dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 513 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 513 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

724 000 zł32 m² 22 625 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny apartament 31,65 m | Balkon 8,6 m | Wola | 2020 r. Na sprzedaż funkcjonalny, nowoczesny apartament zlokalizowany przy Alei Prymasa Tysiąclecia 83a w Warszawie. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wiktoryn

Włochy,Warszawa

450 000 zł24 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Opis nieruchomości: nieruchomość o powierzchni użytkowej ok 24 m2 położona w Warszawie, przy ul. Wiktoryn 6 A, składa się z jednego pomieszczenia z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Trakt Lubelski

Wawer,Warszawa

1 380 000 zł93 m² 14 781,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Marzysz o własnym miejscu na ziemi, w zielonej i spokojnej okolicy, ale nie chcesz rezygnować z szybkiego dojazdu do centrum Warszawy? Ta nieruchomość spełni wszystkie Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wierna

Zacisze,Warszawa

1 199 000 zł70 m² 17 082,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,16 m , zlokalizowane na kameralnym, nowoczesnym osiedlu Zacisze Wilno przy ul. Wiernej w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dygata

Żoliborz,Warszawa

1 650 000 zł62 m² 26 421,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja! Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż Żoliborz Artystyczny, warszawa ul. Dygata, prestiżowa część Żoliborza. Oferta na wyłączność biura nieruchomości Entarius. Oferujemy 4 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ponarska

Elsnerów,Warszawa

799 000 zł53 m² 15 018,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szukasz przytulnego, jasnego mieszkania w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! W skrócie: ul. Ponarska, targówek, warszawa Rok budynku: 2014 3 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racjonalizacji

Służewiec,Warszawa

1 539 000 zł67 m² 22 970,20 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

11. Piętro nad Mokotowem: panorama Centrum i Cisza, której Szukasz Czy można mieszkać w biznesowym sercu Mokotowa, a jednocześnie czuć się jak w prywatnym obserwatorium z dala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nałęczowska

Sadyba,Warszawa

2 879 999 zł122 m² 23 692 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Eurovilla prezentuje 5-pokojowy apartament na sprzedaż na Sadybie, w inwestycji Nordic Sadyba renomowanego dewelopera yit Development. 7. piętro, budynek z 2021 roku, ponad 120 m , wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Domaniewska

Służew,Warszawa

700 000 zł31 m² 22 250,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru! Bez czekania. Bez prowizji. Idealna lokalizacja: kwintesencja nowoczesnego Mokotowa! Proponujemy kawalarkę na Służewcu, na nowym osiedlu z licznymi udogodnieniami dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

899 967 zł55 m² 16 363 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

1 797 575 zł105 m² 17 119,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Płużnicka

Białołęka,Warszawa

668 990 zł50 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bezpośrednio, nowe, wykończone i gotowe do zamieszkania 3 pokojowe mieszkanie 50,3 m2 usytuowane na ostatniej kondygnacji (3 piętro) przy ul. Płużnickiej w Warszawie. Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

1 200 000 zł32 m² 37 313,40 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Mennica Residence - idealne zarówno do zamieszkania, jak i zainwestowania środków. Z przyjemnością prezentuję nowoczesne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

7 000 zł85 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Cena wynajmu: 7000 zł Opłaty administracyjne: 1800 zł Najważniejsze atuty:Przestronny, jednopoziomowy układ komfort i wygoda dla całej rodziny 2 tarasy w tym jeden zielony przy Patio Pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

2 050 zł15 m² 136,67 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

! nowa kawalerka Do wynajęcia w pełni funkcjonalna kawalerka o powierzchni 15m2 znajdująca się przy ulicy Szeligowskiej 30a w budynku z 2024 roku. Nie czekaj - zarezerwuj dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kierbedzia

Warszawa,mazowieckie

3 700 zł48 m² 77,73 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane przy ul.Kierbedzia. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - dużego balkonu - przestronnej sypialni z bardzo pojemną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdrowa

Wilanów,Warszawa

959 000 zł40 m² 23 975 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokoje | 40 m | Ogrody Wilanów | balkon | klima | budynek premium Wyłącznie u nas! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3. piętrze prestiżowego, niskokondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

1 199 800 zł63 m² 19 044,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Bezpośrednio przy pkp Służewiec. | mordor | Witam, przedstawiam państwu, urokliwe 3 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie zaprojektowanym przez architekta wnętrz o powierzchni 63m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ochota,Warszawa

1 071 000 zł51 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone w prestiżowym budynku Rezydencja Eliza na warszawskiej Ochocie, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

9 000 zł128 m² 70,31 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ekskluzywny apartament 4-pokojowy na 13 piętrze z widokiem na Warszawę. Rozkład: apartament o powierzchni 128 m2 znajduje się na 13 piętrze. Składa się przedpokoju, ogromnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

1 099 000 zł83 m² 13 241 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Warszawskim Ursusie Inwestycja gotowa w styczniu. Istnieje możliwość zaprojektowania i urządzenia mieszkania pod klucz. Mieszkanie położone jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja Osiedle Wola Prestige Prezentujemy eleganckie, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jana Kazimierza 64a w Warszawie na nowym prestiżowym osiedlu. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Wyczółki,Warszawa

820 000 zł43 m² 18 924,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Stylowe 2 pokoje z balkonem | lifetown | ul. Kłobucka 6b Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,33 m , położone na prestiżowym osiedlu lifetown przy ul. Kłobuckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

489 355 zł27 m² 18 124,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

3 100 zł51 m² 60,78 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eng & ru below Jeśli szukasz przestronnego 2-pokojowego mieszkania, praktycznie i estetycznie urządzonego, z wanną i tarasem w nowym apartamentowcu to serdecznie zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czaki

Stary Żoliborz,Warszawa

1 188 000 zł66 m² 17 894,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Atrakcyjne mieszkanie na Żoliborzu o powierzchni 66,39 m2 składa się z: * Salonu z otwartą dużą kuchnią, * sypialni, * łazienki z wanną, * przedpokoju. Wysokość mieszkania 270 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Marina Mokotów,Warszawa

2 700 000 zł93 m² 29 141,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 92,65 m , położony w kameralnym budynku na cenionym osiedlu Marina Mokotów - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 530 000 zł50 m² 30 735,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kultura na Wyciągnięcie Ręki: bliskość centrum sprawia, że wizyta w operze czy filharmonii nie wymaga logistycznych wyrzeczeń. Państwo pozostają w centrum wydarzeń. Sąsiedztwo Natury:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

930 000 zł54 m² 17 308,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkania o powierzchni 53,73 m , usytuowanego w jednym z najbardziej poszukiwanych osiedli w okolicy. Nieruchomość łączy funkcjonalność, przestronność i komfort, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prosta

Czyste,Warszawa

5 500 zł42 m² 130,95 zł/m²

 

Piętro:16/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od już eleganckie 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowym kompleksie Towarowa Towers, przy Rondzie Daszyńskiego w samym sercu biznesowej Woli. Apartament 16. piętro imponujący widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Foksal

Śródmieście Północne,Warszawa

4 500 000 zł77 m² 58 540,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament W kamienicy przy ulicy foksal 13/15 Wyjątkowa kamienica przy ulicy Foksal | Najwyższa jakość wykończenia | Concierge | Wellness & spa ***** rozkład pomieszczeń: * Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

3 800 zł54 m² 70,42 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy Państwu do wynajęcia zupełnie nowe mieszkanie (nikt w nim jeszcze nie mieszkał) trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,96 m2 na nowoczesnym, strzeżonym osiedlu na Bemowie na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

7 200 zł69 m² 104,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis nieruchomości: na wynajem oferowane jest wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 69 m , zlokalizowane na 4. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Mińskiej. Lokal jest gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 141 684 zł62 m² 18 307,90 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowy projekt na Mokotowie Bez pcc i prowizji To mieszkanie jest obecnie w promocji! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,36 m2, położone na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiecka

Praga-Południe,Warszawa

3 800 zł42 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie na wynajem o powierzchni 42 m znajduje się na trzecim piętrze w nowoczesnym budynku z 2013 roku. Mieszkanie posiada balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

774 379 zł46 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Już wkrótce zakończenie kolejnego etapu inwestycji sprawdzonego dewelopera! Zakup bez pcc i prowizji! Apartamenty w sercu Wawra które łączą bliskość natury z miejską wygodą. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

1 632 000 zł73 m² 22 356,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w 2 piętrowym budynku z 2019 roku zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bartyckiej. Na powierzchnię mieszkania składa się: -salon z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Topiel

Powiśle,Warszawa

6 200 zł45 m² 137,02 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez zwierząt Na wynajem jasne, nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o pow 45,26 m2 w samym sercu Powiśla jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wschodu Słońca

Włochy,Warszawa

1 260 000 zł64 m² 19 534,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nigdy nie użytkowane mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia! Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią, sypialni, gabinetu/pokoju dziecięcego. Łazienka, oddzielne wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienna

Wola,Warszawa

6 000 zł105 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez zwierząt. Do wynajęcia eleganckie, jasne i ciche mieszkanie o powierzchni 105 m , położone na 6 piętrze nowoczesnego budynku na pograniczu Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

3 500 zł41 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne i ciche mieszkanie o pow. 41 m2, usytuowane w nowym apartamentowcu przy ul. Giełdowej, na granicy warszawskich dzielnic Wola i Śródmieście, zaledwie 5 minut od centrum.