dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bagażowa

Mokotów,Warszawa

3 500 zł53 m² 66 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Górny Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 53m2 składające się z 2 pokoi położone na 7. piętrze w 7-piętrowym apartamentowcu z 2016 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pańska

Wola,Warszawa

5 000 zł94 m² 53 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - bliska Wola. Mieszkanie o powierzchni 94 m2 składające się z 4 pokoi położone na 3. piętrze w 7-piętrowym apartamentowcu z 2004 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Potoki

Mokotów,Warszawa

4 000 zł78 m² 51 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 78 m2 składające się z 3 pokoi położone na 2. piętrze w 6-piętrowym apartamentowcu z 2006 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sielecka

Mokotów,Warszawa

5 300 zł99 m² 53,64 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 98,8 6pietro/7 przy ulicy Sieleckiej 39. 3 pokoje ( w tym 2 sypialnie), 2 lazienki w jednej sauna, 2 garderoby, szafa wnekowa, taras. Usytuowanie okien na polnoc, poludnie i zachod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sienna

Wola,Warszawa

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 48m2 mieszkanie na szóstym piętrze w apartamentowcu przy ul. Siennej w Warszawie. Mieszkanie składa się z: - dwóch pokoi z aneksem kuchennym, - łazienki, - logii. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

3 500 zł52 m² 67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Wola. Mieszkanie o powierzchni 52,46 m2 składające się z 2 pokoi położone na 1. piętrze w 4-piętrowym apartamentowcu z 2017 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Awionetki RWD

Praga-Południe,Warszawa

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok z kuchnią, od Zaraz, praga-Południe Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 2 pokojowe 40 m2 na dzielnicy Praga-Południe przy ul. Awionetki Rwd. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

2 500 zł43 m² 57,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok z kuchnią, od Zaraz, bemowo, garaż w cenie Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 2 pokojowe 43,3 m2 na dzielnicy Bemowo przy ul. Batalionów Chłopskich. Mieszkanie dostępne jest od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

7 600 zł110 m² 69,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesny trzypokojowy apartament o pow 110m2 w Rezydencji Narbutta na Mokotowie. Mieszkanie jasne, doskonale doświetlone dużymi oknami, wyraźnie podzielony na dwie cześci: dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Słoneczna

Mokotów,Warszawa

1 400 zł26 m² 54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość jest położona w unikatowej okolicy Starego Mokotowa, w sąsiedztwie Belwederu, parku Łazienkowskiego, parku Morskie Oko, licznych ambasad, hoteli Karat i Hyat, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł60 m² 61,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok + kuchnia, od Zaraz, śródmieście Klimatyczne, pięknie wykończone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 znajdujące się na dzielnicy Śródmieście przy ul. Hożej (róg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fosa

Mokotów,Warszawa

6 900 zł150 m² 46 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 150 m2 składające się z 5 pokoi położone na 7. piętrze w 8-piętrowym apartamentowcu z 2003 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyokopowa

Wola,Warszawa

3 500 zł54 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Wola. Mieszkanie o powierzchni 54 m2 składające się z 2 pokoi położone na 2. piętrze w 6-piętrowym apartamentowcu z 2015 r. z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racjonalizacji

Mokotów,Warszawa

3 500 zł60 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Górny Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 60 m2 składające się z 3 pokoi położone na 2. piętrze w 11-piętrowym apartamentowcu z 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Anin

Anin,Warszawa

3 000 zł150 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Lokal mieszkalny o pow. 150 m2, z przeznaczeniem dla pracowników, w Starym Aninie, blisko Instytutu Kardiologii na Alpejskiej. Lokal znajduje się w budynku wolnostojącym. Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe , nowocześnie urządzone mieszkanie w strzeżonym apartamentowcu w sąsiedztwie Mordoru.W przedpokoju i sypialni są szafy , w kuchni zmywarka.Do mieszkania przynależy podwójne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka w Centrum, róg Świętokrzyskiej i Mazowieckiej - bardzo dobra komunikacja. Mieszkanie na czwartym piętrze, wejście od podwórka kamienicy. - winda; - telefon; - internet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pok z kuchnią, od Zaraz, wola Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 2 pokojowe 48 m2 na dzielnicy Wola przy ul. Kasprzaka. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje się na piętrze 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy do wynajęcia od września 2 pok.na Natolinie tuż obok metra! Bardzo komfortowe, urzadzone w wysokim standardzie gotowe do zamieszkania. Pokój z aneksem całkowicie umeblowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokratesa

Stare Bielany,Warszawa

2 250 zł45 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Startfragment Zapraszam do obejrzenia 2 pokojowego mieszkania 41m2 na dzielnicy Stare Bielany przy ul. sokratesa. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje się na piętrze 3 w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz kawalerka na Kabatach! Pokój połączony z aneksem kuchennym, całkowicie umeblowany. Balkon przeszklony od strony południowej. Budynek z windą,w bliskim sąsiedztwo metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kotlarska

Wola,Warszawa

3 500 zł53 m² 66 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - bliska Wola. Mieszkanie o powierzchni 53 m2 składające się z 2 pokoi położone na 3. piętrze w 8-piętrowym budynku z 2013 r. z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

2 800 zł67 m² 41,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wyjątkowy apartament do wynajęcia w sercu Miasteczka Wilanów, z pięknym, niepowtarzalnym widokiem na park. Apartament składa się z salonu, częściowo połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sprzeczna

Praga-Północ,Warszawa

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

1-pok z kuchnią, od Zaraz, praga-Północ Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 1 pokojowe 31 m2 na dzielnicy .Praga-Północ przy ul. Sprzecznej. Mieszkanie dostępne jest od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

2 400 zł46 m² 52,68 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok z kuchnią, od Zaraz, bielany, garaż w cenie Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 2 pokojowe 45,56 m2 na dzielnicy Bielany przy ul. Nocznickiego. Mieszkanie dostępne jest od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nad Wilanówką

Wilanów,Warszawa

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w kameralnym, kilku mieszkaniowym budynku wśród zieleni, w niewielkiej odległości od przystanku autobusowego i centrum handlowego Plac Vogla. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

5 000 zł62 m² 81 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Górny Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 61,52 m2 składające się z 2 pokoi położone na parterze w 5-piętrowym apartamentowcu z 2015 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia słoneczne mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym - 5 min. od pętli autobusowej. Mieszkanie umeblowane, wyposażone, salon połączony z kuchnią, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kacza

Wola,Warszawa

7 800 zł108 m² 72 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - bliska Wola. Mieszkanie o powierzchni 108m2 składające się z 2 pokoi położone na 10. piętrze w 12-piętrowym apartamentowcu z 2002 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Zjednoczenia

Żoliborz,Warszawa

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok + kuchnia, od Zaraz, żoliborz Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 2 pokojowe 50 m2 na dzielnicy Żoliborz przy ul. Al. Zjednoczenia. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje się na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Malawskiego

Mokotów,Warszawa

4 500 zł115 m² 39 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 115m2 składające się z 4 pokoi położone na 3. piętrze w 12-piętrowym apartamentowcu z 2005 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

5 200 zł87 m² 60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 87 m2 składające się z 3 pokoi położone na 8. piętrze w 8-piętrowym apartamentowcu z 2001 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

2 300 zł63 m² 37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie ( wszystkie pokoje osobne o metrażu : 18, 12 i 10 m2) z widną , osobną kuchnią. Łazienka i wc również oddzielnie. Wejście do każdego pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzego

Ursynów,Warszawa

2 800 zł75 m² 37 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w nowym budownictwie z garażem (garaż w cenie). Trzy osobne pokoje, salon bez drzwi, kuchnia otwarta na przedpokój. Pokoje są puste, kuchnia umeblowana całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bronikowskiego

Ursynów,Warszawa

2 550 zł50 m² 51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dla pary lub singla dwupokojowe mieszkanie o pow 50m2, przy stacji metra Kabaty. Składa się pokoju dziennego, aneksu kuchennego, sypialni i łazienki z wanną. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aleksandra

Ochota,Warszawa

1 500 zł40 m² 38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwa pokoje przechodnie (przez duży pokój przechodzi się do mniejszego ) z oddzielną kuchnią. Pokoje obecnie puste ( na wyposażeniu zostaje sosnowa szafa, regał oraz stół z krzesłami ) ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korczyńska

Mokotów,Warszawa

1 700 zł40 m² 43 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwa osobne pokoje z osobną kuchnią. Mieszkanie umeblowane z lodówką,kuchenką,pralką. Nowe okna, parkiet w pokojach. Dobry punkt komunikacyjny : od ul. Jana Sobieskiego liczne autobusy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

2 150 zł46 m² 47 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwa pokoje o pow. 46m2 składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, balkonu, sypialni, dużej łazienki i korytarza z szafą wnękową. Mieszkanie w idealnym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marysieńki

Wilanów,Warszawa

1 700 zł40 m² 43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwa osobne pokoje z widną kuchnią, łazienką z wanną o łącznej pow. 40 m2 przy ul. Królowej Marysieńki w Wilanowie. Mieszkanie świeżo odmalowane, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wynalazek

Służewiec,Warszawa

2 700 zł53 m² 51 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 września 2017 r. Oferujemy do wynajęcia nowy, luksusowo wykończony, apartament na Mokotowie w pobliżu centrum biznesowego na Służewcu oraz Galerii Mokotów. Usytuowany na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzielna

Muranów,Warszawa

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Informacje ogólne: mieszkanie 2 pokojowe 45 m2 na dzielnicy Śródmieście przy ul. Dzielnej. Mieszkanie dostępne jest od 1 lipca i znajduje się na piętrze 4/4 w budynku bez windy.