dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Warszawa - Sprzedaż i wynajem

1 505 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 505 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

305 000 zł51 m² 5 980,39 zł/m²

 

Piętro:16/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Sprzedania mieszkanie rozkładowe dwupokojowe 51m2 na zielonej Pradze Południe , własnościowe Dwa pokoje salon 20m drugi pokój sypialnia 12m z kuchnia 7m jasna z oknem łazienka 5m balkon 6mb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opinogórska

Grochów,Warszawa

300 000 zł56 m² 5 357,14 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacjnym. Dwustronne (wsch-zach). Do remontu. Kuchnia widna. Na podłogach wykładzina. Łazienka z wc. Okna częściowo wymienione (duży pokój). Ogródek. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

540 000 zł87 m² 6 235,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. W bardzo dobrym stanie. Składa się z dwóch niezależnych ciągów komunikacyjnych. Jedna część to salon z przylegającym hallem, kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

260 000 zł22 m² 11 818,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio kawalerkę w samym centrum Śródmieścia przy ul. Hożej. Budynek usytuowany jest na terenie zamkniętego osiedla. Kuchnia jest oddzielna z oknem. Budynek jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazury

Ursynów,Warszawa

479 000 zł59 m² 8 118,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie położone w cichej okolicy. Blisko szkoła, przedszkole, plac zabaw, przystanki autobusowe, metro Natolin. Piwnica, balkon. Mieszkanie po remoncie. W kuchni i w wc niowa glazura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 700 zł86 m² 19,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie na kameralnym, zamkniętym osiedlu o niskiej zabudowie. Na poddaszu, umeblowane, wyposażone, pralka, lodówka, zmywarka. Mieszkanie w bliskich Markach, do centrum 20 min. autobusem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chocimska

Mokotów,Warszawa

1 570 000 zł82 m² 19 249,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Apartament usytuowany w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji Starego Mokotowa. Budynek usytuowany jest bezpośrednio na Skarpie Warszawskiej, w niedalekiej odległości od Łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

327 000 zł49 m² 6 673,47 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w stanie do zamieszkania. Składa się z salonu z wydzielonym gabinetem, sypialni, garderoby, widnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Klepka i parapety z jesionu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Praga-Południe,Warszawa

350 000 zł47 m² 7 446,81 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam piękne mieszkanie po remoncie na 4 piętrze w budynku wielorodzinnym z windą. Mieszkanie jednostronne, słoneczne. Składa się z dwóch pokoi ok.11m i 20 m, przedpokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Bielany,Warszawa

352 000 zł55 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie rozkładowe w dobrym stanie, okna od podwórza, strona zachodnia.Kuchnia osobna z oknem, umeblowana, wyposażona. Łazienka z wc, glazura, terakota, kabina prysznicowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Inflancka

Śródmieście,Warszawa

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Osiedle zamknięte. Kawalerka z balkonem, okna na płd-wsch, w pokoju mozaika, kuchnia w aneksie, wyposażona. W łazience wanna. Agd, wersalka, szafa, dwa fotele, stolik, komoda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

208 000 zł30 m² 6 933,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka w stanie do zamieszkania. Składa się z ustawnego pokoju, oddzielnej widnej kuchni oraz łazienki. W pokoju na podłodze klepka, pojemna szafa, plastikowe okna, rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Senatorska

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe w pełni wyposażone mieszkanie w samym centrum (świetny punkt komunikacyjny). W mieszkaniu jest zmywarka, mikrofala, lodówka oraz pralka, ponadto jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

1 900 zł46 m² 41,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie nowe nieużytkowane 46 m2 , umeblowana kuchnia z wyposazeniem , łazienka umeblowana wyposazona , rolety tv .Duzy balkon 12 m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Bielany,Warszawa

330 000 zł54 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie w spokojnej i zielonej okolicy. Do remontu. Kuchnia widna. W pokojach na podłodze mozaika. Łazienka z wanną i osobne wc. Glazura i terkota starszego typu. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ochota

Ochota,Warszawa

645 000 zł72 m² 8 958,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Bezpośrednio sprzedam. 3-pokojowe, urządzone mieszkanie na Ochocie w świetnej lokalizacji - ul. 1 sierpnia, o powierzchni 72 m2 (2. piętro). W cenie mieszkania bardzo duży taras na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tołwińskiego

Żoliborz,Warszawa

397 000 zł47 m² 8 446,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie w spokojnej okolicy, przy parku Sady Żoliborskie. Częściowo wyremontowane i odświeżone. Kuchnia widna. Na podłodze parkiet dębowy, w kuchni i w łazience glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Trzech Budrysów

Ochota,Warszawa

299 900 zł37 m² 8 105,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Do sprzedania pokój z widną kuchnią w atrakcyjnej lokalizacji na Ochocie. Mieszkanie 37 m2 usytuowane na wysokim parterze w budynku 4 piętrowym z cegły z lat 50-tych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rodziny Połanieckich

Bielany,Warszawa

395 000 zł72 m² 5 486,11 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Nowe budownictwo chomiczówka 3 pokoje W świetnej cenie 3 pokojowe mieszkanie o pow. 71,53 m2 na 11 piętrze w Warszawie (bielany/chomiczówka). Okna na południowy wschód ( 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wiktorii Wiedeńskiej

Wilanów,Warszawa

595 000 zł83 m² 7 168,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Sprzedam bezpośrednio ciche, słoneczne,przestronne (wschod zachod) mieszkanie po generalnym remoncie w 2006 (nowe okna, drzwi, sztablatura, grzejniki) gotowe do wprowadzenia i zamieszkania idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

690 000 zł80 m² 8 625 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie na zamkniętym osiedlu pod samym lasem. W dobrym stanie. Salon połączony z kuchnią. W korytarzu szafy w zabudowie oraz w holu dodatkowa szafa przesuwana. Taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mikołajczyka

Praga-Południe,Warszawa

402 000 zł75 m² 5 360 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie w cichej i zielonej okolicy. Wymaga odnowienia. Kuchnia widna, w przedpokoju. W pokojach na podłodze panele. Łazienka z wanną i kabiną, osobne wc. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

270 000 zł40 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. W dobrym stanie. Kuchnia widna. W pokojach na podłodze panele. W przedpokoju szafa wnękowa. Cicha i spokojna okolica. Sobota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gedymina

Przyczółek Grochowski,Warszawa

435 000 zł61 m² 7 131,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Stan instalacji: po wymianie Stan łazienki: bardzo dobry Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 61,5 m kw na bliskim Grochowie (przyczółek Grochowski) przy ul. Gedymina na cichym, strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Koprzywiańska

Praga-Południe,Warszawa

570 000 zł101 m² 5 643,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Do sprzedaży na Pradze Południe zielony Gocławek czteropokojowe 101metrowe mieszkanie wykończone w dobrym standardzie z dużym tarasem ok.100m.Budynek z 2002r.teren zamknięty monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Keniga

Ursus,Warszawa

260 000 zł47 m² 5 567,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym. Do odnowienia. Widna kuchnia. W pokojach na podłodze parkiet (do cyklinowania). W przedpokoju na ścianach korek. Drzwi wejsciowe antywłamaniowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Praga-Południe,Warszawa

405 000 zł61 m² 6 639,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Słoneczne, rozkładowe mieszkanie na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku o powierzchni 60,9m2. Salon i kuchnia od strony południowej, sypialnia i pokój od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

490 000 zł67 m² 7 313,43 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie przy Rondzie Wiatraczna. Doskonały punkt komunikacyjny, liczne linie autobusowe i tramwajowe, w przyszłości metro. Blisko do Parku Skaryszewskiego. Wokół liczne sklepy, galerie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mycielskiego

Praga-Południe,Warszawa

286 000 zł46 m² 6 163,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie rozkładowe w stanie do remontu. Kuchnia osobna z oknem, łazienka z wc. Budynek z cegły. Klatka schodowa w dobrym stanie.Mieszkanie z balkonem i piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kulczyńskiego

Ursynów,Warszawa

499 000 zł70 m² 7 179,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Budynek po remoncie i wymianie instalacji, nowa elewacja. Bardzo dobry punkt komunikacyjny. blisko stacja metra "Imielin" w najbliższej okolicy pełna infrastruktura. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

185 000 zł31 m² 5 967,74 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym. Do remontu. Kuchnia widna (przejście z pokoju). W pokoju na podłodze parkiet (do cyklinowania). Łazienka z wanną i wc. Okna pcv. Ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Majolikowa

Białołęka,Warszawa

385 000 zł61 m² 6 311,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

3 pokoje 61m2 ul.Majolikowa/Białołęka 2/3piętro. Cena: 385.000zł (6.300zł/m2) 2006r. Opis mieszkania: dwustronne (pn-wsch; pd-zach) mieszkanie w wysokim standardzie do wprowadzenia. Kuchnia (7m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Niemcewicza

Ochota,Warszawa

1 200 000 zł138 m² 8 695,65 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Interesujący apartament na ostatnim 14 piętrze z rewelacyjnym widokiem na panoramę Warszawy. Mieszkanie z dużym 17m2 zabudowanym tarasem, który obecnie służy jako ogród zimowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Flory

Śródmieście,Warszawa

1 050 000 zł80 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Prestiżowe miejsce. Niedaleko od Belwederu, blisko ambasady Szwedzkiej i Brytyjskiej. Wysokie mieszkanie (3,8m) na parterze. Po remoncie. W zasadzie na biuro. Cena do negocjacji. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żabińskiego

Ursynów,Warszawa

449 000 zł69 m² 6 507,25 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie na Natolinie. Mieszkanie składa się z salonu (19,7 m2), 2 sypialni (12 m2; 11,4m2), kuchni (8,7 m2), łazienki, wc i przedpokoju. Z salonu wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krępowieckiego

Wola,Warszawa

290 000 zł50 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecam okazja cenowa! Mieszkanie rozkładowe, trzy pokojowe, z widną kuchnia i loggią w budynku po remontach z nową elewacją. Blok ocieplony posiadający dwie windy, wszystkie piony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

269 000 zł40 m² 6 725 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Słoneczne i widne bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie z podziemnym miejscem parkingowym na Tarchominie. Przytulne mieszkanie na Białołęce o powierzchni 40 m2 z loggią 8,04 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Jeździecka

Górce,Warszawa

750 000 zł119 m² 6 302,52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie w stanie do odświeżenia, trójstronne. Kuchnia z jadalnią, wyposażona, umeblowana. 1 łazienka gościnna, druga z wejściem z sypialni. Mieszkanie wysokie 2,70. Widne, duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

569 000 zł82 m² 6 939,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Atrakcyjne mieszkanie na starej ochocie - 82 M2 W niskim bloku Z cegły atrakcyjna cena! 569.000 zł ( 6.939 zł/m2) OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZEJ AGENCJI Opis mieszkania: Rozkładowe, jasne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Askenazego

Targówek,Warszawa

316 000 zł46 m² 6 929,82 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w spokojnej okolicy. Do częściowego remontu. Wymieniona elektryka, położone gładźie, nowe okna. Kuchnia widna. Łazienka z wanną i wc. Budynek i klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boguckiego

Żoliborz,Warszawa

445 000 zł55 m² 8 090,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Bardzo ładne, 3-pokojowe mieszkanie na Starym Żoliborzu. Mieszkanie po remoncie , cicha, zielona okolica. Kuchnia w zabudowie. 3 pokoje: 2 sypialnie : 11 i 9 m kw., salon z aneksem.