dowolna

Mieszkania z prawem własności Warszawa - Lista ofert

6 700 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 700 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z garażem Warszawa

Bemowo,Warszawa

479 000 zł26 m² 18 659,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

mieszkanie na start / lub wynajem +garaż 41.000zł pow. 25,67m2 Jeśli szukasz pierwszego mieszkania dla siebie, dla dziecka lub po prostu chcesz zainwestować w nieruchomość - idealne. Kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

799 000 zł60 m² 13 206,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Poszukujecie mieszkania, które pomieści Waszą całą rodzinę i chcielibyście urządzić je według własnych marzeń i pomysłów? Bardzo modna i pożądana lokalizacja- pl. Hallera, zoo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batalionów Chłopskich

Chrzanów,Warszawa

786 000 zł39 m² 20 179,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nazywam się i specjalnie dla Ciebie przygotowałam poniższą ofertę. _________ Z przyjemnością prezentuję mieszkanie na sprzedaż, które - mam nadzieję - przypadnie Ci do gustu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

389 000 zł19 m² 20 473,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1911

Na sprzedaż przytulna kawalerka w wyjątkowej lokalizacji na warszawskiej Pradze Północ! Mieszkanie jest idealne na inwestycję - znajduje się naprzeciwko rewitalizowanej Fabryki Pollena (warzelnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Afrykańska

Saska Kępa,Warszawa

764 341 zł59 m² 12 999 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3-pokojowe 58,8 m Saska Kępa Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,8 m , zlokalizowane przy ul. Afrykańskiej, na Saskiej Kępie w Warszawie. To idealna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biruty

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

1 210 000 zł81 m² 14 993,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Dzień dobry przyszły właścicielu! Zapraszam do kontaktu i do negocjacji ;) Nasze mieszkanie to przestronne M3,5. Ta połówka to ogród zimowy, który może pełnić funkcję pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Gocławek,Warszawa

900 000 zł68 m² 13 235,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bliski termin oddania - klucze do odbioru w marcu 2025r. Polecam Państwa uwadze atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane blisko stacji pkp Gocławek, w pobliżu lasu Rembertowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mroczna

Wola,Warszawa

1 345 000 zł74 m² 18 138,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

1 345 000 zł I 2 pokoje + antresola | 59,15m2 + 15m2 antresola I warszawa I wola Wirtualny spacer: sb360.online/8rtouf Na sprzedaż oferowane jest trzypokojowe mieszkanie z antresolą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bemowo,Warszawa

1 225 000 zł77 m² 15 857,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Wyjątkowe Mieszkanie z narożnym 9m balkonem pow. 77m2 +garaż 41.000zł + boks od 18.000zł Komfortowe 4-o pokojowe mieszkanie z dużym narożnym balkonem, dostępne także na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Wola,Warszawa

780 000 zł30 m² 26 174,50 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż wyjątkowy, kameralny apartament w samym sercu życia biznesowo-rozrywkowego, w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Że laznej 59a w Warszawie. Ta nieruchomość oferuje idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Irysowa

Mokotów,Warszawa

915 000 zł57 m² 15 968,60 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty tel. Rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie z aneksem o powierzchni 57,3 m2 na Służewcu w okolicy uczelni Łazarskiego. Podstawowe informacje: mieszkanie po generalnym remoncie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

580 000 zł51 m² 11 439,80 zł/m²

 

Piętro:7/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Zapraszam na prezentację mieszkania, które będzie zarówno doskonałą lokatą kapitału jak i miejscem na "start". Nieruchomość sprosta oczekiwaniom klientów ze względu na przyjazny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowszczaków

Praga-Północ,Warszawa

565 000 zł35 m² 16 249,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż widne i ciche mieszkanie na Warszawskiej Pradze-Północ w pobliżu Placu Hallera, przy ul. Dąbrowszczaków 8 Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Rakowiec,Warszawa

739 000 zł56 m² 13 112,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Ochocie + piwnica 6 m ! Oferujemy na sprzedaż przestronne, widne mieszkanie o powierzchni 56,36 m , usytuowane na 2 piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

590 000 zł27 m² 21 851,80 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Wola - Mirów, ul. Krochmalna > ścisłe centrum Warszawy > autobusy 200 m > tramwaje 300 m > metro Rondo onz 700 m Mieszkanie 27 m2, 2 pokoje z otwartą kuchnią. Zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

788 380 zł56 m² 13 968,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wspaniałe, 3-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce. Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,44 m . Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Urbanistów

Ochota,Warszawa

659 000 zł37 m² 17 810,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam bezpośrednio dwupokojowe mieszkanie na Ochocie. Doskonała lokalizacja. Niedaleko Warszawski Uniwersytet Medyczny (wum), park Szczęśliwicki, sklepy, szkoła, komunikacja. Budynek po remoncie. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielany,Warszawa

679 000 zł48 m² 14 145,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Warszawa, bielany, ul. Wrzeciono bez prowizji od Strony Kupującej Metro Wawrzyszew - 300 m 3-pokojowe, dwustronne z oddzielna kuchnią mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

1 735 000 zł131 m² 13 244,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 131 m zlokalizowane na zielonym Ursynowie w Warszawie przy ulicy Nowoursynowskiej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Majdańska

Grochów,Warszawa

853 000 zł62 m² 13 648 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gotowe do zamieszkania od zaraz!. Mieszkanie po remoncie -meble W zabudowie wymiana całej elektryki - materiały wysokiej jakości. Ładna willa nieruchomości prezentuje. Oaze ciszy, spokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzegorzewskiej

Imielin,Warszawa

969 000 zł63 m² 15 381 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio 3 pokojowe mieszkanie na Imielinie przy ul. M. Grzegorzewskiej 5. Najbliższa okolica dobrze znana z kultowego serialu Alternatywy 4, obecnie nowoczesna świetnie skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursynów,Warszawa

794 900 zł53 m² 14 998,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie na Ursynowie, z uregulowanymi gruntami (można posiłkować się kredytem), dostępne od ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

890 000 zł46 m² 19 347,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedaży ciche, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46 m2 usytuowane w środku osiedla na 1-piętrze w kameralnym czteropiętrowym apartamentowcu z garażem podziemnym i windą. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 150 000 zł59 m² 19 492 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Gotowe do zamieszkania 2 pokojowe mieszkanie otoczone zielenią przy ul. Jana Kazimierza 60. Na łączną powierzchnię 59m2 składają się; - salon z dużym aneksem kuchennym w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przyrynek

Stare Miasto,Warszawa

970 000 zł44 m² 22 045,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Szanowni Państwo polecam mieszkanie w magicznym miejscu na Nowym Mieście .Kamienica znajduje się przy ulicy Przyrynek w sąsiedztwie ulicy Kościelnej i jednego z najstarszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szolc-Rogozińskiego

Ursynów,Warszawa

919 000 zł57 m² 16 180 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w świetnej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

2 384 500 zł96 m² 24 838,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Stan deweloperski! Niepodległości 124 to kameralny, nowoczesny budynek mieszkalno - usługowy usytuowany w południowej części miasta. Posiada 8 kondygnacji naziemnych i oferuje atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rayskiego

Bemowo,Warszawa

895 000 zł54 m² 16 574,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania komfortowe mieszkania o powierzchni 54 m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji na warszawskim Bemowie. Mieszkanie usytuowane jest w spokojnej okolicy 50m od nowo budowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zbaraska

Praga-Południe,Warszawa

449 900 zł30 m² 15 046,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Oferta tylko U nas! Świetne mieszkanie na start lub inwestycyjnie ze względu na lokalizację Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w budynku z 1963 roku o powierzchni 29,90m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ludwiki

Wola,Warszawa

1 299 000 zł55 m² 23 618,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szukasz najlepszej i pewnej inwestycji swoich środków! Jesteś w domu! argumenty na tak: roi 14%! Budynek z 2023r. - wciąż na rękojmi deweloperskiej Lokalizacja - 3 min spacerem do linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

594 050 zł36 m² 16 329 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Unikalne 2-u pokojowe z ogródkiem wysokość mieszkania 302cm (!). pow. 36,38m2 Jeśli szukasz pierwszego mieszkania dla siebie, dla dziecka lub po prostu chcesz zainwestować w nieruchomość -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

890 000 zł48 m² 18 654,40 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2 pokojowe, umeblowane mieszkanie przy ul. Ostrobramskiej 73C, znajdujące się na osiedlu "korona Pragi", składające się z: - pokoju dziennego z aneksem, - pokoju, - łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Gocławek,Warszawa

935 000 zł68 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Targówek,Warszawa

1 310 000 zł82 m² 15 981,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

W kilku słowach: biuro findsquare pragnie zaprezentować, przytulne i nowoczesne mieszkanie o przestronnym rozkładzie położone na ostatnim piętrze w trzypiętrowym budynku na Osiedlu Wilno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

1 600 000 zł72 m² 22 377,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie o pow.71,5m2 w prestiżowej lokalizacji, na III piętrze w kamienicy z 1958r.( bez windy) w centrum Starego Mokotowa, blisko metra i Pola Mokotowskiego. Cicho, widok.