dowolna

Mieszkania z prawem własności Warszawa - Lista ofert

6 699 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 699 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

825 000 zł64 m² 12 992,10 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe wygodne , doswietlone unikalnymi dużymi oknami mieszkanie na kompletnej dzielnicy Ursynów Żłobki, przedszkola, szkoły bezpośrednio przy budynku lub w promieniu kilkuminutowego spaceru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

930 000 zł78 m² 11 880,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 78,28 m2, 5 piętro w budynku z windą z 2008 roku. Penthouse umeblowany z pięknym dużym 48m2 tarasem z roślinnością o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

680 000 zł32 m² 21 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1925

Lokalizacja lokalizacja lokalizacja nowy świat 47a wjazd od ul. Kubusia Puchatka. Kawalerka o wielkości 32 mkw, położona na drugim piętrze, okna wychodzą na Skwer Straży Obywatelskiej 1939 Roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pachnąca

Ursynów,Warszawa

830 000 zł66 m² 12 671,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,5 m2. Mieszkanie Mieszkanie ulokowane jest na drugim piętrze czteropiętrowego bloku mieszkalnego z cegły. Lokal posiada łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

745 000 zł56 m² 13 303,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Opis nieruchomości Wilanów-Zawady, ul. Bruzdowa 108b m. 11 w Warszawie. Rodzaj sprzedaży bezpośrednio od właściciela. Dostępność mieszkania od 19 lutego 2022 r. Przytulne rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

724 900 zł46 m² 15 869 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Kamienica 45,68M2, 2pok., Żeromskiego Na sprzedaż: Designerskie mieszkanie w bardzo dobrym standardzie , znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze Żeromskiego Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

608 475 zł46 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w nowej inwestycji na Woli. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45,75m2 - składa się z: - salonu z aneksem (22,32m2) - sypialni (12,93m2) - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

970 000 zł55 m² 17 636 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Kamienica 55M2,3 pok., UL.KRASIŃSKIEGO,METRO (Warszawa, Żoliborz, Krasińskiego) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Filtrowa

Ochota,Warszawa

329 000 zł21 m² 15 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Przedstawiam Państwu kawalerkę w przedwojennej zabytkowej kamienicy z 1937 r. wg projektu Wacława Ryttla w samym sercu Starej Ochoty (ul. Filtrowa). Mieszkanie dla singla, pary lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pałuków

Tarchomin,Warszawa

606 100 zł61 m² 10 002 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

* nowe osiedle * Dobra komunikacja - 5 min do przystanku tramwajowego * 7 min do metra * loggia aż 8,8m2 * dwustronne * możliwość wydzielenia widnej kuchni * dodatkowo wc do zaaranżowania na garderobę *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

465 000 zł44 m² 10 449,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przestronne mieszkanie z dużym balkonem w cichej i zielonej okolicy. Mieszkanie jest na trzecim, najwyższym piętrze bloku z 2012 roku przy ul. Aluzyjnej 13.To idealna inwestycja nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

470 000 zł53 m² 8 868 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 3 pokoje - powierzchni 53 m2 z dużym balkonem Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stefana Batorego

Górny Mokotów,Warszawa

2 850 zł51 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zarezerwowane! bez prowizji od najemcy! super ciche, słoneczne, duża loggia 8,2m2. Idealna lokalizacja, 5 min. od stacji metra Pole Mokotowskie i sgh oraz przystanków tramwajowych i autobusowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

227 000 zł17 m² 13 353 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zabezpiecz swój kapitał! inwestycja gotowa już W tym roku Sprzedaż bez prowizji! oraz podatku pcc Wysoki standard budynku Klimatyzacja w standardzie Reprezentacyjna całodobowa recepcja Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

890 055 zł69 m² 12 890 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Budynek o kaskadowej zabudowie, z dużymi balkonami stanowi niezwykle atrakcyjne miejsce do zamieszkania w środku dzielnicy Bemowo. Doskonałe położenie inwestycji zapewnia dogodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

650 000 zł62 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja w Ursusie - bliżej niż myślisz. Bez pcc i prowizji! atuty inwestycji: z wyjazdem na trasę tylko 400m autobusu. łatwy dojazd do centrum Warszawy - w około 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hirszfelda

Ursynów,Warszawa

780 000 zł62 m² 12 683 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 61,50M2, 3 pokoje, ursynów, ul.HIRSZFELDA (Warszawa, Ursynów, Hirszfelda) Na sprzedaż: Mieszkania w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Rakowiec,Warszawa

560 000 zł48 m² 11 558,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Okazja. Super Cena. Dostępne od zaraz. Zadzwoń już dzisiaj i umów się na prezentacje mieszkania w świetnej lokalizacji w pobliżu Parków oraz Uniwersytetu Medycznego. :) Jestem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Geodetów

Szczęśliwice,Warszawa

360 000 zł22 m² 16 363,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Ciche, ustawne mieszkanie w niedalekiej odległości od Centrum Warszawy (15 min.), "Mordoru" (12 min.), Lotniska Chopina (10 min.), Uniwersytetu Medycznego (5 min.). Mieszkanie o powierzchni 22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

1 234 000 zł62 m² 19 868 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji 0% podatku pcc O inwestycji Inwestycja jest położona przy ul. Mariana Zdziechowskiego (mokotów). Budynek jest certyfikowany w międzynarodowym systemie breeam, czyli zewnętrznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Białołęka

Białołęka,Warszawa

499 460 zł53 m² 9 383,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zakup bezpośrednio od dewelopera (bez prowizji, bez podatku pcc). Gotowe do odbioru mieszkanie 3-pokojowe w realizacji na Białołęce! Chcesz poznać szczegóły? Umów się na prezentację mieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żuromińska

Bródno,Warszawa

749 000 zł62 m² 12 081 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Czteropokojowe mieszkanie na Bródnie blisko metra, w zielonej okolicy. Bardzo atrakcyjnie zaaranżowane i wykończone z dużą starannością mieszkanie. Trzy oddzielne sypialnie i salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Czyste,Warszawa

1 099 312 zł69 m² 16 046 zł/m²

 

Piętro:18/26

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

0% Prowizja 0% pcc Zdjęcia są przykładową wizualizacją. Wyjątkowe i funkcjonalne układy | Atrakcyjne ceny | Świetna lokalizacja Atuty inwestycji: zielone trasy rekreacyjne całodobowa ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

438 999 zł33 m² 13 262,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferuję do sprzedaży kawalerkę z możliwością aranżacji na 2 pokoje w kameralnym budynku zaledwie 300 metrów do planowanej stacji metra chrzanów. Gotowy budynek || Stan deweloperski || Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łomżyńska

Praga-Północ,Warszawa

360 000 zł30 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka na klimatycznej Pradze Północ! Brak księgi wieczystej- zakup wyłącznie za gotówkę. Grunty pod budynkiem nieuregulowane. Mieszkanie o powierzchni 30 mkw (spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górska

Mokotów,Warszawa

520 500 zł35 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Duża i funkcjonalna kawalerka w samym sercu warszawskiego Dolnego Mokotowa, o powierzchni całkowitej 35 mkw, z fajnym balkonem ok. 4m2, na który jest wyjście z salonu. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

952 904 zł61 m² 15 550 zł/m²

 

Piętro:17/21

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kupujesz od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc. Komfortowe mieszkanie z klimatyzacją w standardzie. - wysokość mieszkań 283 cm - panoramiczne okna 2,4 m wysokości - elektroniczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

824 900 zł84 m² 9 820,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zakupu mieszkań W nowej inwestycji. Osiedle powstaje tuż przy Al. Jerozolimskich. Zaledwie 20 minut od centrum Warszawy. Budynki w drugiej linii zabudowy - bez szumu a wciąż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

719 000 zł53 m² 13 566 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania ładne, nowoczesne mieszkanie znajdujące się na nowym osiedlu z 2018 roku (blok Witebska 16 dostał nagrodę perły architektonicznej prezydenta m.st. Warszawy w 2019r. jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pałuków

Tarchomin,Warszawa

505 000 zł48 m² 10 631,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania z ofertą sprzedaży mieszkania w świetnym punkcie komunikacyjnym. ** Osiedle z wygodną komunikacją do centrum, przystankami autobusowymi i tramwajowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kłosia

Włochy,Warszawa

1 090 000 zł81 m² 13 440,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy do zakupu wyjątkowej nieruchomości. Eleganckie, wysokie na 4,20 m mieszkanie w stylu loft znajduje się na osiedlu Kasztanowy Park w dzielnicy Stare Włochy. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jerzego Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

430 000 zł34 m² 12 647,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Dwupokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, przy Al.Waszyngtona w Warszawie. Z pewnością zaspokoi potrzeby singla, pary lub osoby starszej. Mieszkanie ma blisko 35 m2, usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogińskiego

Bródno,Warszawa

570 000 zł59 m² 9 661,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe cztery pokoje widna kuchnia łazienka osobno wc duży taras z wyjściem na własny ogródek ogrodzony. Podwórko ogrodzone przynależne do budynku. Za podwórkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wańkowicza

Kabaty,Warszawa

505 000 zł37 m² 13 648,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Polecamy jasne, ciche 1 pokojowe na Kabatach 2 minuty do metra Budynek z 2006 r, cegła Winda Balkon 2,5 m 36 pow mieszkania +komórka 1 m Ekspozycja wschodnia Widok z okna na osiedle Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

758 100 zł56 m² 13 574 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Skandynawski styl - zamieszkaj na nowym osiedlu, zielone patio * mieszkanie dwustronne * balkon 5,25 m2 * widok Z okien na zielone patio Mieszkanie 2 pokojowe z możliwością zaaranżowania na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

2 000 000 zł110 m² 18 182 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Apartament dwupoziomowy 110 M2,3pok.,Obrońców Tobruku Na sprzedaż: Dwupoziomowy apartament w bardzo dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pohulanka

Elsnerów,Warszawa

590 000 zł47 m² 12 553 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania ładne, nowe zadbane 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ulicy Pohulanka na Osiedlu Wilno. Mieszkanie o powierzchni 47m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 22.83m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Włochy

Włochy,Warszawa

437 900 zł33 m² 13 269,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Świeżo po remoncie, gotowe do wprowadzenia się - mieszkanie na drugim piętrze - w kamienicy. W cenie mieszkania wszystkie widoczne na zdjęciach meble i sprzęty agd. Cena zawiera także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Perzyńskiego

Bielany,Warszawa

650 000 zł48 m² 13 598,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Viva invest Prezentuje, ekskluzywna oferta, która jest dostępna wyłącznie w naszym biurze. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku nieopodal Parku Zbigniewa Herberta przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Bródno Podgrodzie,Warszawa

325 000 zł30 m² 10 762 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja! doskonała oferta dla singla lub pary albo pod inwestycję Do sprzedaży ładne, słoneczne dwupokojowe (przerobione z jednopokojowego) mieszkanie na czwartym piętrze w niskim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podolska

Praga-Południe,Warszawa

710 488 zł53 m² 13 340 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0 % prowizji. Bezpośrednio - brak prowizji i podatku pcc Zadzwoń i dowiedz się więcej k: *506 070.609 WYJĄTKOWE MIESZKANIE - USTAWNE TRZY POKOJE O POWIERZCHNI 53,26 m2 - SALON.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij