dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Warszawa - Sprzedaż i wynajem

1 506 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 506 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białołęka,Warszawa

599 000 zł54 m² 11 175,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Rezerwacja do dnia 30.04.2024 roku. Nie szukaj dalej, oferta na wyłączność. W nowej, aktualnie promocyjnej cenie. Przestronne mieszkanie położone tuż przy Parku Ireny Jarockiej oraz Galerii Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ostródzka

Targówek,Warszawa

638 000 zł47 m² 13 434 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Budynek i mieszkanie oddane do użytkowania - bez umowy deweloperskiej, możliwość zakupu "od ręki" lub poprzez Umowę Przedwstępną. Osiedle trzech bezczynszowych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilanowska

Powiśle,Warszawa

3 200 000 zł108 m² 29 629,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Unikat! Przepiękne mieszkanie na Powiślu przy ul. Wilanowskiej, 3 pokoje w starej kamienicy z widokiem na park. Mieszkanie wysokie na 3 m, przestronne i słoneczne. Mieszkanie : Wysokie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

1 299 000 zł62 m² 21 087,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania mieszkanie na prestiżowym osiedlu apartamentowców na Żoliborzu. Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,5 m2 usytuowane na 5 piętrze. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

1 330 000 zł89 m² 14 943,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Komfortowe i przestronne 4 pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny, o powierzchni 89 m znajdujące się na 2 piętrze 5 piętrowego budynku z windą, mieszkanie ciepłe i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiertnicza

Wilanów,Warszawa

650 000 zł46 m² 14 130 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Wilanowie na sprzedaż. Położone w powojennej, klimatycznej kamienicy, po remoncie, powierzchnia 46 m2. Dobra cena! Zapraszam do kontaktu i na prezentację!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ursynów Centrum,Warszawa

819 999 zł49 m² 16 734,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

R e Z E R W A C J A Na sprzedaż mieszkanie na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie składa się z 3 pokoi (8m,8m,10m) kuchni (7,5 m) łazienki z wanną (4,5m) przedpokoju ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

3 000 zł33 m² 91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Miejsce garażowe w cenie! Zwierzęta akceptowane! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo wygląda jeszcze ładniej niż na zdjęciach! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Wawrzyszew,Warszawa

780 000 zł48 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na Bielanach, składające się z: salonu sypialni oddzielnej kuchni łazienki przedpokoju (możliwość utworzenia trzeciego pokoju) W mieszkaniu przeprowadzono remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów Królewski,Warszawa

4 500 zł66 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rodzaj mieszkania: 2-pokojowe typ studio z garderobą przechodnią, która prowadzi do 1 sypialni, łączna powierzchnia 66 m2. Dostępne instalacje w budynku: internetowa, winda osobowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł47 m² 89,36 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

odświeżone i gustownie wyposażone mieszkanie trzypokojowe w bardzo dobrym standardzie wykończenia o powierzchni 47 m . Spokojna okolica, z bardzo dobrą komunikacją, blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Sadyba,Warszawa

6 000 zł90 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

3 pokoje / 90 mkw Z tarasem, na sadybie; umeblowane mieszkanie: salon otwarty na jadalnię i kuchnię ok 40 mkw z wyjściem na zabudowany taras ok.13 mkw, sypialnia ok. 17 mkw z zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wiejska

Śródmieście Południowe,Warszawa

749 999 zł27 m² 27 777,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Kawalerka idealna pod inwestycje Najlepszy blok w Polsce Niecałe 30 metrów w stanie do zamieszkania Blok lata 60 Cegła Jasne i słoneczne Balkon A studio apartment ideal for investment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Jana Henryka Dąbrowskiego

Śródmieście,Warszawa

820 000 zł38 m² 21 867 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

.Plac Dąbrowskiego przy Ogrodzie Saskim! Jedno z najpiękniejszych miejsc Śródmieścia! Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie 37,5m2. Do remontu! Usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowej kamienice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Ursynów,Warszawa

4 700 zł50 m² 94 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Możliwość wystawienia faktury! Pokoje nieprzechodnie! Przy Metrze Stokłosy! Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie, bardzo efektownie i nowocześnie zaprojektowane, w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

1 559 000 zł106 m² 14 638,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Rezerwacja-rezerwacja-rezerwacja idealnie ciche Z widokiem na zieleń - do negocjacji! lokalizacja - Mokotów, na Skarpie, aleja Wilanowska. Kameralne "mini osiedle" tylko 30 lokali. Teren ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ludna

Powiśle,Warszawa

860 000 zł46 m² 18 495 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

.Powiśle! Jedna z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy! Prezentujemy trzypokojowe mieszkanie 46,5m2. Mieszkanie jest po generalnym remoncie 7 lat, a w tym roku było odnowione! Usytuowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białobrzeska

Ochota,Warszawa

1 060 000 zł64 m² 16 562,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji o powierzchni 64 m znajdujące się na parterze 4 piętrowego budynku, stan wykończenia do remontu/odświeżenia. Kamienica po gruntownym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gieysztora

Wilanów,Warszawa

4 500 zł64 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów przy ul. Gieysztora. Wolne od 1 lutego br. Doskonała lokalizacja z pełną infrastrukturą, w tym terenami zielonymi, ścieżkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waliców

Śródmieście,Warszawa

920 000 zł58 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Lokalizacja; śródmieście/wola, ul.Waliców. Doskonała komunikacja metro 10minut, autobus, tramwaj 5minut. Bardzo dobra infrastruktura, sklepy, usługi, blisko "hala Mirowska" budynek; wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Ksawerów,Warszawa

3 800 zł38 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia od 1 lutego 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z ochroną przy ul. Zdziechowskiego, oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

1 050 000 zł48 m² 21 649,50 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie na 10 pietrze w świetnej lokalizacji przy ulicy Krochmalna 3 w samym sercu woli przy metrze rondo onz. Bardzo blisko do Złotych Tarasów i Dworca Centralnego. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ostródzka

Targówek,Warszawa

638 000 zł47 m² 13 434 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Inwestycja zakończona W 2023r. Po odbiorze przez Państwowy Insepktorat Nadzoru Budowlanego. Do szybkiego przejęcia i wykończenia. Lokal: - projekt budowlany przewidywał 48,80 m2, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Chrobrego

Włochy,Warszawa

3 700 zł61 m² 60,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio! Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie (61m2) z balkonem (8m2) + 2 prywatne miejsca garażowe w garażu podziemnym, warszawa Stare Włochy, 1min do pkp, dojazd do Centrum 15min. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różana

Mokotów,Warszawa

3 550 zł43 m² 83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Zwierzęta są akceptowane! Do wynajęcia ładne, jasne dwupokojowe mieszkanie ok. 450m. od Metra Racławicka Okolica spokojna i zielona. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pogodna

Wesoła,Warszawa

2 300 zł62 m² 37,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wolne od 1 lutego! Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 mkw, przy ul Pogodnej w Starej Miłosnej (wesoła). Mieszkanie mieści się na III piętrze. W skład lokalu wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

585 000 zł48 m² 12 188 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Trzy-pokojowe o pow. 48 m2, zlokalizowane przy ul. Łojewskiej 10 , usytuowane na pierwszym piętrze w 4 -piętrowym budynku bez windy. Na 48 m2 składa się: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

670 200 zł54 m² 12 411 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

694 575 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

716 000 zł60 m² 11 933 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

619 000 zł52 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

639 288 zł55 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Ursynów,Warszawa

1 590 000 zł83 m² 19 156,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

4 pokoje I 2 balkony I metro Przedstawiam 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 84 m2, zlokalizowane w Warszawie w dzielnicy Ursynów Mieszkanie położone jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

769 000 zł59 m² 13 034 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 2-pokojowy Warszawa

Śródmieście Południowe,Warszawa

5 500 zł50 m² 110,64 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe, loftowe mieszkanie W nietuzinkowym klimacie kamienicy Z 1895 roku budynek: historyczna 5-piętrowa kamienica wybudowana w ostatnich latach XIX w. jako jedna z nielicznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Służew,Warszawa

595 000 zł43 m² 13 882,40 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2 pokoje/42,86 mkw Z loggią, na służewcu. Mieszkanie do remontu. Doskonałe na "start" lub inwestycję. Funkcjonalny rozkład, widne, doskonałe położenie; 5 minut do stacji Metro Służew.