dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Warszawa - Sprzedaż i wynajem

1 503 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 503 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Boguckiego

Żoliborz Oficerski,Warszawa

2 300 zł28 m² 83,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta prywatna. Najem okazjonalny. Piękna kawalerka w doskonałym punkcie Żoliborza przy granicy ze Śródmieściem. Okolice Arkadii i Placu Grunwaldzkiego. Świetna komunikacja ze wszystkimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

609 000 zł37 m² 16 459,50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na Starym Żoliborzu, zlokalizowane przy Dworcu Gdańskim (metro) W skład lokalu wchodzą: - salon, - sypialnia I - kuchnia - łazienka, - przedpokój, budynek ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piaseczyńska

Sielce,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia, mokotów, ul. Piaseczyńska 55 Lokalizacja To mieszkanie znajduje się w samym sercu Mokotowa na ul. Piaseczyńskiej 55, co sprawia, że jest idealne zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Postępu

Służewiec,Warszawa

3 700 zł54 m² 68,52 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu ofertę najmu, lokalu mieszkalnego o pow. 54 m2, zlokalizowanego na 1 piętrze budynku położonego przy ulicy Postępu, przy Centrum Biznesowym, z miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piecyka

Zacisze,Warszawa

899 000 zł57 m² 15 771,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz mieszkania, które daje poczucie przestrzeni i oddechu? Zapraszam na warszawskie Zacisze do wyjątkowego mieszkania, które łączy nowoczesny design z funkcjonalnością i kameralną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł38 m² 58,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1-pokojowe, o powierzchni 37,5m2, częściowo umeblowane. Mieszkanie mieści się na osiedlu Dom Development przy ulicy Głębockiej , osiedle jest strzeżone, zamknięte. Odebrane od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szulborska

Ulrychów,Warszawa

3 200 zł44 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta prywatna bez pośredników *** Scroll down for English version *** Do wynajęcia słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m przy ul. Szulborskiej, wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Frachtowa

Białołęka,Warszawa

648 000 zł76 m² 8 526,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szukasz realnej przestrzeni dla dużej rodziny w cenie mieszkania? Jako deweloper i kierownik budowy tej inwestycji oferuję gotowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 75,58 m , który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Praga-Północ,Warszawa

479 000 zł32 m² 14 968,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Do generalnego remontu, przy Placu Hallera Digital Broker prezentuje Państwu ofertę sprzedaży kompaktowego mieszkania o powierzchni 31,8 m , położonego w samym sercu warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 270 000 zł88 m² 25 913,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Lokalizacja zielony żoliborz, osiedle z dobrą komunikacją, tramwaj, dedykowany autobus (nr.221), kolej podmiejska. Świetna infrastruktura, szkoły, sklepy, kawiarnie studio fitness, apteka wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Żoliborz,Warszawa

2 800 zł40 m² 70,89 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokoje | Sady Żoliborskie | Widok na zieleń Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Braci Załuskich na zielonych Sadach Żoliborskich - jednej z najbardziej lubianych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Żoliborz,Warszawa

555 000 zł36 m² 15 416,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży mieszkanie na klimatycznym Żoliborzu Dziennikarskim o powierzchni 36 m2. W skład lokalu wchodzą: - 4 małe pokoje (zrobione w celach inwestycyjnych) - łazienka - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naukowa

Włochy,Warszawa

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję mieszkanie na wynajem o powierzchni 41 m . Znajdziesz tu dwa pokoje wyposażone w sofę i dwuosobowe łózko i komodę. Kuchnię z lodówką, z płytą indukcyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powsińska

Sadyba,Warszawa

4 500 zł75 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zwierzęta jak mały pies lub kot akceptowalne do wynajmu 3-pokojowy apartament o pow. 75 m2 z dwoma balkonami, położony na rogu ulicy Powsińskiej i Idzikowskiego w dzielnicy Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł74 m² 14 729,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Polecam zakup mojego mieszkania w Wilanowie przy ul. Augustówka 8. Budynek z 2019 roku nowoczesny i już w pełni zamieszkany, dzięki czemu nie ma uciążliwych hałasów związanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Wesoła,Warszawa

1 150 000 zł104 m² 11 057,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny lokal mieszkalny w stanie deweloperskim - Wesoła, centrum bez prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży funkcjonalny, dwupoziomowy segment środkowy o powierzchni użytkowej 79.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Antoniewska

Mokotów,Warszawa

587 111 zł38 m² 15 450 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja - Nowy Rok Pozostało tylko kilka lokali 2 pokojowych oraz 3 pokojowych w promocyjnej cenie - piętro do wyboru W tej ofercie mieszkanie w stanie deweloperskim 2 pokoje, 38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Belliniego

Białołęka,Warszawa

649 000 zł44 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Pragnę przedstawić wyjątkową ofertę dwupokojowego mieszkania usytuowanego na 2 piętrze w 3 trzykondygnacyjnym budynku z windą zlokalizowanym przy ulicy Vincenza Belliniego 14 w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lencewicza

Bemowo,Warszawa

588 000 zł46 m² 12 878 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro ładna willa prezentuje! rewelacyjną oferte 46 M2 2 pokoje bemowo ul lencewicza. Mieszkanie o powierzchni 45,99 M, położone w doskonałej lokalizacji przy ulicy lencewicza. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gocław,Warszawa

999 000 zł72 m² 13 817,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

4 pokoje 72 m? Rodzinne i funkcjonalne Gocław oferta dostępna tylko W indepro nieruchomości Spacer 3D- mieszkanie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Archiwalna

Ochota,Warszawa

3 500 zł37 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni umeblowane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji blisko Warszawskiego Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dolna

Dolny Mokotów,Warszawa

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji mieszkanie po generalnym remoncie Mieszkanie zlokalizowane na bliskim Mokotowie, przy ulicy Dolnej. Przyjemna, zielona okolica. W pobliżu Park Morskie Oko oraz Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukietowa

Mokotów,Warszawa

610 000 zł28 m² 21 708,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mokotów to jedna z najbardziej spokojnych części Warszawy. Jej przyjazny klimat z licznymi terenami zielonymi sprawia, że przyciąga zwolenników spokojnego życia w wielkim mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

3 700 zł45 m² 82,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przed Tobą mieszkanie na wynajem o powierzchni 45 m , wykończone w wysokiej jakości. Znajdziesz tu pełne wyposażenie: meble, pralka, zmywarka, lodówka, kuchenka i piekarnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wola,Warszawa

3 000 zł27 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących dostępne od połowy maja 2026 roku Do wynajęcia niewielki apartament obok C.H. Arkadia przy ul.Kłopot 4a. Mieszkanie znajduje się na ekskluzywnym, nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcie, międzynarodowa 43, praga południe lokalizacja Ulica Międzynarodowa to doskonała lokalizacja w sercu Praga-Południe w Warszawa, idealna dla osób ceniących wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Targówek,Warszawa

1 850 000 zł98 m² 18 877,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne i przestronne mieszkanie 4 - pokojowe z balkonem, położone na 1. piętrze w budynku z windą przy ul. Poborzańskiej, na kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lencewicza

Bemowo,Warszawa

588 000 zł46 m² 12 785 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Marysin Wawerski,Warszawa

440 000 zł29 m² 15 172,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 29m2 położone w Warszawie / Marysin Wawerski. Rozkład : przedpokój - ok.2,4m 2 , pokój z aneksem kuchennym - ok.18,6m 2 , mały pokój - ok.5m 2 , łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohdanowicza

Ochota,Warszawa

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below. DO wynajęcia: 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie Ochota, ul. Bohdanowicza 19 umeblowane I wyposażone Świetna lokalizacja! 3 minuty spacerem do ul. Żwirki i Wigury 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wańkowicza

Kabaty,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, jasne 2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy metrze Kabaty przy ulicy Wańkowicza. Mieszkanie jest wyposażone i umeblowane. Salon posiada wyjście na balkon oraz połączony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

799 000 zł30 m² 26 668,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przytulne mieszkanie 2-pokojowe przy ulicy Kolejowej w Warszawie, w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Lokal na 1. piętrze w nowym budynku oddanym do użytku w 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konopczyńskiego

Powiśle,Warszawa

1 099 000 zł48 m² 22 991,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Opiekun oferty tel. Świetnie zlokalizowane mieszkanie z południowa ekspozycją - 5 minut spacerem do Metra Nowy Świat - Uniwersytet - 2 pokoje, 47,8 mkw Podstawowe informacje: z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Portowa

Białołęka,Warszawa

968 444 zł74 m² 13 043 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Promocja! Pozostało tylko kilka lokali 4 pokojowych oraz 3 lub 2 pokojowe w promocyjnej cenie - piętro do wyboru W tej ofercie dwustronne mieszkanie w stanie deweloperskim 4 pokoje, 74,25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Targówek,Warszawa

9 800 zł74 m² 132,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gotowy do wprowadzenia apartament 3 pokojowy z prywatnym tarasem, jacuzzi, sauną i prysznicem w kameralnym budynku przy ulicy Klukowskiej 50 na Osiedlu Wilno. Budynek: klukowska 50 to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skoczylasa

Nowa Praga,Warszawa

830 000 zł46 m² 18 102,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Piękne mieszkanie z trzema balkonami w b.dobrej lokalizacji.Niedaleko do parku,zoo i komunikacji miejskiej. Mieszkanie po remoncie. okna i drzwi drewniane nowe, wymieniana cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nakielska

Wola,Warszawa

1 520 000 zł62 m² 24 516,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Eleganckie 4 pokoje | balkon | garaż | Wola | ul. Nakielska 62 m2 Na sprzedaż eleganckie, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie położone na nowoczesnym osiedlu przy ul. Nakielskiej 1C na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 550 000 zł90 m² 17 260,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w ekskluzywnej inwestycji Wilanów Królewskie Przedmieście, ul. Alei Rzeczypospolitej 2, warszawa, wilanów - luksus i prestiż w jednym miejscu. Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Tarchomin,Warszawa

750 000 zł52 m² 14 495,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

| z przyjemnością proponujemy do zakupu nieruchomość zlokalizowaną w sercu zielonej Białołęki, w sąsiedztwie Wisły. To mieszkanie to połączenie wygody, funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Urbanistów

Szczęśliwice,Warszawa

1 700 zł36 m² 47,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie dwupokojowe położone na Ochocie w pobliżu Parku Szczęśliwickiego. Mieszkanie jest ciche, z oknami na podwórko. Składa się z oddzielnych pokoi 15mkw i nieco ponad 8mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klinkierowa

Włochy,Warszawa

970 000 zł55 m² 17 604,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 55 m , usytuowanego na czwartym piętrze w czteropiętrowym, nowoczesnym budynku.