dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Dolny Mokotów,Warszawa

3 450 zł78 m² 44 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ciche, słoneczne i ciepłe mieszkanie w nowym kompleksie strzeżonym. Świeżo po remoncie. Kompletnie wyposażone, wykończone w wysokim standardzie. Podłogi: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia oferuje dwupokojowe mieszkanie położone na ul. Al. Rzeczypospolitej w sąsiedztwie Świątyni Opatrzności Bożej. Położone jest ono na drugim piętrze w nowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

2 360 zł39 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prowizja: 0%! Co: 1 pokój, 39,5 m2, gotowe do zamieszkania Gdzie: pereca 11, rondo onz Od kiedy: od zaraz Za ile: 2360 zł + 401 zł zaliczki na media i opłaty eksploatacyjne :apartamentowiec pereca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Służewiec,Warszawa

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Kameralnie położony 2 pok. apartament 40m2 w osiedlu Galeria top Park tuż przy zbiegu ulic Obrzeżnej i Cybernetyki (4-5 min spacerkiem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sławińska

Wola,Warszawa

2 600 zł42 m² 62 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealne dla singla lub pary! Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na bliskiej Woli, przy ul. Sławińskiej 1, w Warszawie. Opłaty miesięczne: - czynsz najmu 2600 zł (już z miejscem postojowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Tamka

Śródmieście,Warszawa

1 400 zł14 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia samodzielne mieszkanie o pow. 14 m2, na Śródmieściu - Powiśle, przy ul. Tamka 22/24. Mieszkanie znajduje się w powojennej kamienicy, w bliskim sąsiedztwie Akademii Sztuk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Koło,Warszawa

1 300 zł20 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wola, koło, tuż przy Parku Moczydło - studio 20 m2, dla singla lub pary. Bezpieczny wysoki parter, monitoring (kamery. Cicho przy oknach zamkniętych; przy uchylonych słychać szum ulicy. Spokojni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

3 650 zł51 m² 72 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki, słoneczny apartament w centrum Warszawy, ul. Stawki ( apartamenty trio) składający się z salonu, sypialni, aneksu kuchennego oraz marmurowej łazienki z podgrzewaną podłogą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pańska

Wola,Warszawa

1 850 zł46 m² 40,22 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Śródmieście / ul. Pańska / 46 m2 / 3 pokoje Mieszkanie trzypokojowe pokojowe w świetnej lokalizacji w centrum Warszawy. Mieszkanie Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 46 m2. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróbla

Służew,Warszawa

6 000 zł156 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo dobrze i efektownie wykończone mieszkanie ( kosztowne umeblowanie i wyposażenie łazienek i kuchni, włoska stolarka). Salon ok. 50m2, 2 sypialnie: 30, każda z szafami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

7 000 zł112 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Tylko w loco! Luksusowy apartament na cichym prestiżowym osiedlu na Mokotowie. Pierwszy raz na wynajem. Wykończony z najwyższą starannością z wyczuciem estetyki i dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

2 330 zł32 m² 73 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio, bez prowizji Wysoki Standard Wyposażone i umeblowane Balkon Możliwość pobytu z niewielkim zwierzęciem Klimatyzacja, restauracja w budynku Recepcja Dodatkowe opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

1 100 zł29 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Warszawa, ochota, szczęśliwice, włodarzewska Pow.: 29 m , Cena: 1100PLN Cena wynajmu 1100 PLN za miesiąc (przy wynajmie przynajmniej rocznym). Możliwość krótkoterminowego wynajmu nieruchomości -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

3 200 zł70 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w apartamentowcu w pełni umeblowane i wyposażone.Składa się z przestronnego salonu połączonego z kuchnią z wyjściem na wyjątkową kameralną loggie ok 14 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliborska

Tarchomin,Warszawa

2 200 zł56 m² 39,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe (55m2) na Tarchominie na ul. Myśliborskiej 91 z miejscem postojowym. Mieszkanie umeblowane, w stanie idealnym po remoncie. Bardzo funkcjonalnie urządzone. kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wynalazek

Górny Mokotów,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy klimatyzowany apartament w Centrum Biznesowego Mokotowa przy ul. Wynalazek Powierzchnia apartamentu wynosi 50 m - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - przestronna łazienka - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żaryna

Górny Mokotów,Warszawa

6 500 zł92 m² 71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na osiedlu Eko-Park, tuż przy parku Pole Mokotowskie, ul. Żaryna. Otoczone zielenią z pięknie zagospodarowanym ogrodem, rzeką i wodospadem na posesji. Salon z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowodworska

Tarchomin,Warszawa

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, praktyczne, 2 pokojowe mieszkanie na Białołęce Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Pawła II

Wola,Warszawa

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Adres: al. Jana Pawła II 59. Mieszkanie ciche, budynek w drugiej linii zabudowy od Jana Pawła II. Okna wychodzą na zielone podwórko, gotowe do wynajmu bez ponoszenia dodatkowych kosztów, wystarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

2 350 zł53 m² 44,34 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie na Żoliborzu przy ulicy Gwiaździstej 7C z pięknym widokiem z mieszkania i tarasu na park Kępa Potocka. W skład nieruchomości wchodzi salon (20m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Saska Kępa

Saska Kępa,Warszawa

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie w cichym rejonie Starej Saskiej Kępy w kamienicy po generalnym remoncie na własnym terenie. Lokal jednostronny, widny o ekspozycji południowej. Dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sielecka

Dolny Mokotów,Warszawa

4 200 zł84 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Przestronny. nowoczesny Apartament w doskonałej lokalizacji dolnego Mokotowa ul. Sielecka. Budynek z 2008r, z całodobową recepcją, oraz parkingiem podziemnym. Apartament został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Ursynów,Warszawa

2 600 zł71 m² 36,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71m2 przy ul. Ken tuż obok stacji metro Ursynów. Mieszkanie ciche, z balkonem i klimatyzacją, 2 stronne okna wychodzą na patio i na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Ujazdowskie

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł60 m² 53 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wspaniała lokalizacja w Śródmieściu blisko Parku Ujazdowskiego i Łazienek Królewskich. Przestronne i świeżo po remoncie 3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia od zaraz. Proponujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Wola,Warszawa

1 750 zł27 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka na Woli dostępna od zaraz. Przedstawiamy jednopokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej części Woli wśród zieleni, z bardzo dobrym połączeniem komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne, ciepłe i słoneczne mieszkanie na Saskiej Kępie. Mieszkanie o powierzchni 40 m2 znajduje się na drugim piętrze, w dobrze utrzymanym, trzypiętrowym bloku, na rogu ul. Brazylijskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Wyględów,Warszawa

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w przestrzennym apartamencie z dużą loggią od strony patio na kameralnym osiedlu, sąsiadującym bezpośrednio z parkiem Pole Mokotowskie. Idealne miejsce by, w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnomorska

Stegny,Warszawa

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mokotów Stegny - ul. Czarnomorska - ok. Sikorskiego i Sw. Bonifacego - atrakcyjne po remoncie, sterylnie czyste mieszkanie zlokalizowane na 5/10 pietrze. Powierzchnia ok.48m , duży oszklony balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia Soft Loft na Mokotowie o powierzchni 65m2 z tarasem o powierzchni 33,5 m2. Nieruchomość zlokalizowana w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu - obok budynku znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Wola,Warszawa

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament 47 m kw. oferuje nowoczesne klimatyzowane wnętrze z sypialnią oraz salonem połączonym z aneksem kuchennym. Do lokalu przynależy również loggia. Aneks kuchenny wyposażono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Przyjaciół

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 700 zł50 m² 74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia częściowo umeblowane mieszkanie dwupokojowe w historycznej kamienicy z początku XX w. Lokal jest po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ogrodowa

Muranów,Warszawa

4 500 zł51 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia luksusowy apartament przy ulicy Ogrodowej w Warszawie. Całkowita powierzchnia 51 m2 - lokal składa się z przestronnego salonu połączonego z kuchnią, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Praga-Południe,Warszawa

2 250 zł40 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowy apartament dwupokojowy w inwestycji "adria" na warszawskim Gocławiu. Mieszkanie znajduje się na I - piętrze, rozkładowe, 2-pokojowy apartament z tarasem i 20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

4 850 zł90 m² 53,89 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament o wysokim standardzie do wynajęcia na Starym Mokotowie, w pobliżu wielu ambasad, w doskonałej willowej dzielnicy w Warszawie. Powierzchnia całkowita - ok 90 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowiecka

Górny Mokotów,Warszawa

3 200 zł62 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cichy apartament 200metrów od metra Pole Mokotowskie w prestiżowym budynku Casa Verde,przy ul. Rakowieckiej. apartament wykończony i umeblowany w 2011 roku w wysokim standardzie. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malawskiego

Mokotów,Warszawa

2 300 zł39 m² 59 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Od zaraz gotowe i w pełni wyposażone mieszkanie przy ulicy Malawskiego 1. Na łączną powierzchnię składa się salon z balkonem(widok na ciche podwórko), aneks kuchenny wyposażony w nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

1 400 zł42 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Warszawie w Centrum przy ulicy Bagno 7. 2 pokojowe mieszkanie 42m2, 4 piętro, kuchnia otwarta na pokój, /pralka,lodówka/, ogrzewanie centralne opłaty: 1400 zł + media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tamka

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł70 m² 43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne, jasne, ciche i klimatyczne mieszkanie ok.70m2 (3/4p.) w wyremontowanej kamienicy przedwojennej (1936) w samym sercu Warszawy, ul. Tamka- niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Esej

Chomiczówka,Warszawa

2 500 zł68 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Przestronne, jasne mieszkanie położone na osiedlu Chomiczówka na Bielanach. Wysokość lokalu to ponad 3m, okna wychodzą na trzy strony świata. Mieszkanie zawiera dwie przestronne sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 500 zł59 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże, komfortowe i bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów przy ul. Sarmackiej w IV etapie Nowej Rezydencji Królowej Marysieńki. Budynek ma całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

7 900 zł139 m² 57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament w samym centrum Warszawy przy ul. Grzybowskiej. Mieszkanie o powierzchni 138m2. Okna z balkonami (dwa duże balkony) wychodzą na stronę południowo-zachodnią (widok na.