dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

7 500 zł150 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy Apartament. Powierzchnia 147 m2, 4 pokoje wg planu, dwa Stanowisko garażowe, dwa balkony, piwnica. Bez mebli. Salon + kuchnia 55,5m2 Gabinet 16,3m2 Pokój I 16,5m2 Pokój II 17,5m2 Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Narutowicza

Ochota,Warszawa

2 000 zł57 m² 35,09 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe, umeblowane mieszkanie, 52 m2, w pobliżu Pl.Narutowicza,Ochota, z widna, osobna, w pełni wyposażona kuchnia,~ łazienka z wanna i pralka, mały balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia przestronny dwu pokojowy apartament 60 m2 na Mokotowie w inwestycji Galeria Park Lokalizacja budynku to zagłębie zagranicznych korporacji, okolice Domaniewskiej, postępu, ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na osiedlu "galeria Park", tuż przy ch Galeria Mokotów i Centrum Biznesowym Mokotów Domaniewska. I piętro z balkonem na patio. Mieszkanie wysokie, ok 2,8m. Całe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 55 m2 składające się z 2 pokoi położone na 1. piętrze w 12-piętrowym budynku z 2008 r. z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

5 000 zł129 m² 38,65 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

- parking strzeżony, parking podziemny - winda, centralne ogrzewanie, wideofon, ochrona, teren ogrodzony Przestrzenne, wygodne, dwupoziomowe mieszkanie na Dolnym Mokotowie z widokiem Warszawę (widoczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 400 zł70 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 70 m2 na warszawskim Wilanowie (ul. Sarmacka) w pobliżu lasu kabackiego. Duży, widny salon z ogrodem zimowym, sporym tarasem oraz kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batuty

Mokotów,Warszawa

3 200 zł70 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3pokojowe przy ul. Batuty. 5 min. spacerem od metra Służew. Nowocześnie urządzone, w pełni wyposażone Sypialnia: dwuosobowe łóżko Salon: rozkładana skórzana dwuosobowa sofa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rokosowska

Ochota,Warszawa

1 900 zł50 m² 37,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia umeblowane mieszkanie dwupokojowe o pow. 50,16 m2 na ul. Rokosowskiej w samym sercu Starej Ochoty. Świeżo po kapitalnym remoncie (wymiana wszystkich instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 900 zł90 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament zlokalizowany jest na drugim piętrze w apartamentowcu znajdującym się na luksusowym osiedlu Wilanów Królewskie Przedmieście przy ul. Sarmackiej na Miasteczku Wilanów. Budynek posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Lutniowa

Ochota,Warszawa

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament do wynajęcia w Warszawie - Ochota Apartament o powierzchni 64m2 składające się z 3 pokoi położone na 1 piętrze w budynku z 2009 r. z garażem i dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 100 zł52 m² 59,62 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajecia piękny apartament dwupokojowy zlokalizowany na mokotowie przy ul. Cybernetyki, blisko ch galeria mokotów i mordor. Apartament w pełni umeblowany i wyposażony. 3 spore szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gocław

Gocław,Warszawa

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Umeblowane 2 pok. mieszkanie przy ch promenada Warszawa* Praga Południe* ul. Ostrobramska 78 * 48 m2 * 2 pokoje * 3 p. - winda * pełne wyposażenie * ch promenada Co zyskasz wynajmując to mieszkanie? dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gandhi

Imielin,Warszawa

2 500 zł53 m² 47,02 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe w bloku z 2005 roku znajdującym się na monitorowanym osiedlu. Wysoki standard wykończenia budynku, blok i otoczenia utrzymane w czystości, dwa place zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radna

Śródmieście,Warszawa

6 449 zł79 m² 81,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

4 piętro, 79 m2, 3 pokoje (2 sypialnie; salon z jadalnią i kuchnią), 2 łazienki: pokój kąpielowy (wanna, prysznic, wc) oraz dodatkowy wc, wyposażone W samym sercu zielonego Powiśla. ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

1 650 zł30 m² 55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładna kawalerka 30m2 w bardzo dobrze utrzymanym budynku z lat 60-tych (budynek wykonany z solidnych materiałów przeznaczony dla kadry urzędniczej), aktualnie po remontach elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Elektoralna

Mirów,Warszawa

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie, umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. 2 piętro w 4 piętrowym. Czynsz najmu 1200 pln, opłaty licznikowe i administracyjne. Od już na dłużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dembego

Kabaty,Warszawa

6 900 zł157 m² 43,95 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Apartament 157m2 + Taras 86m2 z widokiem na Lask Kabacki W pełni urządzony apartament składa się z: salonu, kuchni, jadalni, 3 sypialni, pokoju gościnnego, dwóch łazienek, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

4 600 zł89 m² 51,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 89 m2 składające się z 3 pokoi położone na 1. piętrze w 3-piętrowym budynku z 2006 r. z windą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Nowolipie

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładna kawalerka zlokalizowana w śródmieściu blisko stacji metra ratusz arsenał! Mieszkanie po generalnym remoncie! Nowa instalacja elektryczna, nowe dźwiękoszczelne okna, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tamka

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo dobra cena wśród mieszkań o podwyższonym standardzie. Doskonała lokalizacja na Powiślu - Tamka. Oferuję dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia o całkowitej powierzchni 43 m2. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

2 800 zł70 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie ciche bardzo jasne wysokie 3,5 m2 w świetnej lokalizacji blisko metra, pod blokiem przystanek autobusowy zaletą jest, iż w klatce jest tylko 7 mieszkań to jest na 3 piętrze jedyne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia Mieszkanie 75 m/2 umeblowane. Osiedle strzeżone, 3 piętro. Duży balkon. Kuchnia wyposażona , pralka ,zmywarka. 2 sypialnie i duży salon połączony z kuchnią. Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łucka

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł130 m² 37,69 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament 4 pokojowy ,salon połączony z kuchnią ok 60m2,1 miejsce parkingowe w garażu podziemnym oraz ewentualnie 1 przydzielone na zewnątrz na parkingu strzeżonym. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

3 450 zł78 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowy apartament na Mokotowie Kompletnie wyposażone, wykończony w wysokim standardzie. Podłogi: kuchnia i przedpokój - gres polerowany, pokoje - parkiet z drewna egzotycznego.Kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe, pokoje 16 m2 i 9 m2, kuchnia, łazienka z Wc, kabina prysznicowa. Umeblowane i wyposażone , Mieszkanie ciche, po remoncie, duży balkon. Świetna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opoczyńska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł66 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 01 lipca 2016 dwupokojowe mieszkanie w kamienicy na Starym Mokotowie przy ul Opoczyńskiej w pobliżu sgh i Pola Mokotowskiego. Cicha, spokojna okolica, niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawelska

Ochota,Warszawa

2 800 zł68 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie 68m2. Mieszkanie jest ciche, okna obu pokoi wychodzą na kameralne podwórko, jedynie okna od strony kuchni wychodzą na ulicę. Lokal po remoncie. Duża loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

3 300 zł58 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz trzypokojowe mieszkanie o pow 58m2 na Kabatach. Mieszkanie świeżo po remoncie, nowocześnie umeblowane, w pełni wyposażone. Dwie sypialnie, salon z ankesem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Glogera

Raków,Warszawa

4 200 zł98 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w starej kamienicy na Warszawskiej Ochocie przy ul Glogera, na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Salon i jeden pokój w amfiladzie, na cele mieszkalne. Czynsz 4200pln, opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

3 800 zł66 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament na 10 piętrze o powierzchni 66m2 z pięknym widokiem na tor wyścigów konnych. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz garderoby ukrytej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Francuska

Saska Kępa,Warszawa

1 800 zł53 m² 33,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

2- pokojowe mieszkanie z widną kuchnią w świetnym punkcie na Saskiej Kępie przy Rondzie Waszyngtona. z widokiem na Francuską i Lipską. W pobliżu Park Skaryszewski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

2 700 zł65 m² 41,54 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

****idealne dla rodziny 3-pokojowe mieszkanie na Bemowie.**** Budynek z 2003 r.Teren strzeżony i zamknięty. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne: wschód i zachód. Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śródziemnomorska

Mokotów,Warszawa

4 500 zł83 m² 54,22 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowy, bardzo atrakcyjny, komfortowy, 4-pokojowy apartament. Lokalizacja w zamkniętym, chronionym budynku przy Al. Wilanowskiej i Śródziemnomorskiej. Główne atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę kawalerkę w nowym budownictwie, ul.Stawki, przy metrze Dworzec Gdański. Efektowny widok na Warszawę. Do ceny najmu należy doliczyć opłaty licznikowe. Anna tel.: Treść niniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

4 900 zł112 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie mieści się na drugim piętrze IV piętrowego budynku, który znajduje się przy ulicy Sarmackiej na terenie Miasteczka Wilanów. W garażu podziemnym znajdują się dwa miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

1 700 zł52 m² 32,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie umeblowane i wyposażone, rozkładowe dwupokojowe, na Powiślu przy ul Tamka i Spasowskiego. Kuchnia widna oddzielna. Czynsz najmu 1700 pln opłaty admin 600 pln opłaty za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Śródmieście,Warszawa

1 400 zł28 m² 50 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do pilnego najmu mieszkanie umeblowane dwupokojowe, w centrum Warszawy przy ul Pereca. Na 9 pietrze w bloku 16 piętrowym. Kuchnia oddzielna wyposażona. Łazienka z wanną i wc, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Wyględowska

Mokotów,Warszawa

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ładne oryginalnie projektowane wygodne studio 36m2 w prestiżowym osiedlu Marina Mokotów - bliskim sąsiedztwie Pól Mokotowskich i Centrum. Mieszkanie na III piętrze z dużym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajmu, ciche, jasne, ciepłe wygodne w pełni umeblowane z miejscem postojowym mieszkanie na Białołęce. Bezpieczne, wygodne, blisko komunikacji miejskiej osiedle znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Śródmieście. Mieszkanie typu studio o powierzchni 42 m2 składające się z 1 pokoju położone na 1. piętrze w 16-piętrowym budynku z 2007.