dowolna

Mieszkania z prawem własności Warszawa - Lista ofert

6 669 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 669 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście,Warszawa

875 000 zł50 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:14/25

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mamy dziś do zaoferowania Państwu nietuzinkowy apartament ze spektakularnym widokiem zlokalizowany na XIV piętrze w 25-piętrowym apartamentowcu Babka Tower! Rozkład mieszkania: - hol - łazienka (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Włochy,Warszawa

436 930 zł32 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m2, z ekspozycją na północny-zachód, z powierzchnią dodatkową w postaci loggii. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

594 000 zł36 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 36M2, 2 pokoje, ul.SOBIESKIEGO, MOKOTÓW (Warszawa, mazowieckie, Mokotów) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Noskowskiego

Służew,Warszawa

518 000 zł48 m² 10 791,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48m2. Nieruchomość znajduję się na 7 piętrzę w bloku przy ulicy Zygmunta Noskowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Radzymińska

Targówek,Warszawa

610 000 zł47 m² 12 979 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 47 M2, 2 pokoje, targówek, ul.RADZYMIŃSKA Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym stanie w bezpiecznej okolicy na Targówku na ulicy Radzymińskiej. Idealna propozycja dla młodych. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

499 000 zł54 m² 9 206,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem na wysokim parterze przy ul. Skarbka z Gór. Kuchnia jest w formie aneksu. W lokalu znajduje się garderoba. Ekspozycja wschodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obywatelska

Włochy,Warszawa

560 000 zł42 m² 13 176 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 42,50M2, 2 pokoje, włochy, ul.OBYWATELSKA (Warszawa, Włochy, Obywatelska) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Monte Cassino

Wola,Warszawa

350 000 zł23 m² 15 093 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Kawalerka 23,19M2, 1 pokój, wola, ul.MONTE CASSINO (Warszawa, Wola, Monte Cassino) Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamykowa

Białołęka,Warszawa

565 000 zł47 m² 11 983 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Piękne mieszkanie 47,15m2 z ogrodem 128m2, miejscem parkingowym, kominkiem i domkiem ogrodowym. Bliska Białołęka ulica Kamykowa, rejon Juranda ze Spychowa i Ostródzkiej. Tylko 5km ( ok.10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

2 500 000 zł159 m² 15 712 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Do sprzedaży niezwykły apartament, jedyny na ostatniej kondygnacji budynku! Budynek apartamentowy z portiernią, konsjerżem w hallu głównym. Apartament: - taras ok. 44 m2, - salon ok. 70 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

550 000 zł61 m² 9 016,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Idealne mieszkanie, trzy niezależne pokoje W atrakcyjnej lokalizacji A przede wszystkim przy metrze stokłosy Ursynów / ul. Zwm / 3 pokoje / 61 mkw / rok budowy 1978/ piwnica/ balkon / 1 piętro/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rossiniego

Białołęka,Warszawa

418 000 zł40 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Prezentowane mieszkanie to funkcjonalne dwa pokoje z aneksem kuchennym i dużym balkonem. Mieszkanie jest bardzo dobrze naświetlone przez cały dzień ponieważ usytuowane jest od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tuchlińska

Służew,Warszawa

415 000 zł37 m² 11 216,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Opis: mieszkanie 2 pokojowe o pow. 37 m2 z oddzielną kuchnią usytuowane na 4 piętrze z 4 w budynku z 1962 roku na Służewcu. Szeroko rozwinięta infrastruktura miejska. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Ochota

Ochota,Warszawa

1 389 000 zł132 m² 10 522,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu piękne, przestronne mieszkanie na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie składa się z 132 m2 (chociaż według obliczeń wychodzi ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

739 000 zł50 m² 14 780 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Avenue Estate prezentuje przestronne, urządzone w wysokim standardzie dwupokojowe mieszkanie w ekskluzywnej dzielnicy Warszawy Miasteczku Wilanów. Nieruchomość Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Marysin Wawerski

Marysin Wawerski,Warszawa

425 000 zł37 m² 11 486 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Rezerwacja Kameralne zadbane dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na drugim pietrze w 4-piętrowym budynku. Nieruchomość zlokalizowana w Marysinie Wawerskim w okolicach ul. Sezam oraz Króla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pohulanka

Targówek,Warszawa

689 000 zł52 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 52 m2 z dużą loggią, zlokalizowane w 3-piętrowym bloku z 2018 roku na kameralnym i nowoczesnym osiedlu Wilno w dzielnicy Targówek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

740 000 zł57 m² 12 982 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 57 M2, 2 pokoje, praga-południe, ul.OSTROBRAMSKA Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym stanie w bezpiecznej okolicy na Pradze Południe na ulicy Ostrobramskiej. idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

765 000 zł83 m² 9 216,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Zarezerwowane! Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie (82.48m2) na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie znajduje się na I piętrze 4-piętrowego budynku z windą, na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Załuskich

Żoliborz,Warszawa

545 000 zł50 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Gotowe do zamieszkania dwupokojowe mieszkanie na parterze w spokojnej okolicy - Sadów Żoliborskich. Rozkład mieszkania widoczny w zdjęciach. Salon z aneksem kuchennym, z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kołacińska

Wiśniewo,Warszawa

445 000 zł36 m² 12 191,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Prezentowane mieszkanie to przestronna kawalerka z dużym ogródkiem 50m2 i garderobą. Mieszkanie jest w pełni urządzone i wyposażone, gotowe do wprowadzenia. Na podłodze we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płaskowickiej

Ursynów,Warszawa

450 000 zł30 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować przytulne 2 pokojowe mieszkanie. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze niskiego bloku z windą, w bliskim sąsiedztwie Lasu Kabackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ciołka

Warszawa,mazowieckie

369 000 zł24 m² 15 504,20 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Do sprzedania kawalerka 23,8 m2 położona przy ul. E. Ciołka 5. Mieszkanie mieści się na II piętrze bloku z windą. Lokal składa się z: - aneksu kuchennego w pełni wyposażonego: lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Włochy,Warszawa

423 486 zł31 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,57 m2, z ekspozycją na północny-zachód, z powierzchnią dodatkową w postaci loggii. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siodlarska

Bemowo,Warszawa

1 274 985 zł94 m² 13 610 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przestronne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 93,68 mkw. na piątym piętrze z dużym balkonem o powierzchni 34 mkw. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

780 000 zł42 m² 18 571,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bardzo atrakcyjne mieszkanie 2-pok. Powierzchnia - 42,46 m. Składa się z salonu (16,24 mkw) z aneksem kuchennym (5,76 mkw), sypialni (12,87 mkw), przedpokoju (3,70 mkw) oraz łazienki (3,89 mkw).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojciechowskiego

Ursus,Warszawa

400 000 zł46 m² 8 639,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie na 1 piętrze zlokalizowane w centrum Ursusa przy ulicy Wojciechowskiego 42. Mieszkanie posiada 46,3 m2 - 3 pokoje to rzadkość przy tym metrażu! Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mehoffera

Tarchomin,Warszawa

628 000 zł54 m² 11 629,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nobilea Home ma przyjemność zaprezentować nowe, przytulne, trzypokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym. Położone na pierwszym piętrze, w budynku z 2021 roku w bardzo zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

520 000 zł32 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament bliska wola Na sprzedaż mieszkanie 32m , zlokalizowane na Woli, przy Al. Prymasa Tysiąclecia. Układ pomieszczeń: mieszkanie o powierzchni 32m położone na 2 piętrze składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

640 000 zł45 m² 14 222 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bez prowizji lokal -3 pokoje : - Salon z wyjściem na taras - aneks kuchenny - Sypialnia - Hol - Łazienka - Logia Nowoczesność i wygoda: - wysokie okna zapewniające odpowiednie doświetlenie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane przy Parku Pole Mokotowskie (batorego/al. Niepodległości) Blok 12 piętrowy (rama H), dwie windy, mieszkanie na 8 piętrze. Okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jerzego Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

560 000 zł48 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Oferuję, mieszkanie na Pradze Południe 2 pokojowe z oddzielną kuchnią. Dwustronne mieszkanie 47,2m2. Znajdujące się na ogrodzonym, monitorowanym osiedlu z możliwością parkowania na jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hübnera

Żoliborz,Warszawa

995 000 zł58 m² 17 155,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Sprzedam apartament 3-pokojowy na Żoliborzu. Apartament ma powierzchnię 58 m2 położony na IV piętrze 6-piętrowego apartamentowca z 2014 roku z całodobową ochroną i monitoringiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

505 000 zł53 m² 9 474,67 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,3 m2, zlokalizowane w Ursusie przy ul. Górna Droga z dużym balkonem 7,55 m2 oraz zadaszonym miejscem parkingowym. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Las Bielański

Las Bielański,Warszawa

544 224 zł57 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3-pokojowe mieszkanie z balkonem na pograniczu Żoliborza i Bielan, blisko Kępy Potockiej. W niedużej odległości znajdują się Las Bielański, uczelnia awf, parki i ścieżki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

1 490 000 zł89 m² 16 711,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Jeśli szukasz unikatowego, dużego mieszkania dla swojej rodziny a taras będzie dla Ciebie wymarzonym komfortem - to może być idealna oferta dla Ciebie. Czteropokojowe mieszkanie na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konduktorska

Mokotów,Warszawa

499 000 zł36 m² 13 965,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Z pośrednikami nie rozmawiam. Na sprzedaż od zaraz mieszkanie 2-pokojowe. Mieszkanie składa się z: kuchni, 2 pokoi, holu, łazienki. Mieszkanie w stanie do odświeżenia. Remont generalny w 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawelberga

Wola,Warszawa

415 000 zł29 m² 14 409,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

[rezerwacja] Dwupokojowe, przytulne mieszkanie z aneksem kuchennym zaledwie 400 metrów od Metra Płocka, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - w centralnej części Woli. Mieszkanie zostało.