dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Warszawa - Sprzedaż i wynajem

1 503 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 503 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malawskiego

Górny Mokotów,Warszawa

484 000 zł39 m² 12 410 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Słoneczne mieszkanie niedaleko metra Wierzbno. Mieszkanie do remontu i własnej aranżacji. Lokal składa się z 2 niezależnych pokoi, kuchni z oknem do pokoju, balkonu, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

403 158 zł40 m² 10 079 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) 39,72 m2 Pokoje 2 Cena 403 158 zł za 1 mkw 10 150 zł Termin 2024-03-30 Termin oddania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Posag 7 Panien

Gołąbki,Warszawa

474 000 zł45 m² 10 533 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Metraze od 26 do109 m2 Udogodnienia: na osiedlu, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Gołąbki

Gołąbki,Warszawa

439 000 zł39 m² 11 262 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Posag 7 Panien

Gołąbki,Warszawa

474 000 zł45 m² 10 533 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

521 000 zł39 m² 13 308 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Metraze od 26 do109 m2 mieszkania 1-, 2-, 3-, 4-,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Gołąbki

Gołąbki,Warszawa

439 000 zł39 m² 11 262 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czereśniowa

Wiktoryn,Warszawa

520 000 zł39 m² 13 289 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Kameralna 3 piętrowa inwestycja licząca 96 lokali mieszkalnych, z funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czereśniowa

Wiktoryn,Warszawa

495 000 zł39 m² 12 589 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Instalatorów

Raków,Warszawa

370 000 zł28 m² 13 214 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis lokalizacji: raków kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Metraze od 28 do100 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Instalatorów

Raków,Warszawa

370 000 zł28 m² 13 214 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Instalatorów

Raków,Warszawa

370 000 zł28 m² 13 214 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Instalatorów

Raków,Warszawa

370 000 zł28 m² 13 214 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Instalatorów

Raków,Warszawa

370 000 zł28 m² 13 214 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Instalatorów

Raków,Warszawa

370 000 zł28 m² 13 214 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Posag 7 Panien

Gołąbki,Warszawa

449 000 zł43 m² 10 447 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Posag 7 Panien

Gołąbki,Warszawa

474 000 zł45 m² 10 533 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bokserska

Służew,Warszawa

449 500 zł46 m² 9 772 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zarezerwowane. Mamy klucze. Mieszkanie na ul. Bokserskiej, w pobliżu pętli autobusowej na ul. Obrzeźnej oraz w pobliżu Galerii Mokotów. Piętro I/IV. Mieszkanie jest 2-stronne. Są 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polaka

Imielin,Warszawa

2 800 zł66 m² 42 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

**** biuro ładna willa prezentuje**** lux mieszkanie obok metra rewelacyjna lokalizacja!. Wynajem 2800 zł, + 700 czynsz kaucja 3500 zł + media. Bez zwierząt - osoby niepalące. Lux oferta, okazja! metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zgrupowania AK Żmija

Piaski,Warszawa

718 000 zł74 m² 9 703 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Rewelacjyjna oferta - okazja! ****biuro ładna willa nieruchomości prezentuje**** oaze ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W sercu bielan. Mieszkanie 74 M2 3 pokoje, -cena 718000 złmiejsce postojowe.