dowolna

Mieszkania z prawem własności Warszawa - Lista ofert

6 675 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 675 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

559 000 zł22 m² 25 409,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Jednopokojowe mieszkanie na Mokotowie w pobliżu Łazienek Królewskich w pełni wyposażone Nowoczesne stylowo zaprojektowane słoneczne mieszkania w najbardziej prestiżowym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Stegny,Warszawa

2 000 100 zł71 m² 28 099,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prowizja 0% zakup bezpośrednio od dewelopera, podatek pcc 0% Apartament o powierzchni 71 m2, z ogródkiem o powierzchni prawie 75 m2. Esencja wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ochota,Warszawa

559 000 zł34 m² 16 297,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie o powierzchni 34,30 m , położone na Warszawskiej Ochocie, w budynku z cegły zlokalizowanym przy ul. Szczęśliwickiej. Budynek znajduje się w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Szczęśliwice,Warszawa

1 029 000 zł52 m² 19 980,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedaż | 51,50 m2 | 2 pokoje | 1 029 000 zł | Ochota | ul. Grójecka | triton park | Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze w zespole budynków Triton Park na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Stare Bielany,Warszawa

1 090 000 zł38 m² 28 684,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Tylko U nas Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament 2-u pokojowy o powierzchni (ponad 38 m2) z loggią i miejscem postojowym w garażu podziemnym, w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

1 349 000 zł73 m² 18 413,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do przeczytania opowieści o mieszkaniu - które może być Twoje: :) To miał być tylko spacer Wyszliśmy z domu bez większych oczekiwań. Po prostu chcieliśmy przejść się po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Imielin,Warszawa

1 054 000 zł72 m² 14 638,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Do kupienia 3-pokojowe mieszkanie 72 m2 parter/4 w budynku z 1991r., Ursynów Imielin. Mieszkanie to: * salon 28m2 z wyjściem na balkon: szafa w zabudowie; * sypialnia 9m2; * sypialnia 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

1 337 000 zł50 m² 26 527,80 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,4m2, usytuowane na 2 piętrze w wysokim budynku z 2010 roku zlokalizowane w warszawskim zagłębiu biurowym nieopodal Ronda Daszyńskiego. Ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

816 000 zł63 m² 12 870,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,4m2 zlokalizowane na Białołęce przy ul. Odkrytej Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2000roku. Blok znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Żeromskiego

Słodowiec,Warszawa

835 000 zł36 m² 23 521,10 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż nowoczesne i w pełni umeblowane mieszkanie, zlokalizowane w prestiżowym budynku Słodowiec City przy ul. Żeromskiego 1. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

649 000 zł36 m² 18 281,70 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do zaoferowania Państwu mamy jasne i ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m , położone na pierwszym piętrze w zadbanym bloku po remoncie, z dwiema windami. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

1 060 000 zł64 m² 16 692,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Białołęka, tarchomin ul. Aluzyjna > duży ogór aż 127 m2 > imponująca wysokość mieszkania aż 315 cm > 63,5 m2 > 3 pokoje z aneksem kuchennym > nowoczesne, wykończone w podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrzycka

Gocław,Warszawa

629 000 zł49 m² 12 836,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Dwustronne mieszkanie na Pradze-Południe w bloku z 1974 roku - galeriowec. Mieszkanie jest szczytowe, znajduje się na końcu galerii, zatem jest pełna prywatność i nikt nie zagląda do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

635 000 zł42 m² 15 137,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

To świeżo odświeżone, czyste i zadbane 2-pokojowe mieszkanie na Bielanach czeka, byś się wprowadził bez stresu i remontów. Spokojna, zielona okolica, a jednocześnie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Górny Mokotów,Warszawa

3 000 zł56 m² 54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Widne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji na zamkniętym osiedlu Biały Kamień. Mieszkanie składa się z salonu z wyposażonym aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Geodetów

Szczęśliwice,Warszawa

570 000 zł36 m² 15 616,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie do remontu z dużym potencjałem aranżacyjnym na warszawskiej Ochocie (szczęśliwicach) - przy ul. Geodetów 6. Lokal znajduje się w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

549 000 zł32 m² 16 996,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie na parterze z ogródkiem zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Osiedle ogrodzone, budynek w drugiej linii zabudowy od ul. Światowida (zapewnia spokój oraz ciszę). Teren zielony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bemowo,Warszawa

799 000 zł39 m² 20 513,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Okazja! Do sprzedania nowoczesne pięknie urządzone mieszkanie o powierzchni 38 m2 na Bemowie w świetnej lokalizacji. Do stacji metra można dojść pieszo w zaledwie 2 minuty! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karolkowa

Młynów,Warszawa

699 000 zł44 m² 15 707,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Opiekun oferty: tel. Oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Dwustronne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 44,5 m2 na Woli w okolicy metra w budynku z 1939 roku. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

1 650 000 zł71 m² 23 308,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Apartament 71m | wola | metro daszyńskiego | lobby Z ochroną Przestronny apartament w jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy - Woli, zlokalizowany w centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Śródmieście,Warszawa

1 445 000 zł54 m² 26 994,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zakupu tego uroczego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni około 54 m2, położonego w samym sercu śródmieścia, tuż przy parku Łazienki Królewskie. Mieszkanie posiada duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poborzańska

Bródno,Warszawa

922 000 zł51 m² 17 944,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nieruchomość o powierzchni 51,38 m2 cena 922000 zł Komórka lokatorska 2,75 m2 płatna dodatkowo 20000 zł (obowiązkowo) Miejsce garażowe płatne dodatkowo 40000 zł (obowiązkowo) Budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lanciego

Warszawa,mazowieckie

1 080 000 zł54 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Apartament na sprzedaż o pow.54m2 położony na warszawskim Ursynowie.Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w budynku z 2012r.W skład mieszkania wchodzi:salon z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

849 000 zł49 m² 17 465,50 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Trzy pokojowe mieszkanie o pow.48,61m2 w bloku z lat 70, kilka kroków od Bulwarów Wiślanych, blisko parku. Ładny, niezwykle słoneczny lokal o przeznaczeniu do zamieszkania lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Sady Żoliborskie,Warszawa

1 540 000 zł69 m² 22 422,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowy apartament na Sadach Żoliborskich | 3 pokoje | Balkon z widokiem | Miejsce postojowe w cenie Przestronne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m (68,68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Guderskiego

Gocław,Warszawa

885 000 zł64 m² 13 937 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dwustronne mieszkanie na Pradze-Południe w bloku z 1980 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 63.5m2 przy ul. Konrada Guderskiego składające się z: przedpokoju Sypialni Pokoju Salonu Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

539 000 zł51 m² 10 589,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie o powierzchni 50,9m2 znajdujące się na zamkniętym i strzeżonym osiedlu "dąbrówka Wiślana" przy ulicy Aluzyjnej na Warszawskich Nowodworach (dzielnica Białołęka). Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiartel

Mokotów,Warszawa

744 000 zł49 m² 15 060,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe (pierwotnie 3 pokoje) przy ul. Wiartel. Skład mieszkania: salon 19m, oddzielna widna kuchnia z jadalnią 14m, sypialnia 11m, łazienka z zabudowaną szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sękocińska

Ochota,Warszawa

499 000 zł28 m² 17 533,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,46 m2 zlokalizowane przy ul. Sękocińskiej w dzielnicy Ochota. Świetna lokalizacja. Rozbudowana infrastruktura: galerie handlowe, liceum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

726 617 zł44 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji I bez podatku pcc! Stan deweloperski | klucze dostępne od już Praga Północ ul. Jagiellońska 77 - nowe osiedle Bulwary Praskie dewelopera Mennica Polska S.A. Stan deweloperski -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

672 000 zł45 m² 14 900,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Targówek-Bródno ul. Kondratowicza > stacja metra Bródno 600 m od klatki > przystanki autobusowe 100 m > tramwaje 600 m > bezpośrednio obok budynku poczta, paczkomaty, mnóstwo sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bernardyńska

Sadyba,Warszawa

1 129 000 zł67 m² 16 800,60 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Okazja! Na sprzedaż przestronne, piękne i jasne, 4-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami po generalnym remoncie: wymieniona została cała instalacja elektryczna oraz wszystkie instalacje wod-kan.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bronikowskiego

Kabaty,Warszawa

2 100 000 zł115 m² 18 292,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie na Ursynowie Kabaty przy ulicy Bronikowskiego. Mieszkania składa się z: - salonu (37, m2), - 3 sypialni (12,3 + 10,9 + 7,5 m2), - osobnej kuchni (7,9 m2), - łazienki (6,8 m2), - wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 375 000 zł77 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jedyne takie mieszkanie na Białołęce - 77m2 + 33m2 balkonu Mieszkanie w najbardziej prestiżowym budynku powstającym na warszawskiej Białołęce. Inwestycja to połączenie - kameralności - tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

604 000 zł45 m² 13 542,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,60 m , 2 piętro w 8-piętrowym bloku z windą -warszawa, białołęka, ul. Aluzyjna. W mieszkaniu wykonany był generalny remont w 2020 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

669 000 zł44 m² 15 886,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Białołęka ul. Skarbka z Gór przy skrzyżowaniu z ul. Berensona > przystanki autobusowe 100 m od budynku > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > na tej samej ulicy liczne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiartel

Służew,Warszawa

750 000 zł37 m² 20 270,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie 37 m na Służewcu (mokotów), ul. Wiartel Mieszkanie po generalnym remoncie z klimatyzacją wymieniona elektryka, hydraulika, świeże gładzie. Gotowe do wprowadzenia. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Podleśna

Bielany,Warszawa

429 000 zł26 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Oferuję 1/2-pokojowe widne mieszkanie na Starych Bielanach przy ulicy Podleśnej. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja awf 100 metrów metro Słodowiec 600 metrów Las Bielański 200 metrów.