dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 511 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 511 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Czyste,Warszawa

3 450 zł38 m² 90,79 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki 2 pok. apartament 38m2 w prestiżowym osiedlu Capital Art Apartments przy ul Giełdowej 4. Mieszkanie w ogrodzonym, strzeżonym (24h) osiedlu, z dwiema recepcjami, tuż przy Centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

1 259 375 zł40 m² 31 492,20 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer. Wyjątkowa okazja dla koneserów nowoczesnej architektury i luksusowych wnętrz! Przedstawiamy ofertę mieszkania w prestiżowej inwestycji Stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Marina Mokotów,Warszawa

1 700 850 zł59 m² 28 750 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż apartament znajdujący się w kompleksie osiedla "marina Mokotów 2" w otoczeniu parków. Prywatny park jest znakomitym miejscem na spacery,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pustelnicka

Praga-Południe,Warszawa

3 650 zł37 m² 98,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i ciche mieszkanie dwupokojowe 37 m2 z aneksem kuchennym w nowym 4 piętrowym budynku. Duże okna, balkon. Jasne, umeblowane, wyposażone w sprzęt agd (zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

4 500 zł45 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, przedstawiamy nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2 przy ul. Ogrodowej 31 na Warszawskiej Woli. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze. Mieszkanie składa się z: sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

2 190 000 zł84 m² 25 978,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowy wyjątkowy apartament w bardzo dobrej i cichej lokalizacji, na Starym Żoliborzu. Nieruchomość Mieszkanie wyróżnia się starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mirabelki

Zielona,Warszawa

676 704 zł51 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu mieszkanie na nowo powstającym osiedlu na Zielonej Białołęce przy ul. Mirabelki 5 Atuty inwestycji: - mieszkanie 3 pokojowe usytuowane parterze w trzykondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

2 300 zł46 m² 49,46 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia komfortowy apartament przy ul. Bogusławskiego na warszawskich Bielanach. Mieszkanie usytuowane jest w kompleksie apartamentowców nazywanym "przylądek Bielany". Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białołęka,Warszawa

667 000 zł54 m² 12 467,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

***bezpośrednio***bez prowizji*** warszawa - Białołęka ul. Berensona Mieszkanie 3 pokojowe z balkonami 7m2 na 1 piętrze. Cena 667 000,00 pln do negocjacji Kontakt: do mieszkań przynależą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Marina Mokotów,Warszawa

4 160 000 zł160 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż apartament w prestiżowej lokalizacji. Marina Mokotów to enklawa ciszy i zieleni w samym sercu warszawskiego Mokotowa. Prywatny park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

1 499 000 zł81 m² 18 506,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

***tylko 5 min.do METRA Chrzanów*** NOWE MIESZKANIE 3 pokojowe 81,07 m2 z balkonem 15m2 i tarasem 46m2 W cenie 1 499 000,00 pln Kontakt Nowoczesna nwestycja jest realizowana w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje/ 51 mkw Z tarasem i garażem w Miasteczku Wilanów. hall otwarty na pokój dzienny 23 mkw z aneksem kuchennym 8 mkw , sypialnia 14 mkw wyposażona w łoże z materacem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Niepodległości

Śródmieście,Warszawa

1 139 000 zł51 m² 22 155,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Czy jest coś cenniejszego niż życie w samym sercu tętniącego życiem miasta? Czy można sobie wyobrazić lepszą inwestycję niż 2 pokoje w najszybciej rozwijającej się części Warszawy?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 100 000 zł57 m² 19 210,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis mieszkania: na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie, które znajduje się w nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, wyposażone w klimatyzację oraz w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Brzeziny,Warszawa

1 170 000 zł70 m² 16 714,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż piękny parterowy segment na warszawskiej Białołęce. Urządzony w nowoczesnym stylu z bardzo wysokiej jakości materiałów. W ogrodzie zrobiony jest solidny taras drewniany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

934 000 zł55 m² 16 981,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , usytuowane na piątym piętrze sześciopiętrowego budynku z 2023 roku. Mieszkanie jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

10 000 zł75 m² 133,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy nieruchomość w inwestycji Browary Warszawskie wykończone w wysokim standardzie. Jako firma zarządzająca najmem posiadamy klucze do tej nieruchomości, a także w ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wilanów,Warszawa

9 500 zł93 m² 101,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny 3-pokojowy apartament, położony w centralnej i najbardziej pożądanej części Miasteczka Wilanów przy ul. Klimczaka. Gotowy do wprowadzenia przez pierwszych Najemców. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grenadierów

Praga-Południe,Warszawa

860 000 zł44 m² 19 545,40 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Tę ofertę znalazłeś dzięki The Estate Warsaw. Nazywam się , jestem prawniczką i licencjonowaną pośredniczką. Podchodzę do swojej pracy z pasją i zaangażowaniem. Zajmuję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

3 800 zł73 m² 52 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu przestronne, trzy oddzielne pokoje z oddzielną kuchnią, łazienką, osobnym wc, przedpokojem i loggią wychodzącą na ciche patio. Mieszkanie jest umeblowane, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

609 999 zł42 m² 14 544,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rewelacyjne mieszkanie dwupokojowe - gotowe do zamieszkania! Z miejscem w hali - całość poniżej 650.000! Idealna propozycja dla osób ceniących funkcjonalność i komfort. 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 899 400 zł95 m² 19 993,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w nowoczesnym budynku wielorodzinnym. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez uznanego architekta Marcina Mostafa. Opis mieszkania: -Powierzchnia: 95 m -piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe na wynajem | Praga Północ | ul. Jagiellońska 55d | lokalizacja: położenie Osiedla Jagiellońska zapewnia bardzo dobre skomunikowanie z innymi częściami miasta: bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klukowska

Targówek,Warszawa

1 010 000 zł60 m² 16 710,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,44m2, usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2017 roku zlokalizowane na Targówku przy ul. Klukowskiej. Mieszkanie o powierzchni 60,44 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Stegny,Warszawa

890 000 zł54 m² 16 635,50 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,50 m , 9 piętro w 12-piętrowym bloku z 2012 roku -warszawa, stegny, ul. św. Bonifacego skrzyżowanie z Sobieskiego. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

695 000 zł57 m² 12 171,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Prezentuję na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,1 m , położone na wysokim parterze budynku z 2010 roku, znajdującego się na warszawskiej Białołęce przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Budki Szczęśliwickie

Ochota,Warszawa

1 650 000 zł68 m² 24 264,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania przy ul. Budki Szczęśliwickie w Warszawie. Mieszkanie o powierzchni 68 m znajduje się na ostatnim, czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

3 400 zł33 m² 103,03 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard | studio | miejsce postojowe | zamykana kuchnia | żoliborz artystyczny | pełna infastruktura Prezentujemy idealnie zaprojektowaną przestrzeń w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żupnicza

Grochów,Warszawa

653 919 zł34 m² 19 249,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, stan deweloperski, oddana do użytku Bez podatku pcc / Bez prowizji / kupujesz od dewelopera Lokalizacja Ul. Podskarbińska, znajduje na Pradze Południe - osiedle Grochów. Całą okolica to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

990 000 zł49 m² 20 204,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z meblami w zabudowie (duże szafy przez całą długość sypialni), w apartamentowcu o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wilanów Niski,Warszawa

13 900 zł170 m² 81,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Stylowy apartament W wilanowie budynek: elegancki apartament 2-poziomowy w kameralnym 2 piętrowym Apartamentowcu położonym w prestiżowej części starego Wilanowa. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

2 300 zł29 m² 79,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowa, umeblowana kawalerka o powierzchni 29 m w nowoczesnym budynku z 2024 roku, zlokalizowana przy ul. Głębockiej 115a (białołęka). Mieszkanie: kawalerka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 800 zł28 m² 100,68 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, jedno pokojowe mieszkanie, o całkowitej powierzchni 27,81 m2 z balkonem (7 m2). Mieszkanie usytuowane jest na 10 piętrze i składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Roentgena

Ursynów,Warszawa

3 000 zł51 m² 59,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 -pokojowe mieszkanie w apartamentowcu Stary Imielin, ursynów. Mieszkanie o pow. 50,53 m2 mieści się na 1. piętrze w kameralnym budynku z 2018 roku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brukselska

Kępa Gocławska,Warszawa

8 000 zł67 m² 119 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu idealnie zaprojektowany apartament o powierzchni 68 m2 położony na drugim piętrze. Nowoczesny, kameralny budynek (tylko 22 mieszkania) z recepcją oraz ochroną 24h.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

3 150 000 zł156 m² 20 242 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy Państwu 155-metrowy penthouse w stanie deweloperskim do własnej indywidualnej aranżacji. Do mieszkania wjeżdża bezpośrednio prywatna winda. Tylko jedno mieszkanie na piętrze, do tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 249 000 zł58 m² 21 456,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

1 249 000 zł | sprzedaż | 3 pokoje | 58,21 m2 | warszawa | Wola | Jana Kazimierza Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe, komfortowe mieszkanie, usytuowane na 5 piętrze w nowoczesnym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

990 000 zł55 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwustronne jasne i przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,6m2 położone na drugim piętrze w cichym zakątku Gocławia, w sąsiedztwie jeziorka Balaton. Ekspozycja okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sprzeczna

Praga-Północ,Warszawa

1 560 000 zł58 m² 27 097,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament 57,57 m2 z dużym tarasem 17,52 m2 i balkonem - 3,65 m2, co łącznie daje aż 21,17 m2 dodatkowej powierzchni. Z tarasu wieczorami można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sulejkowska

Praga-Południe,Warszawa

1 265 000 zł72 m² 17 465,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Przedstawiamy Państwu nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 72,43 m2 z trzema zadaszonymi tarasami o łącznej powierzchni ok. 12 m2. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłopot

Śródmieście,Warszawa

1 790 000 zł78 m² 22 948,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

*Wyłącznie u nas* Szukasz wyjątkowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Przestronne, narożne mieszkanie, o wysokim standardzie wykończenia,.