dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 513 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 513 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

5 400 zł74 m² 73,26 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eleganckie 3 pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie - Zielony Żoliborz Na wynajem wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie, starannie wykończone z dbałością o każdy detal, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zbąszyńska

Włochy,Warszawa

984 810 zł58 m² 16 979,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone przy ul. Zbąszyńskiej na warszawskich Włochach - w spokojnej, kameralnej części dzielnicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Służew,Warszawa

1 242 369 zł64 m² 19 412 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru! Bez czekania. Bez prowizji Idealna lokalizacja: kwintesencja nowoczesnego Mokotowa! Proponujemy mieszkanie 3 pokojowe na Służewcu, na osiedlu z nowoczesnymi udogodnieniami dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 29 Listopada

Śródmieście,Warszawa

4 750 000 zł132 m² 35 714,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przytulne, nowoczesne mieszkanie w Rezydencji Łazienki Park Budynek: w prestiżowym budynku Rezydencja Łazienki Park przy ul. 29 Listopada, tuż obok wejścia do ulubionego parku warszawiaków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Loteryjki

Bielany,Warszawa

687 050 zł53 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji i 0% podatku pcc. Kupujesz od dewelopera bez dodatkowych opłat za usługi posrednictwa. Atrakcyjne mieszkanie w Warszawie w kameralnym i nowoczesnym osiedlu które znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 000 zł40 m² 74,63 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu na warszawskiej Woli na osiedlu forum wola. Opis mieszkania przestronny, salon w pełni umeblowany - rozkładana kanapa, szafki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

1 749 000 zł134 m² 13 052,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowy apartament z tarasem w dzielnicy Ursus, gotowy do wprowadzenia. Słoneczny przestronny apartament o powierzchni 131.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Verdiego

Białołęka,Warszawa

545 000 zł33 m² 16 712,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Apartament z aneksem kuchennym 32,61 mkw., usytuowany na kameralnym osiedlu, w niskim, 3-piętrowym budynku. Mieszkanie jasne, ustawne, efektywnie zagospodarowane. Aneks kuchenny otwarty na salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Za Żelazną Bramą,Warszawa

1 100 000 zł34 m² 32 544,40 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam nowoczesny Apartament na Grzybowskiej. Doskonałe położenie zapewnia szybki dostęp do komunikacji miejskiej, restauracji, sklepów oraz kluczowych punktów biznesowych. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

3 600 zł43 m² 84,11 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowy apartament w nowym budynku przy ul. Karolkowej, spacerem (5 minut) do stacji metra Rondo Daszyńskiego. Mieszkanie dostępne od zaraz karolkowa | spacerem do ronda daszyńskiego | 42 m |2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

1 399 000 zł69 m² 20 275,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowy apartament, znajdujący się na prestiżowym osiedlu Apartamenty Saska nad Jeziorem. Mieszkanie: - wykończone w wysokim standardzie (meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

890 000 zł45 m² 19 777,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wykończone, pachnące nowością mieszkanie z ogródkiem - Bulwary Praskie, jagiellońska 81a Brak podatku pcc po stronie kupującego. Na sprzedaż oferuję nowe, w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

726 064 zł39 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji | 0% pcc | zakup bezpośrednio od dewelopera Wilanów to jedna z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy, pełna zieleni, elegancji i nowoczesnych rozwiązań. Bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

6 000 zł61 m² 98,36 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczny apartament na 1 piętrze z własnym ogródkiem, wykończone w bardzo dobrym standardzie, w pełni umeblowane i wyposażone (pralka, zmywarka, piekarnikitd.) 500 m od Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

80 m | Na wynajem | Miasteczko Wilanów | Idealne na biuro | Od już! | Na wynajem przestronny lokal o powierzchni 80 m , położony na 1. piętrze przy Alei Rzeczypospolitej 2 w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 160 000 zł78 m² 14 871,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dwupokojowe mieszkanie na 1. piętrze przy ul. Adama Branickiego 10 (wilanów). 78 mkw. sprawia, że mieszkanie jest bardzo przestronne. Dodatkowo wysokość 270 cm powoduje, że czujemy się komfortowo. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krańcowa

Włochy,Warszawa

1 190 000 zł68 m² 17 449 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Polecam gorąco! Piękny apartament 3-pokojowy, 68,2 m2, położony w bardzo eleganckim apartamentowcu z 2009 r. na ul. Krańcowej w Warszawie. Miejsce niezwykle urokliwe, ciche i zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

720 000 zł55 m² 13 090,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis Nieruchomości: na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,75 m , idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Nieruchomość znajduje się na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

710 000 zł37 m² 18 943,40 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż funkcjonalne, ciche mieszkanie o pow. 37,48 m położone na 11. piętrze w 15-piętrowym budynku z 2008 r. przy ul. Bukowińskiej na warszawskim Mokotowie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeglugi Wiślanej

Żerań,Warszawa

440 000 zł34 m² 12 865,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

34,2 m | 2 pokoje | ogródek | ul. Żeglugi Wiślanej 11a | Białołęka Parter w kameralnym budynku z 2010 roku. Zamiast balkonu - prywatny ogródek. I co ważne: nie sąsiaduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

546 936 zł35 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji - wykończone pod klucz. Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego, a jednoczesnie zapewniamy wsparcie podczas procesu zakupu. Eko-rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Śródmieście Północne,Warszawa

4 600 000 zł64 m² 72 100,30 zł/m²

 

Piętro:45/52

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament W inwestycji złota 44 Zamieszkaj od zaraz | Nowoczesne wnętrze | Komfort i wysoka jakość | Wspaniałe widoki na panoramę Warszawy ***** rozkład pomieszczeń: apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

661 504 zł44 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie Od Dewelopera | Nowe Mieszkanie | Sprzedaż Mieszkań | Warszawa Ursus | Mieszkanie Na Ursusie | Mieszkanie Dwupokojowe | Promocyjne Ceny Podatek pcc 0% Prowizja 0% Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

950 000 zł59 m² 15 993,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 59,4 m | ul. Rembielińska, targówek | nad Galerią Renova Na sprzedaż eleganckie, bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 59,40 m , położone na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

569 999 zł34 m² 16 608,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,32 m2, do własnej aranżacji, zlokalizowane jest w dobrze skomunikowanej okolicy w modernizowanej dzielnicy Warszawy przy ul. Herbu Oksza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ruczaj

Wilanów,Warszawa

1 368 180 zł124 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W dzielnicy Wilanów-Zawady do sprzedania są 3 mieszkania, które można nabyć (1) w standardzie deweloperskim (czyli do wykończenia) w cenie po 11000 zł/m2, albo (2) po kompletnym wykończeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

1 099 000 zł60 m² 18 399,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży bezpośrednio nowe 3-pokojowe mieszkanie (60 m ) na Bemowie. Doskonale wykończone i gotowe do wprowadzenia! ul. Wieśniacza, górce, bemowo, warszawa Zielona okolica, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Krzemieniecka

Bielany,Warszawa

459 000 zł24 m² 18 803,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy inwestycyjną kawalerkę w nowoczesnym budynku z 2022 roku znajdującą się na 1 piętrze z 4, o powierzchni 24,41 m2 zlokalizowane na Bielanach - osiedlu na Warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ruczaj

Wilanów,Warszawa

1 368 180 zł124 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warzelnicza

Białołęka,Warszawa

850 000 zł57 m² 14 912,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Jasne mieszkanie z dużym tarasem | Nowe budownictwo 2022 | Smart Home Oferta prywatna, na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 500 zł51 m² 69,03 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pracujesz na Woli, a może w Śródmieściu i nie chcesz tracić czasu na codzienne dojazdy? Marzy Ci się mieszkanie ciche, ale położone zaledwie kilka minut od najważniejszych punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Corellego

Białołęka,Warszawa

429 000 zł29 m² 15 021 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się części Białołęka idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 180 000 zł93 m² 23 191,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Stylowe 92,8M2 do wprowadzenia, 4 pokoje, duży balkon, 2 miejsca garażowe, sarmacka, wilanów Budynek: " Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki" to czteropiętrowy budynek z garażem podziemnym ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Holzera

Wilanów,Warszawa

849 000 zł37 m² 22 945,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartament z ogrodem. Royal Residence | ul. Holzera 3, warszawa Na sprzedaż w pełni wykończony apartament na parterze z prywatnym ogrodem o powierzchni 30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z oddzielną kuchnią, ul. Rodziny Połanieckich

Chomiczówka,Warszawa

499 000 zł27 m² 18 689,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Prezentujemy kawalerkę zlokalizowaną przy ul. Rodziny Połanieckich na Chomiczówce (bielany) w Warszawa. To doskonała propozycja dla inwestora lub osoby, która chce urządzić mieszkanie całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 096 815 zł62 m² 17 659,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji | bezpośrednio | 0% pcc Prestiżowa inwestycja na Mokotowie nowoczesne osiedle stworzone z myślą o komforcie i funkcjonalności. Inwestycja dedykowana jest rodzinom,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

650 000 zł41 m² 15 842,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecam: komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,03 m2 z prywatnym ogródkiem w nowoczesnym, chronionym osiedlu. Lokal jest doskonale zaprojektowany, wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bokserska

Służew,Warszawa

811 024 zł47 m² 17 150 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji | 0% podatku pcc | Zakup bezpośrednio od dewelopera Nowoczesne mieszkanie na Służewcu - komfort, zieleń i świetna komunikacja. Osiedle położone jest w rejonie z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łokuciewskiego

Bemowo,Warszawa

729 000 zł43 m² 16 953,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na Bemowie na zamkniętym osiedlu w bloku z 2016 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 43m2 przy ul. Łokuciewskiego składające się z: przedpokoju Salonu Aneksu kuchennego Pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szlachecka

Stara Miłosna,Warszawa

1 239 000 zł81 m² 15 296,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, luksusowo wykończony apartament o powierzchni 81 m z prywatnym tarasem i ogródkiem, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

10 500 zł160 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Na wynajem apartament wykończony w wysokim standardzie na 5 piętrze przy ulicy Wiktorskiej 65. Klimatyzacja w pomieszczeniach, umeblowane i wyposażone w sprzęty.