dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 513 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 513 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tarchomin

Tarchomin,Warszawa

511 210 zł47 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Atrakcyjne mieszkanie, w stanie deweloperskim , usytuowane w nowopowstajacym budynku, zlokalizowanym na Tarchominie (obok Galerii Północnej). Budynek przystosowany do całodobowej ochrony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

389 000 zł51 m² 7 649,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Współczesne zielone osiedle na białołęce! zakochasz się W tym miejscu zamieszkaj W spokojnej okolicy Z dużą dawką zieleni, blisko rzeki! szybki dojazd do centrum! O inwestycji :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszno

Wola,Warszawa

4 500 zł79 m² 56,96 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wygodne mieszkanie 79 m2 z salonem, oddzielną kuchnią częściowo otwartą na salon i dwiema sypialniami, na ul. Leszno w dobrym punkcie komunikacyjnym. Rok budowy: 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

1 099 315 zł69 m² 15 932 zł/m²

 

Piętro:18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakończenie budowy do końca 02.2022r! BEZPOŚREDNIO DEWELOPERPROMOCJA! GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY! NIGDZIE NIE KUPISZ TANIEJ NIŻ U WŁAŚCICIELA! CENA DEWELOPERA! ZAKUP BEZPOŚREDNIO PRZEZ BIURO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

347 000 zł29 m² 11 965,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

W pełni wyposażona kawalerka + balkon + naziemne miejsce parkingowe , Westa Home Jeśli poszukujesz swojego miejsca w cichej okolicy, do którego wprowadzisz się tylko z rzeczami osobistymi, ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Augustówka

Mokotów,Warszawa

396 500 zł32 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Agencjom dziękujemy! Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie na styku Mokotowa i Wilanowa. Nieruchomość o powierzchni 32,5 mkw zlokalizowana jest na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Powązkowska

Żoliborz,Warszawa

755 475 zł43 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w stanie deweloperskim, powierzchnia 43 m2, 2 pokoje z aneksem kuchennym i loggią. Zlokalizowane na jednym najbardzej znanych i prestiżowych osiedli w Warszawie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Goleszowska

Wola,Warszawa

699 000 zł44 m² 15 886,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowe jasne 2-pokojowe mieszkanie na Woli z balkonem w inwestycji nowa wola (dantex). 44 mkw + balkon. W Pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania lub wynajmu. Uwaga -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

5 800 zł83 m² 69,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować przestronny 3 pokojowy apartament z tarasem i ogrodem w sercu Miasteczka Wilanów. Apartamentu o powierzchni 83,10 m2 usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Budki Szczęśliwickie

Włochy,Warszawa

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie o wysokim standardzie w atrakcyjnej kameralnej zabudowie. W jego skład wchodzą: salon z aneksem kuchennym sypialnia, łazienka i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wolska

Wola,Warszawa

860 000 zł43 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Luksusowe, dwupokojowe mieszkanie dla pary lub singla. Kompletnie umeblowane i zaprojektowane przez jedną z najwybitniejszych projektantek wnętrz. Gotowe do zamieszkania od zaraz. Urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł94 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu 4-pokojowe mieszkanie na Górnym Mokotowie na osiedlu Eko Park w bezpośrednim sąsiedztwie Pół Mokotowskich. Do osiedla przynależy rozległy teren zielony (co widać na jednym ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z oddzielną kuchnią na eleganckim,zamkniętym, strzeżonym osiedlu przy ulicy Górczewskiej 224 .W salonie( z wyjściem na duży balkon) rozkładana kanapa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny i przemyślany rozkład - podział pomieszczeń na część dzienną oraz oddzieloną część prywatną z sypialnia, z wejściem z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

5 300 zł83 m² 64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny, trzypokojowy apartament na Starym Mokotowie, znajdujący się w kompleksie Apartamenty Bruna. Lokalizacja: budynek umiejscowiony jest w spokojnej, zadrzewionej okolicy. Bliskość alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

548 429 zł61 m² 8 926,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Kup mieszkanie i odbierz klucze w gotowym budynku. Ostatnie dostępne mieszkania w stanie deweloperskim. Wysoki rabat. Cena katalogowa: 592 896 zł Cena promocyjna: 548 428,80 Zainteresowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

2 980 000 zł106 m² 28 113,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Podstawowe informacje: mieszkanie 4 pokojowe przekształcone pod gabinet ortodontyczny z 4 niezależnymi stanowiskami o powierzchni 106 m2 dodatkowo 34m2 tarasu + 100m2 ogrodu zalety nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 099 315 zł69 m² 16 025 zł/m²

 

Piętro:17/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kupujesz od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc. Komfortowe mieszkanie z klimatyzacją w standardzie. - wysokość mieszkań 283 cm - panoramiczne okna 2,4 m wysokości - elektroniczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Białołęka,Warszawa

495 300 zł52 m² 9 481,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kup mieszkanie i odbierz klucze w gotowym budynku. Ostatnie dostępne mieszkania w stanie deweloperskim. Wysoki rabat. Cena katalogowa: 535 460 zł Cena promocyjna: 495 300 zł Zainteresowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stary Imielin

Stary Imielin,Warszawa

1 155 000 zł78 m² 14 884 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Piękne nowoczesne mieszkanie z tarasem , dwie łazienki i w pełni umeblowaną kuchnią i łazienką. Gotowe do wprowadzenia z własnymi meblami do pokojów. " krok" od ulicy Puławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 750 zł40 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Home One prezentuje zupełnie nowe oddane do użytkowania w 2017 r. mieszkanie zlokalizowane na strzeżonym osiedlu Moduo w centrum biznesowym Mokotowa. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

670 000 zł43 m² 15 509 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 43,20M2, 2 pokoje, wola, ul.JÓZEFA SOWIŃSKIEGO (Warszawa, Wola, Sowińskiego) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Radzymińska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

389 000 zł31 m² 12 704,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Biuro nobilea home ma przyjemność zaoferować Państwu kawalerkę o powierzchni 30,62 m2 na warszawskim Targówku Mieszkaniowym. Mieszkanie jest umeblowane, usytuowane na 3 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

329 900 zł41 m² 7 968,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% Prowizji 0% pcc Od dewelopera! zdjęcia-wizualizacje Atuty inwestycji: zielone tarasy plac zabaw dla dzieci lokale usługowe apteka blisko duży market spożywczy indywidualne miejsca garażowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

624 200 zł52 m² 12 004 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lokal inwestycyjny, przystosowany do pobytu ludzi, bez możliwości zameldowania. Płatności 10/90 - promocja ograniczona ilościowo. Szukasz małego lokalu pod wynajem lub na własne potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

3 300 zł63 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowany i w pełni wyposażony apartament z pięknym widokiem na tory wyścigów konnych na Służewcu. Składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 22,5m 2 - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Służew,Warszawa

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Melody Park to prestiżowe osiedle apartamentowców renomowanego inwestora Marvipol z 2009 r. położone przy ul. Puławskiej w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Białołęka,Warszawa

490 109 zł54 m² 9 157,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kup mieszkanie i odbierz klucze w gotowym budynku. Ostatnie dostępne mieszkania w stanie deweloperskim. Wysoki rabat. Cena katalogowa: 529 848 zł Cena promocyjna: 490 109,40 Zainteresowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pałuków

Tarchomin,Warszawa

626 600 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

* nowe osiedle * Dobra komunikacja - 5 min do przystanku tramwajowego * dwustronne * duży salon aż 30m2, od południa * balkon 3,8m2 * słoneczne - duże panoramiczne okno * sypialnie (10,7m2 + 10m2) * hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żółwia

Chomiczówka,Warszawa

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz. Ciche, w zielonej okolicy, dwu pokojowe mieszkanie na Bielanach (chomiczówka) Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze budynku mieszkalnego na terenie ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

522 784 zł60 m² 8 713,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nie płacisz prowizji i podatku pcc Zakup mieszkania od sprawdzonego dewelopera inwestycja: > 7 budynków, 3-piętra, łącznie 308 mieszkań > Do budowy wykorzystano technologię prefabrykacji, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

644 052 zł45 m² 14 312 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakończenie budowy do końca 02.2022r! BEZPOŚREDNIO DEWELOPER PROMOCJA! GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY! CENA DEWELOPERA! ZAKUP BEZPOŚREDNIO PRZEZ BIURO HANDLOWE DEWELOPERA! BEZ ŻADNYCH DODATKOWYCH KOSZTÓW!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kobiałka

Białołęka,Warszawa

319 989 zł38 m² 8 403,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji bez podatku pcc Mieszkania od Dewelopera Inwestycja nad wodą, w zieleni i miejskim otoczeniu. Cechą charakterystyczną osiedla jest znakomitej jakości zieleń i przekonanie, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

650 000 zł40 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 40M2, 2 pokoje, wilanow, ul.FRANCISZKA KLIMCZAKA (Warszawa, Wilanów, Klimczaka) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kobiałka

Białołęka,Warszawa

303 989 zł38 m² 7 978,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

5 100 zł95 m² 53,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nobilea Home prezentuje przestronny trzy pokojowy apartament z trzema balonami, położony w cichym i spojonym miejscu na Miasteczku Wilanów. Lokalizacja: miasteczko Wilanów, ulica Aleja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

999 260 zł59 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

- 0% pcc Komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim w eleganckiej, odrestaurowanej przedwojennej kamienicy na Mokotowie, w pobliżu Parku Arkadia i kompleksu sportowo-rekreacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

415 000 zł40 m² 10 369,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,02 m.kw. na 1 piętrze. Rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym - 22,43 m.kw.(16,53 m.kw. + 5,90 m.kw.) - wyjście na balkon pokój.