dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Warszawa - Sprzedaż i wynajem

1 506 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 506 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazachska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 340 000 zł76 m² 17 562,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie | miasteczko wilanów budynek: 3-piętrowy budynek mieszkalny mieści się w Miasteczku Wilanów na ulicy Kazachskiej. Został wybudowany w 2011 roku. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

2 900 zł38 m² 76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe, umeblowane z widną kuchnią oraz balkonem. Położone w środku osiedla, z dala od ruchliwych ulic ale blisko komunikacji - stacja metra 700m, do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Światowida

Nowodwory,Warszawa

399 000 zł31 m² 12 871 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Lokal mieszkalny w dobrej cenie / zakup gotówkowy / ekspektatywa Ponad trzydziestometrowe studio z dużym potencjałem. Jest balkon, jest wnęka sypialniana, jest kochania z oknem. Wszystko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopcińskiego

Ursynów,Warszawa

790 000 zł60 m² 13 255 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Atrakcyjne ciche mieszkanie 3 pokojowe, czyste, eleganckie - praktycznie do wejścia bez nakładów. Lokal po remoncie i zmianie aranżacji. Rozkład : Lokal rozkładowy : wejście do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Panieńska

Praga-Północ,Warszawa

3 300 zł58 m² 57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie w zadbanej kamienicy przy ul. Panieńskiej na Starej Pradze. Istnieje możliwość doposażenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karmelicka

Muranów,Warszawa

3 000 zł43 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Dostępne od 4 marca 2024 r. Do wynajęcia ciche, widne, przestronne i klasycznie urządzone mieszkanie dwupokojowe w kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Techników

Warszawa,mazowieckie

1 660 000 zł125 m² 13 280 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Villa Duo usytuowany na ostatniej z 2 dwóch kondygnacji w kameralnym budynku wielorodzinnym (tylko 7 mieszkań) w dzielnicy Miasto Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym (położonym przy samym wejściu na klatę). Budynek z 2002 roku, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

469 000 zł29 m² 16 172 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29m2 znajdujące się na Bródnie przy ulicy Ludwika Kondratowicza 15. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze w 4.piętrowym budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Iberyjska

Mokotów,Warszawa

823 000 zł57 m² 14 489,40 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Bez prowizji Zobacz film i wirtualny spacer! najważniejsze cechy nieruchomości: - 3 osobne pokoje, 56,8 m2 - Mokotów, ul. Iberyjska - piętro 15/15, budynek z 1978 roku - stan do odświeżenia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

725 000 zł68 m² 10 661,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Trzy pokojowe - 68m2 z loggią o pow. 11m2 oraz oddzielną widną kuchnią. Usytuowane na trzecim piętrze (bez windy) na terenie kompleksu przy ul. Skarbka z Gór 21 z 2007 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tczewska

Bielany,Warszawa

1 180 000 zł55 m² 21 454,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Immaginarium na pograniczu Bielan i Żoliborza. Duży pokój z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, ustawną sypialnia z garderobą, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszno

Młynów,Warszawa

7 100 zł60 m² 118 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English description below Nowoczesne trzypokojowe mieszkanie z balkonem, umeblowane z dwoma miejscami postojowymi przy ul. Leszno na Woli. Lokalizacja: znakomita lokalizacja, dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Modzelewskiego

Ksawerów,Warszawa

5 000 zł70 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Eleganckie zadbane! 3 pok. mieszkanie o pow. 70m2 na Mokotowie (przyjemnie odświeżone). Doskonała lokalizacja pomiędzy stacją metra Wilanowska 5-7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stara Ochota,Warszawa

1 200 000 zł61 m² 19 802 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Szanowni Państwo, z przyjemnością i niekłamaną dumą prezentuję Państwu unikalne mieszkanie o powierzchni 60,67 m2 przy ulicy Spiskiej, w atrakcyjnej części Starej Ochoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

738 000 zł57 m² 12 947,40 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Nerudy, składające się z: salonu 2 sypialni oddzielnej widnej kuchni łazienki wc przedpokoju balkon Ekspozycja okien: wschód i południe. Supermarket.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

619 000 zł52 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Korkowa

Marysin Wawerski,Warszawa

1 299 000 zł87 m² 15 010,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Praktycznie nowe mieszkanie Z 2022 roku świetna lokalizacja wykończone I gotowe do zamieszkania tuż przy lesie Czy marzysz o przestronnym, pachnącym jeszcze nowością mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klimczaka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

12 000 zł120 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Luksusowy, przestronny apartament wilanów budynek: 3-piętrowy budynek z 2008 roku, pod adresem ulica Franciszka Klimczaka 8, z całodobową ochroną, w odległości około 9km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

4 500 zł67 m² 67,16 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe, trzypokojowe mieszkanie w którym nikt jeszcze nie mieszkał, o powierzchni 67 m2 położone w dzielnicy Włochy (okęcie). Dom znajduje się przy ul. 1 sierpnia, między ul. Żwirki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Daniłowskiego

Bielany,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Speak English, говорю по-русски. Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe na Bielanach, ul. Daniłowskiego, warszawa Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania w prestiżowej dzielnicy Warszawy?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Afrykańska

Saska Kępa,Warszawa

890 000 zł69 m² 12 898,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż jasne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem , na 9 piętrze w bloku (winda) z 1986 roku przy ulicy Afrykańskiej na Saskiej Kępie. W skład mieszkania o pow. 68,7 m2 wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koprowskiego

Ursynów,Warszawa

740 000 zł43 m² 17 193,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju, łazienki z wc. Balkon. Stan deweloperski Budynek oddany do użytkowania pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Batystowa

Kabaty,Warszawa

1 511 000 zł87 m² 17 408 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Od dewelopera, bez pcc, mamy już pozwolenie na użytkowanie, więc szybko można zamieszkać. Ten 3 pokojowy apartament wyróżnia się komfortową powierzchnią - ponad 85 m2 i wyraźnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polska

Dolny Mokotów,Warszawa

1 550 000 zł92 m² 16 847,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Atrakcyjny czteropokojowy apartament o powierzchni 91.47 m do sprzedaży od zaraz. Mieści się na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku przy ul. Polskiej w Warszawie (dolny Mokotów). To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mandarynki

Natolin,Warszawa

899 000 zł60 m² 14 966 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Okazja - gotowiec inwestycyjny!. Idealny stan mieszaknia - materiały wysokiej jakości. Lux stopa zwrotu!. Nigdy nie stało puste, od momentu wynajmu na pokoje!. Mieszkanie cały czas skutecznie pracuje!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sulkiewicza

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 800 zł30 m² 126,67 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio dla 1 osoby, możliwość zabrania mebli. Umowa na firmę

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bemowo,Warszawa

5 700 zł82 m² 69,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z ogromną przyjemnością przedstawiam wyjątkową ofertę najmu przytulnego mieszkania o powierzchni 82 m2, usytuowanego na pierwszym piętrze budynku z 2009 roku przy ulicy Dywizjonu 303 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fort Piłsudskiego

Stegny,Warszawa

10 900 zł77 m² 142,47 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę trzypokojowego apartamentu który znajduje się w unikatowej lokalizacji na osiedlu Fort Cze przy ul. Fort Piłsudskiego na Mokotowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sitnika

Koło,Warszawa

699 000 zł37 m² 18 866,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Szanowni Państwo zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w cudownym miejscu przy parku Moczydło. Magiczna lokalizacja,. Park Wodny Moczydło oferuje odkryte baseny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Litewska

Centrum,Warszawa

650 000 zł20 m² 32 322,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Super lokalizacja w centrum Warszawy. Kawalerka po generalnym remoncie w 2008 roku. Pokój z widokiem na wewnętrzny dziedziniec w lecie porośnięty bluszczem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Bielany,Warszawa

699 000 zł64 m² 10 921,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64m2, położone w Warszawie, w dzielnicy Bielany 1. piętro w budynku 10-piętrowym. Lokal składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukowska

Grochów,Warszawa

928 000 zł99 m² 9 383 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Zakup tylko za gotówkę grunty nieuregulowane!. Nie można kredytować. Nie ma miejsca postojowego W grażu podziemnego I naziemnego. Dużo miejsc ogólnie dostępnych przy bloku. Biuro ładna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamienna

Praga-Północ,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe przy ul. Kamiennej 1, ok 6 minut spacerem do stacji metra Szwedzka. Budynek 8-kondygnacyjny z 2014 roku, jest winda. Mieszkanie położone na 2 piętrze, ciche. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. 0% podatku pcc. Nowe, funkcjonalne, idealne pod wynajem mieszkanie na Białołęce. Metraż 50,76 mkw. Autobus. Zaletą jest niski czynsz, poniżej 10 zł/mkw, dzięki zastosowaniu pomp ciepła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Meander

Natolin,Warszawa

960 000 zł53 m² 18 120 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

**** biuro ładna willa prezentuje**** oazę ciszy spokoju W samym sercu natolina obok lasu kabackiego. Rewelacyjnie położone 3 pokojowe mieszkanie O powierzchni 52.98M2 ZNAJDJĄCE SIĘ PRZY UL.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lekarska

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł45 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super oferta! Do wynajęcia 2 pokoje z samodzielną kuchnią - w doskonałej lokalizacji śródmieścia 5 minut od stacji metra Politechnika, przy ulicy Lekarskiej. Mieszkanie 45m2, pokoje.