dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

3 000 zł63 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63 m2 na parterze, na osiedlu strzeżonym. Budynek z 2006 roku. Rozkład: mieszkanie składa się z: pokój dzienny Sypialnia 1 Sypialnia 2 Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

4 500 zł105 m² 43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wilanów - zawady ul. Syta Dwupoziomowy apartament (parter/1 piętro), wysoki standard wykończenia, na dole otwarty salon z kuchnią i łazienką, o łącznej powierzchni 50 m.kw., na górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament na chronionym osiedlu z widokiem na Pola Mokotowskie. Wydzielona część sypialniana. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spalska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3-pok + kuchnia, od września, mokotów Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 3 pokojowe 51 m2 na dzielnicy Mokotów przy ul. Spalskiej. Mieszkanie dostępne jest od września i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł70 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o wysokim standardzie w rewelacyjnej lokalizacji w dzielnicy Śródmieście, w sąsiedztwie Hotelu Rialto, ul. Wilcza Łączna powierzchnia mieszkania to 70m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 oddzielne 42m2 w świetnej lokalizacji! Cicha i spokojna okolica. Lokum dla studentów, osób pracujących, rodzin, par, obcokrajowców. Mieszkanie znajduję się 2min od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belgradzka

Natolin,Warszawa

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne i ciche mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Bardzo dobra komunikacja, 250m do stacji Natolin, autobus. Składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Topiel

Powiśle,Warszawa

3 100 zł31 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartament typu studio w jednym z najbardziej luksusowych apartamentowców Warszawy. Położony w najlepszej lokalizacji w Warszawie (powiśle). Najlepsze miejsce do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 000 zł51 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 51,3m2 składające się z 2 pokoi położone na 2. piętrze w 6-piętrowym apartamentowcu z 2015 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe 2 pokojowe przytulne mieszkanie u zbiegu ulic Żeromskiego i Słowackiego. Apartamentowiec z ochroną, recepcją, wewnętrznym dziedzińcem, budynek nowy oddany w 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Melsztyńska

Stary Mokotów,Warszawa

5 000 zł97 m² 52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Stary Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 97 m2 składające się z 3 pokoi położone na 4. piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z 2001 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni ok.55m kw, składające się z 2 pokoi, oddzielnej kuchni i łazienki. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, całkowicie umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

2 850 zł78 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie (78 m2) na strzeżonym, zamkniętym osiedlu sansara przy ul. Górczewskiej 222. Mieszkanie położone jest na 6 piętrze. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

2 300 zł40 m² 58 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam mieszkanie 2 pokoje, 40 m2, cicha spokojna okolica. Niedaleko do przystanku autobusowego, 10 minut do metra racławicka. Lokum dla studentów, osób pracujących, par. Mieszkanie posiada: * duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

2 000 zł56 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu z ochroną ul. Skarbka z Gór - Białołęka. Osiedle położone blisko pętli autobusowej co znacznie usprawnia poruszanie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

2 700 zł62 m² 43,55 zł/m²

 

Piętro:13/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny, cichy i słoneczny 3 pokojowy apartament z widnym aneksem kuchennym o powierzchni 62m2, przy ul. Ostrobramskiej "trzy wieże". W budynku możliwość korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz Warszawa

Młynów,Warszawa

1 400 zł24 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie na Bliskiej Woli w przyjaznej i zielonej okolicy, przy ulicy Okopowej, na ul. Gibalskiego. W bliskiej odległości znajduje się Park Moczydło, lasek na Kole, klif oraz Arkadia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nalewki

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł63 m² 48 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyczny apartament z przeszkloną całą ścianą i widokiem na zieleń. Całość otwarta. Obok Ogrodu Krasińskich, starego Miasta i blisko Centrum Handlowego Arkadia. ul. Nalewki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

5 500 zł94 m² 58,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wilanowska/mokotow Powierzchnia: 94m2/ 3 pokoje Cena: 5500zł Opis: mieszkanie na strzeżonym i monitorowanym osiedlu Villa Marina w wysokim standardzie. Bardzo dobra lokalizacja przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwa pokoje, na Saskiej Kępie w wysokim standardzie, dostępne od zaraz. Rewelacyjna lokalizacja w centrum zielonej Saskiej Kępy, w pobliżu malowniczego Parku Skaryszewskiego, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł57 m² 53 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, eleganckie, 3-pokojowe, bardzo wygodne mieszkanie dla 1-3 osób, położone w samym centrum Warszawy (obok Złotych Tarasów). Doskonała komunikacja. Mimo że jest to śródmieście,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

2 800 zł65 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia na dłużej mieszkanie 2-pokojowe, 64,57 m kw. 5 piętro w budynku 6 piętrowym, winda, domofon. Widna kuchnia wyposażona: płyta elektryczna ceramiczna, piekarnik wielofunkcyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dubois

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł63 m² 48 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe w Śródmieściu. Mieszkanie o powierzchni 63 m2 składające się z 2 pokoi położone na 4. piętrze w 6-piętrowym apartamentowcu z 2002 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ilskiego

Rembertów,Warszawa

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 2 pokojowe 70 m2 na dzielnicy Rembertów przy ul. Ilskiego. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje się na piętrze 1/2 w domu wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polna

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł63 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy atrakcyjnie położone mieszkanie 3 pokojowe, przy Placu Unii Lubelskiej, ul. Polna. Budynek z 2004 r ogrodzony, strzeżony i monitorowany. Mieszkanie ciche, widne, blisko stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słomińskiego

Muranów,Warszawa

2 850 zł59 m² 48,31 zł/m²

 

Piętro:8/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie ,dwa oddzielne pokoje ,umeblowane i nowocześnie wykończone położone tuż przy stacji Metro Dworzec Gdański. Kuchnia widna, oddzielna, umeblowana i wyposażona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaliny

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 3 pokojowe 50 m2 na dzielnicy Żoliborz przy ul. Kaliny Jędrusik. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje się na parterze w budynku 5-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jednopokojowe - studio, bardzo funkcjonalne mieszkanie w doskonałej lokalizacji na rogu Chmielnej i Nowego Światu. Nowocześnie umeblowane. Dla podwyższenia komfortu założono klimatyzację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

3 000 zł38 m² 77,92 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie na cele biurowe. Znakomicie skomunikowana lokalizacja w każdym kierunku. Komunikacja: tramwaj, autobus, pkp (dworzec Gdański), parkingi. kontakt: oferta wysłana z systemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł69 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w ścisłym centrum, zadbana klatka schodowa, zamknięte duże podwórko z możliwością parkowania. Znakomite miejsce na firmę, najem długoterminowy. Lokal do remontu/przebudowy wedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ochota

Ochota,Warszawa

2 500 zł69 m² 36,23 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni umeblowane 2 pokoje, 69 m2, garaż, 2 łazienki, ochrona, taras 14 m2. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rybałtów

Ursynów,Warszawa

3 800 zł105 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie oddzielne 4 pokoje o powierzchni 105 m2, z ogrodem 25m2.Mieszkanie znajduje się na parterze. W pobliżu znajduje się Metro kabaty, szkoła, park Moczydełko, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opoczyńska

Mokotów,Warszawa

2 400 zł62 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Idealne także na biuro / bezpieczne, parter (okratowane, wzmocnione drzwi). Stan: po remoncie 6 lat temu, w tym roku odświeżone - do własnej aranżacji. Częściowo umeblowane. Stare budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zarośla

Praga-Południe,Warszawa

1 900 zł40 m² 48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokoje oddzielne, 40 m2, cicha spokojna okolica. Stacja autobusowa Płowiecka 06 oddalona 3min od mieszkania. Lokum dla studentów, osób pracujących, rodzin, par, obcokrajowców. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Górny Mokotów,Warszawa

2 400 zł39 m² 62 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na Mokotowie, ul. Bukowińska przy metrze Wilanowska Mieszkanie składa się z 2 pokoi, aneksu kuchennego i łazienki. Jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

4 900 zł113 m² 43,36 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronny Apartament na Woli w którego skład wchodzą: duży salon połączony z w pełni wyposażoną kuchnią, 3 sypialnie, 2 łazienki oraz hol. Mieszkanie jest umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolny od zaraz dwupokojowy apartament do metra (stacji Marymont) pieszo ok. 5-6 minut. Widokowy apartament jest na 3 piętrze sześciopiętrowego kameralnego apartamentowca, składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł80 m² 38 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w nowszym bloku z 2000 roku na ul. Domaniewskiej blisko al. Niepodległości i stacji Metra Wilanowska. Trzy pokoje, kuchnia otwarta częściowo na salon + dwie łazienki. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Saska Kępa

Saska Kępa,Warszawa

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 03.08.2017r. apartament - 2 pokoje, 46m2 wysoki standard - lux. Saska Kępa - Gen.Skalskiego, oś.Saska Wykończone w stylu nowoczesnym w chronionym apartamentowcu z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł47 m² 74 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do wynajęcia : dwupokojowego mieszkania w pięknej okolicy Aleja Wyzwolenia przy placuzzbawiciela. Okna wychodzą bezpośrednio na Aleję Wyzwolenia na cichą część, gdzie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwa osobne pokoje z osobną, widną kuchnią. Mieszkanie umeblowane z lodówką, kuchenką, pralką. Całość po remoncie. Nowe okna, nowa glazura i terakota, nowa zabudowa kuchenna itp.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij