dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Warszawa - Sprzedaż i wynajem

1 506 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 506 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korkowa

Marysin Wawerski,Warszawa

1 140 000 zł69 m² 16 593,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Dzień dobry Do sprzedana mieszkanie położne z bezpośrednim wejściem do Lasu i Rezewratu Jana Sobieskiego W pobliżu 400 m Pętla Autobusowa 1700m - skm 150 m - Supermarket,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

995 000 zł45 m² 22 209,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Wola to dynamiczna część Warszawy, oferująca rozwiniętą infrastrukturę edukacyjną, transportową i handlową. Dzięki bliskości metra, tramwajów i autobusów, mieszkańcy mogą wygodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

549 000 zł31 m² 17 709,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Jednopokojowe mieszkanie 31mkw z z balkonem i widną kuchnią Idealne na Start! Powierzchnia: 31 mkw Liczba pokoi: 1 pokój Lokalizacja: warszawa, włochy Rodzaj zabudowy: blok Piętro: 7 z 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

4 200 zł50 m² 84 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie w eleganckim apartamentowcu Grzybowska róg Karolkowej przy Siedmiogrodzkiej.Mieszkanie umeblowane -w salonie znajduje się rozkładana kanapa ,oddzielna kuchnia ( jest zmywarka),w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Szreniawa

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 200 zł48 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie świeżo po remoncie! Do wynajmu ciche, dwustronne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 48,08 m2 położone w Miasteczku Wilanów u zbiegu ulic Herbu Szreniawa i Teodorowicza na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wilanowska

Powiśle,Warszawa

2 400 zł28 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę kawalerkę (28m2) na Powiślu przy ul. Wilanowskiej 12. Okna balkonowe wychodzą na piękny Park Rydza Śmigłego! Budynek ma windę, mieszkanie znajduje się na III piętrze. Najem długoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

7 000 zł65 m² 108 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia nowy apartament o powierzchni 65 m , położony na trzecim piętrze w prestiżowej inwestycji Royal Residence na Miasteczku Wilanów. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

2 700 zł30 m² 90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie typu studio z wydzielonym aneksem sypialnym, zlokalizowane na bliskiej Woli przy ul. Olbrachta 23b. Po generalnym remoncie. Wolne od już. Mieszkanie idealne dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marynin

Górce,Warszawa

795 000 zł51 m² 15 680,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta wyłącznie w naszym biurze! In English please read below. Do sprzedaży dwustronne , bardzo zadbane mieszkanie składające się z 2 oddzielnych pokoi o powierzchni 50,70 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursus,Warszawa

590 000 zł46 m² 12 798,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości ew ma przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę dostępną w naszej bazie. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 46m2 zlokalizowane na starym Ursusie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gocław,Warszawa

800 000 zł42 m² 19 047,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na osiedlu Kolorowy Gocław na Pradze Południe. Budynek Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Mokotów,Warszawa

2 800 000 zł119 m² 23 529,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 120-metrowego aparrtamentu na Mokotowie przy ulicy Tynieckiej. Lokalizacja: warszawa, stary Mokotów Powierzchnia: 120 m Pomieszczenia: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

2 100 zł51 m² 41,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Dostępne od zaraz Położone przy ul. Dwernickiego 3 pokojowe mieszkanie składa się 3 odrębnych pokoi, widnej odrębnej kuchni, łazienki, wc. Z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemiatycka

Bemowo,Warszawa

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Prezentujemy mieszkanie, które będzie idealne jako pierwsze mieszkanie oraz jako lokata kapitału. Mieszkanie posiada widną sypialnię oraz salon, oddzielna kuchnię, łazienkę oraz balkon. Najbliższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hennela

Szamoty,Warszawa

649 000 zł36 m² 18 113,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Digital Broker prezentuje efektowne, w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie , położone przy ulicy Tadeusza Hennela 10 w Ursusie - Szamoty. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

549 000 zł38 m² 14 447,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe czerniaków W mieszkaniu kilka lat temu wymieniono okna, położono gładź w pokojach, jednakże przez pewien okres mieszkanie było wynajmowane i już nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

640 000 zł38 m² 16 842,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż Nowoczesne, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie na Targówku! Warszawa, targówek, osiedle Bródno, mieszkanie po remoncie, 2-pokojowe o powierzchni 37,50 m, położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokotów,Warszawa

1 098 000 zł58 m² 18 963,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Jeśli poszukujesz 3 pokojowego mieszkania w dzielnicy Mokotów w świetnie skomunikowanym punkcie to biuro nieruchomości findsquare ma coś dla Ciebie. Mieszkanie na siódmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

4 000 zł69 m² 58,27 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o pow. 68,65 m2 zlokalizowane na 3 piętrze w siedmiopiętrowym budynku z 2019 roku, przy ul. Fort Wola na Woli. Osiedle zamknięte. W pobliżu parki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Żoliborz,Warszawa

4 900 zł52 m² 94,23 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- r E Z E R W A C J A - english below. Najemca nie płaci prowizji. 2 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie, żoliborz 52m2 w Żoli Żoli blisko centrum -od 01.01.2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł40 m² 95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam dostępne mieszkanie na wynajem (40 m2) 2 pokoje 1 piętro w Miasteczku Wilanów przy ul. Rzeczypospolitej. Duże Patio w dogodnym miejscu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

5 000 zł71 m² 70,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 70,81 m , na IV piętrze, zlokalizowane na kameralnym, strzeżonym osiedlu, zaledwie 2 minuty spacerem od stacji metra Wilanowska. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piwarskiego

Sielce,Warszawa

799 000 zł58 m² 13 849,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Prezentujemy narożne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,69 m , zlokalizowane na Dolnym Mokotowie w Warszawie, tuż przy Parku Morskie Oko, parku Promenada oraz Królikarni. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krępowieckiego

Wola,Warszawa

898 999 zł54 m² 16 648,10 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Powierzchnia:54.31 m2 Liczba pokoi:Piętro:10 Liczba pięter:11 Typ zabudowy:blok Rok budowy:1974 Winda:tak Wielopoziomowe:nie Balkon/taras:tak Piwnica/komórka:tak Garaż/miejsce postojowe:nie Ogródek:nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krzywoń

Bemowo,Warszawa

1 049 999 zł72 m² 14 583,30 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Powierzchnia: 71.73 m2 Liczba pokoi: 4 Piętro: 6 Liczba pięter: 12 Typ zabudowy: blok Rok budowy:1976 Winda: tak Wielopoziomowe: nie Balkon/taras: tak Piwnica/komórka: tak Garaż/miejsce postojowe: nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolska

Powązki,Warszawa

3 600 zł47 m² 76,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 5 piętrze 8-piętrowego apartamentowca przy ul. Okopowej i Kolskiej, położone na bliskiej Woli. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Fort Bema,Warszawa

974 989 zł47 m² 20 744,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Powierzchnia:47.5 m2 Liczba pokoi:2 Piętro: parter Liczba pięter:7 Typ zabudowy: blok Rok budowy:2007 Winda: tak Wielopoziomowe: nie Balkon/taras: tak Piwnica/komórka: tak Garaż/miejsce postojowe: tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

449 000 zł17 m² 26 411,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

-We will assist you in English and Spanish- świetna lokalizacja, cichy zakątek niedaleko Ronda Daszyńskiego i biznesowego centrum Warszawy. Widok z okna na drzewa i zielony skwer (okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

560 000 zł45 m² 12 528 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na bliskiej Białołęce. Dobry punkt komunikacyjny. Blisko przystanek tramwajowy. Zamknięte, strzeżone osiedle. Budynek z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dolna

Sielce,Warszawa

5 000 zł71 m² 70,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m2 , zlokalizowane przy ul. Dolnej w dzielnicy Mokotów - Sielce. W pobliżu dużo sklepów, szkoła, przedszkola, przystanek autobusowy (20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 320 000 zł73 m² 18 015,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Proponuję prezentację urządzonego i gotowego do zamieszkania mieszkania 3 pokojowego z miejscem garażowym w cenie mieszkania w eleganckiej i nowoczesnej części Bemowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

1 090 000 zł52 m² 20 961,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Lokalizacja ; śródmieście-centrum, blisko Parku Saskiego, zachęty. Komunikacja ; metro 5minut pieszo!, autobus, tramwaj tak samo. Kamienica ; zadbana, po wymianie instalacji, nowa winda, niebawem remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

2 600 zł37 m² 840 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

blok w pięknej okolicy lasu wzdłuż ul. Lindego i 10 minut do Lasku Bielańskiego, 30 minut do uksw i nad Wisłę. Najlepszy w Warszawie bazar na Wolumen. 3 minuty do metra Wawrzyszew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krępowieckiego

Warszawa,mazowieckie

719 599 zł37 m² 19 661,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zdjęcia wnętrza na życzenie przesyłam. Troszkę ponad 36 m2, 2 pokoje 10 min spacerem do metra linii M2, wstawiasz meble i mieszkasz. Kuchnia w zabudowie, łazienka z prysznicem cudowna. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 443 700 zł58 m² 24 891,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Powierzchnia: 58.30 m2 Liczba pokoi: 3 Piętro: 1 Liczba pięter: 6 Typ zabudowy: blok Rok budowy: 2016 Winda: tak Wielopoziomowe: nie Balkon/taras: tak Piwnica/komórka: tak Garaż/miejsce postojowe: tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Fort Bema,Warszawa

698 899 zł48 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Powierzchnia:48.2 m2 Liczba pokoi:3 Piętro:1 Liczba pięter:4 Typ zabudowy: blok Rok budowy:1967 Winda: nie Wielopoziomowe: nie Balkon/taras: nie Piwnica/ komórka:tak Garaż/miejsce postojowe: nie Ogródek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszno

Muranów,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przyjemne - zadbane 2 pokojowe mieszkanie 50m2 przy ul. Leszno 8 - Wola bardzo blisko Centrum i strefy biurowców (blisko Warsaw Spire). Mieszkanie w apartamentowcu z 2008 r. z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sowińskiego

Ulrychów,Warszawa

2 200 zł26 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Nieruchomość jest zlokalizowana przy ul.Sowińskiego 54 na Warszawskiej Woli. 10 minut piechotą do wejściu stacji Metro Ulrychów. W sąsiedztwie Parku Moczydło (15 minut).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

4 324 999 zł144 m² 30 034,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Powierzchnia:144 m2 Liczba pokoi: 4 Piętro: 8 Liczba pięter: 8 Typ zabudowy: apartamentowiec Rok budowy: 2016 Winda: tak Wielopoziomowe: nie Balkon/taras: tak Piwnica/komórka: nie Garaż/miejsce postojowe:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sowińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 310 000 zł56 m² 23 392,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

60 m2 Wola - Odolany okolica ul. Sowińskiego z miejscem garażowym Zdjęcia wnętrz udostępniam na życzenie zainteresowanych. 2 pokoje 1 piętro, loggia, miejsce garażowe, komórka lokatorska. Agd:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pucciniego

Białołęka,Warszawa

439 000 zł32 m² 13 831,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Oferta wyłącznie w naszym biurze! Przedstawiam Państwu na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 31,74m2 zlokalizowaną na Warszawskiej Białołęce przy ulicy Pucciniego. Nieruchomość mieści się.