dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 778 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 778 ogłoszeń

750 000 zł42 m² 17 857,14 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Mokotów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł26,50 m² 17 698 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Do sprzedania kawalerka po remoncie znajdująca się w doskonałej lokalizacji tuż obok Parku Bródnowskiego oraz nieopodal stacji metra. Nieruchomość o powierzchni 27m2 znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł114 m² 23 684,21 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Stary Żoliborz | Słowackiego 32/36. Strych o powierzchni 114m2, 4 pokoje, 2 łazienki, garderoba, spiżarnia. Miejsca parkingowe dostępne dla mieszkańców na terenie zamkniętego parkingu kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł50,74 m² 13 992,91 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Polski Na sprzedaż | 3 pokoje | Mokotów | ul. Bryły 4 | 50,74 m | 699 000 zł Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,74 m , położone na Mokotowie przy ul. Bryły 4. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

530 000 zł31 m² 17 096,77 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Stefana Bryły budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1974 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł54 m² 15 740,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, doskonale przemyślanego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54 m , położonego przy Alei Krakowskiej na pograniczu Włoch.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł50 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej. Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,41 m , zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł51,80 m² 28 957,53 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Marszałkowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynku. Rok budowy: 1958 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł37 m² 16 621,62 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Szegedyńskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł35 m² 19 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Batalionu ak Parasol budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1972 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł40,24 m² 17 370,78 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Doskonałe miejsce Pragi Południe - osiedle Kamionek. Piękna, zielona okolica - do Parku Skaryszewskiego i Jeziorka Kamionkowskiego 1 min na piechotę. Fabryka Wedla w pobliżu. Z drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 185 000 zł86,90 m² 13 636,36 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

4 pokojowe 2 poziomowe mieszkanie 86.9m znajdujące się na 4 piętro ( 6/7 kondygnacja ) w bloku z końca lat 70ych. Układ mieszkania : - salon ok. 25m2 , - osobna widna kuchnia ok. 7m2 , - wc 3m2.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł51,44 m² 14 482,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie na sprzedaż - Warszawa - Ursus / ul. Bohaterów Warszawy - 2 pokoje / 51,44m2 / piwnica we speak english do wejścia! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł37,80 m² 16 137,57 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2 pokoje przy metrze Wierzbno Stary Mokotów świetna inwestycja Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie, zlokalizowane przy Al. Niepodległości (róg ul. Woronicza). Największym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

8 850 zł90 m² 98,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem ul. Rozbrat, powiśle Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 90 m , położone w klimatycznej kamienicy na warszawskim Powiślu. Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł63 m² 11 904,76 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie, które łączy funkcjonalność, doskonałą komunikację i potencjał inwestycyjny. Idealne dla rodziny 2+1 lub jako lokata kapitału pod wynajem. Lokal o przemyślanym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł20,50 m² 121,95 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia kawalerka przy parku Sady Żoliborskie. Dogodna komunikacja autobusowa i tramwajowa. 8 minut pieszo do metra Marymont. W pobliżu Galeria Handlowa Żoliborz. Pokój z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł46 m² 17 282,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż oferuje wygodne, 46-metrowe mieszkanie położone na wysokim parterze w czteropiętrowym, kameralnym budynku z 1968 roku. Nieruchomość znajduje się w jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

784 160 zł46,49 m² 16 867,28 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Zapraszam na dzień otwarty we wtorek 5.05.2026 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Atrakcyjne 3 pokoje w Śródmieściu z balkonem cisza i zieleń tuż obok centrum! W skrócie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 534 290 zł59,70 m² 25 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu nowoczesne trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

739 900 zł31 m² 23 867,74 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

O mieszkaniu: metraż: 31 m idealnie skrojona przestrzeń dla singla lub pary. Piętro: parter. Stan: dobry mieszkanie jest zadbane, nie wymaga remontu. Budynek: zadbany budynek w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł40 m² 23 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż świetne 2 pokojowe mieszkanie na Mokotowie po kompleksowym remoncie. Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji u zbiegu ulic Puławska i Idzikowskiego - bardzo rzadko pojawią się.

Szczegóły ogłoszenia

1 566 880 zł55,96 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Podstawowe zalety: odrestaurowana modernistyczna kamienica z początku XX wieku, cisza, w otoczeniu zieleni, wysoki standard części wspólnych, rowerownia i wózkownia do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł42,50 m² 14 235,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Sewastopolskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1973 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł54,70 m² 14 076,78 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 54,7 m + piwnica gotowe do zamieszkania Na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,7 m z dodatkową piwnicą 1,22 m . Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł39,46 m² 19 994,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2-pokojowa nieruchomość o powierzchni 39,46 m2, mieszcząca się na parterze. Budynek z 1955 roku, czteropiętrowy, zarządzany przez wspólnotę mieszkaniową. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł28,50 m² 24 385,96 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Oferuję do sprzedaży mieszkanie typu " Studio " o pow.28,50 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul.Chmielnej tuż obok Verso Tower. Funkcjonvlana , otwarta przestrzeń daje dużą możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł34 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 roku budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowej kamienicy Rok budowy: 1957 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł175 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Wyjątkowy apartament na Saskiej Kępie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować niezwykłą ofertę apartamentu na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł26,20 m² 23 625,95 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż stylowe mieszkanie 26,2 m w klimatycznej kamienicy z 1929 roku przy ul. Ludwiki w Warszawie. Lokal znajduje się na wysokim parterze - zapewnia wygodny dostęp i większą.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł48,20 m² 12 012,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Trzy pokoje do remontu. Na sprzedaż: mieszkanie 48 m2 Ursus, ul. Warszawska Szukasz mieszkania z potencjałem w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy? Mam do zaoferowania mieszkanie.