dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 515 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 515 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poprzeczna

Wawer,Warszawa

793 000 zł44 m² 17 820,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, wawer, ul. VIII Poprzeczna Metraż: 44,5 m2 Piętro: parter/4 Rok budowy: 2016 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 799 900 zł Czynsz: 370 zł opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

2 800 000 zł99 m² 29 382 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy Państwu elegancki 3 pokojowy apartament na sprzedaż usytuowany na pierwszym piętrze jednej z najładniejszych inwestycji w Miasteczku Wilanów - Fountain. Inwestycja Fountain to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

1 365 000 zł74 m² 18 349,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bez podatku pcc i bez prowizji! Praga-Północ ul. Jagiellońska 55 Całkowicie nowy, nigdy nieużywany, wykończony w wysokim standardzie, apartament na nowo wybudowanym osiedlu Jagiellońska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

649 000 zł32 m² 20 281,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Bez prowizji od kupującego. Agencja Dobrachata prezentuje: na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie o pow. 32 m2 z obszernym balkonem położone w doskonałej lokalizacji przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Groty,Warszawa

3 599 zł64 m² 56,23 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Przyjemne, ustronne 3 pok. mieszkanie 64m2 w apartamentowcu w zamkniętym osiedlu Fort Bema w samym sercu parkowej zieleni Fortu Bema - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

825 000 zł41 m² 19 898,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

W ofercie mieszkanie o powierzchni 41,46 m2 w Miasteczku Wilanów w bardzo dobrym standardzie. Mieszkanie na 3 piętrze z 4, natomiast jest ostatnie w pionie w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

2 300 zł29 m² 86,21 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem komfortowej kawalerki w bloku z 2018 roku. Osiedle znajduje się na Woli, przy ulicy Sowińskiego. Mieszkanie usytuowane jest na 7 piętrze, ostatnim. Składa się z dużego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Wawer,Warszawa

1 295 000 zł110 m² 11 772,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę dwupoziomowego, gotowego do wprowadzenia mieszkania na Warszawskim Wawrze. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 110m2 składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Wyczółki,Warszawa

3 750 zł38 m² 97,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 38,5m2, piętro 2/7 z windą, w budynku z 2020r. przy ulicy Kłobuckiej, ursynów Wyczółki. Gotowe do zamieszkania, idealne dla singla/singielki, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Kamionek,Warszawa

1 499 900 zł68 m² 21 989,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować piękny 3-pokojowy apartament na prężnie rozwijającym się warszawskim Kamionku. Budynek/osiedle Apartament znajduje się na 5 ostatnim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płosa

Targówek,Warszawa

1 165 000 zł65 m² 17 942,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednia oferta sprzedaży od pierwszego właściciela brak dodatkowych prowizji przy zakupie! Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,93 m z dodatkową loggią 6,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wilanów,Warszawa

1 649 000 zł90 m² 18 322,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Eurovilla prezentuje na sprzedaż wyjątkowy 3-pokojowy apartament o powierzchni 90 m2 z tarasem (20 m2) zlokalizowany na 3/4 piętrze w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie przestronne, jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

3 200 zł47 m² 68,35 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie (47 m2) na wynajem, znajdujące się na 1 piętrze 5-piętrowego budynku z 2018 roku budowy w dzielnicy Białołęka, przy ul. Marywilska, 60. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 729 847 zł57 m² 30 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Niepowtarzalna inwestycja w pożądanej części Warszawy na zielonym Mokotowie. Pozwól sobie na luksus posiadania wyjątkowego miejsca w sercu tej dzielnicy Warszawy. Bliskość linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Bemowo,Warszawa

701 699 zł40 m² 17 599,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na Bemowie przy metrze Chrzanów! Zakup bezpośrednio od dewelopera: zakup bezpośrednio od Dewelopera 0% prowizji Możliwość negocjacji ceny 0% pcc Ogród z tarasem - 45 m 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

4 900 zł86 m² 56,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament z przestronnym balkonem oraz możliwością skorzystania z 4 miejsc postojowych w garażu podziemnym na warszawskim Wilanowie. Z przyjemnością prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie na wynajem (47 m2), znajdujące się na parterze 3-piętrowego budynku z 2006 roku budowy przy ulicy Kondratowicza, 65, na osiedlu Park leśny. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sułkowicka

Mokotów,Warszawa

19 000 zł240 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:8

 

Umeblowane:-

Budynek: w prestiżowym budynku Belvedere Residence na Dolnym Mokotowie przy ul. Sułkowickiej 2/4, tuż obok wejścia do ulubionego parku warszawiaków - Łazienki Warszawskie, znajduje się jedynie 65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Stegny,Warszawa

799 000 zł32 m² 24 937,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż ciepłe, dwupokojowe mieszkanie położone w sercu Mokotowa. Nieruchomość o powierzchni 32 m została wykończona 3 lata temu, z dbałością o szczegóły oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

1 176 000 zł48 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie na prestiżowym osiedlu apartamentowców przy ulicy Ludwika Rydygiera. Mieszkanie ciche - okna na boczną stronę osiedla, słoneczne ekspozycja południowo-zachodnia, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

5 000 zł65 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne, jasne, ciche i komfortowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze nowoczesnego, eleganckiego apartamentowca na Bielanach. Bezpieczne, spokojne i zamknięte osiedle ze sprawnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

1 050 000 zł60 m² 17 647,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskiej Woli Mieszkanie zlokalizowane jest na zamkniętym osiedlu, które wyposażone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Burakowska

Muranów,Warszawa

1 274 000 zł51 m² 24 980,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Agencja nieruchomości Dom Saska ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Burakowskiej, kilka kroków od Ronda Radosława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szamocka

Żoliborz,Warszawa

1 510 000 zł55 m² 27 529,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam trzypokojowy apartament na sprzedaż z dużym ogrodem, znajdujący się na prestiżowym i cenionym osiedlu Madison Apartments. Ta znajdująca się na Żoliborzu inwestycja dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

934 000 zł55 m² 16 981,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , usytuowane na piątym piętrze sześciopiętrowego budynku z 2023 roku. Mieszkanie jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 398 000 zł70 m² 19 971,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Eurovilla prezentuje na sprzedaż rozkładowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70m2 - 3 pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji. Oferta na wyłączność tylko w eurovilla lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

5 500 000 zł228 m² 24 085,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer. Szukasz mieszkania najwyższej klasy? Tutaj nie ma miejsca na kompromisy! Na sprzedaż niepowtarzalna, elegancka rezydencja w luksusowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

5 750 000 zł256 m² 22 426,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

3 409 800 zł108 m² 31 490,60 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

We speak eng, pol, ua, rus. Wyjątkowa okazja dla koneserów nowoczesnej architektury i luksusowych wnętrz! Przedstawiamy ofertę mieszkania w prestiżowej inwestycji Stacja Wola, zrealizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orkana

Mokotów,Warszawa

4 214 602 zł140 m² 30 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer. Szukasz mieszkania najwyższej klasy? Tutaj nie ma miejsca na kompromisy! Zapraszam do wyjątkowej inwestycji w najbardziej atrakcyjnej części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

6 300 000 zł271 m² 23 234,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

9 500 zł73 m² 130,14 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng. We provide assistance at every stage. Zupełnie nowy klimatyzowany 3-pokojowy apartament 73 m na Wynajem w prestiżowej dzielnicy Wola przy ul.Jana Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winorośli

Winnica,Warszawa

605 000 zł40 m² 15 125 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję nowy, świeżo wykończony, nigdy niezamieszkany apartament/studio z przestronnym tarasem i widokiem na korony drzew, położony przy ul. Winorośli 9. Mieszkanie jest częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Syta

Zawady,Warszawa

711 048 zł55 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż przy ul. Sytej 177 Wilanów-Zawady. Osiedle jest kameralne, zamknięte, ogrodzone i bardzo zielone. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 899 400 zł95 m² 19 993,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w nowoczesnym budynku wielorodzinnym. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez uznanego architekta Marcina Mostafa. Opis mieszkania: -Powierzchnia: 95 m -piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Syta

Zawady,Warszawa

2 185 000 zł103 m² 21 213,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Eurovlla prezentuje na sprzedaż przytulne, jasne 4 pokojowe mieszkanie na Zawadach. Standard wykończenia Mieszkanie wykończone w przytulnych jasnych barwach. Doskonale rozplanowane na strefę dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

820 000 zł43 m² 19 069,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Bemowo ul. Dywizjonu 303 Nowoczesne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe, 43 m2, w pełni wykończone, nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych, dostępne od zaraz. Usytuowane jest na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

950 000 zł51 m² 18 627,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mówimy po pl, ua, ru, eng Oferuję przestronne, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , z balkonem, zlokalizowane przy ul. Żupnicza 24. Mieszkanie mieści się w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białołęcka

Białołęka,Warszawa

775 000 zł51 m² 15 196,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51 m , 3 piętro w 3-piętrowym bloku z windą z 2017 roku -warszawa, białołęka, ul. Białołęcka. Osiedle monitorowane całodobowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Kolumbijska

Bielany,Warszawa

1 800 zł19 m² 94,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do najmu pokój z aneksem kuchennym oraz łazienką w nowowybudowanej inwestycji położonej na warszawskich Bielanach przy ul. Kolumbijskiej 32. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

5 200 zł78 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia mieszkania na Mokotowie, które oferuje komfortowy styl życia i doskonałą lokalizację. To mieszkanie o powierzchni 78 m2, usytuowane na 4. piętrze nowoczesnego budynku.