dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Warszawa - Sprzedaż i wynajem

1 503 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 503 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Muranów,Warszawa

899 000 zł57 m² 15 771,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Dzielna muranów Mieszkanie, które rośnie z człowiekiem. Dzielnica, która daje wolność. Adres, który czeka na kogoś wyjątkowego. Są miejsca, które nie potrzebują krzyczeć, żeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sierakowskiego

Stara Praga,Warszawa

15 000 zł99 m² 152 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

|do wynajęcia| tylko u Nas! Przedmiotem oferty jest Luksusowy Apartament w Porcie Praskim, przy ul. Sierakowskiego 1. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa 99 m2; widok na rzekę;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bałuckiego

Mokotów,Warszawa

5 000 zł90 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu ciche, dwustronne, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 90 m2 położone na Starym Mokotowie przy ul. Bałuckiego, blisko metra Racławicka. Budynek Budynek oddany do użytku w 1994 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzikich Jabłoni

Dolny Mokotów,Warszawa

7 000 zł90 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu przestronne, komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Dzikich Jabłoni o pow. 90 m2 z balkonem, garażem podziemnym i klimatyzacją, idealne dla rodziny 2+2. Apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienna

Mirów,Warszawa

1 090 000 zł69 m² 15 760,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie zarezerwowane. Lokalizacja: wola / Mirów, ul. Sienna 89, między ul. Miedzianą a Żelazną. Idealna lokalizacja, w odległości kilku minut pieszo: C.H. Złote Tarasy, pałac Kultury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Wilanowska

Ksawerów,Warszawa

929 000 zł43 m² 21 605 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na #mokotów, tym razem na: = #ksawerów = super lokalizacja! = świetna komunikacja, autobusy, tramwaje i #metro #wilanowska 8 minut spacerem od domu. = całodobowa ochrona = mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pałuków

Tarchomin,Warszawa

911 000 zł70 m² 12 999,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

| polecamy do sprzedaży zupełnie nowe mieszkanie na Tarchominie, tuż przy Galerii Północnej. Budynek i mieszkanie oddane do użytkowania. Stan prawny uregulowany w księdze wieczystej. Można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Nowodwory,Warszawa

535 000 zł44 m² 12 022 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie nowoczesne dwupokojowe , czyste w pełni wyposażone na spokojnym cichym osiedlu przy ul. Aluzyjnej. Dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Białołęka która słynie z bardzo cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Śródmieście,Warszawa

1 985 000 zł77 m² 25 679,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w budynku z cegły - 100 m od Alej Ujazdowskich ; 4 piętro w 6 piętrowej zadbanej kamienicy z windą. Lokal o pow. 77,30 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytnara Rudego

Górny Mokotów,Warszawa

679 900 zł38 m² 17 892 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Archiwalne = Starym Górnym Mokotowie ? W niskim domu, mieszkanie eleganckie z balkonem! i oknami na zieleń Naprawdę świetna i wyjątkowa oferta! Również jako #inwestycja! Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polaka

Imielin,Warszawa

838 000 zł66 m² 12 620 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko W naszym biurze. **** biuro ładna willa prezentuje**** mieszkanie do kapitalnego remontu. Lux oferta, okazja! cena nie podlega negocjcji. Metro imielin, natolin ul. Polaka oaza ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polaka

Imielin,Warszawa

838 000 zł66 m² 12 620 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

1 100 000 zł72 m² 15 235,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż, niezwykle przestronne, jasne, doskonale doświetlone mieszkanie 2 pokojowe na 3 piętrze , 4 piętrowego budynku apartamentowego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 266 095 zł90 m² 13 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prowizja biura 0% Oferujemy do sprzedaży bardzo ładny 3 pokojowy apartament o pow. 90,50 m2 zlokalizowany na Bemowie. Lokal usytuowany jest na 1 pietrze 3-piętrowego budynku z 2022r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mandarynki

Natolin,Warszawa

899 000 zł60 m² 14 966 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Okazja - gotowiec inwestycyjny!. Idealny stan mieszaknia - materiały wysokiej jakości. Lux stopa zwrotu!. Nigdy nie stało puste, od momentu wynajmu na pokoje!. Mieszkanie cały czas skutecznie pracuje!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Gocław,Warszawa

750 000 zł44 m² 17 045 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu nowo wybudowane mieszkanie o powierzchni 44,28 m2 z dużym tarasem 15m2. Blok oddany do użytkowania. Doskonała lokalizacja tuż przy Centrum Handlowym Promenada. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

678 000 zł48 m² 14 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

****biuro ładna willa nieruchmości prezentuje**** oaze ciszy I spokoju, oraz pięknej zieleni W sercu pięknego żoliborza. Mieszkanie 48 M2 3 pokoje znajdujące się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tarnowiecka

Gocławek,Warszawa

1 148 000 zł96 m² 11 896 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Cena do negocjacji!. Biuro ładna willa nieruchomości prezentuje oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W sercu gocławka zamknięta prestiżowa enklawa na strzeżonym osiedlu. Mieszkanie bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

928 000 zł99 m² 9 383 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Zakup tylko za gotówkę grunty nieuregulowane!. Nie można kredytować. Nie ma miejsca postojowego W grażu podziemnego I naziemnego. Dużo miejsc ogólnie dostępnych przy bloku. Biuro ładna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

928 000 zł99 m² 9 383 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Zakup tylko za gotówkę grunty nieuregulowane!. Nie można kredytować. Nie ma miejsca postojowego W grażu podziemnego I naziemnego. Tylko przy bloku dużo miejsc ogólnie dostępnych. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

678 000 zł48 m² 14 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tarnowiecka

Gocławek,Warszawa

898 000 zł96 m² 9 306 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Biuro ładna willa nieruchomości prezentuje oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W sercu gocławka zamknięta prestiżowa enklawa na strzeżonym osiedlu. Mieszkanie bez windy dwupoziomowe 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Anielewicza

Młynów,Warszawa

446 000 zł26 m² 16 958,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie zarezerwowane. Lokalizacja: wola / Młynów / ul. Anielewicza 47 C. Mieszkanie ciche, budynek w otoczeniu zieleni, okna na południowy zachód. Dobra komunikacja: tramwaje 1, 6, 22, 28, 35,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żoliborz,Warszawa

659 000 zł47 m² 14 021,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Bez prowizji od Kupujących. Warszawa, żoliborz, sady Żoliborskie, ul. Elbląska, os. Zatrasie. 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze w niskim budynku bez windy. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

587 000 zł51 m² 11 509,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie zarezerwowane. Lokalizacja: bielany / Piaski / ul. Broniewskiego, przy Rudnickiego. Okna nie wychodzą na ulicę a na zielone podwórko. Budynek w otoczeniu zieleni. Dobra komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Optyków

Praga-Południe,Warszawa

3 200 zł31 m² 103,23 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie, 15 minut do Politechniki i swps Oferuję wynajem komfortowego mieszkania o dwóch oddzielnych pokojach, znajdującego się w nowym bloku o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

1 308 000 zł67 m² 19 493,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Trzypokojowe mieszkanie przy ul. Rydygiera na Żoliborzu. Pokój dzienny z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, dwie sypialnie, łazienka z wanną, osobne wc oraz przedpokój z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Tarnowiecka

Gocław,Warszawa

888 000 zł96 m² 9 202 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bródno

Bródno,Warszawa

870 000 zł73 m² 11 917,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż realizowana bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Genialne 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji mieszkaniowej w zacisznej części osiedla Bródno na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Nowolipki,Warszawa

649 000 zł48 m² 13 663,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie zarezerwowane. Mieszkanie ciche, budynek w drugiej linii zabudowy od Jana Pawła II. Okna wychodzą na zielone podwórko. Bardzo dobra lokalizacja, blisko skrzyżowania Anielewicza / Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

590 000 zł38 m² 15 526,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie zarezerwowane. Lokalizacja: żoliborz / Sady Żoliborskie / ul. Broniewskiego 24. 300 metrów do parku Sady Żoliborskie, 200 m supermarket Auchan, w pobliżu przedszkola i szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tarnowiecka

Gocław,Warszawa

898 000 zł96 m² 9 306 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ochota,Warszawa

450 000 zł30 m² 15 050,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne viva invest Prezentuje : Polecam atrakcyjne, rozkładową kawalerke z oddzielną kuchnią. Idealne jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bacha

Służew,Warszawa

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę:+48 730.912.312. Nowocześnie wykończone, po generalnym remoncie - 2 pokojowe mieszkanie 46m2 tuż przy metrze Służew - Mokotów. Położone w cichym zielonym (parkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Imielin,Warszawa

540 000 zł48 m² 11 321 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

**** biuro ładna willa prezentuje**** zakup tylko za gotówkę. Oazę ciszy spokoju W samym sercu ursynowa obok lasu kabackiego. Rewelacyjnie położone 2 pokojowe mieszkanie O powierzchni 47,7 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Mokotów,Warszawa

5 600 zł75 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below! Mokotów, doskonałe miejsce tuż przy metrze Wilanowska, 3-pokojowy apartament 75 m2 na 2 piętrze w apartamentowcu z 2017 roku z monitoringiem i ochroną. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małej Łąki

Natolin,Warszawa

938 000 zł85 m² 11 009 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

**** biuro ładna willa prezentuje**** oazę ciszy spokoju W samym sercu natolina obok lasu kabackiego. . Rewelacyjnie położone 4 pokojowe mieszkanie O powierzchni 85,2 m2 mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilanowska

Powiśle,Warszawa

498 000 zł32 m² 15 389 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

**** biuro ładna willa prezentuje**** oazę ciszy spokoju W samym sercu powiśla. Rewelacyjnie położone 1 pokojowe mieszkanie O powierzchni 32,36M2. Mieszkanie znajduje się przy ul. Wilanowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nałęczowska

Wilanów,Warszawa

6 700 zł70 m² 95,71 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania Państwu 3-pokojowy apartament w nowoczesnym kompleksie yit przy ulicy Nałęczowskiej 33! informacje O nieruchomości: mieszkanie jest 3-pokojowe (dwustronne).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilanowska

Powiśle,Warszawa

498 000 zł32 m² 15 389 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Bródno,Warszawa

563 000 zł55 m² 10 236,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Lokalizacja: targówek / Bródno - ul. Krasiczyńska 2. Bardzo dobra komunikacja: 3 minuty pieszo (240 m) do stacji metra Kondratowicza, oraz autobusy m.in.: 112, 114, 126, 145, 156, 169, 199, 212, 245, 409,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij