dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 513 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 513 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzielna

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł60 m² 83,21 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zostań pierwszym najemcą w nowiutkim luksusowym 60 metrowym apartamencie mieszczącym się w przepięknym apartamentowcu Dzielna 64 zlokalizowanym w samym sercu Muranowa, zaledwie 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kierbedzia

Mokotów,Warszawa

856 000 zł66 m² 12 954 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Warszawa Mokotów Apartament 3 pokoje śliczne wnętrza! Zapraszamy na prezentację! Mieszkanie świetnie się wynajmuje przynosząc spore zyski! Zapraszam do zapoznania z ofertą niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Płochocińska

Kobiałka,Warszawa

407 000 zł53 m² 7 686 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2% Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Osiedle Tatarak to siedem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł42 m² 64,75 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni około 42m2 typu studio, położone w eleganckim apartamentowcu przy ul. Słomińskiego w Warszawie, 100 metrów od stacji metra Dworzec Gdański. Całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Siekierki,Warszawa

752 600 zł68 m² 11 072,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji 0% podatku pcc Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz - jak na widocznych wizualizacjach. O inwestycji Inwestycja położona jest w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 490 000 zł100 m² 14 904,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

4-pokojowe jednopoziomowe mieszkanie (99.97 m2), z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem (+2 miejsca postojowe w garażu podziemnym) gotowe do zamieszkania. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Goleszowska

Odolany,Warszawa

2 800 zł36 m² 76,71 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie zaprojektowane przez architekta nowe dwupokojowe mieszkanie. Właściciele przy współpracy z architektem stworzyli komfortową przestrzeń z oddzielną sypialnią, salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

886 584 zł84 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Horyzont Praga - Twoje miejsce na ziemi Nowoczesne osiedle na Pradze Południe, u zbiegu ulic Rodziewiczówny i Ostrobramskiej. Pełna atrakcji, udogodnień i pięknych miejsc okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

251 zł35 m² 7,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament na Doby, bemowo! Dla nawet 5 osób :-) Do wynajęcia nowe mieszkanie przy ulicy Dywizjonu 303, dzielnica Bemowo, warszawa. Składa się z pokoju, gdzie znajduję się wygodna sofa, stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Minerska

Wawer,Warszawa

830 000 zł79 m² 10 519,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie na granicy Pragi Południe i Wawra, w kameralnym budynku (9 mieszkań w budynku). Budynek usytuowany jest w bardzo spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

840 000 zł61 m² 13 770,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Sprzedam przestronne dwupokojowe mieszkanie. W łazience prysznic, kuchnia w pełni wyposażona, z małą spiżarnią. Z dużego salonu wyjście na taras, gdzie można odpocząć. Widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Belwederska

Mokotów,Warszawa

251 zł35 m² 7,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament dwupokojowy na Mokotowie Mieszkanie składa się z: pokoju gdzie znajduję się duże łóżko, wygodna sofa, stół z krzesłami, telewizor, szafa Pokoju z wygodą sofa, stolik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Argentyńska

Saska Kępa,Warszawa

1 235 000 zł70 m² 17 642,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Kto: agencja Partner House kontakt: wiadomość prywatna/kontakt telefoniczny co: apartament 70 metrów gdzie: saska Kępa, argentyńska za ile: 1 235 000 zł od kiedy: od zaraz - Pięknie wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Bemowo,Warszawa

948 845 zł74 m² 12 867,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0% podatku pcc Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz - jak na widocznych wizualizacjach. Przestronny apartament Z wielkim ogrodem aż 162,90 m2 tylko 15 min od stacji metra!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stalowa

Nowa Praga,Warszawa

2 400 zł38 m² 63 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia od 1 kwietnia, umeblowane dwupokojowe mieszkanie na warszawskiej Pradze, w budynku przy ul. Stalowej. Mieszkanie znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

335 000 zł35 m² 9 525 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Park Leśny Rembertów jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł39 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, garderoba, balkon standard: przytulne mieszkanie znajdujące się w nowoczesnej inwestycji "apartamenty Murano" przy ulicy Pokornej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrzei

Praga-Północ,Warszawa

710 000 zł39 m² 18 205 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 39 M2, 2 pokoje, praga-północ, ul.OKRZEI Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym stanie w bezpiecznej okolicy na Pradze Północ na ulicy Okrzei. Idealna propozycja dla młodych. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

321 000 zł35 m² 9 127 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 400 zł64 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wygodne mieszkanie idealne dla studentów, pracowników firm mieszczących się w okolicach ul. Domaniewskiej oraz osób ceniących szybki dostęp do transportu zbiorowego - obok stacja metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

999 000 zł72 m² 13 880,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękne, trzypokojowe mieszkanie na Warszawskim Bemowie przy ul. Batalionów Chłopskich. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 71,79 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

1 519 000 zł93 m² 16 333,30 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

*** I speak english - feel free to contact me! *** Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu o wielkości 92,1 mkw, wykończonego w wysokim standardzie z 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płochocińska

Żerań,Warszawa

558 248 zł67 m² 8 289,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością przestawiamy Państwu mieszkanie 4 pokojowe, doskonałe dla rodziny z dziećmi na warszawskiej Białołęce przy ul. Płochocińskiej. Termin oddania inwestycji jeszcze w tym roku!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zdrowa

Wilanów,Warszawa

2 300 zł35 m² 66,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajmu bardzo ładne, ciche, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,8 m2 z balkonem i widokiem na zieleń w samym sercu Miasteczka Wilanów przy kameralnej ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Prosta

Wola,Warszawa

970 350 zł56 m² 17 327,70 zł/m²

 

Piętro:9/29

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta zakupu bezpośrednio od dewelopera! Kupując to mieszkanie podatek pcc i prowizja wynoszą 0%! podstawowe informacje: towarowa Towers to inwestycja zlokalizowana w samym centrum biznesowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szaserów

Gocławek,Warszawa

671 600 zł53 m² 12 671,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

** Nowa inwestycja - przedsprzedaż mieszkań, dostępne najlepsze układy ** Polecam Państwa uwadze nowoczesne i kameralne osiedle w niskiej zabudowie, zlokalizowane na Pradze Południe, pośród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Sadyba

Sadyba,Warszawa

2 762 983 zł160 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Apartament czteropokojowy o powierzchni 159,71 mkw. w kameralnej inwestycji na Sadybie. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Apartament: duży salon z jadalnią - 46 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mangalia

Mokotów,Warszawa

3 700 zł58 m² 63,79 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do obejrzenia nowego apartamentu przy ul. Magnalia 2. Apartament wolny od 1 kwietnia! Apartament o powierzchni 58 mkw w nowym budynku z 2019 roku, usytuowany na V pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

495 000 zł55 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 54,8 mkw z ogródkiem 44,2 mkw. Ładne, słoneczne mieszkanie na Zielonej Białołęce. Mieszkanie ma 2 pokoje oraz osobną kuchnię. Okna wychodzą na południowy zachód. Rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Talarowa

Białołęka,Warszawa

622 000 zł79 m² 7 873,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania z antresolą! Mieszkanie w stanie deweloperskim. Bliski termin oddania 30-09-2022! Oferta dewelopera - bez prowizji i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowska

Witolin,Warszawa

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni około 60 mkw położone w apartamentowcu na Grochowie. Osiedle jest zamknięte, monitorowane i strzeżone. Lokal posiada: 2 pokoje, oddzielną, widną kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Płochocińska

Żerań,Warszawa

415 939 zł45 m² 9 189,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością przestawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem na warszawskiej Białołęce przy ul. Płochocińskiej. Termin oddania inwestycji jeszcze w tym roku! rozkład Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karolkowa

Czyste,Warszawa

3 950 zł46 m² 85,87 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentuję nigdy niezamieszkany apartament dla wymagających przy ul. Karolkowej w sąsiedztwie 19 Dzielnicy, kilka minut od Ronda Daszyńskiego, skąd można się dotrzeć w każdą część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chełmska

Sielce,Warszawa

251 zł32 m² 7,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament typu studio na Mokotowie Mieszkanie składa się z: pokoju gdzie znajduję się duże łóżko, wygodna sofa, stół z krzesłami, telewizor, szafa W części kuchennej znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dobra

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł57 m² 87,72 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkład Mieszkanie ma powierzchnię 57m2 i składa się z pokoju dziennego, małego pokoju wydzielonego z salonu , częściowo oddzielonej kuchni, sypialni oraz łazienki z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłopot

Wola,Warszawa

1 389 000 zł88 m² 15 730,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Tylko u nas! Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w inwestycji "przy Arkadii" na pograniczu trzech dzielnic: śródmieścia, woli i Żoliborza. Mieszkanie położone jest na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Twarda

Wola,Warszawa

2 200 000 zł57 m² 38 367,60 zł/m²

 

Piętro:8/44

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Opis Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,34 m2. Nieruchomość znajduje się w budynku Cosmopolitan, oferującym zapierający dech w piersiach widok na Warszawę oraz szereg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Modzelewskiego

Służew,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,18 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis Do wynajęcia wyjątkowy, nowy ,świetnie skomunikowany apartament trzypokojowy w pobliżu Wydziału Zarządzania uw. Mieszkanie w wybudowanym apartamentowcu w prestiżowej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

1 100 000 zł60 m² 18 193,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Podstawowe informacje: prestiżowy apartament w incity o powierzchni 60m2. Nieruchomość idealna dla singla, pary lub też na wynajem. Opis nieruchomości: 2-pokojowy apartament (60m2) znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

281 000 zł25 m² 11 133 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

5 600 000 zł218 m² 25 668,10 zł/m²

 

Piętro:22/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Dwupoziomowy apartament o powierzchni 218,17 m2 położony na 22 pietrze w wieży Platinum Towers z widokiem na panoramę Warszawy. Wnętrze apartamentu robione było w 2012 roku dla.