dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

3 900 zł75 m² 52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny Apartament w cichej lokalizacji w samym centrum Warszawy. Teren wokół osiedla jest zamknięty z całodobową ochroną i monitoringiem. Mieszkanie wykończone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gawota

Ursynów,Warszawa

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na Ursynowie, blisko obwodnicy pow i lotniska. - osiedle ogrodzone, ochrona i monitoring, - wysoki parter w dwupiętrowym budynku (cegła) z 2001 r., -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w świetnej lokalizacji bardzo bliskol Pl. Trzech Krzyży, przy ul. Hożej. Powierzchnia 38 m2, na parterze kamienicy (teren zamknięty, domofon, klatka schodowa po remoncie w 2018).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mk Real Estate przedstawia ofertę mieszkania przy ul. Karolkowej 7. Rozkład: mieszkanie o powierzchni 45m2 znajduje się na 4 piętrze apartamentowca. Składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sworzniowa

Włochy,Warszawa

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia nowe mieszkanie na warszawskich Włochach (ul. Sworzniowa). Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w inwestycji z 2021 roku. Lokal o powierzchni 30,72 mkw, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Orłowicza

Powiśle,Warszawa

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa pokoje w Rezydencji Orłowicza na Powiślu.Powierzchnia użytkowa - 50m 2. Położone na 6 piętrze ciche mieszkanie składa się z dużego, dobrze oświetlonego salonu -20m2z widokiem na Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kakowskiego

Praga-Południe,Warszawa

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie z balkonem w niskim budynku na terenie zamkniętego i monitorowanego osiedla z dużą ilością zieleni. W najbliższej okolicy Park nad Balatonem, Lidl i inne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

1 500 zł41 m² 37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ostatnim piętrze na zamkniętym, dobrze utrzymanym osiedlu na Białołęce. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ochota,Warszawa

2 600 zł45 m² 57,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować mieszkanie do najęcia. Mieszkanie w pełni wyposażone. Budynek: zadbany wysoko piętrowy blok. Niedawno zostały wyremontowane klatki, więc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piaskowa

Wola,Warszawa

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli (ul. Piaskowa). Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w inwestycji z 2005 roku. Lokal o powierzchni 52 mkw, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rechniewskiego

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł67 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie trzypokojowe w budynku, który był ocieplony, odnowiony wyremontowane zostały klatki. Na piętrze tylko trzy mieszkania. Niezwykle sympatyczna okolica, blisko do ch Promenada, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niegocińska

Służew,Warszawa

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2 w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się w 5 piętrowy bloku z windą. Mieszkanie jest po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Saska Kępa

Saska Kępa,Warszawa

2 100 zł45 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche, bardzo zadbane, nigdy nie wynajmowane. Wynajmę (bez pośredników) przestronne i ciche 2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu na Osiedlu Saska. Mieszkanie o metrażu 45 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wola

Wola,Warszawa

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna, nowoczesna kawalerka, na warszawskiej Woli, w pobliżu ronda Daszyńskiego i Metro Płocka. Mieszkanie składa się z obszernego pokoju, kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Powiśle

Powiśle,Warszawa

6 000 zł100 m² 60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Akces Nieruchomości poleca do wynajmu mieszkanie w Warszawie na Powiślu. Mieszkanie przestronne, ciche i słoneczne. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (ok.62m), dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia słoneczne mieszkanie przy Kopernika. Mieszkanie typu studio - całkowicie umeblowane i gotowe do wprowadzenia. W kuchni lodówka, kuchnia gazowa, piekarnik, mikrofala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magazynowa

Ksawerów,Warszawa

3 600 zł59 m² 61,02 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe komfortowe mieszkanie dla pary lub rodziny. Jasne nowoczesne przestrzenne wnętrze będzie idealne dla pary lub rodziny 2+1 lub 2+2. Mieszkanie usytuowane jest niedaleko biznesowego zagłębia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną widną kuchnią, z balkonem, umeblowane, 49m2, na nowym strzeżonym osiedlu dzielnica Ochota ul. Mołdawska. Dodatkowe opłaty: energia ekektryczna wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batuty

Służew,Warszawa

1 100 zł46 m² 23,91 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia piękne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2, położone na osiedlu Służew nad Dolinką. Doskonała lokalizacja (stacja metra Służew w odległości 250 m), centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rybnicka

Włochy,Warszawa

1 750 zł54 m² 32,41 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia przytulną kawalerkę o powierzchni 54 mkw, do którego przynależy miejsce parkingowe podziemne. Inwestycja z 2015 roku zlokalizowana na warszawskich Włochach przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Służewiec,Warszawa

1 900 zł39 m² 48,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcie piękne, jasne i przytulne mieszkanie na Mokotowie, ulica Obrzeżna 5. Mieszkanie dostępne wraz z komórką lokatorską. Nieopodal 7 min Galeria Mokotów, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ursynów,Warszawa

2 350 zł49 m² 47,96 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od maja mieszkanie 2-pokojowe w sąsiedztwie Lasu Kabackiego o pow. ok 50m2 urządzone w minimalistycznym stylu. Na w/w powierzchnię składa się: - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiartel

Mokotów,Warszawa

1 600 zł37 m² 43,03 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie na wynajem znajdujące się przy ul. Wiartel 8 na warszawskim Mokotowie , tuż obok galerii mokotów. Prezentowana nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

2 700 zł69 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie (69m2) położone przy Parku Szczęśliwickim i pętli autobusowej. Mieszkanie ma świetną lokalizację budynek przylega do parku i 10 min samochodem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Belgradzka

Natolin,Warszawa

2 900 zł74 m² 39,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Natolin ul. Belgradzka. Do wynajęcia 3 pokoje, pow. 74m2, 2 sypialnie, salon z dużym balkonem , oddzielna wyposażona kuchnia, łazienka i wc. Mieszkanie częściowo umeblowane. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczęśliwice,Warszawa

2 600 zł70 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz komfortowego miejsca do zamieszkania, masz dość tłoczenia się z domownikami na niewielkiej przestrzeni - mam ofertę dla Ciebie! Oferuje do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

11 000 zł220 m² 50 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Pięciopokojowy apartament o powierzchni 220 m2 z przestronnym salonem w kompleksie z 24-h ochroną oraz systemem monitoringu. Rozkład Apartament znajduje się na podwyższonym 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Służewiec,Warszawa

2 399 zł45 m² 53,31 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Eleganckie nowe 2 pok. mieszkanie 45m2 w nowym apartamentowcu u zbiegu ulic Racjonalizacji i Woronicza_tuż przy samym Mordorze (na tyłach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

3 100 zł70 m² 44,29 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowocześnie urządzone mieszkanie tuż przy Parku Szczęśliwickim. Mieszkanie 70 m2; 3 pokoje. Living room połączony z kuchnią (w pełni zabudowaną, blaty granitowe). W salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

2 650 zł50 m² 53 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowe, dwupokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli (ul. Radziwie). Mieszkanie usytuowane na 1. piętrze w inwestycji z 2009 roku. Lokal o powierzchni 50 mkw, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Kabaty,Warszawa

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz bardzo ciche 3-pokojowe mieszkanie na Kabatach tuż obok stacji metra o pw.65m2 Częściowo umeblowany pokój dzienny/ kanapa, fotel i stół z krzesłami/ sypialnie bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

2 350 zł55 m² 42,73 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia eleganckie mieszkanie 2-pokojowe na Bemowie przy ul. Osmańczyka. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w budynku z 2005 roku. Lokal o powierzchni 55 mkw składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Wola

Wola,Warszawa

1 850 zł30 m² 62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Brand new, modern studio flat with spacious private garden- jana Kazimierza Street, wola, warsaw. Open space with kitchen annex, bathroom with bath. Nowe 30 m2- mieszkanie z ogródkiem- jana Kazimierza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe (ok. 45m2) na wynajem w Warszawie na dolnym Mokotowie, ul. Chrystiana Piotra Aignera. We speak English. If you are interested please contact us we will give you all the details.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ursynów,Warszawa

1 550 zł32 m² 48,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia słoneczne mieszkanie w strzeżonym budynku obok stacji metra Kabaty. Kuchnia w aneksie w pełni wyposażona (szafki ,płyta kuchenna, piekarnik, lodówka bez zmywarki),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Białołęka,Warszawa

1 800 zł40 m² 44,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie z garażem na zielonej Białołęce przy ul. Skarbka z Gór. Mieszkanie ma 40,4m2 i mieści się na 3 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Apteczna

Praga-Południe,Warszawa

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 20 m mieszczące się przy ul. Aptecznej w Warszawie Praga Południe przy Rondzie Wiatraczna. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze bloku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Keniga

Ursus,Warszawa

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia kawalerkę na warszawskim Ursusie (ul. Mariana Keniga). Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze. Lokal o powierzchni 25mkw, składa się z pokoju głównego, oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

4 600 zł65 m² 70,77 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przepiękny apartament, nowy, nigdy nie zamieszkały w apartamentowcu przy ul. Siennej czeka na pierwszego najemcę. Nowocześnie wykończony, w bardzo wysokim standardzie, z rozwiązaniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mk Real Estate przedstawia ofertę mieszkania przy ul. Kolejowej 47b rozkład: mieszkanie o powierzchni 50 m2 znajduje się w nowym apartamentowcu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie na Muranowie, w sąsiedztwie stacji metra Dworzec Gdański, w pobliżu centrum handlowego Arkadia, basenów Inflancka i parków.