dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solec

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł73 m² 67,12 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pok. - pow ok. 75 m2 - Świetna lokalizacja! - Dla pary / studentów - pkp Powiśle - Metro centrum nauki kopernik, bulwary Wiślane Oferujemy na wynajem okazałe i przestronne, w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Granitowa

Mokotów,Warszawa

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: przedstawiam do wynajęcia mieszkanie położone na 9 piętrze w apartamentowcu przy ul. Granitowej. Zadbane osiedle, teren ogrodzony i monitorowany. Wokół parki i tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białostocka

Praga-Północ,Warszawa

3 600 zł76 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę wyjątkowo atrakcyjne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 76m2 znajdujące się na 4 piętrze w 10 piętrowym bloku z nowymi windami. Zarówno budynek jak i teren wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

2 690 zł59 m² 45,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 3 pokoje, jasne, przestronne, obok lasu, dobry dojazd do centrum przy ulicy Wrzeciono 55 w Warszawie *powierzchnia 59 m2 *III piętro *ogrzewanie miejskie *balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wolska

Wola,Warszawa

3 500 zł32 m² 109,38 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Oferuję do wynajęcia nowoczesne, w pełni urządzone mieszkanie przy ulicy Wolskiej 45, przy metrze Płocka, w budynku City Link II. Kawalerka o powierzchni 32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

2 200 zł26 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajmu cichą, w pełni umeblowaną kawalerkę zlokalizowaną na Bielanach przy ul. Romaszewskiego na kameralnym, zielonym osiedlu bardzo blisko metra Słodowiec. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

4 500 zł49 m² 91 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję Państwu gotowe do wprowadzenia, dwupokojowe mieszkanie wraz z miejscem parkingowym w garażu podziemnym, usytuowane na cichym i urokliwym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

7 700 zł73 m² 105,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below: apartament 3 pokojowy 73 m2 z widokiem na Dolinkę Szwajcarską. Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować piękne mieszkanie w powojennej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wynalazek

Służewiec,Warszawa

3 200 zł36 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować Państwu przytulne mieszkanie, zlokalizowane na Warszawskim Mokotowie przy ul. Wynalazek 2. Dostępne od zaraz! Nowe budownictwo. Powierzchnia użytkowa wynosi 36 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Motorowa

Praga-Południe,Warszawa

3 490 zł62 m² 56,29 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Motorowej w zamkniętym kompleksie niedaleko zbiegu trzech ulic: stanów Zjednoczonych, ostrobramskiej i Kinowej. Rozkład: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

2 400 zł27 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*Nieaktualne* Wynajmę słoneczne, ciche mieszkanie na Starych Bielanach blisko metra. Pokój i oddzielna kuchnia. Kwota wynajmu 2400 (wraz z czynszem) plus opłaty licznikowe: woda, prąd, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Esperanto

Nowolipki,Warszawa

3 000 zł38 m² 79,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę wynajmu, jasnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 37,88 m2 położonego na 8. piętrze 10. piętrowego budynku z 1976 r. usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Powiśle,Warszawa

17 700 zł131 m² 135,11 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu przestronny apartament o powierzchni 130 m2 zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Patria na Powiślu w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Rydza Śmigłego. Apartament jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Śródmieście,Warszawa

9 000 zł76 m² 118,42 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkład Mieszkanie składa się z salonu z półotwartą kuchnią i części jadalnianej, 2 sypialni, 2 łazienek oraz 2 loggii. Apartament dostępny od 1.09.2024 STANDARD Wnętrze wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

8 000 zł92 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia przytulnego 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 92 mkw., położonego na 7 piętrze w prestiżowym, całodobowo strzeżonym apartamentowcu przy ul. Rydygiera 11a. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od zaraz-mieszkanie dla pary lub singla - do podpisania umowy potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu - umowa na 12 miesięcy link do spaceru 3D / /show/?m=quyhmkycwuw Oferujemy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Plac gen. Józefa Hallera

Praga-Północ,Warszawa

2 400 zł18 m² 133 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz urządzona i umeblowana kawalerka przy Placu Haller 5 na Warszawskiej Pradze Doskonałe miejsce komunikacyjne, blisko sklepy, galeria Wileńska, przychodnia, metro, park Praski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście Południowe,Warszawa

4 800 zł62 m² 77,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję mieszkanie do wynajęcia w przedwojennej kamienicy zlokalizowane na Warszawskim Śródmieściu przy ul. Hoża 62 o powierzchni 62 mkw. Mieszkanie mieści się w budynku z 1903r na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Płomyka

Włochy,Warszawa

6 000 zł80 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament premium dwu pozimowe na Wlochach o powierzchni 80 mkw, składający się z 3 pokoi w tym: - przestronny salon z aneksem kuchennym - przedpokój - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

3 500 zł40 m² 86,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne, jasne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m na Młodym Wilanowie. Dodatkowo do dyspozycji duże, wygodne miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

11 000 zł84 m² 131 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu w pełni umeblowany i wyposażony apartament w samym centrum Warszawy. Apartamentowiec położony w cichym i dyskretnym miejscu, z dala od zgiełku ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Bielanach przy ul. Wrzeciono na 2 piętrze 4 piętrowego bloku, 2 pokoje, oddzielna kuchnia, umeblowane, bardzo dobrze skomunikowane, za rogiem przystanek autobusowy i tramwajowy, 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jarzębskiego

Bielany,Warszawa

2 300 zł28 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję do najmu umeblowaną kawalerkę (28 m^2) zlokalizowaną na Bielanach na 1 piętrze bloku przy ulicy Jarzębskiego 1. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolska

Wola,Warszawa

3 400 zł38 m² 105,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 z ogródkiem, przy ul. Kolskiej, na granicy Woli i Żoliborza. Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym, prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojciechowskiego

Ursus,Warszawa

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Z przyjemnością przedstawiam to przytulne, dwupokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 40m2, które będzie idealnym miejscem dla singla lub pary. Lokal składa się z dwóch oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasprowicza

Słodowiec,Warszawa

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy samej stacji metra słodowiec, przy ul. Kasprowicza 12, w Warszawie, na Starych Bielanach. Wolne. Opłaty miesięczne: - czynsz najmu 2700 zł., - opłata do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brazylijska

Praga-Południe,Warszawa

2 999 zł49 m² 61,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja Mieszkanie do wynajęcia znajduje się przy ulicy Brazylijskiej w Warszawie, na Saskiej Kępie. Jest to cicha i zielona okolica, słynąca z kameralnej atmosfery,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stryjeńskich

Kabaty,Warszawa

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

bezpośrednio 56 m Kabaty: salon z kuchnią, sypialna, garderoba + miejsce garażowe w garażu podziemnym + ustawny balkon tuż przy Parku Moczydełko, 750 m do Lasu Kabackiego, 750.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł94 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować czteropokojowe mieszkanie na wynajem w centrum Warszawy. Opis mieszkania: 94 m2 powierzchni użytkowej, składa się z 4 pokoi oddzielnych. Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Ursynów Północny,Warszawa

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Świetna kawalerka na Ursynowie bezpośrednio przy wejściu do stacji metra Stokłosy. Wspaniała lokalizacja - 20 min.od wyjścia z domu do Centrum i 15 min. dojazd na lotnisko. Uczelnia Vistula.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opoczyńska

Mokotów,Warszawa

5 500 zł90 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaoferować designerskie, klimatyczne mieszkanie w przedwojennej kamienicy tuż obok Pól Mokotowskich przy ul. Opoczyńskiej. Prestiżowa lokalizacja Starego Mokotowa, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Targówek,Warszawa

3 600 zł62 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wygodne, przestronne mieszkanie w pobliżu metra Kondratowicza z widokiem na las. Ciche, dobrze doświetlone, w otoczeniu zieleni. Salon: przestronny, z widokiem na las, w wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Liwska

Bródno,Warszawa

3 490 zł39 m² 89,49 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecam nowe, świeżo wykończone mieszkanie w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy w pobliżu stacji metra oraz trasy toruńskiej. Lokalizacja - Rezydencja Liwska II ma znakomitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 400 zł69 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa Mokotów - Ksawerów, ul. Bukowińska - rezydencja "pod Orłem" - z całodobowym monitoringiem i ochroną oraz dostępem do tarasu i ogrodu na dachu budynku 69m2 | 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sławińska

Wola,Warszawa

4 000 zł40 m² 100 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu 40 metrowy apartament, który znajduje się przy ulicy Sławińskiej 6 na rogu ul. Kolejowej. Apartament posiada klimatyzację, jest w pełni umeblowany i wyposażony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

5 000 zł84 m² 59,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone jest w dzielnicy Ursynów, na ulicy Stryjeńskich 15. Jeśli szukają Państwo dużego mieszkania, na spokojnym i zadbanym osiedlu z dobrą komunikacją oraz dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kłopot

Śródmieście,Warszawa

5 300 zł68 m² 77,94 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentowane mieszkanie to idealna przestrzeń dla osób poszukujących nowoczesnego i funkcjonalnego wnętrza w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy. Wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

6 000 zł89 m² 67,42 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For English please scroll down. Mam przyjemność przedstawić wygodne mieszkanie z widokiem na panoramę miasta, tuż obok Sadyba Best Mall. Mieszkanie idealne dla singla, pary, rodziny lub dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Ulrychów,Warszawa

3 200 zł41 m² 78,05 zł/m²

 

Piętro:1/4