dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Warszawa - Sprzedaż i wynajem

1 505 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 505 ogłoszeń

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49.9m2, w pełni wyposażone i umeblowane znajdujące się na nowym, kameralnym osiedlu z 2019 roku przy ulicy Głębockiej 115.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł45,39 m² 19 387,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w zielonym centrum Warszawy. Powierzchnia: 45,39 m2 , Cena: 880 000 zł. Jasne, ciche i ustawne mieszkanie na wysokim parterze trzypiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł40,06 m² 21 443 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz mieszkania z szybkim dojazdem do centrum? Ta oferta to idealna alterntywa dla osób aktywnych, które cenią wygodę i świetną komunikację. Lokalizacja: warszawa Ursus, okolice ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł134 m² 8 201,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezczynszowe W segmencie Prezentujemy 6-pokojowe, piętrowe mieszkanie o powierzchni 130 m , zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Jest to idealna nieruchomość dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

622 000 zł55,42 m² 11 223 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

IV kwartał 2024 Bezpośrednio od dewelopera Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Metraż 55,42 m2 Liczba pokoi 3 Piętro 2 Cena 622.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł70,62 m² 13 452,28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rodzinne mieszkanie 4 pokojowe. Stan developerski, zakończenie prac 2026 - klucze 1 kwartał 2027 Możliwość zakupu miejsc postojowych , boksów , komórek lokatorskich. Harmonogram 30/70 łączymy.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł23 m² 121,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio przytulną kawalerkę w historycznej kamienicy przy ul. Dobrej 87 w sercu zacisznego Mariensztatu przy Starym Mieście. Wyposażenie i udogodnienia: mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł48,38 m² 14 055,39 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Warszawa, mokotów - ul. Czerniakowska - 48,38 m2 / 3 pokoje + balkon / winda / piwnica + komórka lokatorska obok mieszkania ok 7m2 we speak english Zapraszamy Państwa do zakupu 3 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

749 999 zł49 m² 15 306,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam bezpośrednio, mieszkanie stara miłosna Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 49 m + 9m + jedno miejsce postojowe w garażu podziemnym. Balkon narożny. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł50 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Tylko U nas W ofercie. Mam do zaoferowania komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy Parku Moczydło z szybkim dojazdem do centrum miasta. Bardzo widne i ciepłe. Składające się z:.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł45,73 m² 16 160 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie o dużych, ustawnych pokojach z balkonem w świetnej lokalizacji. Budynek: - z lat 70-ych, jednak niezwykły po perfekcyjnych remontach, - doskonale docieplony, - po remontach.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł54,60 m² 16 300,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Poszukiwane jest mieszkanie, które jest gotowe do wprowadzenia, ciche, a jednocześnie świetnie skomunikowane? Ta nieruchomość przy ul. Piaseczyńskiej to idealna propozycja dla pary, rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 070 zł26 m² 79,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia! Nowoczesna kawalerka z dużym balkonem! studio | oddzielna kuchnia | po remoncie Oferujemy 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 26 m2, położone na 2-gim piętrze z 5. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

708 000 zł47,70 m² 14 843 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lux oferta! dostępne od zaraz. Metro imielin, stokłosy! przystanki autobusowe. Okazja! 2 duże ustawne bardzo widne pokoje , widna kuchnia. **** biuro ładna willa prezentuje**** oazę ciszy spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł75 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia mieszkanie czteropokojowe usytuowane na 3. piętrze w apartamentowcu przy ul. Flisa na Włochach. Centralnym punktem mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł65,60 m² 17 530,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie w Warszawie na Bielanach Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow.65,60 m2 składające się z: - dużego pokoju z balkonem - widnej kuchni z oknem - 2 sypialni - łazienki - wc.

Szczegóły ogłoszenia

7 300 zł66 m² 110,61 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English description below Do wynajęcia luksusowy apartament w samym sercu Śródmieścia - inwestycja Apartamenty Grzybowska Lokalizacja zapewnia wygodę życia w samym centrum tętniącego życiem.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł57 m² 14 894,74 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Wyłącznie w Prosper House oferta godna polecenia! Przedmiotem sprzedaży jest ustawne, rozkładowe mieszkanie o pow. 57m2, usytuowane na 11 piętrze w 15 piętrowym bloku w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 727 zł38,17 m² 15 450,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł42,60 m² 65,73 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie , o powierzchni 42,6 m2 , zlokalizowane w dzielnicy Bemowo przy ul. Powstańców Śląskich. Osiedle strzeżone, zamknięte, świetny dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł29,10 m² 16 804,12 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania mieszkanie na Starym Żoliborzu, składające się z: - pokoju dziennego - widnej kuchni z możliwościa przerobienia na drugi pokój - łazienki - przedpokoju - balkonu francuskiego Pomimo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 366 zł40,03 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie! ważne:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

807 000 zł55 m² 14 672,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł47,33 m² 18 571,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Trzypokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy, gotowe do wprowadzenia. Umów się na prezentacje i przekonaj o wyjątkowości oferty i samego mieszkania! Trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł39 m² 15 358,97 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera. Klucze w wakacje 2026 20% wpłaty - reszta przy odbiorze kluczy. Opis mieszkania 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie o powierzchni łącznej ok. 38,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł61 m² 11 967,21 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel.   Na sprzedaż jasne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 z widokiem na Park Bródnowski, do metro bródno jedynie 500m.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł38,30 m² 16 971,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż świetnie zlokalizowane mieszkanie świeżo po remoncie. Blok otoczony jest zielenią i dorosłymi drzewami. Wiosną okolica rozkwita i nabiera wyjątkowego, niemal ogrodowego klimatu.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł39 m² 115,38 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum. Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | 39 m ul. Krochmalna | Wola | Browary Warszawskie Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 334 000 zł78,76 m² 16 937,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność przedstawić Państwu nietuzinkową nieruchomość w spokojnej okolicy Wilanowa. Jeśli szukacie Państwo komfortu, możliwości zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

739 350 zł46,50 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Idealne na start dla rodziny lub Na wynajem! Dla pary lub singla! Atrakcyjne Mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 46,5 m2 - bardzo ładne, rozkładowe, funkcjonalne mieszkanie, idealne na start dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł39,41 m² 13 448,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Możliwość obejrzenia na żywo mieszkania, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł57,40 m² 25 958 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w prestiżowej lokalizacji, w bliskim sąsiedztwie dwóch Parków Łazienki Królewskie oraz Morskie Oko. Mieszkanie znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 000 zł45,22 m² 13 888 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Osiedle na warszawskim Targówku bardzo dobrze skomunikowane w bliskiej odleglosci przystanki autobusowe i tramwajowe gdzie szybko mozna sie.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł80,55 m² 18 001,24 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

4-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem - idealne dla rodziny - Targówek 80,55 m + prywatny ogród 158 m Przestronne i funkcjonalne mieszkanie rodzinne, położone na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł47,80 m² 16 715,48 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne i gotowe do użytku 2-pokojowe mieszkanie położone na stołecznym Mokotowie przy ulicy Zygmunta Noskowskiego na Osiedlu Służew nad Dolinką. Budynek Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

724 900 zł65,90 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł55 m² 20 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 55 m , 2 pokoje , położone na 2. piętrze kameralnego, 4-piętrowego budynku przy ul. Międzynarodowej na Saskiej Kępie Najważniejsze atuty Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

748 880 zł50,60 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie na sprzedaż - Warszawa - Białołęka ul. Ceramiczna - 2 pokoje - 50,60m2 / balkon / garaż / basen dla mieszkańców we speak english gotowe do zamieszkania! Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 117 360 zł59,10 m² 18 906,26 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru 3 pokoje, 59,1 m2 z dużą strefą dzienną 25,2 m2 i komfortowym układem 2 sypialń. Jasne wnętrza, funkcjonalny podział, dodatkowo loggia. Budynek premium, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł74,70 m² 13 373,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż wyjątkowo jasne, czteropokojowe mieszkanie położone przy ul. Erazma z Zakroczymia kameralnej, bocznej uliczce od ul. Światowida, w samym sercu Warszawa dzielnica Białołęka. To.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł64,91 m² 12 294 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Klasyczne Ursynowskie mieszkanie. Mieszkanie funkcjonalne: - w pełni rozkładowe, - ustawne, równe pokoje, - duży balkon, na cały salon w kierunku południowym, - wyjątkowo duża łazienka ok.