dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Warszawa - Sprzedaż i wynajem

1 505 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 505 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 524 240 zł85 m² 17 932,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum. Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 84,68 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł38,10 m² 14 960,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Przytulne mieszkanie na nowodworach, miejsce postojowe w garażu podziemnym, taras: 37,2 m2! - lokalizacja: jeżeli szukasz mieszkania w doskonale skomunikowanej części Warszawy, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł43,39 m² 17 976,49 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, położonego przy ul. Grójeckiej 74 na warszawskiej Ochocie. Nieruchomość znajduje się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł47,70 m² 15 723,27 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przedstawiamy - przestronne i atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,7 m , do remontu. Usytuowane na 5 piętrze 11-piętrowego budynku z windą, w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

379 000 zł20,20 m² 18 762,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Oto wyjątkowo ustawna i jasna kawalerka z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położona w samym sercu Ursusa zaledwie kilka kroków od Lidla, biedronki, ch Skorosze oraz nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

757 000 zł49,40 m² 15 323,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 49,4 m , położone na zielonej i spokojnej Sadybie jednej z najbardziej cenionych części Mokotowa. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł43,47 m² 115,02 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość Nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie położone na 14. piętrze w kameralnym budynku. Jasne, funkcjonalne wnętrze z wyjściem na balkon. Układ: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł50,70 m² 15 582 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

. Zamieszkaj na Mokotowie! ul. Stefana Bryły! Metro Wilanowska! Prezentujemy mieszkanie 50,70m2. 3 pokoje z widną samodzielną kuchnią Rozkładowe słoneczne Wschód Południowy Zachód Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia , piękne mieszkanie o powierzchni 80 m , znajdujące się na drugim piętrze w apartamentowcu, bardzo przyjazne dla dzieci, gdyż na terenie zamkniętym jest plac zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł65 m² 19 230,77 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Piękny apartament w nowoczesnej zabudowie budynku apartamentowego , w wybranej lokalizacji i doskonałej komunikacji na Ochocie, blisko bardzo dobrze zagospodarowanego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł27,50 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w Aninie Do wynajęcia kawalerka 27,5m2 położona w Aninie przy ul. Pazińskiego. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w kameralnym budynku z lat 60'. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł165 m² 7 575,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Osiedle Polana Wawer przy ulicy Celulozy to nowoczesna inwestycja zrealizowana z dbałością o jakość i trwałość. Inwestycja znajduje się w dzielnicy Wawer, która obecnie jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 888 000 zł84,61 m² 22 314,15 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny apartament 4-pokojowy z 2018 roku, położony w jednej z najszybciej rozwijających się części Warszawy na Pradze Południe, przy ul. Żupniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 384 000 zł85 m² 16 282 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Klucze od już! W tej ofercie lokal 4 pokojowy o pow. 85 m2 z balkonem 6 m2 oczywiście posiadam większe metraże i wyższe piętra od 1pok-4pok - zadzwoń oferta limitowana oferta bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 113 175 zł63,61 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta specjalna, klucze od już! W tej ofercie lokal 3 pokojowy o pow. 63,61 m2 + garderoba + 2 łazienki + balkon 5,35 m2 obok galerii mokotów promocja 17 500 zł/ m2 oczywiście posiadam.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł55 m² 69,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu mieszkanie 55m, 2 pokoje na ulicy Klimczaka za 3.800,00 PLN + 950,00 PLN czynszu administracyjnego. Usytuowane na trzecim piętrze w trzypiętrowym apartamentowcu z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł32 m² 17 156,25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 32 m, zlokalizowane przy ul. Józefa Nusbauma-Hilarowicza w Warszawie. Lokal znajduje się na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł52 m² 15 961,54 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

| 2pok. | mokotów | Aleja Wilanowska | zamknięte osiedle | Umów się na prezentację i przekonaj o wyjątkowości oferty i samego mieszkania! Warszawa, ulica Aleja Wilanowska 105 metraż: 52.

Szczegóły ogłoszenia

738 000 zł68 m² 10 853 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie jest bardzo dobrze doświetlone. Lokal świetnie nadaję się pod wynajem jak również jest idealne dla rodzinu, na wynajem. Bardzo cicha i zielona okolica ,świetna lokalizacja spokojna wola.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum. Mieszkanie na wynajem w prestiżowej dzielnicy Mokotów, ul. Ksawerów, zaledwie 5.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł40 m² 18 975 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Warszawa, mokotów, ul. Egejska 17b metraż: 40 mkw piętro: 5 z 5 pełna własność, możliwość posiłkowania się kredytem cena: 759 000 zł - do.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł65 m² 12 277 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Wysoko, z widokiem na ursynów po Las Kabacki - szeroka perspektywa której nic nie zasłoni. Ciche, z widokiem na zielone tereny Ursynowa. - dwie, nowe windy. Mieszkanie: - 64,91m2: 3 wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł62,25 m² 20 867,47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel.   Wyjątkowy apartament o realnej powierzchni 67,0 m2, narożny z ekspozycją południe / zachód, tuż przy dzielnicy biznesowej, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł36,80 m² 18 940,22 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie po generalnym remoncie 36,8 m2, 2 pokojowe ,na 1 piętrze 10 piętrowego bloku , oddalonego 300 m od ul Sobieskiego , widok na park Dygata. Kuchnia otwarta na pokój. Nowy komplet szafek.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł54,50 m² 11 559,63 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z widokiem na zieloną okolicę ul. Conrada, tuż przy pętli autobusowej, usytuowane na 4 piętrze w 8 piętrowym budynku. Przed wejściem do mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł28,81 m² 124,96 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Hubert Sadowski tel.   Na wynajem przestronne mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie jednym z najbardziej pożądanych adresów.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 zł220 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia elegancki czteropokojowy apartament o powierzchni około 220 mkw, położony na pierwszym piętrze kameralnego domu dwurodzinnego na Ursynowie. Nieruchomość posiada niezależne wejście,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł24,39 m² 103 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia wyremontowana kawalerka położona na Saskiej Kępie, w pobliżu Parku Skaryszewskiego. Centralnym punktem mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł64,80 m² 17 746,91 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na Dzień Otwarty sobota, 21 marca w godzinach 10-14 To najlepsza okazja, aby zobaczyć mieszkanie/lokal na żywo i poznać jego potencjał. Zadzwoń i umów się na dogodną godzinę.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł38,54 m² 68,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38,54 m2 położone jest na wysokim parterze w II-piętrowym budynku z lat 1960-tych przy ul. Smoleńskiego na Marymoncie. Ciche miejsce na Skarpie.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł90,01 m² 17 209 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Wysoko, z widokiem na mokotów - nic nie zasłania i już nie zasłoni widoków. Ciche, przy parku. Mieszkanie: - 90m2: obecnie 5 pokoi (gabinet zaaranżowany z dużego 27,5m2 salonu) - salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł122,80 m² 23 208,47 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

/5 pokoi / Centrum / 700 m do Metra / Łucka / doskonała inwestycja / uwaga! Prezentowane mieszkanie znajduje się na najwyższym 10 piętrze z ładnym widokiem na panoramę miasta i jest.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł64,48 m² 13 942,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Warszawa, ul. Ordona 7 | 64,48 m | 3 pokoje | Ogródek | Miejsce postojowe | 899 000 zł Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,48 m , położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł47 m² 19 765,96 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie ok 500m od Metro Kabaty, o powierzchni 47 m , położone na 1. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą. Lokal posiada balkon oraz bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

567 000 zł37,50 m² 15 120 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka z oddzielną kuchnią przy ul. Literackiej 15, położona na zamkniętym osiedlu w kameralnym, trzypiętrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni 37,5.

Szczegóły ogłoszenia

889 640 zł43,58 m² 20 413,95 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie w Warszawie gotowe, by się zakochać od pierwszego wejrzenia Szukasz miejsca, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez stresu i dodatkowych.