dowolna

Mieszkania z prawem własności Warszawa - Lista ofert

6 675 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 675 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

2 370 000 zł79 m² 29 886,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w Śródmieściu. Mieszkanie o powierzchni: 79.30 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: - Salonu 24,75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

880 000 zł56 m² 15 855,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,47 m z tarasem i prywatnym ogródkiem, położone na parterze nowoczesnej zabudowy przy ul. Herbu Janina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

950 000 zł46 m² 20 692,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie na sprzedaż przy ul. Emilii Plater. Świetna oferta dla inwestorów - mieszkanie idealne na wynajem. Mieszkanie Mieszkanie jednostronne o pow. 45,9 m2, 3 pokoje, usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

799 000 zł39 m² 20 476,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 na Saskiej Kępie przy ul. Zwycięzców Podstawowe informacje: mieszkanie o powierzchni 39 m2 składa się z aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolska

Wola,Warszawa

528 000 zł35 m² 14 932,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie na sprzedaż: 35,36 m w sercu Woli 1. piętro, tuż przy Metrze Płocka Na sprzedaż jasne i ustawne, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 35,36 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przerwana

Nowe Włochy,Warszawa

799 000 zł51 m² 15 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie na sprzedaż Nowe Włochy, warszawa | 51 m z ogródkiem Na sprzedaż nowoczesne, starannie wykończone mieszkanie położone na kameralnym osiedlu w Nowych Włochach, w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dwernickiego

Praga-Południe,Warszawa

511 000 zł36 m² 14 194,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Sprzedam bezpośrednio kawalerkę o pow. 35,75 m2, składającą się z pokoju, łazienki z wc i widnej kuchni. Mieszkanie jest dwustronne (okna północ-południe), wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żegiestowska

Mokotów,Warszawa

1 870 000 zł72 m² 25 972,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

*Wyłącznie u nas* Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z zacisznym ogrodem? Nie mogłeś lepiej trafić! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Ul. Żegiestowska, sadyba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

589 000 zł37 m² 16 097,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: otoczenie nieruchomości: grochowska w Warszawie to jedna z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca się bardzo dobrą infrastrukturą. Ulica jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

835 000 zł48 m² 17 421,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem na zielonym Mokotowie. Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o doskonałym układzie. Nieruchomość położona jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard

Mokotów,Warszawa

2 900 000 zł161 m² 18 015,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1999

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, dwupoziomowego apartamentu położonego na 4. i 5. piętrze kameralnego budynku w prestiżowej części Mokotowa. To przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pirenejska

Bemowo,Warszawa

940 000 zł69 m² 13 583,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Funkcjonalne mieszkanie na bemowie Balkon | Spokojna okolica | Blisko komunikacji miejskiej | Idealne dla rodzin | Mieszkanie z ogromnym potencjałem - idealna inwestycja pod wynajem lub na start *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bródno,Warszawa

855 000 zł66 m² 12 876,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ofertujemy 3 pokojowe mieszkanie (66,3 m2) na warszawskim Bródnie (ul.Wyszogrodzka) z widokiem na Park Bródnowski. Rozkład nieruchomości: - 3 pokoje; - kuchnia w aneksie połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielna

Śródmieście,Warszawa

890 000 zł47 m² 18 992,70 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Wybierając mieszkanie w centrum miasta, trudno o lepszy adres niż ten. Tutaj wszystko, co najważniejsze, znajduje się na wyciągnięcie ręki - od metra Świętokrzyska, przez urokliwe zakątki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

760 000 zł36 m² 21 076 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w śródmieściu. Mieszkanie o powierzchni: 36.06 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z: - Niezależnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heliotropów

Wawer,Warszawa

436 000 zł36 m² 12 011 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż kameralne mieszkania w Warszawie Wawer | ul. Heliotropów 80C Oferujemy na sprzedaż mieszkania w kameralnym budynku położonym w zielonej części dzielnicy Wawer przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dereniowa

Imielin,Warszawa

829 000 zł65 m² 12 754 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Rozkładowe. Blisko metra. Budynek nie z wielkiej płyty! Mieszkanie o rozkładzie: - salon 18,10m2 z loggią ok. 6m2, - 2 obszerne sypialnie, - widna kuchnia, - łazienka 5 m2, - wc 1m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

630 000 zł41 m² 15 291,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,2 m położone na warszawskim Mokotowie, w bezpośredniej okolicy Westfield Mokotów. Lokal składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kartograficzna

Lewandów,Warszawa

637 000 zł43 m² 14 694,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 43,35 m2, piętro 2/2 bez windy, w budynku z 2009 r., Białołęka Grodzisk. Gotowe do zamieszkania, idealne dla rodziny lub pary, również inwestycyjnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drwęcka

Praga-Południe,Warszawa

699 000 zł45 m² 15 423,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Gotowe nowe dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze w budynku (5 pięter) mieszkalnym w Warszawie - Praga Południe. Wykończenie: stan deweloperski (możliwe wykończenie pod klucz).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Widawska

Bemowo,Warszawa

859 000 zł57 m² 14 991,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Dwustronne mieszkanie na Bemowie w bloku z roku 2003 roku (zamknięte osiedle) 2-pokojowe mieszkanie o pow. 57.2m2 przy ul. Widawskiej składające się z: przedpokoju Salonu Kuchni Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

499 000 zł32 m² 15 511,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesna, w pełni wyposażona kawalerka położona przy ul. Aleje Jerozolimskie w dzielnicy Włochy. Lokal znajduje się na 3. piętrze w apartamentowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nałkowskiej

Słodowiec,Warszawa

580 000 zł39 m² 14 890,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Nieruchomość zlokalizowana na Bielanach, jednej z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy w rejonie Słodowiec przy ul. Zofii Nałkowskiej. Mieszkanie jednopokojowe z widną, oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wola,Warszawa

1 170 000 zł67 m² 17 462,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania mieszkanie 3- pokojowe z balkonem 67 m2 usytuowane na 5 piętrze w budynku wielomieszkaniowym 10 - piętrowym. Osiedle jest ogrodzone, strzeżone, posiadające monitoring i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Schroegera

Bielany,Warszawa

729 700 zł49 m² 14 891,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Polecamy Państwa uwadze mieszkanie dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem przy ul. Schroegera na warszawskich Bielanach Mieszkanie o powierzchni ok. 49 mkw. składa się z: - pokoju dziennego ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wola,Warszawa

879 000 zł53 m² 16 584,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

*****rezerwacja***** Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie z możliwością przebudowy i dostosowania układu do własnych potrzeb, położone na warszawskiej Woli. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

949 000 zł50 m² 18 980 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,13 m2, znajdujące się na 10 piętrze w 11 piętrowym bloku z 2010 roku. Budynek w inwestycji Triton Park znajduje się na Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolińska

Praga-Południe,Warszawa

699 000 zł61 m² 11 459 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż słoneczne, przestronne 3 pokoje z widną kuchnią oraz dużym balkonem, na 7 piętrze w budynku z windą, przy ul. Witolińskiej 5. (Gocławek - Witolin) To oferta idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mrówcza

Wawer,Warszawa

713 567 zł79 m² 9 042,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Informujemy iż mieszkania O większych metrażach zostały już zarezerowane I aktualnie dostępne są lokale O powierzchni 40m I 80m gwarancja dewelopera na okres 5 lat ubezpieczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Abrahama

Gocław,Warszawa

550 000 zł34 m² 16 049 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę z możliwością wydzielenia sypialni, położoną na warszawskim Gocławiu. Budynek/osiedle Nieruchomość znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiosny Ludów

Ursus,Warszawa

1 115 550 zł60 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z ogródkiem, położonego w nowoczesnym budynku o kameralnej, niskiej zabudowie. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 249 000 zł49 m² 25 278,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferuję Państwu na sprzedaż mieszkania położone w najbardziej preferowanej części Miasteczka Wilanów, na Osiedlu Ostoja, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Pokoleń. Lokalizacja mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Radosna

Wilanów,Warszawa

5 000 000 zł290 m² 17 241,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:12

 

Rok budowy:2010

Sadyba | ul. Radosna. Dwupoziomowy apartament z ogródkiem, obecnie przestrzeń studyjna o powierzchni 290m2., usytuowana na dwóch poziomach w prestiżowym budynku. 3 miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

925 000 zł58 m² 16 036,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokoje / W pełni wyposażone / Metro Służew 10 minut / 57,68 m2 / Miejsce w garaż podziemnym / Balkon 4 m2 / Garderoba Ustawne oraz rozkładowe mieszkanie, 2 pokojowe, w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

2 200 000 zł100 m² 22 044,10 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowy apartament blisko parku, w dzielnicy Ochota. Przestronny apartament o powierzchni prawie 100 m2, z funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nastrojowa

Włochy,Warszawa

930 000 zł61 m² 15 354,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w spokojnej zielonej okolicy warszawskich Włoch. Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brechta

Praga-Północ,Warszawa

649 000 zł37 m² 17 540,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Funkcjonalne, słoneczne, ciche i ciepłe 2-pokojowe mieszkanie, z balkonem i piwnicą, w kamienicy z 1955 r. przy ul. Brechta, w rejonie pl. Hallera. Z okien roztacza się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Esperanto

Wola,Warszawa

619 000 zł38 m² 16 289,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 38 m , na którą składają się: - salon, - sypialnia, - oddzielna kuchnia, - łazienka, - przedpokój. Lokal znajduje się na 4. piętrze z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stawki

Muranów,Warszawa

1 189 000 zł54 m² 21 896,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Apartament z tarasem w sercu Muranowa - ul. Stawki Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,3 m , położone na Muranowie przy ul. Stawki - w centralnej, dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

590 000 zł40 m² 14 600,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szukasz miejsca, w którym od razu poczujesz się jak w domu? To przytulne M2 o powierzchni 40,41 m znajduje się na kameralnym, zielonym osiedlu na Zielonej Białołęce przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokotów,Warszawa

865 000 zł58 m² 14 913,80 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Panorama Miasta i Cisza przy Metrze Wilanowska | 3 Pokoje Szukasz miejsca, gdzie po pracy odetchniesz z widokiem na horyzont, a rano w 2 minuty dojdziesz do metra? To mieszkanie łączy.