dowolna

Mieszkania z prawem własności Warszawa - Lista ofert

6 674 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 674 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

890 000 zł50 m² 17 979,80 zł/m²

 

Piętro:6/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Słoneczne, bardzo jasne mieszkanie w nadbudowie kamienicy z 1956 roku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, przedpokoju i łazienki z wc. Pokoje ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Stary Żoliborz,Warszawa

730 000 zł48 m² 15 272 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Opiekun oferty tel. Jasne i ciche dwupokojowe mieszkanie o pow. 47,8 m2 z pięknym widokiem. Podstawowe informacje: mieszkanie do własnej aranżacji lub odświeżenia. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Patkowskiego

Stegny,Warszawa

520 000 zł47 m² 11 158,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Oferuję na sprzedaż przestronne, jasne, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Aleksandra Patkowskiego na granicy dzielnicy Mokotów i Wilanów. Lokal o powierzchni 46,6 mkw znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Mokotów

Mokotów,Warszawa

430 000 zł28 m² 15 357,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnej kawalerki o bardzo funkcjonalnym rozkładzie. Nieruchomość położona jest wśród ciszy i zieleni, w doskonale skomunikowanym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 000 000 zł46 m² 21 872,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament położony na trzecim, ostatnim piętrze w Wilanowie na popularnym Miasteczku Wilanów, ok 20min spacerem do Pałacu i parku w Wilanowie. Najlepszy punkt Miasteczka Wilanów, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

1 370 000 zł83 m² 16 490,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Funkcjonalne, idealne dla rodziny z dziećmi, czteropokojowe mieszkanie w sąsiedztwie stacji Metra Natolin. Inwestycja arche z 2017 roku, budynek kaskadowy z lokalami użytkowymi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śreniawitów

Tarchomin,Warszawa

510 000 zł46 m² 11 208,80 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 45,50 m2 w atrakcyjnej okolicy na warszawskiej Białołęce (tarchomin) przy ulicy Śreniawitów. Mieszkanie mieści się na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiska

Ochota,Warszawa

519 000 zł29 m² 17 896,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

na sprzedaż posiadam własnościowe mieszkanie z 1938 roku na klimatycznej Starej Ochocie na ulicy Spiskiej 14. Prężnie działająca wspólnota mieszkaniowa. Grube, ceglane mury. Lokal liczący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Posag 7 Panien

Skorosze,Warszawa

516 000 zł41 m² 12 722 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Pełne praktycznych i nowoczesnych rozwiązań osiedle Next Ursus będzie składało się z 14 budynków mieszkalnych, w ramach których dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wyścigowa

Służew,Warszawa

1 158 000 zł74 m² 15 577 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

***** biuro nieruchomości ładna willa prezentuje**** rewelacyjna oferta- okazja! przepiękne mieszkanie wraz Z garażem I komórką przy alei wyścigowej W eleganckim apartamentowcu point.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Anielewicza

Muranów,Warszawa

415 000 zł26 m² 15 961,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasną kawalerkę, położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na Warszawskiej Muranowie. Lokalizacja: 2 minuty od przystanku autobusowego, 5 minut od przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mokotowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

599 000 zł30 m² 19 900,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1947

Opiekun oferty tel. Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 30,1 m2 w świetnej lokalizacji niedaleko Placu Zbawiciela. Podstawowe informacje: mieszkanie w dobrym stanie technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

546 000 zł39 m² 14 029 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Metraze od 26 do109 m2 mieszkania 1-, 2-, 3-, 4-,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Toruńska

Annopol,Warszawa

350 000 zł29 m² 11 986,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Z przyjemnością prezentuję Państwu jasne i przestronne mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Bródnie, tuż przy stacji Metro Bródno. Idealnie nada się dla studenta, osoby starszej lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

1 010 500 zł68 m² 14 860,30 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Planujesz zakup nieruchomości pod wynajem lub jako wakacyjny kąt? Zainwestuj w słonecznej Hiszpanii. Mieszkanie na pięknym, słonecznym wybrzeżu Andaluzji kosztuje praktycznie tyle samo co 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgoda

Śródmieście,Warszawa

865 000 zł37 m² 23 569,50 zł/m²

 

Piętro:5/24

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,7 m2 z loggią w ścisłym centrum w Warszawie przy ul. Zgoda (przy pasażu Domów Centrum). Mieszkanie mieści się na 5 piętrze na 6 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

775 000 zł65 m² 11 996,90 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia przestronne i słoneczne mieszkanie w Warszawie w dzielnicy Targówek. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

1 750 000 zł86 m² 20 348,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Opiekun oferty tel. Rozkładowe trzypokojowe mieszkanie o pow. 86 m2 z tarasem, w prestiżowej lokalizacji. Podstawowe informacje: mieszkanie do odświeżenia w dobrym stanie wizualnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Renesansowa

Chomiczówka,Warszawa

790 000 zł74 m² 10 748,30 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, na warszawskiej Chomiczówce. Czteropokojowe, dwustronne (p/pd), położone na 2 piętrze w 12 piętrowym budynku, z dużym 4,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

835 000 zł42 m² 19 880,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opis nieruchomosci Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować, piękne mieszkanie, w stylistyce Boho Tropic, z ogródkiem na Mokotowie. Nieruchomość wybudowana w 2018 r ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Oś Królewska

Wilanów,Warszawa

1 099 000 zł62 m² 17 725,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Lokalizacja: oś Królewska, wilanów, warszawa Opis: pragniesz zamieszkać w prestiżowej części Warszawy? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Mieszkanie na sprzedaż w Wilanowie, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Kamionek,Warszawa

999 000 zł53 m² 18 849,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować piękny 3-pokojowy apartament w kompleksie Praga soho. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8-piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbińskiego

Wola,Warszawa

475 000 zł36 m² 13 194,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż lokal mieszkalny zlokalizowany w Warszawie (wola) przy ulicy Kajetana Garbińskiego 7. Powierzchnia 36 m użytkowych dodatkowo Loggia 3 m Rozkład mieszkania: - salon (wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Srebrna

Wola,Warszawa

630 000 zł37 m² 17 227,20 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2-pokojowe, jasne mieszkanie na Ochocie Dwupokojowe mieszkanie na Ochocie, 39,16m2 (powierzchnia użytkowa wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych). W skład nieruchomości wchodzi piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście Południowe,Warszawa

685 000 zł36 m² 18 964,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na Śródmieściu Południowym, w sąsiedztwie Parku Łazienki, czy Parku Ujazdowskiego. Możliwość zakupu na kredyt! Zalety: - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

755 150 zł69 m² 10 992 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji! bez pcc! W tej wyjątkowej inwestycji na Białołęce (tarchomin) tuż przy Centrum Handlowym Galeria Północna mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 127 mieszkań o wysokości 2,70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Życzliwa

Białołęka,Warszawa

560 000 zł45 m² 12 422,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Białołęka ul. Trakt Nadwiśalński os. Życzliwa Stan deweloperski | budynek oddany w 2023 roku | 2 pokoje z aneksem kuchennym | balkon prawie 10 m2 | przynależne 2 miejsca w garażu 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górnośląska

Powiśle-Solec,Warszawa

1 434 348 zł44 m² 32 400 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta premium. Dla wymagającego singla lub pary. Komfortowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie i w budynku Premium, w prestiżowej lokalizacji ( ambasady, sejm, park Łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jankowska

Ochota,Warszawa

600 000 zł47 m² 12 766 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mamy do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie. Zapraszamy Państwa do obejrzenia mieszkania znajdującego się na warszawskim Rakowcu, dzielnica Ochota. Mieszkanie wykupione na spółdzielcze - własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Mirów,Warszawa

695 000 zł58 m² 11 970,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Trzypokojowe mieszkanie, położone na bliskiej Woli w pobliżu przy skrzyżowania z ulicą Żelazną, składające się trzech pokoi, widnej oddzielnej kuchni, łazienki, oddzielnej toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętojerska

Śródmieście,Warszawa

1 799 000 zł122 m² 14 745,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1977

Czy poszukujesz inwestycji, która będzie nie tylko zyskowna, ale też otworzy przed Tobą mnóstwo możliwości aranżacyjnych? Pragnę zaprezentować Ci nieruchomość w samym sercu Warszawy, której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meander

Natolin,Warszawa

599 000 zł47 m² 12 690,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie: dwa niezależne pokoje, duża kuchnia razem z jadalnią (wygodnie usiądą 4 osoby), łazienka razem z wc-prysznic. Z salonu wyjście na loggię. Kuchnia i salon - okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Instalatorów

Raków,Warszawa

496 000 zł34 m² 14 520 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Opis lokalizacji: raków kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Metraze od 28 do100 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marynin

Bemowo,Warszawa

547 000 zł35 m² 15 469 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Nowoczesne mieszkania niedaleko centrum, wśród zieleni i w kameralnej atmosferze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

1 100 000 zł78 m² 14 175,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie na pograniczu Mokotowa z Ursynowem - na ul. Kłobuckiej. - powierzchnia 77,6 m2 wysokości 303 cm - 2 sypialnie + łazienka + masterbedroom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Wyczółki,Warszawa

765 000 zł61 m² 12 541 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przedstawiam Państwu ofertę przestronnego, jasnego mieszkania wykończonego w dobrym standardzie. Funkcjonalna nieruchomość znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu z 2016 r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osiecka

Praga-Południe,Warszawa

455 000 zł34 m² 13 382,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Opiekun oferty tel. Oferta wyłącznie w biurze sdp Nieruchomości. Przestronne 1-pokojowe mieszkanie o pow. 34 m2 z balkonem. Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wyględów,Warszawa

1 095 000 zł50 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Marina mokotów do sprzedaży mieszkanie albo Lokal użytkowy z tarasem i garażem oraz komórka lokatorska. . Na sprzedaż elegancko wykończony lokal użytkowy. Można w nim prowadzić biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Śródmieście,Warszawa

823 000 zł41 m² 20 073,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

1 152 000 zł72 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty tel. Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 72 m2 w pobliżu metra Bemowo Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania w dobrym stanie wizualnym oraz technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Wawer,Warszawa

306 000 zł19 m² 16 105,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka 19 mkw. w cichej części Marysina Wawerskiego. Kawalerka usytuowana na parterze w niskim bloku z lat 60-tych. Budynek po termomodernizacji, remoncie klatek schodowych. Lokal może.