia, reszta mebli do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

4 300 zł89 m² 48,31 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne mieszkanie w Meridianie przy ulicy Chłodnej.Salon (z wyjściem na taras ) połączony z jadalnią połączoną z kuchnią .W przedpokoju duże szafy,2 sypialnie ,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Limanowskiego

Mokotów,Warszawa

7 000 zł157 m² 44,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie na zamkniętym strzeżonym osiedlu "nad Fosą" na Sadybie, w sąsiedztwie szkoły brytyjskiej. W części dziennej: salon (51 m2) z wyjściem na 22-metrowy taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radna

Śródmieście,Warszawa

7 600 zł76 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament po generalnym remoncie w przedwojennej kamienicy o powierzchni 76m2 w prestiżowej części Warszawy - Powiśle. 4 piętro, 3 pokoje (2 sypialnie; salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Libijska

Praga-Południe,Warszawa

2 300 zł53 m² 43,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwu pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie na pograniczu z Gocławiem. Umeblowane i w pełni wyposażone, położone w spokojnej, zielonej okolicy. Kuchnia otwarta na salon, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Polskie Drogi

Ursynów,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

!może zostać umeblowane! Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na ursynowie niedaleko stacji metra imielin, ul. Polskie drogi 6. PO generalnym remoncie! agd. Miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na ursynowie blisko stacji metra ursynów. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Klimatyzacja. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem dwupokojowe, przytulne ,widne, wysokie, całkowicie umeblowane i wyposażone mieszkanie w przedwojennej kamienicy, w centrum Warszawy (śródmieście) na ul. Wilczej. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaruby

Ursynów,Warszawa

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie blisko Metra Kabaty na Ursynowie. Mieszkanie o powierzchni 56 m2 składa się z: 2 niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, loggii, lokal na 3 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Filtrowa

Ochota,Warszawa

1 880 zł43 m² 43,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bliska Ochota - ul. Filtrowa - kawalerka ok. 43m , pokój 22m+ osobna kuchnia12m, łazienka 3,5m k.prysznicowa, pralka. Przedwojenna kamienica z zielonym dziedzińcem. Okna widok na zielone patio/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pańska

Wola,Warszawa

2 900 zł52 m² 55,24 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie w luksusowym apartamentowcu przy ul. Pańskiej. Mieszkanie o powierzchni 52,5 m2, składa się z: - salonu z wyjściem na loggię, - sypialni z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowy 2-pokojowy klimatyzowany apartament o pow. 52 m2 przy ul. Bernardyńskiej na osiedlu Mokotów Park w w otulinie rezerwatu Jeziorka Czerniakowskiego. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 54 m2 ma Mokotowie w nowym osiedlu Mokotów Park przy ul. Bernardyńskiej. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł58 m² 63,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowe nowe 2 -pokojowe mieszkanie o pow. 58 m2 z miejscem postojowym znajdujące się w kompleksie "apartamenty Murano" przy ul. Pokornej 2 w samym centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wąwozowa

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z garderobą blisko metra Kabaty. Mieszkanie o powierzchni 65 m2 mieści się na parterze w 5 piętrowym budynku. Do dyspozycji najemcy są dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

3 400 zł72 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie na Bielanach, ul. Sokratesa. Idealna propozycja dla osób szukających większego mieszkania znajdującego się w chronionym budynku o podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

8 000 zł170 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję Państwu na wynajem wykończony w wysokim standardzie,przestronny dwupoziomowy apartament zanurzony w koronach drzew. Lokalizacja: mokotów gwarantuje ciszę, zieleń i poczucie, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orzeszkowej

Ochota,Warszawa

5 200 zł85 m² 61,18 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękny, trzypokojowy apartament na Ochocie, ul. Elizy Orzeszkowej. Oferta skierowana do osób poszukujących przestronnego i nowoczesnego mieszkania. Lokal został wykończony w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opaczewska

Ochota,Warszawa

2 500 zł68 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem przestronny, jasny, cichy apartament dwupokojowy przy parku Szczęśliwickim. Powierzchnia 70 m2. Duży salon z loggią, obszerna kuchnia z jadalnią w pełni wyposażona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie: 50 mkw, 2 pokoje, bemowo. Wykończone w bardzo dobrym standardzie. Składa się z dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej i widnej kuchni, łazienki i dużego balkonu. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 100 zł44 m² 70,45 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na mokotowie przy stacji metra wilanowska. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane. Taras - widok na skarpę (tereny zielone).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paca

Praga-Południe,Warszawa

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia, od zaraz bardzo sympatyczne i klimatyczne mieszkanie na Grochowie, blisko Ronda Wiatraczna z doskonałym połączeniem z Centrum (15 min. tramwajem). Blisko Biedronka, simply,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Płaskowickiej

Ursynów,Warszawa

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na ursynowie niedaleko (10-15 min pieszo) do stacji metra imielin! Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Klimatyzacja. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

8 500 zł152 m² 55,92 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia czteropokojowy luksusowy apartament z miejscem garażowym zlokalizowany w centrum Starego Mokotowa przy ulicy Kazimierzowskiej. Bardzo duży salon połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chłodna

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Możliwość umeblowania przez właściciela - według potrzeb! Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w śródmieściu przy ul. Chłodnej, niedaleko stacji metra rondo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raabego

Ursynów,Warszawa

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęci 3-pokojowe, klimatyzowane mieszkanie na Ursynowie (55 m2) wraz z miejscem parkingowym (garaż podziemny w bloku). Wyposażenie: mieszkanie jest w pełni wyposażone (agd).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drawska

Warszawa,mazowieckie

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie 48 m2, składające się z salonu połączonego z kuchnią, oddzielnej sypialni, łazienki z wanną. Mieszkanie z dużym ok 10 m2 balkonem. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękny dwupokojowy apartament zlokalizowany na mokotowie blisko ch galeria mokotów! Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone (zmywarka, lodówka, piekarnik, kuchenka, telewizor,.