dowolna

Mieszkania z prawem własności Warszawa - Lista ofert

6 686 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 686 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

385 000 zł44 m² 8 651,69 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44,5 m2 usytuowane na 5 piętrze w budynku 7 piętrowym z 2001roku zlokalizowane na zamkniętym, monitorowanym i chronionym osiedlu na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lisi Jar

Kabaty,Warszawa

1 288 000 zł111 m² 11 572 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

! okazja! oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W zakmkniętej enklawie Z cudnym widokiem na patio 3 piętro Z czterech bez windy ursynów kabaty ul. Lisi jar mieszkanie- apartament 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

359 000 zł24 m² 14 958,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż kawalerka z kuchnią na Warszawskiej Ochocie. Mieszkanie własnościowe. Posiadające księgę wieczystą. Kawalerka jest gotowa do zamieszkania, wykończona w nowoczesnym stylu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

521 000 zł36 m² 14 456 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Kamienica 36,04M2, 2pok., Żeromskiego,METRO Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie , znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze Żeromskiego Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Stanów Zjednoczonych

Grochów,Warszawa

599 000 zł57 m² 10 509 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przestronne trzypokojowe mieszkanie na Grochowie, usytuowane na trzecim piętrze w 10-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana na granicy Al. Stanów Zjednoczonych (gocław).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Kramarska

Rembertów,Warszawa

377 000 zł30 m² 12 608,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Pragniesz zamieszkać w spokojnej okolicy, blisko lasów? Nie chcesz tracić czasu na remonty i problemowe ekipy? Dobrze trafiłeś! Prezentuje przestronną, przytulną kawalerkę z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kuratowskiego

Mokotów,Warszawa

579 500 zł50 m² 11 613,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Mam dla Państwa okazję do nabycia świetnego, dwupokojowego mieszkania. Mieszkanie o powierzchni około 49,9 m2 znajduje się na pierwszym piętrze i składa się z salonu (z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

580 000 zł42 m² 13 647 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie 42,5 M2, 2 pok., , UL.Literacka (Warszawa, Bielany Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grodkowska

Bemowo,Warszawa

940 000 zł75 m² 12 533 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 3 pok.75m2 ,Grodkowska,Parking Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Wesoła,Warszawa

480 000 zł56 m² 8 495,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Dzień dobry, w swojej ofercie posiadamy urokliwe, trzypokojowe, wysokie (2,90 m) mieszkanie w Warszawie - Wesołej. Położone na pierwszym piętrze przedwojennej willi z 1938 roku. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

920 000 zł47 m² 19 574,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Klimatyczny apartament na Żoliborzu z przepięknym widokiem na zieleń i panoramę Warszawy. Położony na 5. piętrze w budynku apartamentowym na strzeżonym osiedlu. Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

695 000 zł52 m² 13 288,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż praktyczne nowoczesne mieszkanie na tyłach Lazurowej do wejścia. Na 52,3 m2 mamy: - duży salon; - przytulną sypialnię - Przestronną sypialnię - Kuchnię - Łazienkę - Przedpokój Tanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Mokotów,Warszawa

460 000 zł35 m² 13 214,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Jeśli szukasz dla siebie pierwszego mieszkania na start, lub planujesz zakup mieszkania pod wynajem - mam ofertę dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe w zielonej części Mokotowa, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Majdańska

Praga-Południe,Warszawa

647 000 zł72 m² 8 986,11 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na prezentacje Lokalizacja: warszawa Praga- południe ul. Majdańska Metraż: 72m2 Piętro: 1 Rok budowy: 1980 Stan prawny: własność z księgą wieczystą W skład mieszkania wchodzą *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wola,Warszawa

1 430 000 zł64 m² 22 288 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje jeden z najpiękniejszych apartamentów w naszej ofercie, wykończony z dbałością o najmniejszy detal materiałami wysokiej jakości oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włościańska

Sady Żoliborskie,Warszawa

584 000 zł47 m² 12 481 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie46,79M2,2pok.WŁOŚCIAŃSKASady Żoliborskie Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie ,w kamienicy znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mineralna

Włochy,Warszawa

320 000 zł27 m² 11 851,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie na wysokim parterze o powierzchni 26,48 m2 zlokalizowane na Włochach ul.Mineralna. Nieruchomość znajduję się blisko Lotnisko Chopina oraz z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janinówka

Targówek,Warszawa

716 000 zł56 m² 12 826,90 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, 55,82 m2, na targówku, po całkowitym remoncie, wymienione wszystkie instalacje, okna, gładzie ścian, podłogi, nowa łazienka i kuchnia z wyposażeniem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

670 000 zł43 m² 15 581 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 43M2, 2 pokoje, mokotów, ul. Antoniego józefa madalińskiego (warszawa, mokotów, madalińskiego) Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szaserów

Gocławek,Warszawa

490 533 zł37 m² 13 257,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

** Nowa inwestycja - przedsprzedaż mieszkań, dostępne najlepsze układy ** Polecam Państwa uwadze nowoczesne i kameralne osiedle w niskiej zabudowie, zlokalizowane na Pradze Południe, pośród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Gawota

Ursynów,Warszawa

490 000 zł49 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych, komfortowo wykończonych mieszkań w 3-piętrowym budynku z garażem podziemnym na bezpiecznym, strzeżonym i monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

665 595 zł64 m² 10 298,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Deweloper: jeden z największych polskich deweloperów. Obecny jest w 17 miastach. Zdobył liczne nagrody, m.in. I miejsce w 2020 r. w Ogólnopolskim Rankingu Deweloperów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Śródmieście,Warszawa

630 000 zł33 m² 22 121,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 33 m2 w samym centrum Warszawy - róg Marszałkowskiej i Hożej. Idealne dla singla lub inwestora. Ostatnie, ósme piętro wraz z dużymi oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Siekierki

Siekierki,Warszawa

642 000 zł39 m² 16 311 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kameralna inwestycja W standardzie premium. Bliski odbiór mieszkań - styczeń 2022r. Szczegóły inwestycji: kameralna inwestycja składająca się jedynie z 37 apartamentów oraz 3 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

590 000 zł53 m² 11 069,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Trzypokojowe mieszkanie dla pary z dzieckiem lub dla inwestora - przy ul.Modzelewskiego. Okolica cicha, przyjazna, spokojna. Dzielnica chętnie wybierana przez kupujących ze względu na szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

799 000 zł65 m² 12 254,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Chciałbym Państwu przedstawić, nową ofertę sprzedaży mieszkania na Ochocie, tuż przy parku Szczęśliwickim. Nieruchomość położona jest przy ul. Włodarzewskiej. Poza Parkiem, w najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Gawota

Ursynów,Warszawa

409 000 zł41 m² 10 049,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górska

Mokotów,Warszawa

799 000 zł51 m² 15 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować genialne mieszkanie znajdujące się w prestiżowej części Mokotowa na Ul Górskiej. " mokotów "pochodzi od słów wypowiadanych przez dawną panią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

1 990 zł35 m² 56,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Marzy Ci się wygodne, nowe mieszkanie? Tam, gdzie jest cicho, zielono i blisko Centrum Warszawy? Zapraszamy Cię na dolny Mokotów niedaleko Bartyckiej i Parku z Kopcem Powstania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

630 000 zł55 m² 11 454,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kameralny budynek - tylko 127 lokali mieszkalnych. Możliwe zmiany lokatorskie! Bez zbędnych kosztów! ** Osiedle z wygodną komunikacją do centrum, przystankami autobusowymi i tramwajowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wola,Warszawa

1 465 000 zł74 m² 19 722,70 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszej agencji! Woźniakowski Nieruchomości prezentuje na sprzedaż piękne eleganckie duże mieszkanie trzypokojowe w samym centrum Warszawy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębicka

Bemowo,Warszawa

834 401 zł61 m² 13 658,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji |bez podatku pcc| Mieszkania w stanie deweloperskim Funkcjonalne rozkłady | Trasy Rowerowe | Apartament| Kameralna Inwestycja| Blisko Metra| W inwestycji dostępne są również inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mehoffera

Tarchomin,Warszawa

551 140 zł52 m² 10 497,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ostatnie mieszkanie - niższa cena - oddanie wakacje 2022 gdzie? - Tarchomin, okolice ul. Mehoffera - 2 minuty do autobusu - 5 minut do tramwaju - 12 minut do stacji metro młociny - blisko tereny spacerowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Muranów,Warszawa

639 000 zł44 m² 14 523 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

.Muranów! Idealna lokalizacja! Ciekawe mieszkanie! Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie 44,1m2. z kuchnią prześwit na pokój dzienny. Usytuowane na 3 piętrze w 8-piętrowym budynku z 1950r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lencewicza

Bemowo,Warszawa

620 000 zł63 m² 9 804 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 63,34 M2 3pok.Lencewicza Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie,doskonałe do własnej aranżacji znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

499 660 zł60 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w przytulnej okolicy, białołęka Jana Husa 60,2 m2 Mam do sprzedania oryginalne 3-pokojowe mieszkanie o niebanalnym układzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łochowska

Praga-Północ,Warszawa

496 000 zł40 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Doskonała lokalizacja, ogród na dachu i najwyższa jakość realizacji - a to dopiero pierwsze zdanie o ofercie! winda garaż podziemny komórki lokatorskie wysokość 2,9m zielony dach plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

600 000 zł52 m² 11 605,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentacje mieszkania na Ochocie przy ul. Grójeckiej 14a. Ostatnie piętro z ładnym widokiem na zabudowę starej Ochoty oraz Centrum. Mieszkanie po generalnym remoncie, wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tarchomin

Tarchomin,Warszawa

610 785 zł63 m² 9 695 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Atrakcyjne mieszkanie, w stanie deweloperskim, usytuowane w nowopowstajacym budynku, zlokalizowanym na Tarchominie (obok Galerii Północnej). Budynek przystosowany do całodobowej ochrony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

767 244 zł75 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

W tej wyjątkowej inwestycji na Białołęce (tarchomin) tuż przy Centrum Handlowym Galeria Północna mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 127 mieszkań o wysokości 2,70 m. Realizujemy tu.